تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 189 از 213 اولاول ... 89139179185186187188189190191192193199 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,881 به 1,890 از 2125

نام تاپيک: [ Telegram ] / تمام مسائل مربوط به برنامه تلگرام

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

خیلی از دوستان دیگه نیز در مورد سازنده این برنامه که سپاه هست هشدار دادن .
    من به شخصه اون رو نصب نکردم و مورد تجزیه و تحلیل دقیق قرار ندادم که چه ارتباط هایی برقرار میکنه و آیا بجز سرورهای اصلی تلگرام اطلاعاتی به سرور دیگه ای مخابره میکنه و یا نه.
    اما بطور کلی دو نکته رو درنظر بگیرید .
    نرم‌افزارهای این چنینی (مثل موبوگرام محصول [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وابسته به سپاه) در صورت لاگین کردن شروع به ارسال درخواست به سرور تلگرام می‌کنن و اطلاعات شما رو به جای دیگه می‌فرستن...

هیچ نرم‌افزاری به جز خود Telegram و Telegram X توصیه نمی‌شه...

اول اینکه این برنامه ها ، سورس باز تلگرام را برمیدارند ، سپس به دلخواه برنامه نویس ، هرکاری که بخواهند با آن میکنند و از آنجا که نمیتوان دانست برنامه نویس با آنها چه کرده است ، هیچوقت نمیتوان بطور صددرصد از امنیت آنها اطمینان داشت .
    تا جایی که من اطلاع دارم فقط سورس اندروید در دسترس عموم قرار داره و چند ماه از سورس کد اصلی عقب‌تره و پلتفورم‌های دیگه و کد سرورساید در دسترس عام قرار داده نشده‌ان...

پیشنهادم اینه که از نسخه اصلی استفاده کنید و در کنار اون یک برنامه سبک و پرسرعت برای دورزدن تحریم ها بکارببرید .
    یکی از این برنامه ها shadowsocksr-release است که با انتخاب سرورهای سریع و همچنین مشخص کردن تعدادی از برنامه های داخل گوشی مثل تلگرام و تویتر ، میتونید سرعت بالاتری را شاهد باشید و برنامه و بازی هایی که نیاز به دور زدن تحریم ندارند را از سرور واسط عبور ندهید .
    همچنین پایداری بالا و عدم قطع شدن اون میتونه در مقایسه با بعضی دیگر از انواع این برنامه ها امتیاز محسوب بشه .
    اختلالی عمدی از سوی تعدادی از اپراتورها به وجود اومده که بعد از تست ۳۰ نرم‌افزار مختلف متوجه شدیم اجازه‌ی استفاده از سرویس‌های VPN رو نمی‌ده...

من جمله همین نرم‌افزاری که شما فرمودید...

2. این کاربر از pro_translator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز fandak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من نمیدونستم شما تیمی و گروهی تو چاه میرید برو راحت باش.
    اون کسانی که تلگرامو فیلتر کردن دلشون برای مردم نمیسوزه که بیان تلگرام طلایی بدن.در اصل تلگرام خلایی دادن که یه عده گروهی باسر برن توش.

چاه
    مکن بهر کسی ، اول خودت بعدا کسی . خیلی چاه چاه می کنی و چاه دوست داری ، یه چاه کن استخدام کن برات یه چاه بکنه تا بری ته چاه .

سلام
    تلگرام طلایی رو دانلود کنید . بدون نیاز به فیلتر شکن و سریع میتونید از تلگرام استفاده کنید ...
    الان یه عده میان دوباره با همین پستت ، دو تا تهمت دیگه می زنن :
    1- میگن چاه می کنی می خوای بیفتی ته چاه ، دیگران دوست ندارن برن ته چاه

2- مهم تر از همه دومین مورد اینه که اگه هی اینجا صحبت از تلگرام طلایی نقره ای برنزی سبز قرمز سفید سرخابی بشه ، بهت "انگ" می زنن که از کارکنان و عوامل این برنامه هستی ، داری میایی اینجا تبلیغ برنامه رو می کنی

امان از قضاوت بد و کج اندیشی مردم

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

نرم‌افزارهای این چنینی (مثل موبوگرام محصول [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وابسته به سپاه) در صورت لاگین کردن شروع به ارسال درخواست به سرور تلگرام می‌کنن و اطلاعات شما رو به جای دیگه می‌فرستن...

هیچ نرم‌افزاری به جز خود Telegram و Telegram X توصیه نمی‌شه...
    نرم افزار مبوگرام رو چندسال من باهاش کار میکنم مشکلی نداره .
    البته حرف شما کاملا درسته ، نسخه اصلی کاملا مورد اعتماد هست .

اما خوب بعضی مشکلات وجود داره. مثل تایپ انگلیسی و فارسی همزمان و چینش درست متن در نسخه خارجی به خوبی کار نمیکنه .
    یا بعضی امکانات که ممکنه مورد نیاز باشه و در نسخه های اصلی موجود نباشن .
    البته نسخه غیر رسمی تلگرام پلاس (خارجی) که اوپن سورس هست امکانات زیادی داره و از برنامه هایی مثل موبوگرام امنیت بیشتری نیز داره .

من برای اینکه از مبوگرام استفاده کنم ، شروع به جاسوسی کردن و بررسی پک های ارسالی و دریافتی این برنامه کردم.
    این کار رو به دو روش مختلف انجام دادم . با بررسی ارتباطات و داده های به وسیله یک روتر برد حرفه ای مخابراتی که تمام داده های ارسالی و دریافتی از یک دستگاه موبایل را مانیتور میکنه
    همین طور استفاده از برنامه Packet Capture در موبایل.
    ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

نتایج بررسی و آنالیز چندماه من روی این برنامه این بود که اتصالات برقرار شده از این برنامه فقط به سرورهای اصلی تلگرام با ip های مشخص اون برقرار میشه .
    در نهایت وقتی ارتباطی با داخل ایران برقرار نمیکنه میتوان نتیجه گرفت که این برنامه امن هست و مشکل امنیتی ایجاد نمیکنه .
    چون ارتباطی وجود نداره به غیر از ارتباط با سرورهای اصلی تلگرام ، که بخواهند از آن طریق اطلاعاتی بدست بیاورند و جاسوسی مردم را بکنند.
    تنها اتصالی که بسیار به ندرت (حدود ماهانه یک بار) در حد چند ثانیه با سرور داخل ایران با ip مشخص و ثبت شده شرکت هانیستا برقرار میکنه برای بررسی کردن بروز بودن نسخه برنامه هست .
    من بطور خصوصی در این مورد از طراحان برنامه سوال کردم و همین پاسخ رو دادن .
    این موضوع رو تست نیز کردم ، علاوه بر باز کردن و نگاه کردن اطلاعات داخل پکیج داده ها ارسالی به سرور ایرانی (که حاوی شماره نسخه جاری نرم افزار مبوگرام بود)
    منتظر ماندم تا یک نسخه بسیار قدیمی شود ، در آنگاه مبوگرام بعد از مدتی پیامی به نمایش در آورد که نسخه برنامه شما بسیار قدیمی شده است ، آنرا بروزرسانی کنید.

با توجه به اطلاعاتی که در اختیارتون گذاشتم ، خود شما هم میتونید این برنامه یا دیگر برنامه هایی به آنها شک دارید رو آنالیز کنید.
    به هرحال چون اطمینان من جلب شده است ، خیالم راحت است و از این برنامه استفاده میکنم .

اما به هرحال مبوگرام سورس خودش را به رایگان منتشر نمیکند و نرم افزاری فروشی است .
    عدم انشار سورس برنامه یک نقطه منفی برای اونه و شاید اون خاطر جمعی که باید رو نداشته باشیم به دلیل همین عدم انتشار سورس.

نسخه های اصلی تلگرام و نسخه های غیر رسمی خارجی که اوپن سورس هستند ، دارای اطمینان بیشتری هستند .
    حرف شما درسته ، اما من به این نتیجه رسیده ام که مبوگرام تا به امروز که ورژن اون T4.6.0-M10.5.1 هست ، اقدام به جاسوسی و دزدی اطلاعات هیچ کاربری نکرده
    بنابراین به عنوان یک نتیجه گیری شخصی و تصمیم شخصی، بخاطر امکانات زیاد فارسی و برنامه نویسی حرفه ای اون ازش استفاده میکنم .

اما به هرحال این نظر منه و هیچ دلیلی نداره شخص دیگه ای بر اساس نظرات ، دانش فنی یا آنالیزهای من از اون استفاده کنه .
    هرکسی برای آنالیز برنامه ها و همینطور تصمیم در مورد انتخاب اونها آزاده
    Last edited by shaahani; 17-05-2018 at 10:16.

5. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اختلالی عمدی از سوی تعدادی از اپراتورها به وجود اومده که بعد از تست ۳۰ نرم‌افزار مختلف متوجه شدیم اجازه‌ی استفاده از سرویس‌های VPN رو نمی‌ده...

من جمله همین نرم‌افزاری که شما فرمودید...
    سرویس PPTP با اختلال مواجه هست به همین دلیل VPN درست کار نمیکنه
    اما این تنها روش ارتباطی نیست ، هزاران روش مختلف ابداع شده و بسیاری از آنها کار میکنه
    نرم افزاری که اشاره کردم به خوبی کار میکنه نه تنها برای من بلکه برای همگی اشخاصی که از اون استفاده میکنن و در گروه VPN Club با آنها در ارتباط هستم ، اگه مایل هستین در تلگرام به من پیام دهید تا این برنامه ، آموزش استفاده و بهترین سرورهای گلچین شده و همچنین منابع ارائه سرور که هر روز بیشمار سرور جدید برای استفاده در این برنامه ارائه میشه رو به شما بدم .
    این سرورها به خوبی در ویندوز کار میکنند و برنامه هایی نیز برای ios به منظور استفاده از این سرورها موجود است .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اگه اصرار دارید از یک تلگرام بدون فیلتر استفاده کنید
    تلگرام چینی رو میتونید استفاده کنید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (قابل تغییر زبان به انگلیسی)
    همینطور teleDR در گوگل پلی بنظر گزینه های بهتری از تلگرام طلایی هستند.
    سلام
    من خودم وقتی شنیدم طلایی داخل بازار هم هست خیلی مشکوک شدم که چطور هم بازه و هم حتی از داخل بازار حذف نشده ، اما در هر حال دو روز قبل نصب کردم ، امروز اومدم اینجا دیدم بله مثل اینکه الکی نیست که حتی از بازار هم حذف نشده
    ممنون برای اطلاع رسانی ، همین بی یانگ رو نصب کردم خوب بود

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    من خودم وقتی شنیدم طلایی داخل بازار هم هست خیلی مشکوک شدم که چطور هم بازه و هم حتی از داخل بازار حذف نشده ، اما در هر حال دو روز قبل نصب کردم ، امروز اومدم اینجا دیدم بله مثل اینکه الکی نیست که حتی از بازار هم حذف نشده
    ممنون برای اطلاع رسانی ، همین بی یانگ رو نصب کردم خوب بود
    بله وقتی یک نرم افزار به وسیله دولت و قانون فیلتر شده .
    چطور یک شرکت ایرانی با اسم و رسم و مکان ثابت به راحتی داخل ایران کار میکنه و خدمات فیلتر شده رو بدون فیلتر ارائه میده .
    تلگرام طلایی برخلاف مبوگرام ، فیلتر نشده و قابل دسترس هست .
    این یک سوالی هست که باید از خودتون بپرسید .

بعد پیشنه این شرکت رو بررسی کنید ، یک شرکت مانیتورینگ و جاسوسی اطلاعات شهروندان از روی اینترنت است .
    بطور رسمی با همین نام ثبت شده و مشغول به کار هست .
    در مورد کارکرد شرکتشون کمی تحقیق کنید یا تماس بگیرید با اونها کاملا متوجه خواهید شد.

محتوای مخفی: تصاویر آنالیزها 

Last edited by shaahani; 17-05-2018 at 10:47.

9. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

بله وقتی یک نرم افزار به وسیله دولت و قانون فیلتر شده .
    چطور یک شرکت ایرانی با اسم و رسم و مکان ثابت به راحتی داخل ایران کار میکنه و خدمات فیلتر شده رو بدون فیلتر ارائه میده .
    تلگرام طلایی برخلاف مبوگرام ، فیلتر نشده و قابل دسترس هست .
    این یک سوالی هست که باید از خودتون بپرسید .

بعد پیشنه این شرکت رو بررسی کنید ، یک شرکت مانیتورینگ و جاسوسی اطلاعات شهروندان از روی اینترنت است .
    بطور رسمی با همین نام ثبت شده و مشغول به کار هست .
    در مورد کارکرد شرکتشون کمی تحقیق کنید یا تماس بگیرید با اونها کاملا متوجه خواهید شد.

محتوای مخفی: تصاویر آنالیزها 

ممنون ، فقط این بی یانگ ی قسمت هاییش چینی هست ، چطور میشه اونها رو انگلیسی کرد؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ممنون ، فقط این بی یانگ ی قسمت هاییش چینی هست ، چطور میشه اونها رو انگلیسی کرد؟
    اگه زبان گوشی شما انگلیسی باشه به همان زمان نصب میشه
    اما اگه فارسی باشه طبق مراحل زیر عمل کنید
    1.گزینه پایین صفحه (4گزینه)
    اولین گزینه سمت راست را انتخاب کنید.

2.روی Setting که شکل چرخ دنده است ضربه بزنید.

3.در صفحه بازشده گزینه پنجم جلوی آن یک عبارت چینی آبی رنگ شده را انتخاب کنید.

4.زبان مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید.

(یک مقدار جزئی در بخش های نه چندان مهم زبان بدون تغییر باقی میمونه)

12. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اگه زبان گوشی شما انگلیسی باشه به همان زمان نصب میشه
    اما اگه فارسی باشه طبق مراحل زیر عمل کنید
    1.گزینه پایین صفحه (4گزینه)
    اولین گزینه سمت راست را انتخاب کنید.

2.روی Setting که شکل چرخ دنده است ضربه بزنید.

3.در صفحه بازشده گزینه پنجم جلوی آن یک عبارت چینی آبی رنگ شده را انتخاب کنید.

4.زبان مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید.

(یک مقدار جزئی در بخش های نه چندان مهم زبان بدون تغییر باقی میمونه)
    ممنون ، بله انگلیسی بوده و به همین زبان نصب شده ، بعضی قسمت ها که چینی هست رو هم فک کردم میشه انگلیسی کرد ، در هر حال ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

موضوع اصلی در مورد فیلتر تلگرام از بین رفتن آزادی انتخاب هست.به چه دلیل یه فرد یا گروه به خودشون این حق رو میدن که برای این همه انسان تصمیم بگیرن؟بعد همون افراد میان جایگزین منتخب خودشون رو با هزار و یک جور تبلیغات به خورد ملت میدن.من به هرکسی که میشناسم اول همه پیشنهاد کردم مارکت های ایرانی مثل بازار رو حذف بکنه به علاوه اینکه تحت هیچ شرایطی حتی اگر مجبور بودین نامه برای یک نفر پست بکنین ولی از جاسوس افزارهای داخلی استفاده نکنین.دوره فیلتر کردن و محروم کردن خیلی وقته گذشته.موضوع اصلی حق انتخاب و آزادی عمل هست یه عده دوست دارن تو قفس زندگی بکنن و صبح تا شب به(حقوقشون)شون تجاوز بشه.

فیلتر کردن به شکلی که دسترسی افراد کاملا از بین بره به لحاظ فنی غیر ممکن و به لحاظ اخلاقی تجاوز به حقوق افراد هست حالا هی هزینه بکنید و نتیجه برعکس بگیرید.عقل که نباشه همین میشه.

15. این کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •