تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 187 از 685 اولاول ... 87137177183184185186187188189190191197237287 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,861 به 1,870 از 6848

نام تاپيک: 3G & 4G Rightel / شرکت رایتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام

مگه از یه اپراتور موبایل بجز داشتن یه پوشش خوب چیز دیگه ای هم به اون اهمیت هست که شما می گید فقط پوشش خوب نداشت

من می خوام تو مسافرت اینترنت داشته باشم که رایتل نداره وگرنه تو خونه و محل کار اینترنت اکثر دارن افراد کمی هم هستند که بخاطر کارشون نیاز باشه هر زمان و هرجا به اینترنت دسترسی داشته باشند

حتی تو شهرها هم از وضعیت خالی کردن شارژ گوشی ها وضعیت پوشش رایتل مشخصه پس حتی نمی شه گفت تو شهر ها پوشش خوبی داره

از نظر هزینه هم سالهاست وضعیت انترنت اون دو اپراتور مشخصه. با مقایسه هزینه ها هم رایتل دزدتر و گرون فروشتر نباشه معصوم تر از اون دوتا هم نیست. اگه سرعت اینترنت نسل دو در حد کیلو بایت باشه باز هم میشه گفت قدیمیه ولی وقتی مثلا 3G رایتل هم همین سرعت رو بده باید خون ادم بجوش بیاد

خیلی از دوستان تو همین تهران و مناطق بالا شهر هستند که سرعت اینترنت رایتل کیلو بایتی دارند.خوبی سرعت اینترنت فقط برای شما هم که نمی تونه ملاک باشه وگرنه سرعت ایرانسل هم برای من معمولا عالیه پس باید بگم نسل دو ایرانسل خیلی خوبه.

بنظر من رایتل عرضه این رو نداره که از شرایط استفاده کنه تا اینجا هم که اومد بقیه مثل یه بچه دستش رو گرفته بودن تا چند ماه دیگه بین دو اپراتور دیگه بیشتر کاربرهاش رو از دست میده مگه اینکه باز دستش با دادن کمک های غیر مستقیمی مثل رومینگ بگیرن.
    من تو شهر هیچ مشکلی از نظر پوشش ندارم....
    بعد میگید همه خونه اینترنت دارند درست اما خود من مدام بیرونم و میچرخم خیلی به کارم میاد...
    خود بنده هم منطقه 1 هستم خونه پدرم هم منطقه 3 تو این دو تا منطقه ذره ای مشکل ندارم...قدیما داشتم اما الان 1 ماهه ک برطرف شده و با یک مگ سرعت دانلودم زیر 120 نمیاد

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

2. این کاربر از kasra2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

3g ایرانسل
    اگه از همون اول ۸مگابیت بده که رایتل دیگه حرفی برای گفتن نخواهد داشت!

Sent from my LG-V500 using Tapatalk
    این معلوم نیست تست پهای باند دکله یا کل شهر!!! بستگی داره چندتایوزر رو بهش وصل کنند

دادن سرعت 8 مگ بتنهایی خوب نیست باید دید قیمت هاش چطوره. خدا کنه از تجربه وایمکس درس گرفته باشه

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها amirbrad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

یه مشکلی که رایتل داره اینه که سرعت مثلا 1 مگ باید مدارک ارایه کنی هفت خوان رستم و بری . آخه مورچه چیه چه برسه به کله پاچش! خوب ازاد بزار هرکی هر سرعتی خواست بگیره اسمش 3g هستش وگرنه همین سرعت 128 هم نسل اول میده.
    در ضمن ایرانسل و همراه اول هم فکر کنم با مدرک سرعت بالا بدن چون اگر این کارو نکنن اینقدر پهنای باند ندارن و با مشکل مواجه میشن .

Sent from my iPhone using Tapatalk

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

یه مشکلی که رایتل داره اینه که سرعت مثلا 1 مگ باید مدارک ارایه کنی هفت خوان رستم و بری . آخه مورچه چیه چه برسه به کله پاچش! خوب ازاد بزار هرکی هر سرعتی خواست بگیره اسمش 3g هستش وگرنه همین سرعت 128 هم نسل اول میده.
    در ضمن ایرانسل و همراه اول هم فکر کنم با مدرک سرعت بالا بدن چون اگر این کارو نکنن اینقدر پهنای باند ندارن و با مشکل مواجه میشن .

Sent from my iPhone using Tapatalk
    سلام.
    دوست عزیز سرعت بالای 128 رو شما از هر جا بخوای بگیری باید نامه (مدرک )بدی.این قانونه (کاری به این نداریم که فرمالیته هست).به رایتل و ایرانسل و همراه اول هم کاری نداره.

Sent From My SM-G900H

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

3g ایرانسل
    اگه از همون اول ۸مگابیت بده که رایتل دیگه حرفی برای گفتن نخواهد داشت!

Sent from my LG-V500 using Tapatalk
    به نظر من احتمال خیلی زیاد الکیه یا به قول دوستمون مال دکل ک ماشالا با یوزر های میلیونی ایرانس این سرعت کیلوبایت هم نمیشه
    دوما اگر هم حقیقت داشته باشه خدا تومن پولشو میگیره

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

به نظر من احتمال خیلی زیاد الکیه یا به قول دوستمون مال دکل ک ماشالا با یوزر های میلیونی ایرانس این سرعت کیلوبایت هم نمیشه

عکس که الکی نیست در صفحه رسمی ایرانسل تو اینستاگرام گذاشته شده

فقط نشون دهنده این هست که تجهیزات ایرانسل اماده است

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

مطمین باشید زمانی که ایرانسل و همراه اول 3g و 4g بخوان ارایه بدن همین سازمان تنظیم در ارایه سرعت های بالاتر جلوگیری میکنه...حداکثر شاید تا 3-5 مگ اجازه بدن.
    همین رایتل اوایلش تا 3مگ توی سایتش زده بود که سریع جمعش کردن و جلوش رو گرفتن!

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام.
    این عکس درست هم که باشه چیز خیلی بزرگی نیست که ،یک یوزر یا فرض رو بگیرید کل کارمندان دفتر مرکزی ایرانسل داشتن استفاده میکردن این سرعت رو بهشون داده.حالا اینو تقسیم کنید بین کل یوزر های ایرانسل ببینید چه اتفاقی میفته!!!

Sent From My SM-G900H

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام.
    این عکس درست هم که باشه چیز خیلی بزرگی نیست که ،یک یوزر یا فرض رو بگیرید کل کارمندان دفتر مرکزی ایرانسل داشتن استفاده میکردن این سرعت رو بهشون داده.حالا اینو تقسیم کنید بین کل یوزر های ایرانسل ببینید چه اتفاقی میفته!!!

Sent From My SM-G900H
    بالا هم گفتم با یوزر های میلیونی ایرانس میشه کیلوبایت

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آقا این مودم راتیل چطوریه خوبه یا نه؟کسی داره یا نه؟دیشب تو برنامه 2014 برنده شدم میخوام ببینم میارزه نگه ـش دارم یا بفروشمش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •