تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 180 از 1298 اولاول ... 801301701761771781791801811821831841902302806801180 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,791 به 1,800 از 12975

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

از دیروز تاحالا سرعتم خیلی پایینه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

من چند روز پیش یک سرویس 256 مخابرات گرفتم از نظر سرعت دانلود از سرویس قبلیم(512بود) 10 تا 20 کیلوبایت کمتره یعنی سرعتم تا 180 تا هم میره.. البته شبانه را نشده هنوز تست کنم..فقط یک مشکلی دارم و اینکه قبل از این که حسابم را شارژ کنم پرداخت آنلاین داشتم ولی حالا که شارژ کردم پرداخت آنلاین ندارم.. کسی جدیدا شارژ نکرده که این مشکل را داشته باشه..؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شاهین شهر

پيش فرض

سلام من اینترنت پر سرعت مخابرات را استفاده می کردم ولی سرعت آن بالا بود اما اکنون پایین تر است با قیمت بالاتر
    بله متاسفانه اینطوری کردن

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

من چند روز پیش یک سرویس 256 مخابرات گرفتم از نظر سرعت دانلود از سرویس قبلیم(512بود) 10 تا 20 کیلوبایت کمتره یعنی سرعتم تا 180 تا هم میره.. البته شبانه را نشده هنوز تست کنم..فقط یک مشکلی دارم و اینکه قبل از این که حسابم را شارژ کنم پرداخت آنلاین داشتم ولی حالا که شارژ کردم پرداخت آنلاین ندارم.. کسی جدیدا شارژ نکرده که این مشکل را داشته باشه..؟؟

خودشون گفته بودن که 2 3 روز قبل از اتمام اعتبار لینک مربوط به شارژ اضافه میشه
    تو سایتشون نوشته بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

خودشون گفته بودن که 2 3 روز قبل از اتمام اعتبار لینک مربوط به شارژ اضافه میشه
    تو سایتشون نوشته بود
    من چنین چیزی را تو سایت ندیده بودم فقط برای کاربران قدیمی که هنوز شارژون تموم نشده اطلاعیه زده بود.. خب یعنی برای خرید ترافیک اضافه هم باید حضوری بریم ..!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

راستی چند وقتیه که بعضی موقع ها میشه که چند دقیقه فقط می تونم سایت های داخلی (ip های داخلی) را باز کنم و دسترسیم به سایت هایی که سرورشون تو ایران نیست قطع می شه..! البته خیلی کم پیش میاد و هر بار هم چند دقیقه این طور می شه.مثلا در این مواقع سایت ها مثل بانک ملی. تبیان و کلا سایت هایی با سرور داخلی باز می شوند..و بقیه سایت فارسی و غیر فارسی که سرور خارجی دارند باز نمیشوند.. برای کسی از دوستان این مورد تا به حال پیش اومده..؟

داره خودمونی میشه wwwatiw's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

راستی چند وقتیه که بعضی موقع ها میشه که چند دقیقه فقط می تونم سایت های داخلی (ip های داخلی) را باز کنم و دسترسیم به سایت هایی که سرورشون تو ایران نیست قطع می شه..! البته خیلی کم پیش میاد و هر بار هم چند دقیقه این طور می شه.مثلا در این مواقع سایت ها مثل بانک ملی. تبیان و کلا سایت هایی با سرور داخلی باز می شوند..و بقیه سایت فارسی و غیر فارسی که سرور خارجی دارند باز نمیشوند.. برای کسی از دوستان این مورد تا به حال پیش اومده..؟
    بله . دقيقا براي من هم همين اتفاق چندين بار افتاده . با اين فرق كه من چندين ساعت نميتونستم وصل بشم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان من به تازگی از مخابرات adsl 256kb گرفتم و خودم مودم داشتم مدلش هم اینه thyonet md-1102
    ولی هر کاری کردم به اینترنت وصل نشد
    مثل اینکه باید CONFIGURATION بشه

این مودم ررو قبلا از ایرانسپهر گرفته بودم که سی دی نصب روش نبود
    خیلی ها این مشکل رو دارن
    از دوستان تقاضا دارم اگر کسی این مودم رو داره برنامه ی سی دی رو برامون upload کنه و لینکش رو بذاره
    و یا برنامه رو به ایمیل
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بفرسته
    یه دنیا ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شاهین شهر

پيش فرض

من چنین چیزی را تو سایت ندیده بودم فقط برای کاربران قدیمی که هنوز شارژون تموم نشده اطلاعیه زده بود.. خب یعنی برای خرید ترافیک اضافه هم باید حضوری بریم ..!
    بله دقیق ننوشته که در مورد جدیدیا هم صدق میکنه ولی مشترکین جدیدم احتمال زیاد همین طورن

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اونایی که مشکل باز نشدن سایتایی غیر ایرانی رو دارن برون تو تنظیمات مودم و قسمت MTU رو از حالت Auto به حالت Manual عوض کنن و عدد 1392 رو در کادر همون قسمت وارد کنن
    حدود یه ماه پیش که مودم جدید خریدم (Linksys 120n) همین مشکل رو داشتم با این تفاوت که اصلا نمیتونستم هیچ سایت غیر ایرانی رو باز کنم کلی نت رو گشتم تا توی دو تا سایتا براش مطلب نوشته بود حالا من نمیدونم مشکل برا این مدل مودم هست یا چیز دیگه ای هست به هر حال مشکل من حل شد
    بقیه هم که این مشکل رو دارن انجام بدن بگن با این حل میشه یا نه ضمنا مدل مودمتون رو هم بگید
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام امروز چقدر سرعت پایین اومده تا 30 کیلوبایت بیشتر بالا نمیاد!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •