تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 180 از 472 اولاول ... 80130170176177178179180181182183184190230280 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,791 به 1,800 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

دوستان ببخشید ی سوال دارم سمندهای قدیمی یادمه وقتی درب خودرو باز بود خانمه هشدار میداد
    تو این سمندها موجود نیست ؟؟ برا من که چیزی نمیگه فقط میگه چراغهاراخاموش کنید !!!!!!!
    وقتی در خودرو باز باشه و سرعت خودرو به 20 کیلومتر برسه(زمان قفل شدن درها) پیغام باز بودن در فعال میشه
    البته اگه نگفت اطمینان حاصل کنید که کلیدهای لا دری سالم باشن و زیاد جمع نشده باشن(چون اونجوری همیشه فکر میکنه در بستس و نه چراغ لای درب روشن میشه و نه چراغ سقفی و نه علامت باز بودن در روی صفحه کیلومتر.

2. این کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

دوستان من سمند EF7 رو خرید نقدی کردم ، قرار هست 20 روزه تحویل بدن !

حالا آیا این اتفاق میفته ؟ دیر یا زود نمیشه ؟

یه 405 دوستمون گرفته بود 2 ماهه ، 4 ماه طول کشید..

آیا این فروش نقدی ها هم بد قولی میکنن ؟

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

و بهترین ضد یخ برای EF7 چی هستش ؟؟
    بهترینش ضد یخ ضد یخ آلی است که هنگام خرید توجه کنید ونباید با ضد یخ معدنی قاطی بشه چون کف می کنه وضدیخ آلی سه سال طول عمر داره.

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

بهترین مارک تسمه تایم وتسمه دینام وهرزگرد چییه هرفروشنده یه مارکی می گه بهترینش کدومه و بهتره از کجا بخرم از نمایندگی ایساکو بخرم یا از فروشگاهای داخل شهر ,ودر ضمن روغن گیربکس75w90می خواهم بخرم امیدوارم ادینول گیر بیارمودر ضمن می گن والوالین80در90هم خوبه؟
    Last edited by hamed malekpour; 30-01-2013 at 19:43.

داره خودمونی میشه SNOOP DOGG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Windows 7

پيش فرض

دوستان سلام
    رادیاتور عوض کردم هواگیری کرده ولی امروز صبح درب رادیاتو بازکردم فیسسسسسسسسسس صدا داد !!!
    چرا؟؟

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

احتمالا هنوز هوا داخلش بوده و با کار کردن اومده پشت درب رادیات.اگه بازم تکرار شد بعد نگران شو.

داره خودمونی میشه kafepaeto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

گریبکس بنزینی با گازی هیچ فرقی نداره که واسکازینش فرق کنه! در ضمن جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به احتمال زیاد واسکازینی که ریختید ادینول75w90بوده نه 85w90!چون فکر نکنم بااین ویسکوزیته دنده ها نرم بشه!اگه واسکازین ادینول با ویسکوزیته 75 90 گیر اوردی حتما بریز چون به خاطر 75 بودنش در سرما دنده راحت جا میره و به خاطر 90 بودنش هم صدای گریبکس (که خیلی از افرادی که واسکازین 75w80ریختن صداش در اومده به خاطر جنس اشغالش) در نمیاد.اگه گیر نیاوردی و نرمی دنده برات مهم بود و صدای گریبکس هم برات مهم نیست esso 75w80 بریزاگه هم میخوای یه چیزی از الان بهترش بریزی یه واسکازین با ویسکوزیته 80w90بریز چون واسکازینی که الان توش هست 85 هست( به خاطر همون صدای گریبکس که از خیلی از مکانیکها نمایندگی ها شنیدم) واسکازینش هم بشکه ای هست و اسمی هم نداره به رنگ سیاه و بوی خیلی بدی هم میده.من که فعلا با سفتی دنده ساختم چون صدای گریبکس برام خیلی مهمتره، البته اesso خریدم ولی به خاطر صداش نریختم.در کل بهترین واسکازین 75w90 که مارک ادینولش رو میدونم موجوده ولی کمه و المانی هم هست.در مورد به صدا افتادن هم برای خانوم برادرم اتفاق افتاد ماشینش پارس سال هست و براش یه واسکازین 75w80ریختن.بعد یه مدت گریبکسش به صدا افتاد و از دور موتور 3000 هم که رد میشی صداش بیشتر میشهراستی اقا حامد تسمه تایم رو هم اگه عوض نکردید عوض کنید که مشکل ساز نشه براتون.
    دوست عزیز تنها مشکلی که پیش میاید فقط در هوای صفر یا زیر صفر درجه در ابتدایی حرکت کمی دنده ها بد جا میرود که آن هم روزهای اول است زیر از یک کارشناس روغن پرسیدم ایشان برای این نوع گیربکس این واسکازین را توصیه کرد و اون روزی که من دنبال ادینول 75W90 بودم خیلی ها برای این نوع گیربکس مناسب نمیدانستد و این نو ع واسکازین را برای گیربکس 206 و ریو مناسب میدانند ضمنا" دوست عزیز من که نوشته بودم که هیچ مشکلی ندارم نه تو سرعت پایین و نه تو سرعت بالا ( 160 کیلومتر ) .من نگفتم که گیربکس بنزین با گازی فرق دارد گفته بودم که ماشین بنده بنزینی است ( فقط حرارت در نوع گازی کمی بالا است ) .

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

و بهترین ضد یخ برای EF7 چی هستش ؟؟
    ضدیخ بهران مهر - اگر پیدا کردی لطفا" آدرس بده !

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان من سمند EF7 رو خرید نقدی کردم ، قرار هست 20 روزه تحویل بدن !

حالا آیا این اتفاق میفته ؟ دیر یا زود نمیشه ؟

یه 405 دوستمون گرفته بود 2 ماهه ، 4 ماه طول کشید..

آیا این فروش نقدی ها هم بد قولی میکنن ؟
    من دو روز زودتر هم تحویل گرفتم .... دیر و زودیش فقط بستگی به تولید داره !

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

امروز توی روزنامه خوندم که تا پایان 91 ، کلا خودرویی تحویل داده نمیشه !

یعنی منی که خرید نقدی کردم و خود نمایندگی قید کرد که مشکلی واسه شماها پیش نمیاد ، امکان داره دچار مشکل بشم ؟

به نظر شما قضیه ما چی میشه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •