تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 190 از 1319 اولاول ... 901401801861871881891901911921931942002402906901190 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,891 به 1,900 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

من دیشب متوجه شدم :

همراه اول سیستم پیامکی‌اش که حجم و زمان باقی مانده را اعلام میکنه مشکل داره (عمداً یا سهواً) و کاربر ممکنه چند ساعتی باشه که اینترنت بسته‌اش تمام شده باشه اما هنوز حجم قبلی را اعلام میکنه!!!

ضمناً بسته شبانه یک هفته‌ایی هم که در سایت نوشته بصورت خودکار تمدید نمیشه را بصورت خودکار برای کاربر دوباره تمدید میکنند!
    اگه بسته تمام شده باشه و مشترک دایمی باشید براتون پیامک میاد حتی اگه سیستم بروز نباشه

برای تمدید نشدن بسته قبل از اتمام اون باید درخواست بدید نه وقتی تمام شد

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اگه بسته تمام شده باشه و مشترک دایمی باشید براتون پیامک میاد حتی اگه سیستم بروز نباشه

برای تمدید نشدن بسته قبل از اتمام اون باید درخواست بدید نه وقتی تمام شد
    نه برای من دیشب پیامک نیامد و هر چی هم با پیامک در ساعتهای مختلف چک کردم حجم را 682 مگابایت نشان میداد

بعد صبح برایم پیامک زده که حجم‌ات فلان تاریخ تمام شده و ما خودکار بسته ات را تمدید کردیم! در صورتیکه من میخواستم بسته دیشب تمام بشه تا بتوانم یک بسته روزانه را فعال کنم!
    که هیچ راهی نداره و باید این حجم را تمام کنم و بعد دوباره برای بسته اقدام کنم اگر دوباره خودکار تمدید نکنه! با اینکه تمدید خودکار را هم غیرفعال کردم

3. این کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

نه برای من دیشب پیامک نیامد و هر چی هم با پیامک در ساعتهای مختلف چک کردم حجم را 682 مگابایت نشان میداد

بعد صبح برایم پیامک زده که حجم‌ات فلان تاریخ تمام شده و ما خودکار بسته ات را تمدید کردیم! در صورتیکه من میخواستم بسته دیشب تمام بشه تا بتوانم یک بسته روزانه را فعال کنم!
    که هیچ راهی نداره و باید این حجم را تمام کنم و بعد دوباره برای بسته اقدام کنم اگر دوباره خودکار تمدید نکنه! با اینکه تمدید خودکار را هم غیرفعال کردم
    از این اتفاق ها توی همراه اول زیاد میوفته.

تازه وقتی بسته می خرید ، در پیامک نوشته که به صورت خودکار تمدید نمیشود ولی اگر شما 8 رو نفرستی می بینی که خودش خودکار تمدید می کنه

5. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

از این اتفاق ها توی همراه اول زیاد میوفته.

تازه وقتی بسته می خرید ، در پیامک نوشته که به صورت خودکار تمدید نمیشود ولی اگر شما 8 رو نفرستی می بینی که خودش خودکار تمدید می کنه
    معمولا اگه قبل از اتمام تاریخ بسته ات تمام بشه تمدید می کنه ولی اگه تاریخ تمام بشه و تو حسابتون هنوز حجمی باقی مانده باشه تمدید نمی کنه

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

معمولا اگه قبل از اتمام تاریخ بسته ات تمام بشه تمدید می کنه ولی اگه تاریخ تمام بشه و تو حسابتون هنوز حجمی باقی مانده باشه تمدید نمی کنه
    من در مورد بسته یک روزه عرض کردم که وقتی می خرید در پیامک می نویسه که خودکار تمدید نحواهد شد ولی دقیقا 24 ساعت بعد تمدیدش می کنه

8. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

گفته من در مورد بسته یک روزه هم صدق می کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

گفته من در مورد بسته یک روزه هم صدق می کنه

خوب ، برای من این تمدید با شرحی که عرض کردم میوفتاد. یعنی وقتی مدت (تاریخ) بسته تموم میشه ولی حجم چه مانده باشه و چه نمانده باشه تمدید می کرد مگر اینکه قبلش من 8 رو بفرستم و بگم که تمدید نکنه!

وقتی یکبار 8 رو می فرستم برای بسته های بعدی که می خرم هم تمدید خودکار انجام نمیشه ولی اگر یک مدت بسته نخرم و پس از مدتی دوباره بسته بخرم دوباره همین روال ادامه پیدا می کنه!

11. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

اگه اولین بار بسته بگیرید و اونم تمام نشه تمدید نمی کنه ولی کافیه یه بسته رو دوبار تمدید کنی دیگه همراه اول تصور می کنه میخوای تا اخر عمرت هربار تمدیدش کنی مگه اینکه عدد ۸ رو واسش بفرستید

Sent from my iPhone using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه brothers000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran, Iran

پيش فرض

من دیشب متوجه شدم :

همراه اول سیستم پیامکی‌اش که حجم و زمان باقی مانده را اعلام میکنه مشکل داره (عمداً یا سهواً) و کاربر ممکنه چند ساعتی باشه که اینترنت بسته‌اش تمام شده باشه اما هنوز حجم قبلی را اعلام میکنه!!!

ضمناً بسته شبانه یک هفته‌ایی هم که در سایت نوشته بصورت خودکار تمدید نمیشه را بصورت خودکار برای کاربر دوباره تمدید میکنند!
    بنده هم با این مشکل عدم باقیمانده بسته از طریق پیامک مواجه شدم

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اینترنت همراه اول دو تا مشکل مهم داره :

1. گاهی اوقات (و برای من چندین بار) پیش آمد که با فرستادن 0 به 8080 اعلام نمی‌کنه که حجم مصرف شده‌ات تا اون لحظه چقدره و یک حجم تکراری را اعلام میکنه! و بعد از چند ساعت اعلام میکنه که چند ساعت قبل حجم‌ات تمام شده! و البته بقیه ترافیک مصرف شده را آزاد پای‌ات حساب می کنه!

راه حل : یک قسمت در گوشی هست که تعیین میکنی که تا چه حجمی میخواهی مصرف کنی و بعد وقتی که به حجم تعیین شده رسید آلارم می‌دهد و یا حتی اینترنت را قطع میکند! اگر این قسمت در گوشی‌تان هست فعال‌اش کنید (data usage) یا به دنبال نرم افزاری بگردید که این کار را برای‌تان انجام بدهد

2. همه بسته های همراه اول حتی آنهایی که در سایت‌شان اعلام کرده بصورت خودکار تمدید نمی‌شود، بصورت خودکار تمدید می‌شود!
    اگر فکر میکنید با فرستادن 8 به 8088 تمدید خودکار قطع می‌شود بدانید که نمی‌شود!
    (همین طور که برای من دو بار بسته اینترنت را تمدید کردند و وقتی 8 را به 8088 میفرستادم اعلام میکرد که بسته شما بصورت اتوماتیک تمدید نخواهد شد اما وقتی بسته تمام میشد اعلام میکرد که بسته شما در این ساعت تمام شد و مجدداً تمدید شد!)

تنها راه برای قطع کردن تمدید خودکار این است که بروید مخابرات (نه دفتر خدمات ارتباطی) و شکایت کتبی کنید (کاری که من امروز کردم)
    و با شکایت قطعی بالاخره تمدید خودکار بسته قطع شد و پیامکش برایم آمد که بسته شما غیرفعال شد!
    البته پول آخرین بسته‌ایی که بصورت خودکار تمدید کرده بودند و استفاده نکرده بودم در قبض میان دوره‌ام آمده!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •