تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 38 اولاول ... 915161718192021222329 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 379

نام تاپيک: GameRanger ، نرم افزار ویژه بازی آنلاین | آموزش ، دانلود ، لیست کاربران ...

آخر فروم باز Davood_titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ...::: هـمــــدان :::....

پيش فرض

دوستان بازی borderlands در گیم رنجر طرفداران زیادی داره ولی هیچ یک ایرانی نیستند پیشنهاد میکنم حتما این بازی رو امتحان کنید از کال آف دیوتی جالبتره چون سیستم ارتقا درجه داره و هزاران ماموریت جالب که با کار تیمی کامل میشوند
    هرکس طالب بود و بازی رو در اختیار داشت آی دی شو بده ما هم تمام مراحل کرک بازی رو طی کردیم و در خدمتش هستیم
    سبکش چطوریه ؟ باید چکار کرد ؟

پروفشنال moh72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

من میخوام واسه cod4 مد rotu2beta هاست بشم (مپ arena) ولی وقتی میرم بازی منتظر میشم کسی نمیاد میگن دانلود میکنه اگه مدی رو نداشته باشی خودش قبل از بازی دانلود میکنه ولی همه میگن مد رو دارن! مشکل از چیه؟

سبکش چطوریه ؟ باید چکار کرد ؟
    بازی شوتر اول شخص هست یه خرده کارتونی مانند (نه اینکه بچه گانه باشه ها گرافیکش حالت کارتونی داره) یه تریلی چیزی ببینی متوجه میشی بازیه جالبیه داستان خوبیم داره (البته من از نحوه کرک اطلاعی ندارم)
    Last edited by moh72; 31-03-2012 at 13:07.

پروفشنال hm741's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı

پيش فرض

من میخوام واسه cod4 مد rotu2beta هاست(مپ arena) بشم ولی وقتی میرم بازی منتظر میشم کسی نمیاد میگن دانلود میکنه اگه مدی رو نداشته باشی خودش قبل از بازی دانلود میکنه ولی همه میگن مد رو دارن! مشکل از چیه؟

بازی شوتر اول شخص هست یه خرده کارتونی مانند (نه اینکه بچه گانه باشه ها گرافیکش حالت کارتونی داره) یه تریلی چیزی ببینی متوجه میشی بازیه جالبیه داستان خوبیم داره (البته من از نحوه کرک اطلاعی ندارم)
    هرکس که بازی رو در اختیار داره و مشکلی در مورد آپدیت یا کرک کردنش داره در خدمتش هستم در ضمن این بازی در سال 2009 منتشر شده و سیستم مورد نیاز آن به شرح زیر است

Windows XP:
    1GB System RAM
    2.4 Ghz or equivalent processor
    256mb Video Card RAM

Windows Vista:
    2GB System RAM
    2.4 Ghz or equivalent processor
    256mb video Card RAM

Supported Video Cards:
    GeForce 200 series
    Geforce 9 series
    Geforce 8 series
    Geforce 7 series
    Radeon R600 series (HD 2400-HD 2900)
    Radeon R600 series (HD 3xxx)
    Radeon R700 series (HD 4xxx)
    Radeon R8xx series
    من با سی پی یو دو هسته ای با گرافیک یک گیگ و رم سه گیگ روی ویندوز 7 با حداکثر گرافیک روان اجراش کردم
    Last edited by hm741; 01-04-2012 at 17:22.

داره خودمونی میشه mehrdad2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

کسی هست فیفا09 بزنیم ادد کنه منو
    ICE_KING

اگه نباشه جاش خالی می مونه 136209's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام

برای من چند وقتیه که گیم رنجر در هنگامlogging in gameranger چهار پنج دقیقه میمونه و لوگین نمیشه بعد هم که لوگین میشه تو هاست که میرم وقتی از هاست میام بیرون بازم یک چند دقیقه ای طول میکشه تا علامت سبز از کنار اسمم بره کسی راه حلی داره
    انیم بگم که نرم افزار رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما درست نشد

پروفشنال hm741's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت

پيش فرض

سلام

برای من چند وقتیه که گیم رنجر در هنگامlogging in gameranger چهار پنج دقیقه میمونه و لوگین نمیشه بعد هم که لوگین میشه تو هاست که میرم وقتی از هاست میام بیرون بازم یک چند دقیقه ای طول میکشه تا علامت سبز از کنار اسمم بره کسی راه حلی داره
    انیم بگم که نرم افزار رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما درست نشد
    اگر نرم افزاری برای افزایش سرعت اینترنت نصب کرده اید یا تنظیمات مودم را عوض کرده اید این امر میتواند برروی گیم رنجر تاثیر منفی بگذارد
    یا آنتی ویروس به روزی ندارید و سیستمتان ممکن است دارای ویروس یا نرم افزار های جاسوسی باشد
    یا به عبارت ساده تر در هنگامی که هیچ کاری با اینترنت انجام نمیدهید و چراغ مودم چشمک میزند انگار که چیزی در حال دریافت یا ارسال است مشکل از سیستم عامل شماست
    اگر هیچ یک از موارد فوق اتفاق نیوفتاده پس شما که قبلا این مشکل رو نداشتید و تازه گی برایتان پیش اومده احتمالا مشکل از ارایه دهنده ی سرویس اینترنت شماست و خود به خود این مساله برطرف میشود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAJAD0936's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا گیم رنجر منم ی هفتس ک خیلی دیر ان میشه و وقتیم میره توش گیر میکنه قبلا این مشکلو نداشت نمیدونم چرا اینجوری شده با چند تا از رفیقامم ک صحبت کردم همین مشکلو داشتن
    کسی نمدونه ایراد از کجاس؟

پروفشنال hm741's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت

پيش فرض

اقا گیم رنجر منم ی هفتس ک خیلی دیر ان میشه و وقتیم میره توش گیر میکنه قبلا این مشکلو نداشت نمیدونم چرا اینجوری شده با چند تا از رفیقامم ک صحبت کردم همین مشکلو داشتن
    کسی نمدونه ایراد از کجاس؟
    اگر از ویندوز xp استفاده میکنید مشکل از آپدیت جدید گیم رنجر است که بعد از آپدیت گیم رنجر کند شده جدیدا
    ولی من که با ویندوز 7 در کمتر از 10 ثانیه لاگین میشه و بدون قفل یا افت سرعت هم میتونم در روم های مختلف وارد و خارج بشم در حالی که دوست من که با هم از یک شرکت اینترنت گرفته ایم با گیم رنجر در ویندوز xp مثل شما دچار مشکل شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAJAD0936's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر از ویندوز xp استفاده میکنید مشکل از آپدیت جدید گیم رنجر است که بعد از آپدیت گیم رنجر کند شده جدیدا
    ولی من که با ویندوز 7 در کمتر از 10 ثانیه لاگین میشه و بدون قفل یا افت سرعت هم میتونم در روم های مختلف وارد و خارج بشم در حالی که دوست من که با هم از یک شرکت اینترنت گرفته ایم با گیم رنجر در ویندوز xp مثل شما دچار مشکل شده
    نه داداش من از 7 استفاده میکنم ولی بازم لاگین نمیشه شما جدیدا امتحان کردی؟

پروفشنال hm741's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت

پيش فرض

نه داداش من از 7 استفاده میکنم ولی بازم لاگین نمیشه شما جدیدا امتحان کردی؟
    یه پورت فوروارد برای گیم رنجر تو تنظیمات nat مودمت درست کن با وارد کردن اطلاعات زیر :

External Port Start & end = 16000
    Internal Port Start & end = 16000
    Lan loopback=enable

من همین الان امتحان کردم گیم رنجر در 4 ثانیه بالا اومد بدون هیچ مشکلی هم کار میکنه
    اگر باز هم مشکلتان حل نشد از این به بعد از یه سرویس دهنده دیگر اشتراک اینترنت بخرید چون بعضی شرکت ها سرعت دانلود بالا و پینگ خیلی بالایی دارند و به درد بازی های آنلاین نمیخورند و بعضی ها هم برعکس سرعت دانلود کم و پینگ پایینی دارند در نتیجه برای بازی های آنلاین مناسب هستند.
    Last edited by hm741; 20-04-2012 at 11:10.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •