تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 196 از 295 اولاول ... 96146186192193194195196197198199200206246 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,951 به 1,960 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من می خوام یه سیستم صوتی تصویری بخرم با این امکاناتی که می گم:

1.یو اس بی خور باشه 2. خروجی هدفون 3.قابلیت اتصال ps3 (برای صدا) و تلویزون و مانیتور (برای صدا و تصویر)

4.پخش دی وی دی و سی دی (صوتی و تصویری) 5پشتیبانی اکثر فرمتهای صوتی و تصویری

6.رادیو 7.(همزمان چند دیسک بخوره که چه بهتر)

خودم گشتم این 4 مورد پیدا کردم :

• sony dav dz151
    • JVC ux-lps
    • Philips mcd 183
    • Sumsung dg53

از بین این 4 تا کدوم تمام قابلیت ها رو داره و اگه مارک و مدل بهتری وجود داره معرفی کنید
    دوست عزيز شما تو سايت هاي رسمي اين محصولات سرچ كني خودت متوجه امكاناتي كه دارن ميشي! اينجا در مورد تجربيات استفاده بحث ميشه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

تو این فروم چرا کسی جواب سوالای منو نمی ده ؟؟!
    دوست عزیز، بهتره که این پرسش رو در بخش سینمای خانگی بپرسید.
    این مدل ها آیا همشون در بازار ایران هستند؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

قربونت هستن که می پرسم (artam)
    آقا داوود من دیدم نوشته " مشورت و راهنمایی در مورد خرید دی وی دی پلیر " نه اینی که شما می گی (تجربیات استفاده)
    خوب من هرجا سوالمو می پرسم پاسم می دن یه تاپیک دیگه ! اخه سوال سختی نپرسیدم که میگم کدوم بهتره اینهمه کار اشنا و استاد؟
    ببینید حالا بین 4 تا خودم خیلی سرچ کردم این 2 تا موند

• Philips mcd 183
    • Sumsung dg53

کلا دستگاهو برای این 2 مورد می خوام : کنسول بازی(ps3-xbox-..) بهش وصل کنم به عنوان منبع صدا ازش استفاده کنم / و تماشای ویدیو با اتصال مانیتور و تلویزیون (یعنی دی وی دی یا فلش بزنم تصویر بگیرم ازش )
    و اینکه یه وقتای اهنگ گوش بدم
    انتظاراتمم : ورودی فلش دیسک - ورودی و خروجی برای اتصال کنسول بازی و ال سی دی و مانیتور - کیفیت مطلوب - رادیو

اگه می شه همینجا جوابمو بدید :(

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام بچه ها :
    تا 30-40 تومن میشه یه dvd player خرید ؟ انتظار زیادی ازش ندارم فقط dvd رو درست بخونه , و خروجی 3 تا تصویر دو تا صدا ( که فکر کنم بهش کامپوننت میگن رو داشته باشه )
    Last edited by MOHAMMAD2010; 09-01-2011 at 20:45.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام بچه ها :
    تا 30-40 تومن میشه یه dvd player خرید ؟ انتظار زیادی ازش ندارم فقط dvd رو درست بخونه , و خروجی 3 تا تصویر دو تا صدا ( که فکر کنم بهش کامپوننت میگن رو داشته باشه )
    45 ال جي هست كه نسبت به قيمت ظاهر و كيفيت خوبي داره. USB ميخوره و اكثر فرمت هاي استاندارد ميخونه.
    مدل نميدونم

6. این کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dara_az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

45 ال جي هست كه نسبت به قيمت ظاهر و كيفيت خوبي داره. USB ميخوره و اكثر فرمت هاي استاندارد ميخونه.
    مدل نميدونم
    به به اقا داوود کم پیدایید قربان دلمون تنگ شده بود براتون
    یه سوال هم داشتم از شما در مورد اون rack که سیستمتون رو توش چیدید میخواستم اگه اشکالی نداره جنسشو و اینکه طبقه هاش قابل تنظیمه یا نه و قیمت و جایی رو که خریدید بپرسم ازتون ( قبلا تو عکسی که گذاشته بودید دیده بودم اما الان یادم نمونده که چجوری بود و جنسش چی بود .
    من چند جا دیدم اما اونی که میخواستم نبود . مثلا یا طبقه هاش قابل تنظیم نبود یا خیلی الکی گرون بود.
    چون ست من 4 تکه هستش ( دک کاست + رادیو + آمپ سونی که مال حدود 33 سال پیشه و کیفیت بسیار خوبی داره و چون مال پدرمه و از اول دست خودمون بوده من علاقه و وابستگی عجیبی بهش دارم) + آمپ 819 که تازگی گرفتم .
    این رک هایی که دیدم فاصله طبقه هاش خیلی مناسب این ست من نبود و قابل تنظیم هم نبود . اونایی هم که قابل تنظیم بود بازم فاصله های قابل تنظیمش با سیستم من ست نمیشد.
    Last edited by dara_az; 10-01-2011 at 17:11.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

به به اقا داوود کم پیدایید قربان دلمون تنگ شده بود براتون
    یه سوال هم داشتم از شما در مورد اون rack که سیستمتون رو توش چیدید میخواستم اگه اشکالی نداره جنسشو و اینکه طبقه هاش قابل تنظیمه یا نه و قیمت و جایی رو که خریدید بپرسم ازتون ( قبلا تو عکسی که گذاشته بودید دیده بودم اما الان یادم نمونده که چجوری بود و جنسش چی بود .
    من چند جا دیدم اما اونی که میخواستم نبود . مثلا یا طبقه هاش قابل تنظیم نبود یا خیلی الکی گرون بود.
    چون ست من 4 تکه هستش ( دک کاست + رادیو + آمپ سونی که مال حدود 33 سال پیشه و کیفیت بسیار خوبی داره و چون مال پدرمه و از اول دست خودمون بوده من علاقه و وابستگی عجیبی بهش دارم) + آمپ 819 که تازگی گرفتم .
    این رک هایی که دیدم فاصله طبقه هاش خیلی مناسب این ست من نبود و قابل تنظیم هم نبود . اونایی هم که قابل تنظیم بود بازم فاصله های قابل تنظیمش با سیستم من ست نمیشد.
    سلام
    هستيم در خدمت
    بيشتر مطالب دنبال ميكنم.
    من 250 پارسال خريدم.
    طبقه هاش مثل بقيه هست و چند تا سوراخ اضافي داره كه ميشه اون پلاستيك كوچيكارو تو اونا جا داد و صفحات بالا و پائين كرد.
    از جمهوري طيقه بالاي پاساژ شركا خريدم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه dara_az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    هستيم در خدمت
    بيشتر مطالب دنبال ميكنم.
    من 250 پارسال خريدم.
    طبقه هاش مثل بقيه هست و چند تا سوراخ اضافي داره كه ميشه اون پلاستيك كوچيكارو تو اونا جا داد و صفحات بالا و پائين كرد.
    از جمهوري طيقه بالاي پاساژ شركا خريدم.
    مرسی داوود جان
    راستش اونجا رو هم دیده بودم . من چون محدودیت جا دارم اکثر این مدلها برام مناسب نبود . یا ابعادش مناسبم نبود یا اگه ابعادش خوب بود همونطور که گفته بودم مشکل تنظیم فاصله قفسه ها و تعداد طبقه ها رو داشتم.
    آخر به اونجایی که میز تلویزیون سفارش دادم نقشه و ابعاد رو دادم که از جنس چوب همون میز تلویزیون برام یدونه بسازه . فاصله قفسه هارو هم دادم بهش که دیگه قفسه هاشو هم برام فیکس کنه. آخه نیست این آمپا سنگینه من با این قفسه های قابل تنظیم همش توهم اینو دارم که یوقتی اون پلاستیکاش در بره اینا بیوفته
    بازم ممنون از راهنماییتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در صورتیکه علاقمندید سیستم تون پورت یو اس بی داشته باشه توصیه میکنم چند تا نکته در مورد پورت یو اس بی سیستمی که میخواید بخرید رو قبلش چک کنید ، عدم وجود بعضی از این امکانات به نظرم بنده مساوی با نداشتن یا بیخیال شدن پورت مربوطه اس:

1- همه پورتهای یو اس بی لزوماً هارد رو ساپورت نمیکنن و بعضی ها فقط از فلش ها فایل رو میخونن
    2-بعضی از یو اس بی ها زیرنویس SUB/idx رو ساپورت نمیکنن
    3-حالت safley remove رو تو سیستم مورد نظر تون چک کنید چگونه تامین میشه ، نبود یه چنین امکانی مصادف با از دست دادن فایل ها و فلشتون میشه (بعضیا بعلت نداشتن یه چنین امکانی توصیه میکنن سیستم رو از برق بکشید بیرون و بعد فلش رو در بیارین !)
    4-همه یو اس بی ها که هارد و ساپورت میکنن لزوماً NTFS رو ساپورت نمیکنن و شاید فقط FAT32 رو ساپورت میکنن ، این در عین اینکه به نظر من در مقابل سه مورد بالا مشکلی نیست که بشه بهش اهمیت داد و راهکارهایی داره ولی محدودیت های حجم و پارتیشن رو یه کوچولو ایجاد میکنه .

11. 3 کاربر از mahdi_mr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان من راهنمایی می خوام
    DVD Recorder من از مدل LG است ولی ورودی HD و full hd رو ساپورت نمی کنه آیا مدلی در بازار هست که این ورودی ها رو ساپورت کنه لطفا راهنمایی کنید .با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •