تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 96 اولاول ... 91516171819202122232969 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 956

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید عینک طبی (نوع فرم مارک فرم و نوع عدسیها)

پروفشنال infernal_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان .

یه فریم Sergio Martini دارم که کیفیت خوب و طراحی خیلی خوبی هم داره ولی الان بعد از چند سالی که استفاده میکنم میخوام یه فریم اسپرت تر بگیرم .
    مارک Versace دیدم قیمت داد 300 طرحش کاملا کائوچویی بود .
    دوستان جای بهتری و 100 البته با قیمتای خیلی بهتری سراغ دارین که اگه لطف کنین PM کنین ممنون میشم .
    در ضمن یه سئوال اینکه ، یه فریم هم برای کسی میخوام که بتازگی باید از عینک استفاده کنه و 1 سالی هم هست که عمل زیباییه بینی انجام داده و میترسه از اینکه استفاده از فریم اشکالاتی برای بینیش ایجاد کنه ، میخوام بدونم که فریمایی صرفا مخصوص این مسئله وجود داره ؟؟؟

پروفشنال infernal_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان .

یه فریم Sergio Martini دارم که کیفیت خوب و طراحی خیلی خوبی هم داره ولی الان بعد از چند سالی که استفاده میکنم میخوام یه فریم اسپرت تر بگیرم .
    دوستان جای بهتری و 100 البته با قیمتای خیلی بهتری سراغ دارین که اگه لطف کنین PM کنین ممنون میشم .
    در ضمن یه سئوال اینکه ، یه فریم هم برای کسی میخوام که بتازگی باید از عینک استفاده کنه و 1 سالی هم هست که عمل زیباییه بینی انجام داده و میترسه از اینکه استفاده از فریم اشکالاتی برای بینیش ایجاد کنه ، میخوام بدونم که فریمایی صرفا مخصوص این مسئله وجود داره ؟؟؟

WOW ..... دوستان چه راهنمایی میکنن !!!!!!!!!!!!!!!!

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

دوستان کسی درمورد شیشه های داتیس شنیده؟ چطوره؟

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

سلام دوستان .

والا من که جایی رو نمیشناسم ولی به نظرم تمام کائوچویی نگیری بهتره چون در برابر فلز کائوچو شکننده تره هر چند که استفاده از تمام کائوچو دوباره مد شده

4. 2 کاربر از osmaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دکتر چشم پزشک به خاطر حالت مگس پران و حساس بودن به نور به من گفت عینک آنتی رفلکس استفاده کنم من رفتم یه عینک سفارش دادم 17 هزار تومن پول شیشه شد و بقیه اش پول فریم فروشنده گفت: من شیشه مارک دار انتی رفلکس دارم 60 هزار تومن ولی 17تومنی هم خوبه و این حرفا منم همون 17 تومنی رو گفتم الان زدم یه جور عجیبی شدم به شدت بینی ام درد اومده با پیشونیم احساس میکنم اشیا فرق کرده ممکنه عینک طبی به من داده باشه؟ یا همین طوره؟ توی خونه خودم از کجا میتونم بفهمم عینک چه طوره؟ درسته؟

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

یعنی شما وقتی رفتی دکتر به شما گفت چشمت ضعیف نیست و شماره تعیین نکرد؟

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یعنی شما وقتی رفتی دکتر به شما گفت چشمت ضعیف نیست و شماره تعیین نکرد؟
    همین طوره نمره ایی تعیین نکرد.

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

میشه هر چند ماه یه بار قاب عینک عوض کرد ؟ من دو ماه پیش عینک گرفتم با یه قابی که انتخاب کردم مثلا سه ماه دیگه میخوام قابو عوض کنم بدم عینک فروشی عوض میکنه قابو ؟

پروفشنال Sayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

میشه هر چند ماه یه بار قاب عینک عوض کرد ؟ من دو ماه پیش عینک گرفتم با یه قابی که انتخاب کردم مثلا سه ماه دیگه میخوام قابو عوض کنم بدم عینک فروشی عوض میکنه قابو ؟
    بله ...
    اگر اندازه ی عدسی ها با فریم جدید، جور باشه یا بشه کوچیکتر کرد عدسی ها رو ...
    اگر نیازی به عدسی بزرگتر باشه باید علاوه بر فریم، عدسی هم بخرید .

10. 3 کاربر از Sayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام
    ایا این عدسی های platinum واقعا ساخت کره و مال کارخانه i & g هست یا تحت لیسانس این شرکت هست
    برای 1 جفت از این عدسی با شماره 2 با 4 و پلاستیک فتو 800000تومان پول دادم الته روی عدسی مارک i&g حک شده
    Last edited by h_shmbo; 24-11-2011 at 16:54.

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

یه سوال الان بهترین نوع عدسی موجود تو بازار اسمش چییه وقیمتش من می خواهم خیلی فشرده باشه تا شیشه اش نازک باشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •