تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 21 اولاول ... 81415161718192021 آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 205

نام تاپيک: میخوام برم یه شهر دیگه زندگی کنم کجا رو پیشنهاد میکنید ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

البته تو شهر ما نه تنها فروشنده خانوم بلکه صاحب مغازه خانوم...تاجر و صادرات کننده خانوم، صاحب شرکت،تولیدی،کارگاه،آموزشگاه و... خانوم خیلی زیاده. اما منظور من این بود بخاد قناعت کنه،یه چیزی رو هزاربار بپوشه، همش در تکاپو باشه ...بدو بدو خرید کنه... از این اداره به اون اداره... تندتند راه بره...سرو کله بزنه که دو تومن تو خرید تخفیف بگیره یا کمتر خرج کنه.... از این مدل خانوما نداریم....اگرم باشه خیلییییی کمه.....اینجا وقار خودشونو خیلی نگه میدارن ...حتی اگه خدمتکار هم باشن باز نمیبینی تو خیابون تند تند خودشونو این در اون در بزنن... تکاپوی زندگی رو نمایان نمیکنن.
    عرف و رفتار مردم آستارا خیلی با مردم مازندران فرق میکنه. کلا مردم گیلان با مردم مازندران زمین تا آسمون با هم فرق دارن. من خودم مازندران هم زندگی کردم. مردم گیلان به درست لباس پوشیدن خیلی اهمیت میدن،متناسب هرجا لباس میپوشن. به همه احترام میذارن از هر تفکری...میدونید تو گیلان چقدر اهل تسنن داریم چقدر افراد متدین و یا چقدر تجدد خواه داریم! ولی هیچوقت نمیبینید یک گیلانی این تفاوت اطرافیانشو بروز بده. خیلی کنارهم با تفاهم زندگی میکنن. چیزی که تو مازندران ندیدم. هرکس تفکر خودشو برتر میدونه.
    Last edited by monami22; 08-01-2017 at 18:14.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

لطفا درمورد استان های چهارمحال بختیاری و کهگیلویه بویر احمد و سمنان هم اطلاع رسانی کنید. من میخوام در این استان ها ار و سرمایه گذاری کنم.
    میخواستم بدونم مردمشون به چه چیزهایی اهمیت میدن. از چه چیزهایی بدشون میاد...
    با شغل خاصی مشکل ندارند؟ مثلا با تولیدی لباس زیر؟یا شغل های دیگه؟
    آب و هوا چطوره؟
    غریبه هارو بین خودشون راه میدن؟ از چه مدل غریبه هایی خوششون نمیاد؟
    لطفا درمورد گنگستر بازی و طایفه و فلان نظر ندین چون من تو استان های زیادی بودم و میدونم که همه جا امنیت داریم.

3. این کاربر از monami22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

لطفا درمورد استان های چهارمحال بختیاری و کهگیلویه بویر احمد و سمنان هم اطلاع رسانی کنید. من میخوام در این استان ها ار و سرمایه گذاری کنم.
    آب و هوا چطوره؟
    لطفا درمورد گنگستر بازی و طایفه و فلان نظر ندین چون من تو استان های زیادی بودم و میدونم که همه جا امنیت داریم.
    سلام
    همکار نمیخواید احیانا؟ من شدیدا پایه ی این نوع سرمایه گذرای ها هستم...
    میشه بیشتر توضیح بدین سرمایه گذاری هاتون به چه شکله؟

تحصیلات و شغلتون جساراتا چیه؟

در مورد سمنان هم تعریف شهر شهمیرزاد رو زیاد شیندم ... تا قبل از سال 40 شهمیرزاد جزو استان مازندران هم بوده و به لحاظ فرهنگیُ اقلیمی هم متجانس با همون شماله ....
    کلا استان سمنان استان خوبیه و برغم تصور عمومی که استان کویری تصور میشه همه نوع آب و هوا و اقلیم در استان وجود داره ... خود شهر سمنان هم امسال نقشه های آب و هوا رو چک میکردم بارندگی های نسبتا مناسبی داشت ...
    عید به امید خدا یک مسافرت میرم اون دور و بر ... بعد از اون هم قصد دارم برم استان اراک رو هم یک نگاهی بندازم ...

آخر فروم باز poorya_2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

آب و هوا چطوره؟
    در مورد استان چهارمحال و بختیاری

با شغلی مشکلی ندارن

با غریبه ها هم مشکلی ندارن البته در صورتی که انصاف رو رعایت کنن و جنس با کیفیت با قیمت مناسب دست مردم بدن

اب و هوا هم توی فصل بهار و تابستون خنک ، پاییز و زمستون هم شدیدا سرد

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

من تبریز رفتم 3 بار بواسطه کارم. مردم بسبار مهربان و ساده و مهمان نواز و با ادبی هستن. تبریز خیلی به گردن ایران حق داره خدایی. هم در زمان جنگ 8 ساله که خیلی از سربازان تبریزی امدن ابادان که پدر من خود به عینه شاهدش بوده و همیشه تعریف میکرد از رشادت های قابل تحسین این مردم.
    Last edited by shangil; 24-05-2017 at 17:47.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

دوستان اگه آدم تو شهر پدری خودش احساس غربت کنه و ببینه عملا هیچ تعلق خاطری به اینجا نداره باید چه خاکی تو سرش کنه ؟؟! من خودم کرمان بدنیا اومدم ولی مامانم ماله تهرانه و به همین خاطر هیچ احساس تعلق خاطری به هیچ جا عملا ندارم ، از جاهایی هم که ایران رفتم از شیراز بیشتر از همه خوشم آمد چون همین طور که میگن مردمش حداقل در ظاهر رفتار مناسبی با غریبه ها دارن . نظر شما چیه ؟ جای من بودید حداقل برای سفر کدوم شهر میرفتید ؟ از سرما هم واهمه ای ندارم و جاهای سرد رو بیشتر دوست دارم یعنی من 3 سال کانادا زندگی کردم با یه کاپشن ا..دی نژادی و هیچ طورم نشد . از تنها چیزی که میترسم اینه که مردم منو دور بگیرن و هی مرتب مسخره ام کنن که متاسفانه در شهر پدری ام چون مردم دهانی هستند زیاد اتفاق میفته برام .. نظر شما چیه ؟!

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

دوستان اگه آدم تو شهر پدری خودش احساس غربت کنه و ببینه عملا هیچ تعلق خاطری به اینجا نداره باید چه خاکی تو سرش کنه ؟؟! من خودم کرمان بدنیا اومدم ولی مامانم ماله تهرانه و به همین خاطر هیچ احساس تعلق خاطری به هیچ جا عملا ندارم ، از جاهایی هم که ایران رفتم از شیراز بیشتر از همه خوشم آمد چون همین طور که میگن مردمش حداقل در ظاهر رفتار مناسبی با غریبه ها دارن . نظر شما چیه ؟ جای من بودید حداقل برای سفر کدوم شهر میرفتید ؟ از سرما هم واهمه ای ندارم و جاهای سرد رو بیشتر دوست دارم یعنی من 3 سال کانادا زندگی کردم با یه کاپشن ا..دی نژادی و هیچ طورم نشد . از تنها چیزی که میترسم اینه که مردم منو دور بگیرن و هی مرتب مسخره ام کنن که متاسفانه در شهر پدری ام چون مردم دهانی هستند زیاد اتفاق میفته برام .. نظر شما چیه ؟!
    جسارتا از کانادا پا شدی اومدی اینجا! من جای تو باشم برمیگردم همون مونترال تورنتو!
    حالا جدای از این بحث هر جا واقعا راحتی اونجا برو. شیراز راحتی خب برو شیراز

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

داداش اینجوری وجه ایالت ما رو خراب نکن
    اگه میتونی برو همون کانادا
    اگه دوس داری ایران باشی هر جا دوس داری برو چون اکثر مردم ایران مث هم هستن
    شیراز شهر خیلی خوبیه

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

لهجتون فرق میکنه ک مسخرتون میکنن؟( فضولی نباشه)

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

جسارتا از کانادا پا شدی اومدی اینجا! من جای تو باشم برمیگردم همون مونترال تورنتو!
    حالا جدای از این بحث هر جا واقعا راحتی اونجا برو. شیراز راحتی خب برو شیراز
    خواهش میکنم جسارتی نیست ، من کانادا با ویزای دانشجوئی رفته بودم زبانم خوب بود آیلتس نمره اوردم رفتم بعدشم تو دانشگاه موندم و مجبور شدم برگردم .. راه دیگه ای نداشتم . مونترال و تورنتو هم بد نیست منتها آدم تا آدم فرق داره و یکی بیشتر میتونه با کانادایی ها کنار بیاد یکی کمتر . من خودم نزدیک تورنتو زندگی میکردم اونجا زمستون دما میشد منفی 25 با حساب باد و بوران عملا میشد منفی 30 ! برا همین میدونم من خیلی سرمایی نیستم ولی الا ن دیگه سنی از م گذشته و هنوز هم استقلال مالی ندارم .. برا همین پرسیدم مثلا فرق آذربایجان ایران با همین کرمان مثلا از نظر فرهنگی چقدره ؟ مثلا اونجا خیلی لیبرال ترند ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •