تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 193 از 295 اولاول ... 93143183189190191192193194195196197203243293 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,921 به 1,930 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

درود
    یه مشکلی پیدا کردم با این دی وی دی پلیر فیلیپس .... یه دی وی دی که بارها اونو تو دستگاه گذاشته بودم و همیشه هم خیلی خوب کار می کرد(دی وی دی تصویری) اینبار که گذاشتم ازم کلمه عبور خواست؟!؟!؟ Password بدون کلمه عبور اجازه پخش نداد که نداد حتی از برق هم کشیدمش باز وصلش کردم جواب نداد...!
    می خوام بپرسم کسی تا حالا با این مشکل برخورده؟ چی کار باید کرد؟.... اینم بگم فقط این دی وی دی مشکل داره و دی وی دی های کپی و یا حتی اورژینال رو به خوبی پخش می کنه.
    سپاس
    چند وقته کم پیدایی .
    شاید داشتی تو منوها ور میرفتی براش پسورد گذاشتی.
    راستی از کیفیت پخش صوت و تصویر دستگاهت راضی هستی؟ با تلویزیون فول اچ دی فیلم می بینی؟

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

سلام
    دوستان به طور کلی نظرتون در مورد dvd player pioneerچیه؟
    یا چه برندی را پیشنهاد می کنید؟
    با سپاس فراوان
    برند خوبیه، نظر من روی این پلیرها هست:
    Toshiba XDE-600
    Sony 728
    Pioneer 420

2. این کاربر از Artam01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

به نظر من دیگه دوران دیسکهای امروزی داره تموم می شه. شما هر چی می خوای میریزی رو فلش رو دستگاهت اجرا می کنی!
    به نظر من که نه، من خودم هنوز از فیلم دی وی دی سود می برم و چند وقت دیگه هم که بلوری گسترس پیدا می کنه، اتفاقن من هم بین یه مدیا پلیر و یه دی وی دی مردد بودم که دی وی دی گرفتم، کی حال داره هر وقت که می خواد فیلم ببینه یه فیلم رو بریزه روی فلش؟ الان دی وی دی ها هم فلش می خورند که من از این امکانش هم سود میبرم.

4. این کاربر از Artam01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dara_az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درود
    یه مشکلی پیدا کردم با این دی وی دی پلیر فیلیپس .... یه دی وی دی که بارها اونو تو دستگاه گذاشته بودم و همیشه هم خیلی خوب کار می کرد(دی وی دی تصویری) اینبار که گذاشتم ازم کلمه عبور خواست؟!؟!؟ Password بدون کلمه عبور اجازه پخش نداد که نداد حتی از برق هم کشیدمش باز وصلش کردم جواب نداد...!
    می خوام بپرسم کسی تا حالا با این مشکل برخورده؟ چی کار باید کرد؟.... اینم بگم فقط این دی وی دی مشکل داره و دی وی دی های کپی و یا حتی اورژینال رو به خوبی پخش می کنه.
    سپاس
    خیلی عجیبه ! تو منوهای دستگاهت ببین reset factory یا یه همچین چیزی داره ؟ شاید ریستش بکنی درست بشه . این dvd رو هم تو یک دستگاه دیگه امتحان بکن ببین بازم پسورد میخواد یا نه .

6. این کاربر از dara_az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsaber's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

به نظر من که نه، من خودم هنوز از فیلم دی وی دی سود می برم و چند وقت دیگه هم که بلوری گسترس پیدا می کنه، اتفاقن من هم بین یه مدیا پلیر و یه دی وی دی مردد بودم که دی وی دی گرفتم، کی حال داره هر وقت که می خواد فیلم ببینه یه فیلم رو بریزه روی فلش؟ الان دی وی دی ها هم فلش می خورند که من از این امکانش هم سود میبرم.
    جالبه! اتفاقا من اصلا دی وی دی ندارم. نزدیک به 3 ترا فیلم و آهنگ دارم همش دانلودیه! دارم فکر می کنم اگر بخوام این همه رو روی dvd رایت بزنم دیگه عمرم کفاف نمی ده بشینم ببینمشون!
    من خیلی دنبال پلیری گشتم که از روی usb بتونه فرمتهای مختلف رو اجرا کنه(wmv, divx, avi, mkv , ...) . ولی پیدا نکردم. شما چیزی سراغ دارید؟! اگر باشه که همین فردا می رم می گیرم.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

جالبه! اتفاقا من اصلا دی وی دی ندارم. نزدیک به 3 ترا فیلم و آهنگ دارم همش دانلودیه! دارم فکر می کنم اگر بخوام این همه رو روی dvd رایت بزنم دیگه عمرم کفاف نمی ده بشینم ببینمشون!
    من خیلی دنبال پلیری گشتم که از روی usb بتونه فرمتهای مختلف رو اجرا کنه(wmv, divx, avi, mkv , ...) . ولی پیدا نکردم. شما چیزی سراغ دارید؟! اگر باشه که همین فردا می رم می گیرم.
    ای بابا ! شما هم پس به درد من دچاری ! حالا من به جز اینایی که رو هارد دارم مرض و بیماری dvd موزیک و کنسرت هم دارم! به همین دلیل مجبور شدم هم hd player بگیرم هم dvd player !!! خلاصه بد دردیه ! هی هر چند وقت یک بار هم باید بشینم اینارو مشخصاتشو کامل کنم و بر اساس سبک و کوفت و زهر مار مرتب بکنم !!!نمیدونم این چه مرضیه که بهش مبتلا شدیم !! الان کلی هم کاست و vhs از قدیم دارم نمیدونم اونارو چیکار کنم !! با این حساب شما به نظر من یدونه hd player بیشتر به کارت میاد .

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsaber's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ای بابا ! شما هم پس به درد من دچاری ! حالا من به جز اینایی که رو هارد دارم مرض و بیماری dvd موزیک و کنسرت هم دارم! به همین دلیل مجبور شدم هم hd player بگیرم هم dvd player !!! خلاصه بد دردیه ! هی هر چند وقت یک بار هم باید بشینم اینارو مشخصاتشو کامل کنم و بر اساس سبک و کوفت و زهر مار مرتب بکنم !!!نمیدونم این چه مرضیه که بهش مبتلا شدیم !! الان کلی هم کاست و vhs از قدیم دارم نمیدونم اونارو چیکار کنم !! با این حساب شما به نظر من یدونه hd player بیشتر به کارت میاد .
    آره خدایی بد دردیه! من حدود 1 ماه طول کشید تا تونستم فیلمهام رو دسته بندی کنم و موسیقی ها هنوز شلم شورباست!
    آره ولی بازم اگر یه dvd player پیدا کنم که از پورت usb بتونه فرمتهای خوب رو پخش کنه ارزشش بیشتر از یه hdplayer هست. بگردیم ببینیم چی می شه!
    به هر حال ممنون از راهنماییت. نگفتی از پورت usb چه فرمتایی می تونی پخش کنی؟! مدل player شما چیه؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه sound.vision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چند وقته کم پیدایی .
    شاید داشتی تو منوها ور میرفتی براش پسورد گذاشتی.
    راستی از کیفیت پخش صوت و تصویر دستگاهت راضی هستی؟ با تلویزیون فول اچ دی فیلم می بینی؟

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

سلام عزیز...کم پیدا نیستم شاید کمتر پست بزنم ولی از پست های دوستانی چون شما استفاده می کنم و همیشه پیگیر این تاپیک هستم.

والا اصلا همچین گزینه ای نداره که بشه پسورد گذاشت... مشکل می دونی چیه؟ اینه که دستگاه من که حافظه داخلی نداره تا بتونه مشخصات دیسک ها رو تو خودش ذخیره و تنظیم های خاصی اعمال کنه...! از طرفی روی دی وی دی هم که نمی تونه فایل یا تنظیمی رایت کنه!
    آره کیفیت صداش رو با یه مدل دنون که مال یکی از دوستان بود مقایسه کردیم هیچ تفاوتی فاحشی نداشت و اینکه هر چی می گذره رضایت بیشتری پیدا می کنم ازش... تی وی فول هستش فقط کمبود HDMI دارم! در مورد کیفیت تصویرش مورد خاصی ندیدم که مشکل داشته باشه... تنها مسئله ای که باهاش دارم اینه که نمی تونم فیلم های MKV رو اجرا کنم با این دستگاه... البته تی وی اینکارو می کنه ولی تی وی رو تصاویر رزولیشن بالا یکم فریم ها رو میاره پایین... شاید بعدها یه بلوری پلیر سری 7 یا 9 هزار فیلیپس مشکل رو حل کنه.........

---------- Post added at 06:08 PM ---------- Previous post was at 06:05 PM ----------

خیلی عجیبه ! تو منوهای دستگاهت ببین reset factory یا یه همچین چیزی داره ؟ شاید ریستش بکنی درست بشه . این dvd رو هم تو یک دستگاه دیگه امتحان بکن ببین بازم پسورد میخواد یا نه .
    درود.... والا چیزی به اسم ریست فکتوری توش پیدا نکردم... موندم اصلا این پسوورد از کجا پیدا شده!!! تو یه دستگاه دیگه امتحان کردم بدون مشکل خوندش...! حالا این پسوورد از کجا اومده خدا می دونه!

11. 2 کاربر از sound.vision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

dara_az،
    رفیق منم همین درد سر آلبوم بندی موزیک و... رو دارم به قول شما هر چی هم تلاش میکنم بازم شلم شورباس و نمیشه یه نظم درست و حسابی داد.

lordsaber،
    اگه اینطوریه که میگی همون مدیا پلیر رو بگیری خیلی بهتره، اگر هم دنبال پلیری هستی که هم دیسک پخش کنه و هم از فلش هر چی می خوای اجرا کنه بهتره بی خیال دی وی دی پلیرها بشی، بهتره بری سراغ یه بلوری پلیر خوب و همه کاره، که فایل های فول اچ دی رو هم برات پخش کند.

sound.vision،
    دوست من این دستگاه ها احتمالن یه حافظه هم دارند، چون من هر وقت یه دی وی دی رو نصفه میگزارم بعد حتی چند روز از همونجا که قبلن دیدم نشون میده، و همینطور وقتی پسورد میگذارم حتمن باید حافظه ای داشته باشه که سیو کند.
    به قول اون دوستمون یه ریست کن دستگاهت رو ببین چه میشود، یعنی به تنظیمات دیفالت و اولیه اش برگردد.

13. این کاربر از Artam01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آره خدایی بد دردیه! من حدود 1 ماه طول کشید تا تونستم فیلمهام رو دسته بندی کنم و موسیقی ها هنوز شلم شورباست!
    آره ولی بازم اگر یه dvd player پیدا کنم که از پورت usb بتونه فرمتهای خوب رو پخش کنه ارزشش بیشتر از یه hdplayer هست. بگردیم ببینیم چی می شه!
    به هر حال ممنون از راهنماییت. نگفتی از پورت usb چه فرمتایی می تونی پخش کنی؟! مدل player شما چیه؟!
    اشتباه شد.......
    Last edited by shayan3001; 02-01-2011 at 23:59.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

dvd player من پایونیر 420 هستش . راستش من چون یدونه wd live هم خریدم با پورت usb این پایونیر خیلی کاری ندارم . فقط یک بار برای امتحان کردنش باهاش mp3 تست کردم . اما dvd player ها معمولا تا جایی که من میدونم mkv و فایلهای HD رو پخش نمیکنند . شما اگه اکثر فایلهات روی هارد هستش همون HD player بگیری خیلی بهتره . چون اکثر فرمتهای صوتی و تصویری رو ساپورت میکنند.
    این لینک هم یک نگاه بنداز مشخصات 420 و فایلهایی رو که ساپورت میکنه نوشته
    یک کار دیگه ای هم که میتونی انجام بدی اینه که یک HD player بخری که DVD ROM اکسترنال رو ساپورت کنه .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

16. 2 کاربر از dara_az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •