تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 41 اولاول ... 915161718192021222329 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 410

نام تاپيک: فکر میکنید تا چند سالگی به بازی کردن علاقه دارید؟

کاربر فعال انجمن کنسول aha2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    In Games

پيش فرض

منم دقیقا مثل شما بودم.مخصوصا اونجایی که گفتی تصویرش میوفتاد رو تلویزیون همسایه ولی برای ما برعکس بود.همسایه بازی میکرد میوفتاد رو تلویزیون ما

منم آتاریو میکرو داشتم بعدش دیگه چیزی نخریدم ولی خونه ی فامیلا و کلوپ بازی میکردیم(کومودور-نیتندو-سگا-ps1)
    تا اینکه یه pc گرفتم.بعد تو پی سیم تمام کنسولایی که نداشتمو امولاتورشو دان کردم از آتاری که داشتم بگیر تا ps1.

من تو طول زندگیم هیچوقت بازیو از خودم ترک نمیکنم
    آدم بی بازی مثل زنبور بدون عسله
    بعدش کلی آرزو دارم میخوام با نوه هام pes 2060 بزنم

2. 4 کاربر از aha2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danial_4139's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان یکی کمک کنه من از بچگیم عاشق بازی بودم تا 1 سال پیش نابود میکردم خودمو تا یه بازی رو تمام کنم ولی حدود 1 سالی میشه علاقم به بازی کم شده

الان 3 هفته شده میخوام COD و NFS رو تمام کنم حالشو ندارم و بی خیال میشم ، وقتی هم میرم تو بازی بعد 5 دقیقه واقعا نمیتونم ادامه بدم و میام بیرون

قبلا نقشه کشیده بودم زمان پیری چطور بازی کنم که کسی نفهمه ولی الان تو 23 سالگی همه علایقم داره از بین میره ، تازگیا همین مشکل رو با اینترنت پیدا کردم

کسی این مشکل رو پیدا کرده ؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان یکی کمک کنه من از بچگیم عاشق بازی بودم تا 1 سال پیش نابود میکردم خودمو تا یه بازی رو تمام کنم ولی حدود 1 سالی میشه علاقم به بازی کم شده

الان 3 هفته شده میخوام COD و NFS رو تمام کنم حالشو ندارم و بی خیال میشم ، وقتی هم میرم تو بازی بعد 5 دقیقه واقعا نمیتونم ادامه بدم و میام بیرون

قبلا نقشه کشیده بودم زمان پیری چطور بازی کنم که کسی نفهمه ولی الان تو 23 سالگی همه علایقم داره از بین میره ، تازگیا همین مشکل رو با اینترنت پیدا کردم

سبک بازیها و نوع وبگردیتو عوض کن...
    احیانن که دلت زن نمیخاد؟

کاربر فعال انجمن کنسول aha2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    In Games

پيش فرض

یه آب به صورتت بزن شاید درست شد
    تو هر بازی یه نوآوری چیزی هست که اگه بهش توجه کنی هم ازش لذت میبری و هم علاقه مند به بازی کردنش میشی.همین nfs ماشینارو که نگاه میکنی و میبینی که چقدر قشنگن و تو واقعیت نمیتونی سوارشون بشی و تو دنیای مجازی سوارشون میشی خیلی لذت بخشه.فهمیدی چی گفتم؟
    خلاصه میل خودته میخوای بازی کن یا نکن ولی به نظرم از دنیای گیم هیچوقت دوری نکن

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danial_4139's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سبک بازیها و نوع وبگردیتو عوض کن...
    احیانن که دلت زن نمیخاد؟
    کیه که نخواد

یه آب به صورتت بزن شاید درست شد
    تو هر بازی یه نوآوری چیزی هست که اگه بهش توجه کنی هم ازش لذت میبری و هم علاقه مند به بازی کردنش میشی.همین nfs ماشینارو که نگاه میکنی و میبینی که چقدر قشنگن و تو واقعیت نمیتونی سوارشون بشی و تو دنیای مجازی سوارشون میشی خیلی لذت بخشه.فهمیدی چی گفتم؟
    خلاصه میل خودته میخوای بازی کن یا نکن ولی به نظرم از دنیای گیم هیچوقت دوری نکن
    یه چیزی که هست اینه که بازی های امروزی خیلی بی محتوا شدن ، نمیدنم اگر یادتون باشه مکس پین 1 و 2 رو که آدم بازی میکرد روح آدم تازه میشد هم فکری بود هم نو آوری هایی داشت که آدم جذبش میشد مثلا تو مکس پین با زدن دکمه تصویر آهسته میشد و خیلی راحت میتونستی از پس خیلی ها بر بیای و کلی حال میکردی ولی تو بازی های جدید فقط باید بکشی بری جلو تازه یه 10 نفر هم کمکت میکنن نه نیاز به فکر کردن داره و نه میخواد نقشه داشته باشی نه راهنما ولی اون زمان اگر یه بازی نقشه نداشت نمیشد 2 متر تکون خورد از بس پیچیده بود

یا مثلا بازی های استراتژیک اون زمان و که یادم میاد اینقدر جالب و جذاب بودن ولی الان 2 سالی یه بازی استراتژیک میاد بعد میری میخوری میبینی یه آشغال به تمام معناست آدم زده میشه نمیدونم اگر اون بازی ها الان بودن چی میشد ، یاد کوماندوز به خصوص سری های اولش که می افتم اشکم در میاد که چرا با این همه پیشرفت دیگه نمی تونن یه بازی در حد اون بسازن

مکس پین - IGI - وارکرافت - کوماندوز - Age Empires و کلی بازی که دیگه حتی اسمشون یادم نمیاد من اینا رو میخوام
    Last edited by Danial_4139; 26-12-2010 at 21:07.

7. این کاربر از Danial_4139 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

8

کیه که نخواد

یه چیزی که هست اینه که بازی های امروزی خیلی بی محتوا شدن ، نمیدنم اگر یادتون باشه مکس پین 1 و 2 رو که آدم بازی میکرد روح آدم تازه میشد هم فکری بود هم نو آوری هایی داشت که آدم جذبش میشد مثلا تو مکس پین با زدن دکمه تصویر آهسته میشد و خیلی راحت میتونستی از پس خیلی ها بر بیای و کلی حال میکردی ولی تو بازی های جدید فقط باید بکشی بری جلو تازه یه 10 نفر هم کمکت میکنن نه نیاز به فکر کردن داره و نه میخواد نقشه داشته باشی نه راهنما ولی اون زمان اگر یه بازی نقشه نداشت نمیشد 2 متر تکون خورد از بس پیچیده بود

یا مثلا بازی های استراتژیک اون زمان و که یادم میاد اینقدر جالب و جذاب بودن ولی الان 2 سالی یه بازی استراتژیک میاد بعد میری میخوری میبینی یه آشغال به تمام معناست آدم زده میشه نمیدونم اگر اون بازی ها الان بودن چی میشد ، یاد کوماندوز به خصوص سری های اولش که می افتم اشکم در میاد که چرا با این همه پیشرفت دیگه نمی تونن یه بازی در حد اون بسازن

مکس پین - IGI - وارکرافت - کوماندوز - Age Empires و کلی بازی که دیگه حتی اسمشون یادم نمیاد من اینا رو میخوام
    کاملا منم همین حالتو دارم !!! قبلا داشتم بازی میکردم بعد از 8 ساعت یا باید برق میرفت یا گشنم میشد یا یکی میومد منو از بازی جدامیکرد !! اما الان حاضرم تو دسکتاپ موس رو اینور اونور کنم اما تو بازی که میرم 1 ساعته زده میشم و میام بیرون . یکی از محدود بازی های نسل حاضری که تعجب کردم که چجوری مثه قدیما منو جذب کردن یکی بتمن تیمارستان ارخام و یکی هم مافیا 2 بود !!!! نمیدونم برا چی اما خیلی خوب بهم حال دادن و سریع تمومشون کردم !!اصلا هم بد بین و این حرفا نیستم که به بازی ها ایراد بگیرم . اما وقتی یکی دو ساعت بازی میکنم اعصابم میریزه به هم و میام بیرون !! بیش از یه ساله که دارم مقاومت میکنم تا از گیم جدا نشم !!اخه تنها بازمانده تو اطرافیانم هستم

9. 3 کاربر از SA.JJ.AD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    دانشگاه >> اوین<<(!)

پيش فرض

اولا که تاپیک جالبیه ....
    دوما
    کاملا منم همین حالتو دارم !!! قبلا داشتم بازی میکردم بعد از 8 ساعت یا باید برق میرفت یا گشنم میشد یا یکی میومد منو از بازی جدامیکرد !! اما الان حاضرم تو دسکتاپ موس رو اینور اونور کنم اما تو بازی که میرم 1 ساعته زده میشم و میام بیرون .
    منم دقیقا مثل شما شدم دوستان !!
    نمیدونم چرا
    اما جدیدا بازی برام خیلی خسته کننده شده ! قبلا کنسول 24 ساعته روشن بود ! یا اصلا پست های قدیم من رو ببینین تو همین انجمن ! تعصبی بازی و نقد بعد از بازی کردن ! با چه میلی سعی میکردم زودتر از همه اعضای انجمن بازیهارو که میاد تموم کنم بعد بیام یه نقد بنویسم
    مخصوصا برای بازی های انحصاری xb360
    اما الان ....
    همین زده گی هم کاری کرده خیلی کمتر به این قسمت فروم سر بزنم ! یا پستی بدم ...

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

من کاری به سن و سالش ندارم...فقط تا وقتی که وقتی که مثل حالا در اوج خستگی روحی دلم به این خوش باشه که با روشن کردن کامپیوترم چیزی برای لذت بردن و خالی کردن خودم دارم

12. 5 کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

منم ايشالا تا زماني كه اين دست و فكر و كيبرد و موس ياري بده درخدمت دنياي بازي خواهم بود . تكبير

يادش بخير قديما چند خيابون اون طرف تر طرف تو خونش داشت با كميدور قارچ بازي ميكرد و تصويرشش ميوفتاد روي تلويزيون ما

منم اتاري داشتم بعد پريدم به سگا بعدش سوني 1 بعد هم كه كامپيوتر اومد جديدا مي خواستم برم طرف ايكس باكس ولي منصرف شدم چون مايه اش نبود

14. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

محمد آیفون خریدی ؟! : دی
    آیفون بخری خوب میشی!
    منم یه 5-6 ماهی هست به زور بازی می کنم ولی باز بازیه جدید واسه آیفون یا آندروید میاد خوره بازی میشم..البته رو گوشی!: دی
    میبینی دارم تو خیابون راه میرم gt بازی می کنم بعد مجبورم واسه کنترل ماشین گوشی رو اینور و اونور کنم ...از اونور خودم میوفتم تو جوب!باز میام بیرون...تا برسم مغازه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •