تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 180 از 275 اولاول ... 80130170176177178179180181182183184190230 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,791 به 1,800 از 2750

نام تاپيک: HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

داره خودمونی میشه pejman999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

سلام دوستان

حال و احوالتون چطوره ؟ خوبین ؟ سلامتین ؟ خانواده خوبن ؟ فک و فامیلا و در و همسایه ها و دوستان و آشنایان همه خوبن ؟

دوستان یک سوالَکی دارم :

من RESCO EXPLORER 2010 رو نصب کردم اما خیلی از امکانات رسکوهایِ قدیمی رو نداره !!!!!!

من نمیدونم چطوری rename کنم

copy رو هم بلد نیستم . هرچه دنبال این دو گشتم پیداشون نکردم .

پس لطفاً کـــمــــــــــــــــــــ ـــــــــــــک

فایلی رو که میخوای Delete یا Rename کنی ،انگشتت رو بزار روش و نگه دار تا یه منو باز میشه ، برو تو منویی File............

2. این کاربر از pejman999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Eng.Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Ahvaz, not Ahwaz

پيش فرض

سلام به همه...
    من تازه واردم تو رو خدا کمکم کنین
    خفن عاشق HD2 شدم اما این همه ازش بد میگن موندم که بخرم یا نه.. قیمتش هم خیلی بالاست
    تجربه وینمو هم ندارم.. اما بهش نیاز دارم و باید تموم بالا و پایین وینمو رو یاد بگیرم.. آخرش بخرمش یا نه؟
    آخه من اگه این همه پول بدم حد اقل 6-5 سال از گوشی کار میکشم. گوشی که الن دارم 5 سالشه بنده خدا..
    برای مدت طولانی وینمو جواب میده؟
    در مورد HD2 تمام عکسهایی که ازش هست آیکون باتری و آنتن رو با هم آورده تو status bar .. لابد یه جور میشه این کارو کرد دیگه...

لطفا کمــــــــــــککک
    این همه که از این گوشی بد میگن، ما چه کار کنیم آخرش..
    گوشی به درد بخوری هست که بشه جایگزین کرد؟
    مرسیکم جزیلا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام به همه...
    من تازه واردم تو رو خدا کمکم کنین
    خفن عاشق HD2 شدم اما این همه ازش بد میگن موندم که بخرم یا نه.. قیمتش هم خیلی بالاست
    تجربه وینمو هم ندارم.. اما بهش نیاز دارم و باید تموم بالا و پایین وینمو رو یاد بگیرم.. آخرش بخرمش یا نه؟
    آخه من اگه این همه پول بدم حد اقل 6-5 سال از گوشی کار میکشم. گوشی که الن دارم 5 سالشه بنده خدا..
    برای مدت طولانی وینمو جواب میده؟
    در مورد HD2 تمام عکسهایی که ازش هست آیکون باتری و آنتن رو با هم آورده تو status bar .. لابد یه جور میشه این کارو کرد دیگه...

لطفا کمــــــــــــککک
    این همه که از این گوشی بد میگن، ما چه کار کنیم آخرش..
    گوشی به درد بخوری هست که بشه جایگزین کرد؟
    مرسیکم جزیلا
    سلام دوست عزیز.ببینید اولا"که میگید همه بد میگن به من بگید اولا" کی ازش بد میگه؟ثانیا" چه بدی رو نسبت میدن؟دوست من همه این بدی هایی که میگید درمقابل حسن هاش 1%هم نیست تازه این گوشی هیچ مشکل اساسی یاجدی نداره ومشکلاتش اولا"بسیار ریزه-ثانیا" واسه هرمشکلی(که به نظرمن مشکل حساب نمیشن)یه نرم افزارداره که حل بشه.ثالثا"هیچ گوشی باامکانات بالا وبدون مشکل لااقل تاامروز ساخته نشده وفقط1100نوکیاست که نه مشکلی داره ونه امکاناتی داره.درواقع کارشناسا میگن معمولا"هرقدرامکانات وکارایی یک گوشی بالاباشه مشکلات جانبی بیشتری هم داره.به نظرمن نه سیستم عاملی به ویندوز میرسه ونه گوشی حالا حالاها به پای این گوشی میرسه لااقل تا اواخر2010.من به شما اطمینان کامل می دم که باخریدن این گوشی برای اولین بار معنی داشتن گوشی هوشمندو حس میکنید وبرای اولین بار حس میکنید گوشی فراتراز زمان تودستتونه.معنی سرعت و لذت وقدرت گرافیکی حس میکنید وخیلی زود عاشقش میشید.نرم افزار هم که الحمدولله از پلیر گرفته تا پوشوندن لباس آدمو وآماده کردن صبحونه دارهگوشی که ازلحاظ سخت افزار درحد اینه NEXUSهست که اونم آندروئیده ونرم افزارو گیم خیلی کمتری داره وبه گرد ویندوز موبایل نمیرسه مخصوصا" اگه WINSE7EN رواین هیولا سوارشه.

5. این کاربر از htc-hd2es بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

گوشی که نمیشه گفت ولی کلا اگه زیاد زنگ میزنی و اس ام اس میدی خیلی ازیتت میکنه چون بزرگه و هر لحظه از جیب درآوردنش یکمی سخته و باطریش خیلی کشش نداره و اگه کارت حیاتی باشه شرمندت میشه!! ولی اگه اهل فیلم نگاه کردن و وب گردی و بازیو سیستم عامل و رابط کاربریه خفن هستی رو دستش پیدا نمیکنی و جز این بخری ضرر کردی........................راستی این محل سکونتت رو یه ادیتی بزن (-:

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

گوشی بدون ایراد که نداریم
    اگه خواستی میتونی انتظارات خودت را بگی
    تا گوشیهای دیگه ای بهت معرفی بشه
    در کل گوشی خوبیه

راستی این محل سکونتت رو یه ادیتی بزن
    خوب اومدی
    دو کلمه اولش که معنی نداره
    اخریش هم که معنیشو کم کم از دست داده

8. 3 کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

آقا من يه نرم افزاره واسه قفل گوشي نصب كرم ولي وفتي بازش ميكنم بعدش باز بايد اين يارو كشوييه رو هم بكشم يه طرف تا باز شه

از كجا ميتونم قفل خود گوشي رو غيره فعال كنم ؟

داره خودمونی میشه pejman999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

گوشی که نمیشه گفت ولی کلا اگه زیاد زنگ میزنی و اس ام اس میدی خیلی ازیتت میکنه چون بزرگه و هر لحظه از جیب درآوردنش یکمی سخته و باطریش خیلی کشش نداره و اگه کارت حیاتی باشه شرمندت میشه!! ولی اگه اهل فیلم نگاه کردن و وب گردی و بازیو سیستم عامل و رابط کاربریه خفن هستی رو دستش پیدا نمیکنی و جز این بخری ضرر کردی........................راستی این محل سکونتت رو یه ادیتی بزن (-:
    ولی به نظر من باطریش خوبه ، حداقل میتونم بگم از xperia x1 که خودم داشتم بهتره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام , بچه ها خواستم ببينم كسي كيجن يا كرك ديكشنري Lingvosoft dictionary رو داره ؟ من موقع اجرا كرك با كامپيوتر فايلش اصلا باز نميشه و ارور this application not valid 32 ميده , اگه كسي ميتونه كمك كنه ممنون ميشم .

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Ahvaz, not Ahwaz

پيش فرض

باز هم سلام به همه..
    مرسی از نظراتتون
    مشکلات مهم این گوشی اول از همه همینه که باید برای کلی مشکل نرم افزار پیدا کنیم و بنصبیم..
    مشکل دوم مصرف زیاد باتریشه که آدمو یاد باتریای چینی میندازه!!!!!
    ایراد بنی اسائیلی هم که زیاد مشه گرفت اما چون کلاس گوشی PPC هست چیزایی مثل کیفیت پایین دروبین یا ساپورت نکردن DivX و ..... رو نمیشه به عنوان مشکل اساسی در نظر گرفت..
    در مورد آپگرید به ویندوز7 هم دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم
    راستی یکی از بکس خریده، پشت باتریش در حد دست سوزوندن داغ میشه.. ما هم چون بچه گرمسیر هستیم، تابستونا احتمال ذوب شدن گوشی نزدیک 98.75% خواهد بود.

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Ahvaz, not Ahwaz

پيش فرض

اینم ادیت............
    اگه شما هم اینجا زندگی میکردین و عربهای سوسمارخور میخواستن شهر شما رو به نام خودشون ثبت کنن، اینجوری رگ غیرت میهن پرستیتون بیرون میزد و ایران رو بزرگ مینوشتید.. حالا جمهوری بودن یا اسلامی بودنش رو بیخیال.. خود ایران داره از دست میره... بگذریم طبق قانون هم بحث سیاسی ممنوعه. از مدیریت و اعضا هم عذر خواهی میکنم به خاطر نقض قانون.
    سپاسسسس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •