تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1827 از 2600 اولاول ... 82713271727177718171823182418251826182718281829183018311837187719272327 ... آخرآخر
نمايش نتايج 18,261 به 18,270 از 25994

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه goli_bacha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اقا مهلت جشنواره تابستانه تا کی هست فردا مخابرات بازه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    من سه هفته پیش تو نمایشگاه سرویس خودم رو از 1 مگ با 17 گیگ دانلود به طعم تابستان 2گیگ روزانه 2 تا 6 رایگان تغییر دادم

وقتی وارد پنل کاربری م و گزارش مصرف میشدم میدیدم که شباه روزانه نداره و همه چی قاطیِ
    زنگ میزدم 2020 اولش میگفتن درست میشه بعد از چند روز گفتن باید بری مرکز مخابراتی درست بشه
    یه 10 گیگ هم حجم خریدم که اگه 2 گیگ تموم شد ازش استفاده بشه واسه کل دوره

یه نرم افزار کنترل حجم هم نصب کردم واسه مدیرت حجم مصرفی
    چون در طول روز معمولا نیستم در طول روز مصرف آنچنانی نداشتم نهایت 400/500 مگ!!

دانلود منیجر م رو تنظیم میکردم واسه ساعت 2 و ربع که شروع کنه برا دانلود تا نهایت 5 و نیم(بسته به میزان دانلود م) که سیستم خاموش بشه

تا اینکه چند روز پیش رفتم مخابرات برای اینکه دانلود شبانه و روزانه رو از م تفکیک کنم به پیشنهاد یکی از اپراتور های 2020

وقتی رفتم بهم گفتند 250 هزار تومن بدهکاری
    283 گیگ دانلود داشتی که 137 گیگ برای شبانه بوده

در صورتیکه مطمئن بودم انقدر دانلود نکرده بودم و برای اینکه از سر خودشون باز کنند گفتن که اعتراض بزن ولی منظورشون رو رسوندن که فایده ای نداره!!!!

وقتی گزارش مصرف نرم افزار م رو با گزارش سایت مخابرات مقایسه کردم دیدم مقدار مصرفی کلی یکی هست

ولی به عنوان مثال اگه یه شب 15 گیگ دانلود داشتم توی نرم افزار همون 15 گیگ به تفیکیک ساعت ثبت شده ولی توی گزارش مصرف سایت زده 6 گیگ!!!
    و ما بقی توی روز قبل و بعد پخش شده!!!

بعدا متوجه شدم که این اتفاق فقط برای من نیفتاده و برای دیگران هم پیش اومده!!

وقتی گزارش مصرف نرم افزار و سایت با هم مقایسه بشه همه چی منطبق هست (البته برای سایت 24 ساعت تاخیر تاریخی داره) بجز ساعت ها

مثل اینکه سیستم مخابرات به هر علتی ساعت درست و دقیق رو ثبت نمیکنه و فقط ساعت 6 اینترنت رو قطع میکنن و محاسبات رو سیستم انجام میده!!!

در صورتیکه روزهایی که مودم رو خودم قبل از 2 خاموش کردم و ساعت 6 از طرف مخابرات نت قطع شده گزارش مصرف درست هست
    البته یکبار این اتفاق افتاده و شاید اتفاقی باشه

به هر صورت دوستان حواسشون باشه و اصلا به حرف و وعده اپراتور های 2020 توجه نکنند

3. 2 کاربر از FREMONT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه M E H R D A D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

پنجشنبه ها تا ظهر هستن. با این حال قبل از رفتن تماس بگیرید.

5. این کاربر از M E H R D A D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز darvish1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

تا 1/8/95 مه مطمئنا هست و بعدا هم ادامه پیدا میکنه

8. این کاربر از darvish1900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    من سه هفته پیش تو نمایشگاه سرویس خودم رو از 1 مگ با 17 گیگ دانلود به طعم تابستان 2گیگ روزانه 2 تا 6 رایگان تغییر دادم

وقتی وارد پنل کاربری م و گزارش مصرف میشدم میدیدم که شباه روزانه نداره و همه چی قاطیِ
    زنگ میزدم 2020 اولش میگفتن درست میشه بعد از چند روز گفتن باید بری مرکز مخابراتی درست بشه
    یه 10 گیگ هم حجم خریدم که اگه 2 گیگ تموم شد ازش استفاده بشه واسه کل دوره

یه نرم افزار کنترل حجم هم نصب کردم واسه مدیرت حجم مصرفی
    چون در طول روز معمولا نیستم در طول روز مصرف آنچنانی نداشتم نهایت 400/500 مگ!!

دانلود منیجر م رو تنظیم میکردم واسه ساعت 2 و ربع که شروع کنه برا دانلود تا نهایت 5 و نیم(بسته به میزان دانلود م) که سیستم خاموش بشه

تا اینکه چند روز پیش رفتم مخابرات برای اینکه دانلود شبانه و روزانه رو از م تفکیک کنم به پیشنهاد یکی از اپراتور های 2020

وقتی رفتم بهم گفتند 250 هزار تومن بدهکاری
    283 گیگ دانلود داشتی که 137 گیگ برای شبانه بوده

در صورتیکه مطمئن بودم انقدر دانلود نکرده بودم و برای اینکه از سر خودشون باز کنند گفتن که اعتراض بزن ولی منظورشون رو رسوندن که فایده ای نداره!!!!

وقتی گزارش مصرف نرم افزار م رو با گزارش سایت مخابرات مقایسه کردم دیدم مقدار مصرفی کلی یکی هست

ولی به عنوان مثال اگه یه شب 15 گیگ دانلود داشتم توی نرم افزار همون 15 گیگ به تفیکیک ساعت ثبت شده ولی توی گزارش مصرف سایت زده 6 گیگ!!!
    و ما بقی توی روز قبل و بعد پخش شده!!!

بعدا متوجه شدم که این اتفاق فقط برای من نیفتاده و برای دیگران هم پیش اومده!!

وقتی گزارش مصرف نرم افزار و سایت با هم مقایسه بشه همه چی منطبق هست (البته برای سایت 24 ساعت تاخیر تاریخی داره) بجز ساعت ها

مثل اینکه سیستم مخابرات به هر علتی ساعت درست و دقیق رو ثبت نمیکنه و فقط ساعت 6 اینترنت رو قطع میکنن و محاسبات رو سیستم انجام میده!!!

در صورتیکه روزهایی که مودم رو خودم قبل از 2 خاموش کردم و ساعت 6 از طرف مخابرات نت قطع شده گزارش مصرف درست هست
    البته یکبار این اتفاق افتاده و شاید اتفاقی باشه

به هر صورت دوستان حواسشون باشه و اصلا به حرف و وعده اپراتور های 2020 توجه نکنند

دوست عزیز من هم اول همین مشکل رو داشتم.
    با اینکه میگن نیازی به قطع و وصل نیست ولی حدود20گیگ رفت تو پاچم با اینکه مثل شما ساعت 2:5یا 10 دقیقه کامپیوترم شروع به دانلود میکرد
    دوبار تست کرد و وقتی هم مخابرات رفتم گفتم فکر نکنید تو پاچه مردم میکنید گفتم خطم تخیله کنید که پیش پرداختش کردن
    تازه مال من تو نمایشگاه 4گیگ گرفته بودم
    خلاصه پنل مخابران برعکس شرکتها دیگه هیچ نظم و دقتی نداره و دزدی مخابرات غایم میکنه. خدایی رو خط دیگه شاتل دارم ثانیه به ثانیه مصرفم نشون میده
    مخابرات 24 ساعت بعد نشون میده
    خلاصه داداش پیش پرداختش کردم مشکلمون حل شد دیگه نه ترس قبض دارم هم معلوم چقدر از حجمم مونده تو پس پرداخت نشون نمیده

10. 2 کاربر از darvish1900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

بچه ها امروز برا من خیلی بد بود ، +350 پینگمه الان.

اگه نباشه جاش خالی می مونه TAEL's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دوست عزیز من هم اول همین مشکل رو داشتم.
    با اینکه میگن نیازی به قطع و وصل نیست ولی حدود20گیگ رفت تو پاچم با اینکه مثل شما ساعت 2:5یا 10 دقیقه کامپیوترم شروع به دانلود میکرد
    دوبار تست کرد و وقتی هم مخابرات رفتم گفتم فکر نکنید تو پاچه مردم میکنید گفتم خطم تخیله کنید که پیش پرداختش کردن
    تازه مال من تو نمایشگاه 4گیگ گرفته بودم
    خلاصه پنل مخابران برعکس شرکتها دیگه هیچ نظم و دقتی نداره و دزدی مخابرات غایم میکنه. خدایی رو خط دیگه شاتل دارم ثانیه به ثانیه مصرفم نشون میده
    مخابرات 24 ساعت بعد نشون میده
    خلاصه داداش پیش پرداختش کردم مشکلمون حل شد دیگه نه ترس قبض دارم هم معلوم چقدر از حجمم مونده تو پس پرداخت نشون نمیده
    یعنی میگید شب هایی که دانلود داریم، ساعت 2 خودمون مودم رو خاموش روشن کنیم؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

یعنی میگید شب هایی که دانلود داریم، ساعت 2 خودمون مودم رو خاموش روشن کنیم؟
    بله حتما خاموش وروشن کنید
    این کار من دوبار تست کردم وقتی خاموش نکنید میره تو پاچه نمونه زیر نگاه کنید با اینکه ساعت 2:10 سیستم دانلود شروع کرده و مودم خاموش نکردم

و این هم وقتی مودم خاموش و روشن کردم

وگرنه اگر پس پرداخت هستید منتظر قبض نجومی باشید مثل دوستمون در بالا

14. 3 کاربر از darvish1900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان من مودم ساعت 4 صبح روشن کردم
    ریز کارکرد دیدم ترافیک شبانه 0 ترافیک مصرفی مقدار مصرف نوشته
    یعنی از حجمم کم کرده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •