تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 193 از 197 اولاول ... 93143183189190191192193194195196197 آخرآخر
نمايش نتايج 1,921 به 1,930 از 1967

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ | جلد 2

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

احمدی‌نژاد با فروش سهام پرسپولیس به پیشکسوتان موافقت کرد+نامه
    محمود احمدی‌نژاد پس از نامه پیشکسوتان به وی در خصوص فروش سهام این باشگاه به قدیمی‌های این باشگاه موافقت کرد.
    به گزارش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس حدود دو هفته پیش در نامه‌ای به محمود احمدی‌نژاد خواستار فروش سهام این باشگاه به پیشکسوتان و چند فرد پرسپولیسی که در اقتصاد هم موفق هستند شد. از همین رو امروز جواب این نامه به دست علی پروین نماینده پیشکسوتان رسید. بدین ترتیب احمدی‌نژاد موافقت خود را با فروش سهام باشگاه پرسپولیس به پیشکسوتان موافقت کرده و قرار است این کار با هماهنگی‌های وزارت ورزش قبل از پایان ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد انجام شود.
    احمدی نژاد در پی نوشت این نامه به وزیر ورزش و جوانان آورده است: پیشنهاد بسیار خوبی از سوی پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس اعلام شده؛ خیلی فوری اقدام، پیگیری و سپس گزارش نهایی را به اینجانب اعلام نمایید.

2. 2 کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

آقاي كامبوزيا! در شطرنج «كيش» بدهيد

محمد جعفر كامبوزيا را اكثر اهالي فوتبال نمي‌شناسند. وقتي نامش بر سر زبان‌ها افتاد خيلي‌ها فهميدند ايشان رياست فدراسيون شطرنج را برعهده دارد اما حاضر شده در كمال فروتني يك فدراسيون را ول كند و فقط محض رضاي خدا هدايت يك باشگاه فوتبال را برعهده بگيرد!

مگر اين فوتبال چه دارد
    آقاي كامبوزيا! در شطرنج «كيش» بدهيد
    محمدكريم روزبه
    90: محمد جعفر كامبوزيا را اكثر اهالي فوتبال نمي‌شناسند. وقتي نامش بر سر زبان‌ها افتاد خيلي‌ها فهميدند ايشان رياست فدراسيون شطرنج را برعهده دارد اما حاضر شده در كمال فروتني يك فدراسيون را ول كند و فقط محض رضاي خدا هدايت يك باشگاه فوتبال را برعهده بگيرد!
    درست مثل اين مي‌ماند كه يك وزير حاضر شود به دلايلي كه خودش مي‌داند و ما هم مي‌دانيم با تنزل رتبه رئيس يك اداره شود. به راستي چرا؟
    صرف نظر از شخصيت حقيقي آقاي كامبوزيا كه بسيار قابل احترام است ايشان در جايگاه حقوقي يعني فدراسيون شطرنج چگونه حاضر شده وارد معركه‌اي شود كه متعلق به او نيست؟ اگر ايشان به علم مديريت خويش اطمينان دارند كه معتقديم فدراسيون شطرنج جاي كار بسياري دارد و اتفاقا از همانجا مي‌تواند خيلي‌ها را «كيش» كند و مديريت خود را به رخ بقيه بكشد.
    البته برخي از منتقدان آقاي كامبوزيا معتقدند ايشان فهميده اگر در شطرنج كاسپاروف و آناند هم بشود و همه را مات كند باز هم آنقدر به چشم نمي‌آيد، اما در باشگاهي به نام پرسپوليس 24 ساعته روي آنتن است و حسابي معروف مي‌شود. به همين خاطر براي آنكه ريا نشود حاضر است با از خودگذشتگي جاي رويانيان را با انجام مصاحبه‌هاي آتشين بگيرد. البته ظاهرا مهم‌ترين نگراني رئيس فدارسيون شطرنج وزير فعلي ورزش است كه عمر وزارت ايشان تا قبل از پايان مرداد ماه غروب مي‌كند و او بي‌يار و ياور خواهد شد. خصوصا كه اگر پول اين وزارتخانه نباشد خيلي زود مورد غضب هواداران پرسپوليس قرار مي‌گيرد كه در اين طور مواقع با كسي تعارف ندارند و او را بيخ ديوار انتقادات مرگبار خود قرار خواهند داد. متاسفانه شهرت و معروف بودن در عين جذابيت، آفت هم هست كه البته بسياري حاضرند در شرايط سخت قرار بگيرند اما باشند تا به چشم بيايند.
    تمامي اين نكات را براي رئيس فدراسيون شطرنج به نگارش درآورديم و هيچ آشنايي نسبت به ايشان نداريم اما همين كه آقاي كامبوزيا با حرارت خودش را وارد اين كارزار كرده، معلوم است ايشان چه بخواهد و چه نخواهد هدف اولش كسب معروفيت است و آينده پرسپوليس برايشان در مرحله بعدي اهميت قرار دارد.
    لطفا به رئيس محترم فدراسيون شطرنج يادآور شويد بازيكنان تيم بزرگي مثل پرسپوليس مهره‌هاي شطرنج نيستند كه بتواند روي صفحه بازي، آنها را به حركت درآورد. ضمن آنكه هزاران طرفدار روي سكوها هم هستند و دنبال بهانه‌اي مي‌گردند تا دق و دلي خود را سر يك نفر خالي كنند. در اين شرايط آقاي كامبوزيا دو دستي فدراسيون شطرنج را بچسبد زيرا خيلي زود درمي‌يابد از اين فوتبال و مديريت احتمالي در باشگاه پرسپوليس برايش آبي گرم نمي‌شود.

90

4. 3 کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

محمد عباس زاده اقای گل دسته اول پدیده ای که علی دایی تاییدش کرد و در ٥ بازى تداركاتى ٥ گل زده و تكنيك فوق العادى داره يكى ازگلهاش قيچى برگردون بود و امروز هم در تمرين يك گل به همين صورت زد

منبعش هم که تو عکس بالا معلومه
    Last edited by وین رونی; 02-07-2013 at 18:47.

6. 8 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

13 رویانیان: نوشابه انرژی‌زا بخورید

مراسم رونمایی از نوشابه انرژی‌زای پرسپولیس با حضور مدیرعامل باشگاه برگزار شد.

به گزارش افکارنیوز، مراسم رونمایی از نوشابه انرژی‌زای پرسپولیس با حضور محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه، دکتر حسین رضایی‌زاده از مسئولان شرکت سیمرغ تندرستی، امروز در سالن غذا و دارو وزارت بهداشت برگزار شد.

حسین‌ رضایی‌زاده در این مراسم گفت: نوشابه انرژی‌زای پرسپولیس اولین نوشابه انرژی‌زای بدون مواد غیرمجاز و افزودنی است و کارخانه این محصول در همدان شهر ابوعلی‌سینا تأسیس شده است و بر اساس طب سنتی نوشابه‌انرژی‌زای پرسپولیس را تهیه کرده‌ایم.

وی ادامه داد: ماهی یک میلیون ۵۰۰هزار بطری از این نوشابه در سراسر کشور توزیع می‌شود. این نوشابه هیچ محدودیت سنی و جنسی ندارد و بدون افسار گسیختگی و بر هم خوردن تمرکز فرد می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

محمد رویانیان نیز در این نشست گفت: ابتدا باید چند قلوپ از این نوشابه را بخورم تا انرژی بگیرم به همه مدیران کشور هم توصیه می‌کنم تا قبل از حضور در جلسات از نوشابه انرژی‌زای پرسپولیس بخورند. این یکی از کارهای زیربنایی و اقتصادی باشگاه پرسپولیس است. با فروش این محصول باشگاه پرسپولیس هم درآمدزایی می‌کند.

8. 10 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

14 بمب جنجالی رویانیان در آستانه انفجار؟! / ستاره استقلال در تور پرسپولیس

محمد رویانیان قبول دارد که امیر عابدینی جای او به پرسپولیس بیاید چرا که می‌توانند با یکدیگر همکاری داشته باشند.

جام ورزشی،
    مدیرعامل باشگاه پرسپولیسدر حاشیه امضای تفاهمنامه همکاری با وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات، اظهار کرد: اگر عابدینی به جای من بیاید قبول دارم. ما می‌توانیم با هم کار کنیم. ایشان می‌تواند در بخش توسعه باشگاه کار کند و من هم به کارهای اقتصادی می‌پردازم، اما فکر نمی‌کنم که ایشان را بیاورند.وی ادامه داد: تا الان من را کیش کرده‌اند، اما هنوز مات نشده‌ام. همان طور که قبلا هم گفته‌ام اگر من را از مدیر عاملی بردارند، واقعا در پرسپولیس می‌مانم و به این تیم کمک می‌کنم. در صورتی که فرد جدیدی بیاید دوست دارم در کنار آن فرد هم کار کنم. به هر حال من شش جام نگرفته‌ام که بگویم می‌خواهم بمانم و یک جام دیگر هم بگیرم. تا الان جامی نگرفته‌ام اما الان فکر می‌کنم می‌توانم در توسعه باشگاه کمک کنم.

رویانیان با اشاره به این که چرا باید پرسپولیس را به چالش ملی بکشد، گفت: من از شما یک سوال دارم. پرسپولیس تمریناتش را زودتر از همه شروع کرده بود و تیمش را بسته بود. اردو هم برگزار کرده بود، اما چرا ناگهان پرسپولیس را به چالش کشیدند؟ من چیزهایی در این رابطه می‌دانم اما نمی‌توانم بگویم. رقیب ما بدترین شرایط را دارد، اما کسی به آنها کاری ندارد. سپاهان بیشترین پول‌ها را خرج می‌کند، اما به آنها هم کسی توجه نمی‌کند.

در ادامه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره علت نیامدن حدادی فر به پرسپولیس، گفت: ما با حدادی فر قرارداد بسته بودیم، اما باشگاه ذوب آهن اجازه حضور او را در پرسپولیس نداد. ما هم بحثی در این نداریم. باید دو هافبک جدید جذب کنیم که یکی از آنها خارجی است و یکی هم داخلی. ما در فصل جدید 12 خروجی داشتیم. مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرد و کریمی هم که از دست ما رفت. این‌ها بازیکنان ارزشمندی بودند که شاید جایشان پر نشود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از این گفت و گو در پاسخ به این پرسش که آیا از استقلال نیز بازیکن می‌گیرد؟ تصریح کرد: نمی‌دانم که استقلال در چه وضعی است. آنها می‌گویند که ما از پرسپولیس بازیکن می‌گیریم و مدام کری می‌خوانند، ولی ما نیازی به کری خوانی نداریم. من و فتح‌الله‌زاده دیگر پیر شده‌ایم.
    رویانیان درباره جذب آندو تیموریان و مجتبی جباری نیز، افزود: کدام تیم آندو را نمی‌خواهد. به هر حال ما هم به دنبال جذب او هستیم، اما نظر دایی مهم است. جباری هم بازیکن بزرگی بوده، اما ما باشگاه استقلال را مقدم می‌دانیم. اگر آنها جباری را نگرفته‌اند، ما فکری می‌کنیم.

وی همچنین درباره خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس و تاکید رییس جمهور برای اجرایی شدن این برنامه، عنوان کرد: امیدوارم که دستور رییس جمهور اجرایی شود و بخشی از باشگاه را به شرکت پیشکسوتان هبه کنند. اما باید برنامه‌ریزی خوبی تعریف شود. اگر کل باشگاه را به پیشکسوتان بدهند، ممکن است نتواند مدیریتش کند. بنابراین بخش خصوصی و هواداران هم باید باشند. ما مدام این‌ها را می‌گوییم، اما کسی توجهی نمی‌کند. اگر چنین اتفاقی بیفتد رویداد بزرگی در فوتبال خواهد بود.

10. این کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

احمدی‌نژاد با فروش سهام پرسپولیس به پیشکسوتان موافقت کرد+نامه
    محمود احمدی‌نژاد پس از نامه پیشکسوتان به وی در خصوص فروش سهام این باشگاه به قدیمی‌های این باشگاه موافقت کرد.
    به گزارش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس حدود دو هفته پیش در نامه‌ای به محمود احمدی‌نژاد خواستار فروش سهام این باشگاه به پیشکسوتان و چند فرد پرسپولیسی که در اقتصاد هم موفق هستند شد. از همین رو امروز جواب این نامه به دست علی پروین نماینده پیشکسوتان رسید. بدین ترتیب احمدی‌نژاد موافقت خود را با فروش سهام باشگاه پرسپولیس به پیشکسوتان موافقت کرده و قرار است این کار با هماهنگی‌های وزارت ورزش قبل از پایان ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد انجام شود.
    احمدی نژاد در پی نوشت این نامه به وزیر ورزش و جوانان آورده است: پیشنهاد بسیار خوبی از سوی پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس اعلام شده؛ خیلی فوری اقدام، پیگیری و سپس گزارش نهایی را به اینجانب اعلام نمایید.

کدوم احمقی میاد چنین تیمهایی رو که در سال 40-30 میلیارد هزینه، که تمامش ضرر خالص و سطح تیم و بازیکنان مفت خورشون در حد تیم درجه 4 اروپایی هم نیست بخره؟؟!!!!!...(منظورم تیم خاصی نیست!)

12. این کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

سلام

کد خبر : 1011595 زمان ارسال : سه شنبه 1392/04/11 22:05

محمدآبشک به دنبال رضايتنامه
    پرسپوليس جايگزين حدادي فر را پيدا کرد

اگر اتفاق خاصي رخ ندهد و عابديني موافقت کند بايد از همين الان محمد آبشک را پرسپوليسي بدانيم.

بعد از آنکه پرسپوليسي ها نتوانستند در فصل جديد در پست هافبک دفاعي يک بازيکن تمام عيار را به خدمت بگيرند و دهنوي که اولين گزينه انها بود در يک حرکت انتحاري پرسپوليس را دور زد و به سپاهان پيوست آندو تيموريان هم که با تمام خواسته هايش موافقت شده بود نتوانست خودش را راضي کند تا به پرسپوليس بيايد حالا پرسپوليسي ها مهره اي ديگر را براي اين پست انتخاب کردند.

به گزارش گل ، او کسي نيست جز محمد آبشک هافبک داماش که در دوفصل گذشته نمايش هاي خوبي داشته . حالا آبشک سخت به دنبال رضايت نامه است تا بتواند پيراهن پرسپوليس را به تن کند.

البته در اين انتقال مانع بزرگي به نام امير عابديني وجود دارد که اگر رضايت بدهد بايد از همين حالا آبشک را پرسپوليسي بدانيم.

منبع : ورزش 3
    بازی هاشو تقریبا دیدم ، مخصوصا مقابل استقلال که واقعا بازی خوبی رو به نمایش گذاشت ، البته اون دوران تازه از بند مصدومیت آزاد شده بود وگرنه پتانسیل خیلی بالاتری داره .

خوش فکر هم هست . خدا کنه این گزینه اوکی بشه .

14. 6 کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

انتقاد دوباره دایی از کامبوزیا/بابا به همان شطرنجت برس!

ورزش > لیگ برتر - فارس نوشت:
    علی دایی ابتدا در خصوص بازی دوستانه مقابل تراکتورسازی گفت:« من خیلی دوست دارم هواداران پرسپولیس این بازی را ببینند اما همه چیز بستگی به نظر شورای تامین استان تهران دارد که ما ببینیم چه طور می‌توانیم این بازی را برگزار کنیم. ما در این بازی به دنبال رفع نقاط ضعف خودمان هستیم تا به هماهنگی صد در صد برسیم. من راجع به بازی هیچ حرفی نمی‌زنم چون این بازی فقط جنبه تدارکاتی دارد. این بازی برای دو تیم جنبه آماده‌سازی دارد و ما هم به عنوان یک بازی تدارکاتی به بازی فردا نگاه می‌کنیم.»
    دایی در خصوص وضعیت مهرداد پولادی گفت:« من دکتر نیستم که بخواهم در خصوص پولادی نظر بدهم اما قرار شد پزشک تیم با دکتر متخصصش صحبتی داشته باشد تا قبل از معاینات انجام شده ببینیم چه طور می‌تواند به ما کمک کند.»
    سرمربی قرمزها در مورد حضور مجتبی جباری در پرسپولیس گفت:« من اصلا راجع به این چیزها حرفی نمی‌زنم، چون نمی‌دانم این مسائل از کجا در می‌آید و در باره‌اش صحبت می‌شود پس بهتر است ما هم در مورد این مسائل حرفی نزنیم.»
    دایی در خصوص صحبت‌های محمدجعفر کامبوزیا عضو جدید هیئت مدیره پرسپولیس که گفته بازیکنان و کادر فنی حق ندارند راجع به تغییرات صحبت کنند، گفت:« اول از همه من ایشان را نه می‌شناسم و نه علاقه‌ای دارم این آقا را بشناسم و اصلا دوست ندارم بیشتر از این با ایشان آشنا شوم. من اگر حرفی زدم به خاطر موفقیت و سربلندی پرسپولیس بود. در این شرایط حساس متاسفانه آمدند و این مسئله را مطرح کردند که این موضوع باعث شد تیم دچار حاشیه شوند.خودتان دیدید بچه‌ها چه طور دچار مشکل شدند، من هم به خاطر این صحبت کردم چون اجازه نمی‌دهم تیمم به جز تمرین و هدفی که دارد به چیز دیگری فکر کند. ایشان باید بداند با صحبت‌هایی که انجام می‌دهد باید حرمت خودش را نگه دارد و راجع به مسائلی که به ایشان ربط ندارد زیاد صحبت نکند و فقط در مورد مسائل مربوط به خودش حرف بزند.»
    دایی ادامه داد:« من نمی‌دانم ایشان از کی پرسپولیسی بوده و یا پرسپولیس را دوست داشته که می‌آید یه سری مسائل را مطرح می‌کند و من همین جا می‌گویم اگر من درباره اینگونه مسائل حرفی زدم فقط به خاطر شرایط حساس پرسپولیس بود چون هیچ عقل سالمی این را نمی‌تواند باور کند که در یک ماه چنین تغییراتی تا دولت جدید به وجود آید.شرایط الان طوری است که ما هم قبول داریم پرسپولیس متعلق به دولت است اما دولت آینده یک ماه دیگر می‌آید و اگر صحبتی کردم فقط گفتم اجازه دهید دولتی که مردم آن را انتخاب کرده تصمیم نهایی را بگیرد. دولت جدید اختیار تام دارد تا مدیرعامل جدید را انتخاب کند.»
    سرمربی قرمزپوشان که از اتفاقات اخیر تیمش ناراحت است ، گفت:« اینکه ما بیاییم و به عنوان دولت حاضر که فکر کنم یک ماه به کارش مانده مدیرعامل جدید بگذارید شما بگویید این مدیرعامل می‌خواهد چه کاری انجام دهد و یا چه تغییراتی را می‌خواهد عملی کند؟ حرف من این بود الان هم روی حرفم هستم. صحبت‌های این آقا نه برایم جذابیت دارد نه چیز دیگر فقط دوست دارم این را بدانید من به خاطر پرسپولیس و مردمی که عاشق این تیم هستند به این تیم آمدم و من هم به خاطر عاشق بودن این مردم این پست را قبول کردم. حالا آقایان صحبت‌های دیگر می‌کنند و می‌خواهند برخی جریان‌ها را تحریک کنند، این مسئله دیگری است. من همیشه گفته‌ام در مسائل ورزشی نباید سیاسی عمل کنیم در حالی که مسائلی که در حال اتفاق افتادن بود خیلی سیاسی بود. اگر این آقایی که گفته می‌شود عضو جدید هیئت مدیره است، هنوز نیامده گارد بگیرد نسبت به همه مطمئن باشید ما هم خیلی از صحبت‌ها را راحت‌تر و آشکارتر انجام خواهیم داد. گارد گرفتن ایشان نسبت به مدیرعامل، بازیکنان و کادر فنی باعث ایجاد حاشیه و مشکلات برای پرسپولیس می‌شود. مطمئن باشید هیچ شخص ورزشی که مدیریت خوانده باشد در این شرایط حساس وارد این گونه مسائل نمی‌شود. ایشان می‌گوید 20 سال سابقه مدیریت در ورزش دارم، اگر درست بود قطعا این صحبت‌ها در این شرایط حساس که همه باید به فکر پرسپولیس باشیم بیان نمی‌کرد. ما بایدبدانیم صحبت‌های ما فقط باید در جهت کمک به پرسپولیس باشد و باز هم می‌گویم صحبت‌هایی که من انجام دادم فقط گفتم دولت منتخب مردم یک ماه دیگر می‌آید و اجازه دهید وزیر ورزش و سپس تکلیف پرسپولیس مشخص شود آن موقع وزیر هر تصمیمی بگیرد کادر فنی،‌بازیکنان مجری آن هستند اما در این شرایط حساس که ما در حال بازیکن گرفتن و ساختن تیم هستیم به هیچ عنوان این صحبت‌ها نه قابل دفاع است و نه مطرح کردن.»
    علی دایی با انتقاد صریح از کامبوزیا ، گفت:« من نمی‌دانم ایشان دنبال چه هدفی است که این مسائل را دنبال می‌کند و دست بردار نیست. ایشان به نظر من همان در فدراسیون شطرنج خود بنشیند و فوتبال را با شطرنج مقایسه نکند. ما اگر بخواهیم فدراسیون فوتبال را با شطرنج مقایسه کنیم مثل این است که ایران را با یکی از کوچک‌ترین شهرهای ایران مقایسه کنند. این کار درست نیست. ایشان با این حرف‌ها نمی‌تواند ره صد ساله را یک شبه طی کند.»
    سرمربی پرسپولیسی‌ها در پایان در پاسخ به سؤالی که با توجه به حضور شما در بایرین مونیخ و فوتبال حرفه‌ای دنیا آیا اعضای هیئت مدیره در طول یک مدت اینقدر مصاحبه می‌کردند یا خیر، گفت:« اصلا من مانده‌ام از این همه حرف باور کنید من اصلا هیئت مدیره بایرن مونیخ و هرتابرلین را ندیده و نمی‌شناختم.ولی آقایان هنوز نیامده فقط با مصاحبه به دنبال مطرح کردن خودشان هستند. آقای عزیز شما که این همه در عرصه ورزش و فدراسیون شطرنج بوده‌اید و می‌گویید 20 سال سابقه ورزشی دارید آیا به اندازه این چند روز صحبت کرده بودی و یا از شما مطلب و خبر زده بودند؟ خودتان می‌توانید این مقایسه را انجام دهید که در این مدت کوتاه ماشاءالله و هزار ماشاءالله این همه صحبت کردید.»

16. 4 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض رویانیان: جباری در استقلال نماند به جذب او فکر می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت که در بحث جباری اولویت با باشگاه استقلال است و اگر او در این تیم نماند به جذب این بازیکن فکر خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمد رویانیان در حاشیه نشستی که برای همکاری با باشگاه پیام ارتباطات داشت درباره اینکه اگر عابدینی مدیرعامل پرسپولیس نظر او چیست به خبرنگاران گفت: اگر او را به عنوان مدیرعامل انتخاب کنند می‌توانیم با هم کار کنیم. من در بخش اقتصادی فعالیت می‌کنم و او هم در کار باشگاه.

وی با اشاره به تغییراتی که قرار بود در پرسپولیس ایجاد شود گفت: به هر شکل من قبلا کیش شدم، امیدوارم مات نشوم.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به خبرنگار تسنیم در مورد اینکه آیا در صورت کنار گذاشته شدنش از مدیرعاملی پرسپولیس واقعا در این تیم خواهد ماند، گفت: واقعا می‌مانم اما مدیرعاملی پیدا نمی‌شود که نیامده، به من فحش ندهد و مرا نکوبد. بیاییم کنار هم کار کنیم چون من ادعایی در فوتبال ندارم. تاکنون جام هم نگرفته‌ام که بخواهم به آن افتخار کنم ولی خدمتگزار خوبی هستم. اگر مدیری مرا بخواهد هستم ولی نمی‌توانم بگویم به زور مرا بخواهند.

رویانیان در مورد اینکه چرا تنش‌هایی مانند اتفاقات پرسپولیس در استقلال رخ نمی‌دهد، گفت: سوال من از شما خبرنگاران این است چرا پرسپولیس که در آرامش تیمش را بست و از همه زودتر کارش را آغاز کرد شرایطش به گونه‌ای پیش می‌رود که به یکباره به چالش ملی تبدیل می‌شود؟ من مواردی را می‌دانم اما نمی‌توانم بگویم. تیم رقیب در بدترین شرایط قرار دارد اما به او کاری ندارند. سپاهان بیشترین پول را که برای دولت است هزینه می‌کند اما کسی به این تیم کاری ندارد ولی پرسپولیس که در آرامش به سر می‌برد یک دفعه منفجر شد. چرا؟ من می‌دانم دلیلش چیست اما نمی‌گویم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا حمایت نکردن از گزینه دولت در انتخابات دلیل اقدام برای برکناری‌اش بود، در حالی گفت که وارد این مسائل نمی‌شود که به نظر می‌رسید با حرکت سرخود سوال خبرنگار را تائید می‌کند.

خبرنگاری از احساس رویانیان پس از اینکه از ماندن او در پرسپولیس حمایت‌های زیادی شد پرسید و او گفت: احساس غرور و افتخار می‌کنم، احساس ویژه‌ای است که مردم و رسانه‌ها به من لطف کردند و از آن لحظه فکر می‌کنم کارم بسیار سنگین‌تر شده مقابل لطف مردم رسانه‌ها و پیشکسوتان اگر تمام زندگی‌ام را هم بگذارم کم است. این همه لطف راچطور می‌توانم جبران کنم؟

مدیرعامل پرسپولیس در مورد جزئیات طرح این شهر الکترونیک در قشم گفت: کشور ما در آینده به سمت استفاده از بسته‌های الکترونیک پیش می‌رود و تجارت اقتصاد ما هم بر پایه الکترونیک مسیرش را طی خواهد کرد. از آنجایی که دبیر کارگروه پیشخوان دولت بودم می‌دانم چه بسترهای اقتصادی جدیدی وجود دارد که دنیا در حال بهره‌برداری از آن است به همین دلیل ایجاد شهر الکترونیک می‌تواند به پیشبرد فعالیت‌های تجاری و تبادل علم، فرهنگ و فناوری از این شهرهای الکترونیک استفاده کرد.

رویانیان اضافه کرد: با شریک وارد این کار اقتصادی می‌شویم و نگاهمان هم اقتصادی است. همانطور که گفتم به خاطر آشنایی که با این سیستم و همچنین ارتباطاتی که دارم می‌خواهیم بهره‌برداری اقتصادی کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم در نقل و انتقالات گفت: 2 بازیکن در خط هافبک می‌خواهیم به دلیل اینکه حدادی‌فر را نتوانستیم جذب کنیم البته خودش هم نمی‌دانست که با ذوب‌آهن قرارداد دارد. سعدمحمدی و ابراهیمی از ذوب‌آهن این موضوع را تائید کردند و حالا باید یک هافبک خارجی و داخلی را جذب کنیم. در حال حاضر تقریبا تمام بازیکنان مدنظر را گرفتیم که تعدادشان به 10 نفر می‌رسد و چون 12 بازیکن از تیم رفتند 2 نفر دیگر را هم می‌توانیم جذب کنیم.

او گفت: یکی مانند مهدوی‌کیا از فوتبال خداحافظی کرد و کریمی هم از دست ما رفت. 2 بازیکن ارزشمند را دست دادیم که شاید نشود جای آنها را پر کرد اما امیدوارم کسانی که جایگزین می‌شوند به آنها نگاه کنند و رو به جلو پیش روند.

مدیرعامل پرسپولیس در فاصله کمتر از 12 ساعت از آخرین اظهارنظرش در مورد انصاری‌فرد بازهم درباره این بازیکن گفت: همانطور که گفته بودم پرسپولیس خانه این بازیکن است و او را دوست داریم. انصاری‌فرد بازیکن با اخلاق و خوبی است. امیدوارم تصمیمش را بگیرد که در اروپا یا پرسپولیس افتخار ایران باشد.

رویانیان در پاسخ به این پرسش که آیا از استقلال بازیکن می‌گیرند یا خیر گفت: نمی‌دانیم استقلال در چه وضعیتی قرار دارد. آنها می‌گویند که از پرسپولیس بازیکن گرفته‌اند و کری زیادی می‌خوانند ولی ما با کسی کری نداریم. من و فتح‌الله‌زاده دیگر پیر شده‌ایم. در مورد تیموریان هم باید بگویم کدام تیم ایرانی او را نمی‌خواهد؟ ما هم این بازیکن را می‌خواهیم ولی باید ببینیم شرایطش چگونه است و نظر دایی چیست.

نظر باشگاه پرسپولیس برای جذب مجتبی جباری دیگر سوالی بود که رویانیان اینگونه به آن پاسخ داد: او هم بازیکن ارزشمندی است ولی اول باشگاه استقلال را مقدم می‌دانیم و اگر آنها جباری را جذب نکردند در این باره فکر می‌کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اظهارنظر رئیس‌جمهور مبنی بر خصوصی‌شدن پرسپولیس گفت: از رئیس‌جمهور ممنونم و امیدوارم زودتر دستورش اجرایی شود. پیشنهادمان این است که بخشی از سهام باشگاه را به شرکت پیشکسوتان هبه کنند و قسمت دیگر آن را به بخش تجاری بدهند تا این 2 با هم کار کنند اما این موضوع باید به درستی تعریف شود.

وی اضافه کرد: شاید بخش خصوصی و پیشکسوتان نتوانند به همین راحتی با هم کنار بیایند. از ابتدا باید پکیجی تهیه و سهم پیشکسوتان، بخش خصوصی و هواداران در آن مشخص شود. مسلما پیشکسوتان توان مالی خرید باشگاه را ندارند و حتی اگر به آنها هبه شود توان توسعه مالی‌اش را نخواهند داشت. به نظر من تلفیقی از پیشکسوتان، بخش خصوصی و هواداران تنها گزینه است.

رویانیان گفت: مثلا اگر 40 یا 49 درصد سهام پرسپولیس به هواداران داده شود هر سهم بین آنها تقسیم می‌شود که پول آن به 200 میلیارد تومان می‌رسد. از آن طرف بخش خصوصی را بیاورند به پیشکسوتان دهند تا مدیریت فوتبال را در دست بگیرند. همچنین این کار برای توسعه تجارت و اقتصاد باشگاه خواهد بود.

وی ادامه داد: با این کار هواداران احساس مالکیت می‌کنند. ما این پیشنهادات را می‌گوییم اما کسی به آن توجه نمی‌کند. این طرح را باید هر چه زودتر اجرا کنند. باشگاه پرسپولیس باید در بخش خصوصی به پیشکسوتان و بقیه سهام به هواداران واگذار شود که اجرای این طرح نه تنها در پرسپولیس بلکه انقلاب بزرگی در فوتبال ما خواهد بود.

18. 2 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض قاسم دهنوی در اردوی پرسپولیس!

قاسم دهنوی در اردوی پرسپولیس حاضر شد.

به گزارش افکارنیوز، هافبک فصل گذشته تراکتورسازی که در زمان نقل و انتقالات با دو تیم پرسپولیس و سپاهان به طور همزمان قرارداد بست و حاشیه‌های زیادی برای خود ایجاد کرد امروز (چهارشنبه) در اردوی پرسپولیس حاضر شد.

دهنوی در چند هفته گذشته در تمرین‌های سپاهان حاضر شده بود و مشخص نیست حضور او در پرسپولیس به معنی جدایی کامل از سپاهان است یا خیر.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از شکایت پرسپولیس از قاسم دهنوی این بازیکن را یک سال از حضور در میادین محروم کرده بود.

پرسپولیس تا ساعتی دیگر در وزشگاه درفشی‌فر به مصاف تراکتورسازی می‌رود.

20. این کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •