تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 34 اولاول ... 915161718192021222329 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 336

نام تاپيک: مجموعه كتابهاي خانواده C

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام.
    بچه ها موافقید کتاب ها فارسی رو از انگلیسی جدا کنیم تا دسته بندی بشن؟
    سلام برادر
    حقیقتش من فعالیتم رو در این فوروم قطع کردم و احتمالا این غیبتم دائمی خواهد بود! ولی بنظر من این تاپیک مفیدتر از اونیه که بخاطر غیبت یک یوزر بخوابه خودتون هر چی صلاح می دونید انجام بدید
    (جدا کردن کتابهای فارسی و انگلیسی هم فکر کاملا پسندیده ای هست که خود من می خواستم سر فرصت انجامش بدم)
    از آشنایی با همتون خوشبخت شدم
    آزاد باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نظره جالبي هستش

آخر فروم باز lord_ashkan_z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    The Board Black Pearl

پيش فرض

در بین لیست کتاب ها من اینها را می خوام:
    Introduction to C++ Programming and Graphics
    Symbian OS C++ for Mobile Phones
    Intel Threading Building Blocks: Outfitting C++ for Multi-core Processor Parallelism [ILLUSTRATED]
    Beginning C++ Game Programming
    ولی لینک ها پاک شده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه iranian_genius's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    جهرم سیتی

پيش فرض

سلام

اساتید کسی کتاب الکترونیک C# 2008 how to program (Deitel&Deitel) cرو واسه دانلود سراغ ندره . لینکی چیزی ؟

ما که هرچی گشتیم نبود.

فوری بگید...

داره خودمونی میشه salad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک سایت یا pdf میگردم که جواب تمارین کتاب برنامه نویسی به زبان c(نه c++) نوشته جعفر نژاد قمی را داشته باشد
    دست گلتون درد نکنه

6. این کاربر از salad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال MicrosoftH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

کتاب آموزشی سی پلاس پلاس دات نت 2008
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    رمز:
    کد:

8. این کاربر از MicrosoftH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    من يه كتاب ميخوام كه برنامه نويسي براي پورت هارو در سي توضيح داده باشه .ميشه يك نفر كمك كنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    لطفا"‌به من تازه وارد كمك كنيد . من براي برنامه نويسي پورت ها در c مشكل دارم . كتابي جزوه اي ...
    ممنون

حـــــرفـه ای ***Spring***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11 آموزش ++Visual C - فارسی

آموزش ++Visual C ( آموزش مقدماتی MFC - ویرایش دوم )

... نویسنده : بهزاد جناب ...

... 84 صفحه ...

مقدمه نویسنده :

سلام
    از آنجایی که کتاب الکترونیک خوبی به زبان فارسی در زمینه ویژوال سی پلاس پلاس در دست نیست تصمیم گرفتم تا در کنار یادگیری این زبان آموخته هاي خودم را به صورت یک کتاب درآمورم تا علاقه مندان به برنامه نویسی مانند خودم بتوانند از آن برای یادگیری این زبان استفاده کنند. در تمامی آموزش های این کتاب از محیط 2008 Visual Studio استفاده شده است.
    .
    .
    .
    چرا از ++C استفاده می کنیم؟
    زبان برنامه نویسی C اوایل دهه هفتاد اختراع شد و به سرعت به یکی از محبوبترین زبانهای برنامه نویسی حرفه ای تبدیل گردید. سی پلاس پلاس زبان مورد انتخاب براي ساخت نرم افزارهایی با کارآیی بالا است که به طور مستقیم به منابع یا تجهیزات و ابزار هاي ویندوز دسترسی دارند. پس شما با آن می توانید به قابلیت هاي سطح پایین سیستم دسترسی داشته باشید و البته به خاطر اینکه این زبان به شما قدرت بسیار بالایی می دهد ،
    لذا در مقایسه با سایر زبان ها مثل visual Basic یا #C شما بایستی از جزییات بیشتری اطلاع داشته باشید.بنابراین از جمله کاربرد هاي بدون شک این زبان برنامه هایی می باشد که نیاز به دقت بالا ، تاخیر زمانی کوتاه ( Low-latency ) و استفاده مستقیم از سخت افزار دارند ، نرم افزار هایی همچون:

نرم افزارهای گرافیگی و طراحی 2 بعدی و 3 بعدی ، محیط ها و موتورهاي توسعه بازی های کامپیوتری ، نرم افزارهاي صوتی / تصویری ،
    پیشرفته سیستمی و غیره ... که چیزي فراتر از طراحی واسط کاربر باشد .
    .
    .
    .
    به طور کلی دو نوع شیوه های برنامه نویسی براي سی پلاس پلاس وجود دارد:

بومی ( Native ) و مدیریت شده ( Managed )

1 در نوع Native که قدرتمند ترین نوع برنامه نویسی می باشد ( مدیریت نشده ) ، برنامه شما به طور مستقیم توسط پردازنده مرکزي ( CPU ) اجرا می شود و می تواند بر روي نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز اجرا شود این مورد شامل ویندوز CE و ویندوز mobile براي تلفن های همراه نیز می شود .لذا برنامه هاي Native دسترسی مستقیم به سیستم عامل و سخت افزار دارند و این به شما قدرت و کارآیی ( Performance ) بسیار بالایی می دهد.
    اما نکته اي که باید توجه کنید این است که قدرت بالا ، به دقت ، مسئولیت پذیري و تمرین بیشتري نیاز دارد تا موارد به درستی انجام شود .
    شیوه Native نیز به دو نوع MFC و win32 که هر دو مختص پلتفرم ویندوز هستند تقسیم میشود.
    در win32 که قلب ویندوز شناخته می شود و شیوه برنامه نویسی سطح پایین می باشد (پشتیبانی از 16 بیت تا 64 بیت) ، سرعت توسعه نسبت به سایر زبان ها مانند VB و #C کمتر است و زمان و انرژي بیشتري صرف خواهد شد، اما در عوض همه چیز در اختیار شما قرار دارد ، از کنترل دقیق حافظه تا کنترل تمامی منابع سیستم و البته با نهایت کارآیی.

اکثر نرم افزار هاي تجاري شرکت هاي بزرگ و متوسط سراسر دنیا که در منازل از آن ها استفاده می کنید (و نیازی به نام بردن آن ها نیست )و تقریبا هسته اصلی تمامی بازي ها در نسخه ویندوز آن ها از این API ها به طور مستقیم استفاده می کنند.

MFC یا همان Microsoft Foundation Class ، یک framework می باشد که API هاي win32 را در قالب کلاس هایی براي برنامه نویسان ++C ارائه می کند ، تا زمان توسعه را کاهش دهد ، کار با پایگاه داده را آسان تر می کند و با وجودي که تقریبا تمامی قابلیت هاي سایر زبان ها را در اختیار شما قرار می دهد ، و جدا از اینکه کارآیی در مقایسه با شیوه قبل کمی کاهش می یابد ، تمامی ناحیه های win32 را نیز در بر نخواهد گرفت و لذا نیاز به آشنایی با خود API های ویندوز نیز می باشد .
    ضمنا MFC در کشورمان کاربران بیشتري دارد...
    .
    .
    .
    ...

حجم : 2.8 مگابایت

کد:

.

12. 3 کاربر از ***Spring*** بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

12

this post is removed!
    Last edited by yas3d; 29-12-2010 at 02:48.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •