تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 421 اولاول ... 91516171819202122232969119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

آخر فروم باز caca_caca888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست عزیز من دنبال نتیجه گیری نیستم که بخوام تعیین کنم چی درسته چی غلطه
    فقط نظرم رو گفتم و از نظر من غلطه و نظر هر کسی برای خودش محترمه
    کاری هم به رسم رسوم ندارم و فعلا خودم هم دارم طبق همین رسم و رسوم عمل میکنم چون چاره ای ندارم
    عید نوروز هم اصلا ربطی به قضیه آداب و معاشرت نداره مگه کسی حرفی از عید نوروز زدش عید نوروز که رسم باستانی هستش که هر کشوری برای خودش یه سری روزهای خاص داره
    با اسامی ایرانی هم کسی مشکلی نداره ولی فعلا همین ثبت احوال خیلی از اسامی ایرانی رو اگر بری براحتی برات عوض میکنن ولی اسامی عرب رو نه برو یقه اونارم بگیر
    اصلا اسم رو نمیشه عوض کرد.

به نظرم شما بیا و بزرگواری کن و طرف مقابلو ببخش درسته سخته اما غیر ممکن نیس!
    بعد بعدا سر فرصت بهش بگو جریانو واینکه نباید اینقد بی تفاوت باشه
    نمیشه
    یکی دو بار نیست که

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

به نظرم شما بیا و بزرگواری کن و طرف مقابلو ببخش درسته سخته اما غیر ممکن نیس!
    بعد بعدا سر فرصت بهش بگو جریانو واینکه نباید اینقد بی تفاوت باشه
    مساله فقط کینه و کدورت نیست که راهش بخشش باشه
    یک موضوع جدی وجود داره که باید یک جایی بالاخره حل و فصل شه

3. این کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

اصلا اسم رو نمیشه عوض کرد.

نمیشه
    ایران صدا: به گفته مدیرکل ثبت احوال استان تهران، نام‌های نامناسب، ناموزون یا مستهجن در صورت تقاضای صاحب نام، بدون حکم قضایی قابل تغییر است.
    احمد قشمی افزود: نام‌های مناسب نظیر اسامی ائمه یا نام‌های ایرانی تنها در صورتی قابل تغییر است که متقاضی از طریق دادگاه حکم قضایی برای این منظور دریافت کند.

به گفته وی، در برخی موارد افراد به نامی به جز نام ثبت شده در شناسنامه شهرت دارند و یا به دلیل مسائل روحی و روانی، دادگاه تشخیص می‌دهد که یک نام می‌تواند تغییر کند.
    قشمی تصریح کرد: روزانه موارد متعددی از تقاضای تغییر نام یا نام خانوادگی به دفاتر ثبت احوال اعلام می‌شود و برابر قانون با این تقاضاها برخورد می‌شود.
    مدیرکل ثبت احوال استان تهران درباره نحوه تغییر نام خانوادگی نیز به ایسنا گفت: برابر قانون اگر نام خانوادگی افراد دارای پسوند مکان یا مشاغل باشد، امکان حذف دنباله نام خانوادگی وجود دارد.
    قشمی خاطرنشان کرد: هر ایرانی یک بار در طول حیات خود می‌تواند نسبت به تغییر نام خانوادگی بدون حکم قضایی اقدام کند

5. 4 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

آقا این اصلا چه معنی داره که 2 تا مرد یا 2 تا زن همدیگرو ببوسن
    تو خارجکه اصلا این طوری نیستش فقط مردها بعد از سلام صورت خانم مقابل رو میبوسن اونم 1 دونه یا نهایت 2 تا
    حالا اگر کسی بودکه چند سال بود ندیده بودیش اگر هم جنس خودت هم بود مشکلی نداره ببوسش چون از رو دلتنگی هستش اما دلیل نمیشه که برای بازدید های سالانه یا کمتر هی تالاپ تالاپ صورت هم جنش خودت و ببوسی اونم چی 3 بار خدا بده برکت
    من که چون خودم خوشم نمیاد فقط صورتم رو میچسبونم اصلا بوس نمیکنم

فقط یه سوال داشتم موقعه ای که صورتت رو میچسبونی باید صدای ماچ کردنم از خودت در بیار ی یا نه ؟
    موافقم
    با کسی که ماهی یه بار میبینی که هی نباید بوس کنین همدیگه رو

7. این کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

بچه ها موقع سلام وقتی واستون پا میشن تا ننشستن شما هم نشینید.تعارف بفرمایید بزنید و آخر بشینید

9. 8 کاربر از سهراب خان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

آقا مشکلی دارم [زدانشمند مجلس بازپرس!] با کسانی که "نمیفهمن" چطور باید رفتار کرد؟!
    سوال به جاییه اگه راهی پیدا کردی به ما هم بگو
    آقا مشکلی دارم [زدانشمند مجلس بازپرس!] با کسانی که "نمیفهمن" چطور باید رفتار کرد؟!

با طرف دعوات شده کلی داد و بیداد و جر و بحث... و حالا به خاطر یک سری مسائل کاملاً جدی و مهم ازش دلخور هستی.
    اما فرداش جوری رفتار میکنه که انگار نه انگار اتفاقی افتاده! انگار نه انگار ازش دلخوری، حرمتها شکسته شده، کدورت به وجود اومده...

فکر میکنی باهاش حرف نزنی بلکه به اندازه یه سر سوزن فکر کنه ولی می بینی بی فایده ست
    اگرم بهش بگی عصبانی هستی دوباره دعوا شروع میشه (آدمی نیست که بشه با گفتگو قضیه رو حل کرد)
    شاید اول فکر کنی خودشو به نفهمی میزنه ولی بعد متوجه میشی انگار واقعا نمیفهمه
    میمونی چی کار کنی! فقط مواظبی یه وقت از کوره در نری از عصبانیت!
    شاید طرف نمیخواد رابطه قطع بشه و در صورتی که نخواد سو استفاده کنه از نظر من کارش ارزشمنده حتی اگه شما مایل به ادامه ارتباط با اون شخص نباشید
    بعضیا یه مقدار ماشالا روشون زیاده دعوا و حرف نزدن رو به حساب نمیارن.
    یه عزیز هست که هر از چند گاهی میاد و سیستم ما رو قبضه میکنه .. اون روز زنگ زده میگه فلانی خونه ای بیام؟ منم کاملا با لحن جدی میگم نه. دوباره میگه شوخی نکن خونه ای بیام میگم نه دیگه خونه نیستم مگه من با تو شوخی دارم .... (دیگه این یعنی چی ) .. چند دقیقه بعد دوباره زنگ میزنه میگه میامااا .. عالمیه واس خودش 5-6 باره وقتی میاد بدون اینکه از کوره در برم یواش یواش یه حرفایی بارش میکنم نقطه ضعفاشو میکنم تو چشمش واقعیتش دور از ادبه ولی راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه .. به نتیجه هایی هم میشه گفت رسیدم
    بی توجهی و حرف های نیش دار با اینکه موثرتر از دعوا کردنه ولی مخربتر از اونه من که نمیتونم غلظتش رو درست تنظیم کنم از طرفی آدم نمیخواد کسی رو ناراحت کنه از طرفی هم راهی به جز این برا آدم نمیذارن

11. 7 کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

صبح که میرید جایی طبق عادت نگید خسته نباشید!
    بگین صبحتون به خیر

13. 11 کاربر از caca_caca888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

وقتی کسی بهتون سلام میده با حرکت سر جوابشو ندید.خیلی زشته و طرف مقابل فکر میکنه براش ارزشی قائل نیستید

15. 5 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

منم دوست ندارم این مسئله رو.... ولی چیکار کنیم که رسم ایران اینجوریه!!

نیازی نیست!! بعضی ها در میارن... بعضی ها نه!!!
    تعداد بوس کردن هم معمولا همون دوتا انجام بدن دوستان.... و صد البته بهتره کم کم این حرکت حذف بشه... من از بغل کردن متنفرم!!
    سلام چرا متنفری دوست عزیز
    فلسفه بغل کردن ایجاد صمیمیت و ابراز محبت دلهاست، با بغل کردن که قلب مادی دو طرف در نزدیک ترین حالت به هم قرار میگیره،تا حالا به این فکر کرده بودید؟

17. 3 کاربر از mosi_alfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام چرا متنفری دوست عزیز
    فلسفه بغل کردن ایجاد صمیمیت و ابراز محبت دلهاست، با بغل کردن که قلب مادی دو طرف در نزدیک ترین حالت به هم قرار میگیره،تا حالا به این فکر کرده بودید؟
    نه ، اگه از پشت بغل کنیم در نزدیک ترین حالت قرار میگیره : دی

19. این کاربر از caca_caca888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •