تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 182 از 2199 اولاول ... 821321721781791801811821831841851861922322826821182 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,811 به 1,820 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام به دوستای گلم اقا من میخوام 512 نامحدود مبین نت بگیرم چطوریاست سرعت دانلود؟
    واسه گیم انلاین چطوره پینگش؟
    سرعتش که 512 همون 64 دانلود میکنه حتی با یک کانکشن که از این نظر خوبه(البته در حال حاظر) ( به هیچ وجه یک کیلوبایت بیشتر از سرعت خریداری شده هم دانلود نمیکنه).

اما پینگ احتمالاً شهر تا شهر فرق میکنه. توی اهواز پینگ 4.2.2.4 زیر 230 نمی یاد. اما همین الان زیر 300 نمیاد که برای بازی آنلاین مناسب نیست. بهتره از همشهری هات هم وضعیت رو بپرسی.

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

الان تو تهران تو منطقه ای که آنتن خوب بده سرعت و کیفیت چطوره ؟
    به یک نفر میخوام پیشنهاد بدم و طرف 1 مگ میخواد ولی میترسم طرف بگیره و بعد یقه منو بچسبه ^^

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سرعتش که 512 همون 64 دانلود میکنه حتی با یک کانکشن که از این نظر خوبه(البته در حال حاظر) ( به هیچ وجه یک کیلوبایت بیشتر از سرعت خریداری شده هم دانلود نمیکنه).

اما پینگ احتمالاً شهر تا شهر فرق میکنه. توی اهواز پینگ 4.2.2.4 زیر 230 نمی یاد. اما همین الان زیر 300 نمیاد که برای بازی آنلاین مناسب نیست. بهتره از همشهری هات هم وضعیت رو بپرسی.
    همشهری توی گلستان چطوره وضعیت مبین نت؟؟روبروی بیمارستان گلستان.یعنی اوایلش.؟؟

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

ورودی خط تلفن بخاطر قابلیت Voice over IP هست
    جالب شد.
    شما ازش استفاده کزدی ؟ اینجا اصلا میشه استفاده کرد ؟! هزینه هاش ؟! زایگان هم داره !؟ خلاصه کلی سوال دارم !

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

جالب شد.
    شما ازش استفاده کزدی ؟ اینجا اصلا میشه استفاده کرد ؟! هزینه هاش ؟! زایگان هم داره !؟ خلاصه کلی سوال دارم !
    من چون به این قابلیت نیاز نداشتم از همون CPE های معمولی تهیه کردم.

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان کسی در مورد voip اگر اطلاعاتی داره ممنون میشم یه توضیحی بده. (در مورد استفادش در ایران)

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان کسی در مورد voip اگر اطلاعاتی داره ممنون میشم یه توضیحی بده. (در مورد استفادش در ایران)
    با این که به تاپیک ربطی نداره ولی یه توضیح مختصر میدم
    voip که مخفف voice over internet protocol هست یه سرویسه که باید فعالش کنی و نحوه فعال کردنش هم اینه که اگر سرویس دهنده وایمکس این سرویس رو ارائه بده باید ازش بخری که تعرفه های متفاوت داره و بعد یک خط تلفن در اختیار داری که میتونی به هرجا میخوای زنگ بزنی (البته فکر کنم فقط میشه به کسایی که voip دارن زنگ زد ولی مطمئن نیستم)

8. این کاربر از Electronic-Arts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران،عباس آباد! فعالیت فعلی: Moderating Profile

پيش فرض

آقا سلام
    اگه من یه موقع حجمم تموم شد باید چیکار کنم؟
    هر گیگ چند هست؟
    باید حضوری رفت یا اینترنتی هم میشه؟

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

همشهری توی گلستان چطوره وضعیت مبین نت؟؟روبروی بیمارستان گلستان.یعنی اوایلش.؟؟
    منبع اینترنت همه کاربران مبین نت در اهواز از یک جاست و در مناطق مختلف تفاوتی ندارد. حتی قدرت سیگنال هم تفاوتی محسوسی در کیفیت سرویس ندارد.در نتیجه در صورتی که سرویس برای یک نفر بد بشه برای همه همینجور میشه. اگر هم کیفیت خوب باشه همینطور.

شما فقط باید ببینی منطقتون پشتیبانی میکنه یا نه. از نظر کیفیت هم حدوداً 2 هفته است که خوب شده غیر از چند ساعت. اما اگر اهل دانلود زیاد نیستی و سرویس حجمی خریداری میکنی پیشنهاد میکنم ایرانسل رو در اولویت قرار بدی. اگر هم اهل دانلودی و سرویس های نامحدود رو در نظر داری باز هم ایرانسل رو پیشنهاد میکنم.

فقط در صورتی که هم اهل دانلود هستی و هم سرویس محدود میخواید و به دانلود شبانه هم نیاز دارید مبین نت خوبه. اگر با این حال مبین نت رو انتخاب میکنید پیشنهاد میکنم چند وقت صبر کنید تا ببینیم این وضعیت نسبتاً خوب پایدار میمونه یا نه.

موفق باشید

11. این کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

آقا سلام
    اگه من یه موقع حجمم تموم شد باید چیکار کنم؟
    هر گیگ چند هست؟
    باید حضوری رفت یا اینترنتی هم میشه؟
    گیگی نیست. در صورتی که در حسابتون پول باشه بعد از اتمام ترافیک مصرفی، صفحه ای باز میشه که با انتخاب یک گزینه میتونید از اینترنت استفاده کنید. فقط هر چقدر که استفاده کردید از حسابتون کم میشه.

این هم تعرفه ها:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

13. این کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •