تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 192 از 475 اولاول ... 92142182188189190191192193194195196202242292 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,911 به 1,920 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajjad_doost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

دوستان اگه میشه یه راهنمایی هم به من بکنید ثواب داره
    یه تبلتی با مشخصات زیر میخوام اگه میتونید چند تا مدل پیشنهاد کنید بودجه هم تا سقف 1 نهایت یک و دویست
    از 9 اینچ بزرگتر یاشه و با کیفیت باشه
    اندرویدی باشه
    سیم کارت بخوره یا نخوره مهم نیست (اگه نخوره بهتره قیمتش کمتر بشه)
    خروجی hdmi داشته باشه(حالا یا با اداپتور یا به صورت مستقیم)
    بلوتوث هم داشته باشه که چه بهتر
    کلا مشخصاتش خوب باشه(در حد دیدن فیلم و عکسو اهنگ و وب گردی و نهایت یه فروت نینجا و انجام کارهای افیسی و pdf)
    فقط یه چیزی بگید تا الکی هزینه نکنم
    خیلی ممنون
    اصلا پیشنهاد میکنید الان بخرم یا صبر کنم؟
    این از نظر شما خووبه؟
    Sony SGPT - 16GB
    آره خوبه برای کار هایی که گفتید .
    فقط قیمتش رو من تو هیچ سایتی ندیدم .!!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

یک تبلت تا 800 تومن معرفی کنید..!! لطفا
    سلام عزیز شما با این قیمت دنبال برند های معروف نمیتونید برید پس میمونه برند های چینی که ریسکیه میل خودتونه اگه خواستید بهتون معرفی میکنم .

پروفشنال Reza_994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

onda v813
    window n80 rk3188

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوستان اگه میشه یه راهنمایی هم به من بکنید ثواب داره
    یه تبلتی با مشخصات زیر میخوام اگه میتونید چند تا مدل پیشنهاد کنید بودجه هم تا سقف 1 نهایت یک و دویست
    از 9 اینچ بزرگتر یاشه و با کیفیت باشه
    اندرویدی باشه
    سیم کارت بخوره یا نخوره مهم نیست (اگه نخوره بهتره قیمتش کمتر بشه)
    خروجی hdmi داشته باشه(حالا یا با اداپتور یا به صورت مستقیم)
    بلوتوث هم داشته باشه که چه بهتر
    کلا مشخصاتش خوب باشه(در حد دیدن فیلم و عکسو اهنگ و وب گردی و نهایت یه فروت نینجا و انجام کارهای افیسی و pdf)
    فقط یه چیزی بگید تا الکی هزینه نکنم
    خیلی ممنون
    اصلا پیشنهاد میکنید الان بخرم یا صبر کنم؟
    این از نظر شما خووبه؟
    Sony SGPT - 16GB
    مدل دیگه ای رو کسی پیشنهاد نمیکنه؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من که با اطلاعات دو روزه نیومدم اینجا مشاوره بدم به شما من کوچیک همتون هم هستم دوستانی که حرف من رو به مسخره میگیرند بروند یکم مطالعه کنند بد نیس !!!
    به خدا اگه بخوام به شما اطلاعات کامل بدم باید اینجا یه طومار بنویسم !!!
    عزیزانی که از برند ها طرفداری میکنند میخوام قدرت گلکسی نوت 10.1 رو به شما نشون بدم نسبت به سخت افزارش و قیمتش در ایران !!!!!!!
    همه ببینند این بنچمارک رو !!
    سامسونگ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آیپد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست عزیز مگر من گفتم عملکرد نوت10.1 بهتره؟! من گفتم امکانات جانبی فراوان داره که توی ایران بیشتر به کار میاد آی‌پد محدودیت های زیادی از جمله بسته بودن سیستم عامل iOS ، نبود بلوتوث فعال و NFC و ... داره، امکاناتی مثل قلم، قابلیت اتصال فلش مموری (USB On the go)، قابلیت خوردن مموری کارت، قابلیت مکالمه تلفنی و ... که همگی در نوت10.1 هستند و در آی‌پد نیستند در ایران بیشتر به کار میاد. همین مقدار عملکرد نوت هم حداقل تا 2 سال دیگه همه اپلیکیشن ها و حداقل تا 1 سال دیگه همه بازی ها رو میکشه پس اونقدرها هم ضروری نیست سخت افزارت غول باشه! سخت افزار اگه قوی باشه باید نرم افزار مناسبش هم پیدا بشه. در مورد اپل اینطور هست اما در مورد اندروید خیر، پس سخت افزاری به قدرت آیپد در تبلت‌های اندرویدی بی‌معنا خواهد شد!
    Last edited by Faramarz-1; 05-04-2013 at 11:12.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از برند معروف و مطمئن فقط ایسوس هست Asus Memo Pad حدود 600 هست قیمتش، Hyundai Hold X هم گزینه خوبیه (سخت افزارش کمی بهتر از Memo Pad هست) قیمتش حدود 700 هست.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

دوست عزیز مگر من گفتم عملکرد نوت10.1 بهتره؟! من گفتم امکانات جانبی فراوان داره که توی ایران بیشتر به کار میاد آی‌پد محدودیت های زیادی از جمله بسته بودن سیستم عامل iOS ، نبود بلوتوث فعال و NFC و ... داره، امکاناتی مثل قلم، قابلیت اتصال فلش مموری (USB On the go)، قابلیت خوردن مموری کارت، قابلیت مکالمه تلفنی و ... که همگی در نوت10.1 هستند و در آی‌پد نیستند در ایران بیشتر به کار میاد. همین مقدار عملکرد نوت هم حداقل تا 2 سال دیگه همه اپلیکیشن ها و حداقل تا 1 سال دیگه همه بازی ها رو میکشه پس اونقدرها هم ضروری نیست سخت افزارت غول باشه! سخت افزار اگه قوی باشه باید نرم افزار مناسبش هم پیدا بشه. در مورد اپل اینطور هست اما در مورد اندروید خیر، پس سخت افزاری به قدرت آیپد در تبلت‌های اندرویدی بی‌معنا خواهد شد!
    عزیز خودت خواستی دیگه واست توضیح بدم ببینید دوستان من اصلا فن هیچ برندی و هیچ سیستم عاملی نیستم فقط حقیقت رو میگم شما میگی سیستم عامل ios بسته است آخه من موندم چیش بسته هست !!! اگه منظورتون اینه که بازی های کرک شده نمیشه ریخت به راحتی جیلبریک میشه .
    قابل توجه شما تو نسخه 6 به بعد ios مشکل بلوتوث حل شده مشکل بعدی که گفتین مموری نمیخوره !!! آیپد بیشترین لوازم جانبی رو تو تبلت ها داره !!! با یه تبدیل ساده میشه اینارو بهش وصل کرد.!! فقط قلم s-pen کم داره که کمتر تبلتی اینو داره .

قابل توجه دوستان که میگن سیستم عامل اندروید برتری داره بر ios باید به شما عرض کنم که برنامه هایی که واسه اندروید میاد 2 ماه قبلش واسه ios میاد و این تبلت نکسوس 10 که اومده رزولوشن رو بالا برده هنوز با این رزولوشن مشکل داره تو مررورگر (برای بالا پایین بردن اسکرول ها لگ شدید میگیره !!) و برای اجرای بازی های سنگین و فیلم 1080p به خوبی ios نمیتونه با این رزولوشن سازگاری کامل رو داشته باشه .

در حال حاضر برترین تبلت ipad 4 هست بدون در نظر گرفتن سیستم عامل و بعدی از نظر قدرت گوشی htc one هست که خیلی بهتر عمل کرده نسبت به nexus 10 و در رتبه سوم nexus 10 قرار میگیره .

در کل اون تبلتی که تو ایران به کار نمیاد فقط تبلت های amazon هستن و بس .
    Last edited by sajjad_doost; 05-04-2013 at 13:13.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عزیز خودت خواستی دیگه واست توضیح بدم ببینید دوستان من اصلا فن هیچ برندی و هیچ سیستم عاملی نیستم فقط حقیقت رو میگم شما میگی سیستم عامل ios بسته است آخه من موندم چیش بسته هست !!! اگه منظورتون اینه که بازی های کرک شده نمیشه ریخت به راحتی جیلبریک میشه .
    قابل توجه شما تو نسخه 6 به بعد ios مشکل بلوتوث حل شده مشکل بعدی که گفتین مموری نمیخوره !!! آیپد بیشترین لوازم جانبی رو تو تبلت ها داره !!! با یه تبدیل ساده میشه اینارو بهش وصل کرد.!! فقط قلم s-pen کم داره که کمتر تبلتی اینو داره .

قابل توجه دوستان که میگن سیستم عامل اندروید برتری داره بر ios باید به شما عرض کنم که برنامه هایی که واسه اندروید میاد 2 ماه قبلش واسه ios میاد و این تبلت نکسوس 10 که اومده رزولوشن رو بالا برده هنوز با این رزولوشن مشکل داره تو مررورگر (برای بالا پایین بردن اسکرول ها لگ شدید میگیره !!) و برای اجرای بازی های سنگین و فیلم 1080p به خوبی ios نمیتونه با این رزولوشن سازگاری کامل رو داشته باشه .

در حال حاضر برترین تبلت ipad 4 هست بدون در نظر گرفتن سیستم عامل و بعدی از نظر قدرت گوشی htc one هست که خیلی بهتر عمل کرده نسبت به nexus 10 و در رتبه سوم nexus 10 قرار میگیره .

در کل اون تبلتی که تو ایران به کار نمیاد فقط تبلت های amazon هستن و بس .
    بنده هم نکسوس 10 رو به خاطر همین مشکلات توصیه نمی‌کنم، بنده صحبتم در کل پیرامون اندروید و مقایسه اش با iOS و اپل هست، همه حرف هایی که گفتید درست! اما به قیمت ها هم توجه کرده اید؟ آیپد خودش مدل سلولارش بیشتر از 3 میلیون هست! حالا امکانات جانبی و لوازمی که به عنوان مثال مشکل مموری کارت و ... رو حل کنن با همه اینها بیشتر از 3.500 میشه!! در حالی که یک اندرویدی مناسب حالا از هر برندی با همه این امکانات حدود 2.200 میشه! یعنی حدود 50 درصد ارزونتر!! سخت افراز رو هم بهتون توضیح دادم تنها برتری آیپد به اندرویدی ها سازگاری اپلیکیشن ها با رزولیشن بالا هست و تو بقیه چیز ها اصلاً نمی صرفه که بیشتر از 3.500 هزینه کنی!!

9. این کاربر از Faramarz-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

بنده هم نکسوس 10 رو به خاطر همین مشکلات توصیه نمی‌کنم، بنده صحبتم در کل پیرامون اندروید و مقایسه اش با iOS و اپل هست، همه حرف هایی که گفتید درست! اما به قیمت ها هم توجه کرده اید؟ آیپد خودش مدل سلولارش بیشتر از 3 میلیون هست! حالا امکانات جانبی و لوازمی که به عنوان مثال مشکل مموری کارت و ... رو حل کنن با همه اینها بیشتر از 3.500 میشه!! در حالی که یک اندرویدی مناسب حالا از هر برندی با همه این امکانات حدود 2.200 میشه! یعنی حدود 50 درصد ارزونتر!! سخت افراز رو هم بهتون توضیح دادم تنها برتری آیپد به اندرویدی ها سازگاری اپلیکیشن ها با رزولیشن بالا هست و تو بقیه چیز ها اصلاً نمی صرفه که بیشتر از 3.500 هزینه کنی!!
    دوست من تروخدا حقیقت رو بگو !!! برو اینجا قیمت هارو ببین !
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز این قیت هارو از کجا اوردی ؟ !!!!! کلا نسخه سیم کارت خور ipad 4 16gb با لوازم جانبیش 2.5 در میاد و نوت 10 هم با لوازم جانبیش 2 تومن در میاد تو همین سایت بالا .
    امیدوارم سایت خوبی بهتون معرفی کرده باشم .
    درسته موبایل و تبلت کم داره اما هیچ جایی در ایران با این قیمت کالا رو نمیفروشن .

ipad 4 16 gb - 64 gb +4g

22,200,000 ریال تا 28,300,000 قابل توجه شما دوستان ایپد از معدود تبلت هایی است که با هارد ssd 128 gb هم عرضه میشه !!
    دوست من نمیخوام شما رو ناراحت کنم به خدا اصلا قصدی ندارم فقط میخوام کمک کنم به همه دوستان ایرانیم .
    اگه ناراحنت کردم من عذر میخوام .
    Last edited by sajjad_doost; 05-04-2013 at 15:51.

11. این کاربر از sajjad_doost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

دوستان عزیزم خداییش آدم بخواد تو کشورمون بیش از 2 تومن واسه تبلت بده عقل انسان چه چیزی رو پیشنهاد میکنه ؟

در آخر این تحلیل میخوام بگم که متاسفم واسه بعضی فروشگاه ها که سوء استفاده میکنن از قیمت دلار و سود های کلانی میبرن

عاقلانه نظر بدید. من دیگه نظر نمیدم در این تایپیک !!
    Last edited by sajjad_doost; 05-04-2013 at 16:01.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •