تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1837 از 1849 اولاول ... 83713371737178718271833183418351836183718381839184018411847 ... آخرآخر
نمايش نتايج 18,361 به 18,370 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

امتحان که خیلی کردم و حتی مستقیم از باکس مخابرات سیم کشیدم ولی مشکل داره، درحالی که قبلا حتی بدون این سیمکشی چند ماه سرعت ۸ مگ بدون مشکل داشتم، اینا مشکل از خودشونه، شرکت اینترنتی نیست بیشتر فعالیتش تو نوندونی فوتباله. یه پست اینستاشونو ببین شما که ۹۹٪ شکایت از وضع سرویس نباشه.
    با توصیف شما فعلا آسیاتک زدم ۴ مگ یماه ببینم چطوره، خوبم باشه میدونم اینم چند ماه بعد چند میزنه. ولی آسیاتک گرونتره از بقیه
    ببین سعی کن این موضوع رو از طریق مخابرات حل کنی.. هر طوری که میتونی.. با پیمانکاراشون حرف بزن کیفیت خطط رو از هر باکس مخابراتی تا جایی که بهت برسه بررسی کنن.
    اگر هم دیدی خیلی حساس شدی درخواست بده خطط فیبر نوری بشه.. و از شاتل یا خود مخابرات سرویس بگیر.. البته اگر شاتل توی مرکزت رو بستر فیبر بهت سرویس بده.. افت کیفیت اون زمان یک در هزار میشه....

2. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ببین سعی کن این موضوع رو از طریق مخابرات حل کنی.. هر طوری که میتونی.. با پیمانکاراشون حرف بزن کیفیت خطط رو از هر باکس مخابراتی تا جایی که بهت برسه بررسی کنن.
    اگر هم دیدی خیلی حساس شدی درخواست بده خطط فیبر نوری بشه.. و از شاتل یا خود مخابرات سرویس بگیر.. البته اگر شاتل توی مرکزت رو بستر فیبر بهت سرویس بده.. افت کیفیت اون زمان یک در هزار میشه....
    یک سوال برام پیش اومد اگر درخواست بدیم مخابرات خطمون رو فیبر نوری میکنه یا باید شرایط خاصی داشته باشه
    و دوم اینکه سرعت adsl روی فیبر مثل قدیما دیگه محدودیت ۲ مگ رو نداره ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

یک سوال برام پیش اومد اگر درخواست بدیم مخابرات خطمون رو فیبر نوری میکنه یا باید شرایط خاصی داشته باشه
    ببین برای فیبر کردن ۲ حالت داره.. باید بگی بستری باشه که توی فیبر رد بشه یعنی بجای مسی فیبر باشه...
    وگرنه ممکنه فکر کنه منظورت FTTH هست و این موضوع جداگانه هست..
    بگو من فیبر میخوام تا بتونم ازتون ‌VDSL بگیرم .. بررسی میکنن و نزدیکترین فیبر رو اگر خالی باشه بهت میدن.. نشد بگو من خط جدید بخرم فیبر میدید؟ اگر قبول کرد روی خط جدید اینکارو کن ... و خیال خودت رو راحت کن..
    نویز روی این بستر ۱۰٪ ممکنه باشه نه بیشتر... مگه اینکه از عجایب باشه.. چون من تاحالا هرچی خط اینطوری دیدم کیفیت خوبی داشته.. حتی خود رییس مرکز هم به به و چه چه میکرد..

هیچ محدودیت سرعتی نداره و تا ۵۰ مگ ۱۰۰ مگ هم فکر کنم ساپورته
    Last edited by pipo4713; 07-01-2021 at 04:50.

5. 2 کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

ایول منم میخوام برم رای نت تعرفه هاش خوبه.
    فقط از تخلیه خط میترسم اذیت کنه پارس آنلاین. چه کار کنم زودتر تخلیه کنن. 195 شکایت کنم؟
    فعلا تعرفه جشنواره اش خوبه
    ولی پشتیبانی درست وحسابی ندارن هر تیک که ثبت بشه تا وقت اداری ممکنه جوابش بیاد وگرنه تا روز بعد

7. 2 کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

1. اینکه دور و بر شما امکان ارایه فیبر نوری داشته باشند
    2. به اندازه کافی متقاضی پیدا کنید که واسه مخابرات به صرفه
    3. هزینه رو خودتون متقبل بشید.

هر کدام شد، دریغ نکنید که می صرفه از شر خطوط مسی و بعد ADSL خلاص بشید.

9. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

1. اینکه دور و بر شما امکان ارایه فیبر نوری داشته باشند
    2. به اندازه کافی متقاضی پیدا کنید که واسه مخابرات به صرفه
    3. هزینه رو خودتون متقبل بشید.

هر کدام شد، دریغ نکنید که می صرفه از شر خطوط مسی و بعد ADSL خلاص بشید.
    داداش زمانی میصرفه که حجم بالا بدن ، حتی 500 گیگ با این قیمت نمیصرفه، اگه 2 ترابایت ماهیانه 100 تومن بود اره میشد گفت میصرفه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

فعلا تعرفه جشنواره اش خوبه
    ولی پشتیبانی درست وحسابی ندارن هر تیک که ثبت بشه تا وقت اداری ممکنه جوابش بیاد وگرنه تا روز بعد
    جشنواره اش خیلی خوبه حجم خیلی بالای داره ولی زمان کمی مونده !!! میخوام 6 ماه بگیریم شما تا حالا مشکلی نداشتین خط روی چند گذاشتند و نویز دارید یا نه ؟ بیزحمت تست سرعت هم بگزارید سرعت دانلود هم بگید

12. این کاربر از aliazari426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

های وب عجب شرکت افتضاحی شده کارشناس زنگ زده میگه بررسی خط مجانی هست الان میگن پول بررسی بدید تا تخلیه کنیم! بعد میگن قطع و وصلی ها مال کیفیت خط هست حالا هر کی از های وب رفته خطش حداقل 2 برابر های وب گذاشتن قطعی و وصلی هم نداره این همه کاربر پارس آنلاین به های وب اضافه شده خوب معلومه فاتحه ایترنت های وب خوانده میشه جالبه میگه جشنواره ها امتیازه ها و... شما سوخت میشه مگر تا حالا چی دادین این 4 سال های وب هیچی ندادند بجز کمتر شدن کیفیت خط بعد جایزه میخوان بدهند! تو این مملکت اگه ساده باشی از چیزی سر درنیاری حسابی پوستت میکنن مثل اینستگرام که هزار دوره افتضاح با قیمت نجومی میفروشند با این همه اون دوره ها مجانی آموزش میدهند جدا چرا گوگل کردن هر چیزی که میخوان هنوز همه یاد نگرفتن تا سرشون کلاه نرود!

14. 4 کاربر از aliazari426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام چندتا نکته
    راینت پشتیبانی قویی نداره مممکنه گاهی زمانی رو پشت خط باشین و در صورت وجود مشکل اینا تیکت میزنن به مرکز مخابراتی چه جوابش توی ساعت اداری میاد
    مثلا تنظیم پورت رو باید تیکت بزنن مرکز که فلان سرعت رو تنظیم کنین خوده پشتیبانی نمی تونه
    برای من سرویس 16 مگ گرفتم که توی تنظیمات مودم کشش خط رو تا 18 مگ می زنه و نویز رو هم لب مرز دارم 12 ولی از طرف پشتیبانی می گن خطط نویز بیشتری رو داره و سرعتم رو روی 12 مگ تنظیم کردن
    هر شب ساعت نه ونیم حدود افت سرعت داره تا 6 مگ که به پشتیبانی گفتم می گن نویز زیاد شده ولی توی مودم نویز با روز یکیه و تغییری نکرده
    از نظر پینگ که از های وب خیلی خیلی بهتره

16. این کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام چندتا نکته
    راینت پشتیبانی قویی نداره مممکنه گاهی زمانی رو پشت خط باشین و در صورت وجود مشکل اینا تیکت میزنن به مرکز مخابراتی چه جوابش توی ساعت اداری میاد
    مثلا تنظیم پورت رو باید تیکت بزنن مرکز که فلان سرعت رو تنظیم کنین خوده پشتیبانی نمی تونه
    برای من سرویس 16 مگ گرفتم که توی تنظیمات مودم کشش خط رو تا 18 مگ می زنه و نویز رو هم لب مرز دارم 12 ولی از طرف پشتیبانی می گن خطط نویز بیشتری رو داره و سرعتم رو روی 12 مگ تنظیم کردن
    هر شب ساعت نه ونیم حدود افت سرعت داره تا 6 مگ که به پشتیبانی گفتم می گن نویز زیاد شده ولی توی مودم نویز با روز یکیه و تغییری نکرده
    از نظر پینگ که از های وب خیلی خیلی بهتره
    ممنون پس قیمت کمتر و حجم زیادشون مزایای خط هست مشکل حجم خوری یا دقیق نشون ندادن حجم و... ندارند البته در ایران معمولا و اکثریت خط 8 مگ هست های وب که به 4 رسیدیم ولی انقدر مشترک زیاد شده که قابل استفاده نیست

های وب انقدر مشکلات و مشترک هاش اضافه شده که 10 تا 15 دقیقه پشت خط باید باشی بعد یکهفته هنوز خط تخلیه نکردن حالا این همه مشترک پارس آنلاین اضافه شده بازهم جوری حرف میزنن انگار پول بهشون قرض دادی چکش پاس نمیشه دلشون نمیاد پول کمتر بشه ولی به جهنم کیفیت خدماتشون افتضاح شده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •