تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 195 از 524 اولاول ... 95145185191192193194195196197198199205245295 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,941 به 1,950 از 5232

نام تاپيک: ▓ Microsoft Excel سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

پروفشنال NimoOol.HD2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تو اتاقم

پيش فرض

سلام
    ممنون میشم جواب این سوالم رو بدید چون هر چی زور زدم نتونستم راهی پیدا کنم!!
    فرض میکنیم دوتا جدول داریم
    جدول آ و ب
    جدول آ شامل 5تا سوال هست + جواب درست سوالات (تستی 4گزینه ای ) + جواب 3تا دانش آموز
    توی جدول ب میخوایم جواب دانش آموزا رو با کلید مقایسه کنیم اگر درست بود امتیاز 3
    اگر غلط بود امتیاز -1 و نزده 0
    من از این دستور برای غلط و درست استفاده کردم ولی نزده رو نمیدونم چکار کنم ، چون نزده رو هم غلط حساب میکنه ،به نظر شما چه فرمولی باید بدم؟
    =IF(F11=G11,3,-1)
    و یه سوال دیگه ، یه جدول دیگه دارم ، مثلا میخوام توی خونه B1:B5 ، اگر بیشتر از 60 هست بنویسه قبول با رنگ سبز ، اگر کمتر از 60هست با رنگ قرمز "مردود" !
    میدونم باید از قسمت Conditional Formating باید تنظیم کنم ولی نمیشه ، یه کمکیم بکنید

راستی توی Excel 2003 !
    Last edited by NimoOol.HD2; 12-05-2010 at 19:18.

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام
    ممنون میشم جواب این سوالم رو بدید چون هر چی زور زدم نتونستم راهی پیدا کنم!!
    فرض میکنیم دوتا جدول داریم
    جدول آ و ب
    جدول آ شامل 5تا سوال هست + جواب درست سوالات (تستی 4گزینه ای ) + جواب 3تا دانش آموز
    توی جدول ب میخوایم جواب دانش آموزا رو با کلید مقایسه کنیم اگر درست بود امتیاز 3
    اگر غلط بود امتیاز -1 و نزده 0
    من از این دستور برای غلط و درست استفاده کردم ولی نزده رو نمیدونم چکار کنم ، چون نزده رو هم غلط حساب میکنه ،به نظر شما چه فرمولی باید بدم؟
    و یه سوال دیگه ، یه جدول دیگه دارم ، مثلا میخوام توی خونه B1:B5 ، اگر بیشتر از 60 هست بنویسه قبول با رنگ سبز ، اگر کمتر از 60هست با رنگ قرمز "مردود" !
    میدونم باید از قسمت Conditional Formating باید تنظیم کنم ولی نمیشه ، یه کمکیم بکنید

راستی توی Excel 2003 !
    سلام

اين سوال خارج حوصله نوشتاري هست

دوست داريد فايل رو بذاريد تا درستش کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

سلام
    یه سوال دارم
    من یه جدول توی اکسل درست کردم و میخوام تبدیلش کنم به یه نرم افزار قابل نصب بر روی سیستم
    چطور میشه این کار را کرد؟
    نرم افزاری برای این کار وجود داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه aaeiria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من دو ستون عدد دارم که به بردار تبدیل کردم و می خوام فورمول اون بردار رو به دست بیارم که یه ستون عددهای متغیرم باشه و حاصل، ستون دوم بشه.
    مطمئنم میشه همچین کاری کرد ولی نمی دونم چطوری
    خواهش می کنم کمکم کنید.

داره خودمونی میشه بهزادlinux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    میخواستم این کارو با اکسل بکنم ولی مثل اینکه شدنی نیست!! با تابع vlookup و search و هرچقدر سرچ کردم چیزی پیدا نکردم! کسی میدونه چطور این کارو بکنم؟
    نام احمدی رو که با رنگ ابی نوشته شده بگیره و جستجو کنه و به یک روشی ئرداختیها و تاریخ رو چاپ کنه
    نظر خودم این بود که در لیست مبلغ و تاریخ رو پشت سرهم بنویسم تا دو سلول بعد از اسم رو چاپ کنه ولی فکر کنم این روش غیر ممکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه aaeiria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض جواب

سلام دوستان
    من دو ستون عدد دارم که به بردار تبدیل کردم و می خوام فورمول اون بردار رو به دست بیارم که یه ستون عددهای متغیرم باشه و حاصل، ستون دوم بشه.
    مطمئنم میشه همچین کاری کرد ولی نمی دونم چطوری
    خواهش می کنم کمکم کنید.
    سلام
    جوابمو پیدا کردم:
    وقتی که بردار رو رسم کردید اون رو در حالت انتجاب قرار بدبد و به سربرگ layout برید و قسمت trendline و more trendline option رو انتخاب کنید و گزینه display Equation on chart رو انتخاب کنید.
    موفق باشید.

7. این کاربر از aaeiria بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه f-secure's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام به همه.یه سند داریم که برای باز کردنش یک پسوردی داره که میدونیم اما واسه تغییر ایجاد کردن در سند هم پیغام میده که سکیور شده! چکار کنیم؟؟ از کجا بایست سکیوریتیش را برداریم تا بتوانیم تغییرش بدیم؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه meghdad23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    دنیا

پيش فرض جلوگیری از ورود سلول تکراری در اکسل

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده در برنامه اکسل یک سلول دارم که قراره شماره های موبایل وارد اون بشه،این شماره های موبایل از منابع مختلف بدست می ایند و خیلی هم زیاد هستند
    می خواستم ببینم در اکسل این امکان هست که اجازه نده در یک ستون داده ی تکراری واردنشه،(یعنی بعد از اینکه کاربر شماره موبایل وارد کرد اگه تکراری بود بهش پیغام بده)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام ببخشید من میخواستم ببینم چطوری میشه در excel گفت که در هر خانه مثلا 5 عدد فقط بشه وارد کرد و تا عدد بعد را وارد کردیم برود خانه بعد

اگه نباشه جاش خالی می مونه without_all's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

14 سلام

من مبتدی هستم

- یه نمودار دارم که عکسشو گزاشتم
    در این نمودار محور X و Y هیچ ربطی به هم ندارن یعنی از روی یه تابع رسم نشده فرض کنیم اعداد random هستن

حالا من میخوام یه عدد (که در اعدادی که من وارد کردم نیست ) روی محور Y بدم و معادل اونو روی محور X بدست بیارم مثلا در اینجا 0.050 معادل این عدد روی محور X چطوری دست بیارم؟؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by wordist; 24-05-2010 at 08:29. دليل: برداشتن عکس با سايز نامتعارف و جايگزيني لينک فايل

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •