تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا وجود موجودات فضایی را قبول دارید؟

راي دهنده
1061. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله,قبول دارم

722 68.05%
  • خیر,قبول ندارم

159 14.99%
  • نمیدانم

180 16.97%
صفحه 19 از 358 اولاول ... 91516171819202122232969119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 3579

نام تاپيک: بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی

حـــــرفـه ای مرتضی nvcd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

متاسفانه من با نظر شما کاملا مخالفم ...

درسته که علم انسان تجربیه ... و نمی شه گفت کدومش تا کی درسته ... ولی همین که شما به این سادگی قید علم رو زدید از یه باور علمی استفاده کردید ...

همین که مثال میارید که مثلا اینجا علم اشتباه کرد .. اینجا حرفش رو عوض کرد.... از استقراء ریاضی استفاده کردید!!!! ... بعد هم نتیجه گرفتید که نمی شه به علم اعتماد کرد ...

ولی فرض قبول که هیچ وقت نمی شه به علم اطمینان داشت ... یا نباید انتظار ازش داشت ...

تو این فرض باز هم فرض می کنیم همه مردم جهان می شن تنها 2 نفر تو یه اتاق ...

با این فرضیات ... اگه شما بخواید به من بفهمانید که این اتاق در دارد چیکار می کنید ؟؟

دو راه بیشتر ندارید ... یا می شنید می گید من در این اتاق رو می بینم ...همین جاست و بس ...

یا سعی می کنید پاشید و به من در رو نشون بدید ...

تو حالت اول اگه من در رو نبینم ... شما هر چی هم بگید نمی بینم ...شما هم همچنان سر حرفتون باقی می مونید ... منم از پای حرف خودم نمی گذرم و می گم نیست ...

فکر می کنید اخر این کارها ما باهم به توافق می رسیم ؟؟؟!!!! .... معلومه که نه ..

اما شما اگه پاشید و یه جوری که منم بتونم بفهمم بهم نشون بدید که اونجا در وجود داره ... من و شما به توافق می رسیم که دری وجود داره ...

این یه مثال خیلی ساده است ...علم دقیقا داره این کار ور می کنه ... نه اینکه دلیل برای چیزی بیاره ..یعنی فقط علم پا می شه می گرده یه جوری به ما نشون بده ... نه اینکه بشینه بگه هست و شما نمی بینید به من چه!!

شما برای اینکه مثل یه انسان مثل یه بشر مثل یه موجود زنده حرفی رو بزنید که دیگران قبول کنند باید دلیلی بیاری که شامل سه شرط زیر باشه ...

همه بتونن اون رو ببینن

به تعداد نامحدود بشه ازمایشش کرد

فقط هم یه بار اتفاق نیافته ... یعنی تکرار پذیر باشه ...

غیر این هر حرفی که بزنید ... برای هیچ کس ارزشی نداره( از نظر علمی منظورمه ... وگرنه حرف شما بالای سر ما) ... البته شما می تونید تصمیم خودتون رو بگیرید و از قانع کردن دیگران دست بردارید و همین که خودتون قبولش دارید براتون بس باشه ...

ولی بحث سر جایه که شما مدعی می شید ... و باید هم بهمه ثابتش کنید ...

مثل همین جن که مثال زدید ... نمی خوام وارد بحث مذهبی بشم ... از نظر علمی شما برای اینکه به من بفهمونید که جن وجود داره باید بهم نشونش بدید ...

اما ما بر اساس یک سری چیزای مذهبی وجود چنین موجودی رو قبول کردیم و سعی هم نمی کینم که به دیگران ثابتش کنیم ... یعنی فقط برای خودمون قبولش داریم و از نظر مذهبی هم تا همین جا بسه ..

اما اگه همین الان جناب عالی مدعی بشی که جن دید ... البته از نظر علمی ... من تا نبینم قبولش نمی کنم ... با اینکه قبول دارم که جن هم وجود داره ...

امید وارم متوجه شده باشی ...

مطمئن هم هستم قانع نشدی ... اگه سوالی هست بپرس تا جواب بدم ..

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شهريار city

پيش فرض

داداش اين حرفا چيه!!!! باسه چي نبايد حرف درست رو قبول كنم؟؟؟
    حرف شما درسته.....

ولي حرف من::::

(من معتقدم بجز ما موجودات ديگري هم در اين دنيا هستند ولي انسان عادي قدرت ارتباط برقرار كردن با انها رو نداره....تا زماني كه همه استعداد هاي نهفته خود را دريابد)

من از شما يه سوال دارم : شما قبول داري كه 7 تا جهان وجود دارد؟؟؟(البته اين موضوع مرجع مذهبي هم دارد كه من به ان نميپردازم) فقط بدبختي ما اينجاست كه اول بقيه كشف ميكنند بعد ما ميگيم راسته يا نه!!!(با اينكه موارد اينچنيني بسيارند كه در كتاب هاي ديني ما به انها اشاره شده ولي ما در غفلت به سرميبريم)

بريم سر وقت ادم فضايي هاي خودمون ......تا الان وسايل و تجهيزاتي كه از انها رو زمين به جا مونده حاكي از اين كه متعلق به عناصر موجود رو زمين نيستند...... ماهيت خود انها نيز هنوز ناشناخته است ..ما ادما از پوست و گوشت وخون و .....هستيم ولي انها چي؟؟؟...پس تا حالا نتيجه ميشه انها يا بعضي از انها از جهان هاي ديگر وارد جهان ما ميشوند..يا بعضي هم در جهان ما ساكن هستند...

باز هم حرف اخر من وقتي همه انسانه تجربة نزديک به مرگ رو بلد نباشند چجوري ميشه بهشون فهموند كه جهانهاي ديگه و موجودات ديگري هم وجود دارد(منظور من اينه كه بايد همه انسان ها توانايي هاي نهفته خود را فعال كنند كه چنين امري محاله).....از نظر من در اين مورد علم بشر بسيار ضعف دارد.چون اين مورد چيزي نيست كه بشه با رياضي و فيزيك بشه باسه كسي توضيح داد..............چون اين مورد چيزيه كه اولا براي هر فرد قابل درك نيست تا تجربه نشه!!!! دوما تجربه اين كار براي هر فرد ممكن نيست....
    Last edited by Rohallah_tavakoli; 23-02-2008 at 20:03.

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

مساله دقیقا همین جاست ...

منم اعتقاداتی دارم که شما نمی تونید درکش کنید ... اگه یکم هم فکر کنیم .... به اندازه تمام موجودات زمین اعتقادی وجود داره که خلاصه یکی پیدا می شه که درکش نکنه !!! ... پس هر زمان تونستیم اعتقاد خودمون رو به دیگران بفهمونیم می تونیم بگیم من هم اعتقادی دارم ...

اما در مورد 7 تا جهان .... بحث رو علمی پیش می بریم ...

نه خیر ... بنده به وجود 7 تا جهان اعتقادی ندارم ... شما هم که به نوشته های مذهبی بسنده می کنید .... در حالی که به نظر من شما دید خودتون رو از موضوع گرفتید و می گید همین درسته ... شاید مثلا منظور از اون 7 تا جهان یا افلاک هفت مرحله باشه ... یا چمیدونم 7 لایه باشه ... شما از کجا مطمئنید ؟...

همین جاست !!! ... الان به جایی رسیدیم که شما مدعی وجود 7 تا جهان شدید ... باید برای این حرفتون استدلال علمی بیارید ... چیزی که منه بشر این جهانی رو قانع کنه ...

علم اینجاست که وارد می شه ... ما تونستیم با مطالعه سرعت های بالای نور به چیزایی برسیم که در حالت عادی وجود ندارن(کرم چاله و غیره) ...اجرامی رو شناختیم که اصلا دیده نمی شن (ماده تاریک)... طبق روابط مون همین جهان ما از یه نقطه شروع شده و احتمال اینکه جهانی دیگه هم شروع شده باشه زیاده ..

این سیر علمه ... هنوز به نقطه ای نرسیده که بشه بهش گفت خوب دیگه تقریبا قانع شدیم ... پس ما همچنان چیزی در مورد 7 جهان شما نمی دونیم .

در مورد تجربه ای که شما اون رو نزدیک به مرگ می نامید هم فقط می شه گفت کار ساز نیست ... چون خودتون دارید می گید همه نمی تونن به این توانایی برسن !! ... اگه فرض کنیم از همین جمعیت جهان 1 میلیون نفر باشند که بتونن چنین کاری بکنن ...باید در نظر هم داشت 6 میلیارد و 900 میلیون نفر دیگه هستند که این رو نمی دونن... پس نمی شه بهش استدلال کرد ...

یه موقع از دستم ناراحت نشو ... ولی چنین حرفی که شما می زنید از نظر علمی هیچ مبنایی نداره ... عین همون قضیه ملت رو تو کرج به مکه بردنه !!!!! ...

حتما که یادتون هست ... تو اون قضیه اتفاقا خیلی چیزایی علمی برای بعضی ها ثابت شد .. اینکه منی که ادعا می کردم چیزی رو می بینم و شما نمی بینید یا شما نمی تونید ... چندان حرف درستی هم نمی زدم .

یعنی برای اینکه بتونی مخ خیلی ها رو مثل انیشتین به خودت جذب کنی یا به نوعی حرفی بزنی که خریدار داشته باشه ...چیزی بگو که بشه ازمایشش کرد ... همه هم بتونن ببیننش ... نه چیزی که فقط شما ببینید ..

انیشتین در کمال ناباوری روزگار خودش از انحراف نور در کنار اجرام بزرگ صحبت کرد ... همه زمانی که ازمایشش رو انجام دادند قبولش کردند!!! ... نه همون زمانی که انیشتین گفت!!! ..

این یعنی ما همه می دونیم که انسان هستیم ... در این جهان محدودیم ... به زمان هم محدودیم ... پس هر چی رو به این سادگی ها قبول نمی کنیم ..

باز هم مرسی از اینکه سوال کردی

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شهريار city

پيش فرض

اقا دمت گرم .......من كه قانع شدم....باز هم ممنون كه جواب هاي قانع كننده ميدي........

اولا منظورم از وجود هفت جهان بر اساس نظريه جهانهاي موازي بود...و چون تو كتاب ديني ما به هفت افلاك اشاره شده من هم به اين نتيجه رسيدم كه شايد هفت جهان وجود دارد..

دوما منظور شما رو فهميدم ....براي فهموندن اين چيزها بايد دلايل علمي داشت كه در مواردي كه من بهشون اشاره كردم از نظر من غير ممكنه كه كسي بياد و دليل علمي براش بياره....(واقعا قبول كن دوست عزيز غير ممكنه!!)

اون قضه اي رو كه گفتي ( عین همون قضیه ملت رو تو کرج به مکه بردنه !!!!! ...) ميشه توضيح بدي!!!! يا پيغام خصوصي كنيي برام.......

باتشكر
    Last edited by Rohallah_tavakoli; 24-02-2008 at 15:46.

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

با سلام
    دوستان خبرایی به گوش میرسه که خیلی از کسایی که از پروژه ی ستی حمایت میکردن میخوان حمایت خودشون رو قطع کنن
    بای

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شهريار city

پيش فرض

واقعا براي اينجور افراد متاسفم

راستي دوست عزيز يكي از دوستان تو چندتا پست قبلي گفته بودند كه منطقه اي در سيبري وجود داره كه زمان تو انجا آهسته ميگزره ...ايا راسته؟؟؟؟ ميشه توضيح بديد؟؟؟؟
    Last edited by Rohallah_tavakoli; 25-02-2008 at 11:37.

در آغاز فعالیت nuooun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

14

سلام.
    من دیروز داشتم وب گردی میکردم ـ شانسکی وارد این سایت شما شدم.
    بحث تون رو خوندم ـ تا آخرش خوندم_
    خیلی ممنون از همگی دوستان ---
    به نظر من این UFO ها خود ما انسان ها هستیم...... که به گذشته بر گشتیم.
    یعنی ما انسان ها در چندید صده ی آینده انقدر تکامل پیدا میکنیم ( هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ عقل) . که می تونیم در زمان سفر کنیم.
    حالا ما انسان های امروزی داریم آینده ی خودمون رو میبینیم.(که به گذشته برگشتن)

((حرفام خنده دار بود !!!؟))) به نظر خودم که خنده دارن ....
    نمی دونم فهمیدین من به چی دارم فکر میکنم یا نه !

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام.
    من دیروز داشتم وب گردی میکردم ـ شانسکی وارد این سایت شما شدم.
    بحث تون رو خوندم ـ تا آخرش خوندم_
    خیلی ممنون از همگی دوستان ---
    به نظر من این UFO ها خود ما انسان ها هستیم...... که به گذشته بر گشتیم.
    یعنی ما انسان ها در چندید صده ی آینده انقدر تکامل پیدا میکنیم ( هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ عقل) . که می تونیم در زمان سفر کنیم.
    حالا ما انسان های امروزی داریم آینده ی خودمون رو میبینیم.(که به گذشته برگشتن)

((حرفام خنده دار بود !!!؟))) به نظر خودم که خنده دارن ....
    نمی دونم فهمیدین من به چی دارم فکر میکنم یا نه !
    با سلام
    اول خوش آمد میگم ورودتون به پی سی رو
    اینی که گفتید اتفاقآ یکی از نظریه های گروه من بود که نگفتم
    باید به اطلاعتون برسونم که ماشین زمان یا تا سال 2050 میلادی ساخته میشه یا از سال 2050 میلادی شروع میشه ساخته شدنش!!

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

نظر جالبیه ...

ولی می شه بگید حالا چرا یادمون نمیاد اون زمان بودیم ؟؟؟

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نظر جالبیه ...

ولی می شه بگید حالا چرا یادمون نمیاد اون زمان بودیم ؟؟؟
    آیندگان از اون زمانیکه این کارو بکنن یادشون میاد
    و فقط عده ی محدودی(دانشمندانی که این کارو انجام میدن)یادشون میاد
    البته شاید این کار بعدها به یه جور صنعت گردشگری تبدیل بشه البته توی آینده
    به نظر گروه من دلیل اصلی سفر در زمان میتونه بدست آوردن اطلاعات در مورد گذشتگان باشه
    یکی از دانشمندان با همان فرمولهای فیزیک ثابت کرده سفر در زمان امکان پذیر است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •