تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظرتون درباره آنتی ویروس ایرانی "شید" چیه؟

راي دهنده
237. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالیه

20 8.44%
  • خوبه

24 10.13%
  • میتونه بهتر باشه

26 10.97%
  • قابل اعتماد نیست

167 70.46%
صفحه 19 از 29 اولاول ... 9151617181920212223 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 286

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی آنتی ویروس شید (Sheed)

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

دوستان من اصلا کاری به کپی بودن و دزدی بودن شید ندارم و مدتی هم شید را استفاده میکردم از لحاظ این که میگید ممکنه دو موتور با هم درست کار نکنند و عامل ویروسی شدن و ... بشه این مشکلات را با طراح در میان گذاشته شده و بحث شده و هیچ مشکلی بوجود نمی آد چیزی که دلیل من شد بر استفاده نکردن از آن اینه که امکانات شید نسبت به آنتی ویروس قدرتمندی مثل بیت دفندر و نورتون مانند فاصله ی زمین تا کهکشان راه شیری هست من آنتی ویروسهای شید . نورتون . بیت دفندر را امکاناتشوت و قابلیتهاشون را با هم مقایسه کردم نه در حد حرفه ایی در حد معمولی که اگر میخواستم در حد حرفه ایی مقایسه کنم نقص و عدم توانایی تامین امنیت شید بیشتر نمایان میشد . در کل شید آنتی ویروس بدی نیست برای کاربرای مبتدی که از محیط نا امن و ویروسهای هوشمند و خطرات زیاد خبری ندارند .
    من که دارم بیت دفندر با آخرین آپدیت استفاده میکنم هم خیلی مراقب هستم وای به حال کاربرای شید ...
    خودتون بشینید و فکر کنید شرکت های بزرگی مانند بیت دفندر بیش از 600 متخصص و دانشمند و از بهترین ها را استخدام کرده که کارشون تحقیقات و پژوهش و ویروسشناسی هست حالا یک نفر بیاد بشینه یک آنتی ویروس بنویسه که از دو موتور آنتی ویروس ضعیف و غیر قابل اطمینان درست شده و فایروال و آنتی فیشینگ و ... هم نداره !!!
    خدا را شکر توی کشور ما قانون کپی رایت هم نیست حالا به چه دلیل من استفاده رایگان از بیت دفندر 70 دلاری را کنار بگذارم بیام امنیت 750 گیگ اطلاعات را بدست یک آنتی ویروسی بسپارم که هیچ کمپانی و مرجع جهانی قبولش ندارن مجوز بهش نمیدن حتی بلاکش هم میکنن ؟
    دست اون سازنده ی آنتی ویروس آقای نیری درد نکنه میخواست یک کاری بکنه و توی کشور ما این چیزا مفهومی نداره و هیچ کس هم پشتیبانی نمیکنه و قطعا یک کار بیهوده هست .
    کشور ما از پایه مشکل داره درحالی که مسئولین محترم اینطور فکر نمیکنن که این هم به خاطر عدم آگاهی اونا هست .
    فعلا شنیدم دانشگاه شیراز داره یک کارائی میکنه و یک آنتی ویروس میسازن اگر واقعا توانایی رقابت داشته باشه و دولت پشتیبانی کنه و مجوز جهانی هم داشته باشه چرا استفاده نکنیم ؟
    کسی که میخواد یک کاری بکنه باید محصولش یک برتری نسبت به محصول مشابه خارجی داشته باشه آخه همه چیز که سرعت نمیشه . الان سخت افزارها پیشرفت کردن دیگه در مقابل آنتی ویروس های سنگین کم نمی آرن اگر کسی آنتی ویروس سبک خواست هم زیاد هست توی انجمن نمونش نورتون 360 ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان من اصلا کاری به کپی بودن و دزدی بودن شید ندارم و مدتی هم شید را استفاده میکردم از لحاظ این که میگید ممکنه دو موتور با هم درست کار نکنند و عامل ویروسی شدن و ... بشه این مشکلات را با طراح در میان گذاشته شده و بحث شده و هیچ مشکلی بوجود نمی آد چیزی که دلیل من شد بر استفاده نکردن از آن اینه که امکانات شید نسبت به آنتی ویروس قدرتمندی مثل بیت دفندر و نورتون مانند فاصله ی زمین تا کهکشان راه شیری هست من آنتی ویروسهای شید . نورتون . بیت دفندر را امکاناتشوت و قابلیتهاشون را با هم مقایسه کردم نه در حد حرفه ایی در حد معمولی که اگر میخواستم در حد حرفه ایی مقایسه کنم نقص و عدم توانایی تامین امنیت شید بیشتر نمایان میشد . در کل شید آنتی ویروس بدی نیست برای کاربرای مبتدی که از محیط نا امن و ویروسهای هوشمند و خطرات زیاد خبری ندارند .
    ....
    سلام

دو موتوره ؟؟؟؟؟ یعنی به نظر شما اینقدر احقمانه و ساده هست دسترسی به موتور یک آنتی ویروس اون هم از دو شرکت مادر ؟؟؟!!!!

فقط داره از آپدیت ها استفاده میکنه و یه اسکنر داره عزیز

دانشگاه شیراز اول بره ویندوز هاش را اصلی کنه بعد بیاد آنتی ویروس بسازه

هنوز در حدی نیستند که بتونند از این کار ها بکنند چون از پایه بد گذاشته شده این خشت

موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام

دو موتوره ؟؟؟؟؟ یعنی به نظر شما اینقدر احقمانه و ساده هست دسترسی به موتور یک آنتی ویروس اون هم از دو شرکت مادر ؟؟؟!!!!
    این کار براحتی انجام نشده و حدود 2سالی زمان برده خود برنامه نویسش که ادعا میکنه اینطوریه من نمیدونم و خود نود 32 هم سایتش رابلاک کرده شاید بخاط همین باشه دیگه ...

فقط داره از آپدیت ها استفاده میکنه و یه اسکنر داره عزیز
    خوب منم همین نظر را دارم حتی هوش مصنوعیش هم از خودشون نیست ...

دانشگاه شیراز اول بره ویندوز هاش را اصلی کنه بعد بیاد آنتی ویروس بسازه

هنوز در حدی نیستند که بتونند از این کار ها بکنند چون از پایه بد گذاشته شده این خشت
    بله خوب توی کشور ما چی درسته که بخواد این درست باشه مطمئنا اگر هم محصولی بسازن توانایی رقابت با بقیه را نداره شرکت های معتبر بهترین متخصصین را از سراسر جهان استخدام میکنن ......
    Last edited by Babak; 12-09-2012 at 20:46. دليل: انحراف بحث

4. این کاربر از hosseinonline8000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

من قبلا یک سال شید داشتم و با اون همه تبلیغی که داشت هوش مصنوعی و.... کامپیوترم به بد ویروسی خورد ولی الان لیسانس اینترنت سکوریتی بیت دفندر خریدم بسیار عالیه و تا الان هیچ مشکلی نداشتم بهتره شما هم ین انتی ویروس رو بزارید کنار

6. 2 کاربر از zoru بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

این کار براحتی انجام نشده و حدود 2سالی زمان برده خود برنامه نویسش که ادعا میکنه اینطوریه من نمیدونم و خود نود 32 هم سایتش رابلاک کرده شاید بخاط همین باشه دیگه ...

خوب منم همین نظر را دارم حتی هوش مصنوعیش هم از خودشون نیست ...

بله خوب توی کشور ما چی درسته که بخواد این درست باشه مطمئنا اگر هم محصولی بسازن توانایی رقابت با بقیه را نداره شرکت های معتبر بهترین متخصصین را از سراسر جهان استخدام میکنن ......

هوش مصنوعی از خودشون نیست؟ دی اصلا هوش مصنوعی نداره ثابت کردنش هم کاری نداره

برنامه نویسش چکار مکنه ادعا میکنه خیلی چز ها ادعا میکنه این که دلیل نشد. میگه هوش مصنوعی رو من ساختم و بقیه انتی ویروس ها ازم دزیدن ایا این ادعا درسته ؟ اقای نیری یک دزد کلاهبرداره

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

-----------------------------------------
    Last edited by manuch; 16-09-2012 at 23:38. دليل: حذف پست

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چرا باید کسی رو متهم کنیم؟ خوب اجباری که در کار نیست. چرا باید اتهام زد؟ دور از انصافه. اینجا برای فحاشی و انگ چسباندن مناسب نیست.
    ضمن اینکه به نظرم استفاده از برنامه های مختلف که ترایال هم هستند هم قانونیه و متنوع.
    با شواهد موجود این اتهام به کسی نیست، مساله ثابت شدست.

یک سوال توی جایی که شما بزرگ شدید وقتی یک جنسی که صاحب مشخصی دارد را از صاحبش می دزدند و آن را به کس دیگه ای می فروشند چه نامی می گذارند؟
    شاید با پاسخ شما به این سوال بنده بشه راحت تر به قضیه نگاه کرد.

استفاده از تریال برنامه ها که توسط خود شرکت سازنده مجاز شده رو که ما نمیتونیم درباره مجاز یا غیرمجاز بودنش صحبت کنیم.
    چون بحث بسیار مسخره ای هست.
    خود شرکت سازنده یا خود نویسنده مدتی رو برای تست برنامه اش مجاز کرده حالا ما کارشناسی کنیم که قانونیه؟
    هم قانونیه هم متنوع نفهمیدم یعنی چی!

10. 2 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

به دلیل سوء تفاهم، کامنت رو خالی کردم. حوصله بحث هم ندارم. از هر کس هم که فکر می کنه توهین یا اشتباه شده معذرت می خوام. هر کس هم می تونه، این کامنت و کامنت خالی شده رو حذف شده. پیشاپیش تشکر.

اگه نباشه جاش خالی می مونه samasara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دعوا نکنید !!!اگر بخواهید فکرش رو بکنید اصلا رایان رو با کتاب هایی که از خارزمی دزدین درست کردن که مطابق قانون خودشون باید حقوق کپی رایت رو به ناشر اصلی بدن الان که خارزمی نیست پس ملتش ایران باید به اونا پرداخت بشه که ... !! الان ما صاحب کل رایانه ایم پس هر کاری می خواهد انجام بدین!! اما برای کارای خودمون رو باید از این قانون استفاده کنیم تا به هم خسارت نزنیم!!!

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

دعوا نکنید !!!اگر بخواهید فکرش رو بکنید اصلا رایان رو با کتاب هایی که از خارزمی دزدین درست کردن که مطابق قانون خودشون باید حقوق کپی رایت رو به ناشر اصلی بدن الان که خارزمی نیست پس ملتش ایران باید به اونا پرداخت بشه که ... !! الان ما صاحب کل رایانه ایم پس هر کاری می خواهد انجام بدین!! اما برای کارای خودمون رو باید از این قانون استفاده کنیم تا به هم خسارت نزنیم!!!
    سلام
    ما دعوا نداریم
    فقط داریم کمک میکنم کمتر حیثیت ملتمون بره

از بس کشور ما کلی نکات مثبت در بین دنیا داره این نرم افزار هم به نکات مثبت کشور ما اضافه شده ؛ که احترام ایرانی باز هم خار و ذلیل بشه

حیثیت ملت را بردند رفت بعد بی خیال باشیم

استفاده از تکنولوژی دو شرکت مادر و اصلی امنیت دنیا بدون مجوز حسابی جای تاسف داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •