تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظرتون درباره آنتی ویروس ایرانی "شید" چیه؟

راي دهنده
237. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالیه

20 8.44%
  • خوبه

24 10.13%
  • میتونه بهتر باشه

26 10.97%
  • قابل اعتماد نیست

167 70.46%
صفحه 18 از 29 اولاول ... 814151617181920212228 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 286

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی آنتی ویروس شید (Sheed)

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

حرف شما رو قبول ندارم.چرا؟
    چون من تست کردم و واقعآ توی شناسایی ویروس ها چیزی کم نذاشته!در مورد فایروال هم نرم افزارهای رایگان زیاد هست.
    شما امتحان کردین؟حتمآ امتحان کنید تا نظرتون عوض بشه.

بخاطر اینکه بدونی من لایسنس این آنتی ویروس جعلی را هم دارم خواستی برات بفرستم پول خودت را براش حروم نکنی

ضمنا من نمیدونم این پول لایسنس را اینها برای چه چیزی دریافت میکنند ؟؟!!
    چیزی که به آنها تعلق ندارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

ما ها مسلمان هستیم اگر نیستم که هیچ اما اگر هستیم این کار دزدی و حرام 100 درصد است بدون شک

موفق باشید

2. 4 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اینکه شما چیزی واسه دزدیده شدن ندارید دلیل نمی شه به یک تقلب، آفرین بگیم!

4. 4 کاربر از manuch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SANR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    در دل کویر

پيش فرض

اینکه شما چیزی واسه دزدیده شدن ندارید دلیل نمی شه به یک تقلب، آفرین بگیم!
    بنده قصد طرفداری ندارم.
    گفته شده بود جاسوسی می کنه.منم پاسخ دادم چیزی واسه جاسوسی نداریم.به هیچ کس هم افرین نگفتم

بخاطر اینکه بدونی من لایسنس این آنتی ویروس جعلی را هم دارم خواستی برات بفرستم پول خودت را براش حروم نکنی

ضمنا من نمیدونم این پول لایسنس را اینها برای چه چیزی دریافت میکنند ؟؟!!
    چیزی که به آنها تعلق ندارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

ما ها مسلمان هستیم اگر نیستم که هیچ اما اگر هستیم این کار دزدی و حرام 100 درصد است بدون شک

موفق باشید
    فقط میگم که به عنوان یک انتی ویروس خوب عمل کرده.شما میگید ما مسلمانیم!به نظر شما این همه سایتها میرن دانلود افلاین میزارن یا سریال های لو رفته میزارن و خیلی از ماها استفاده می کنیم,حلاله که حالا میگیم این کار حرامه؟خدا پیغمبریش ویندوزی که ازش استفاده می کنیم,قانونیه؟یکی سرچ در رابطه با نود 32 بکنید ببینید چقدر ایرانی ها خلاقیت نشون دادن!!!
    فقط چون یک نفر ایرانی داره سود می کنه خیلی از ماها طاقت دیدن این همه سود رو برای هم وطنمون رو نداریم!
    eset نام ایران رو حذف کرده,ایا ما غیرت ایرانی نداریم که بریم لایسنس تهیه کنیم و پولش رو بریزیم تو جیبشون و بگیم دستتون درد نکنه که نام ایران رو از لیستتون حذف کردید؟
    به نظر من لایسنس خریدن از این جور ادم ها حرامه که حق ایرانی بودنمون رو ازمون گرفتن.

زنده باد ایران ایران ایران!

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط میگم که به عنوان یک انتی ویروس خوب عمل کرده.شما میگید ما مسلمانیم!به نظر شما این همه سایتها میرن دانلود افلاین میزارن یا سریال های لو رفته میزارن و خیلی از ماها استفاده می کنیم,حلاله که حالا میگیم این کار حرامه؟خدا پیغمبریش ویندوزی که ازش استفاده می کنیم,قانونیه؟یکی سرچ در رابطه با نود 32 بکنید ببینید چقدر ایرانی ها خلاقیت نشون دادن!!!
    فقط چون یک نفر ایرانی داره سود می کنه خیلی از ماها طاقت دیدن این همه سود رو برای هم وطنمون رو نداریم!
    eset نام ایران رو حذف کرده,ایا ما غیرت ایرانی نداریم که بریم لایسنس تهیه کنیم و پولش رو بریزیم تو جیبشون و بگیم دستتون درد نکنه که نام ایران رو از لیستتون حذف کردید؟
    به نظر من لایسنس خریدن از این جور ادم ها حرامه که حق ایرانی بودنمون رو ازمون گرفتن.

شما چند سالته؟
    استفاده از کرک یا سریال یا هر محصول تقلبی به شخص بر میگرده نه ملت. اما وقتی یک محصولی از دست رنج دیگران تهیه میشه و در یک کشور فروش میره و اون کشور جلوشو نمی گیره و مردم هم استقبال کنن یعنی شرافتی که زیر پا رفته.
    این ربطی به این نداره که شما توی خونت 6 تا قوطی مشروب داری. مهم اینه 6 تا مشروب ندزدیه باشی و با نام دیگه بفروشی!

یک نفر ایرانی داره چون خودش چیزی از شرافت حالیش نیست داره یک ملتو زیر سوال میبره!

Eset محصول خودشه ، خودشم تصمیم میگره، اگر اون دوست نداره ما استفاده کنیم مال خودشه. اگر هم شما به هر طریقی لایسنس اونو خرید کنی به خودت بر می گرده با این حال میدونی که پولت به سازندگان اصلیش میرسه.

اما وقتی می دونید که پولتون توی جیب دزدی میره که از محصول دیگران درآمدی تهیه کرده و اگاهانه جیبشو پر می کنید من به وجود بعضی چیزا شک می کنم.

این ها تحریمات را بهانه کرده اند که جیب شما را بزنند. حال باید فکر کرد چه کسی بزرگشون کرده که اینطوری شدن!!
    Last edited by arfnpm; 24-08-2012 at 21:23.

7. 6 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

نه عزیزجان باور بفرمایید اینجا کسی نمیخواد هم وطن رو خراب کنه. همه عاشق این هستن که ایران در سطح جهانی مطرح بشه.

به عنوان مثال ، چرا پس اینجا کسی به آنتی ویروس ایمن کاری نداره با اینکه اونم نمیشه گفت کار ایرانیه... ولی هیچکس نقضش

نمیکنه.... همین سریال نامبر های آنتی ویروس ها هم کار درستی نیست ، ویندوز هم کار درستی نیست که ما داریم استفاده

میکنیم.... مشکل اینه که داخل ایران فقط اگه مجبور بشیم پای چیزی پول میدیم ، مثلا شما نمیتونی بدون هزینه کرد ، بری ماشین

بگیری، باید حتما هزینه کنی... ولی داخل دنیای نت و امنیت ، به دلیل اینکه مجبور نیستیم ، سریال مجانی رو میزنیم به ویندوز و AV

و.... . بخدا اون تیم درشرکتهایی مث ایویرا و یا ناد و یا هرشرکتی دیگه ای که میشینه نت رو مانیتور میکنه تهدید هارو کشف میکنه بعد

میاد آپدیت اون رو در قالب پکت میده پوستش کنده میشه ، اونوقت خدارو خوش میاد که مسئولین شید بشینن تا آپدیت بیاد بریزن توی

این محصول و بفروشن به مردم ؟ تازه محصولی که خودش تروجان هستش.... یعنی با یک تیر چند نشون رو میزنن.

ناد32 وبسایت این آنتی ویروس رو بلاک کرده... با این وجود میگن که مثلا ما موتور ناد رو خریدیم!

9. 5 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

بنده قصد طرفداری ندارم.
    گفته شده بود جاسوسی می کنه.منم پاسخ دادم چیزی واسه جاسوسی نداریم.به هیچ کس هم افرین نگفتم

دوست گل کاملا استدلال شما اشتباهه

اینکه فرد از کرک استفاده میکنه کاملا مساله شخصی هست و اکثر شرکت ها به آن واقف هستند و حتی در بسیاری موارد راضی به کرک آن هم هستند

برای مثال برای آنتی ویروس ها این خیلی مفید هست چون میتونه جنبه تبلیغاتی برای فروش اون شرکت باشه

ضمنا ایران اصلا بازار قابل توجهی نیست که شرکت ها روی اون حساسیت داشته باشند

ضمنا این را بدون براشون کاری نداره در کرک را تخته کنند مطمئن باش در این مسئله سود هایی وجود داره وگرنه شرکتی که هزاران متخصص امنیت داره براحتی میتونه جلوی کرک محصولش را بگیره

ولی کار موقعی بالا میگیره که طرف جنبه تجاری اون هم در بعد ملی یه کشور بهش میده که صدای همه در می آید چون دیگه بحث فرد نیست و بحث تجاری وسیع و حیثیت ملی در میان است

توی خود آمریکا هم کرک و استفاده از کرک هست و هر جای دنیا هست و این دیگه مسئله جا افتاده ای هست عزیز و بحثی روش نیست

11. 4 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

در مورد شید میتونم بگم : تروجانی با حجم 91 مگابایت

حتی دست فلیم 20 مگابایتی رو از پشت بسته
    Last edited by kases; 25-08-2012 at 03:00.

13. 3 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام به نظرم انتی ویروس خوبی هست و سیستم من به مشکلی بر نخورده ولی در مورد اینکه دزدی و ......... خوب این مورد کمی دردسر ساز هست چون اگر دزدی باشه ما هم مال خر به حساب میام و دزدی هم حق الناس به حساب میاد برای همین الان هم یک سالش تموم شده دیگه نخریدم ولی الان میخوام اینترنت سکوریتی که انتی ویروس هم داشته باشه برای لپ تابم بخرم و کدوم برند هست که سرعت سیستم و اینترنت رو پایین نیاره و از لحاظ حفاظتی عالی باشه تا من بخرم ؟ممنون

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یک سال با یک آنتی ویروس؟!!
    برای من که غیر ممکنه!
    من همیشه از ترایال استفاده می کنم. هم قانونی هست و بدون مشکل و هم کرک نشده و صحیح و سالم.
    کاسپر و بیت دفندر و نورتون و ترند میکروسیستمز و خوب هستند.
    اوست و ای وی جی ایران رو تحریم کرده اند.
    همچنین مک آفی.
    بولگارد هم خوبه و من چند بار دانلودش کردم که نمی دونم چرا فایل دانلود شده ایراد داشت و الان یه برنامه دیگه دارم.
    انتخاب با خودتونه. بهترین کار اینه که همواره از همه برنامه ها استفاده کنید.
    نود32 هم کمی ضعیف هست در کل.
    کومودو هم فایروال خوبی داره در برابر آنتی ویروس نسبتا ضعیفش.
    البته CIS جدید طوری هست که آنتی ویروس و فایروال قابل تفکیک نیست. قبلا بود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

این چیزایی که در مورد آنتی ویروس شید میشنوید همش حرفای بیهوده ای بیش نیست

ایران اگه میتونست آنتی ویروس بنویسه
    پس چرا دو تا آنتی ویروس خارجی رو با هم ترکیب کرد؟!

آنتی ویروس ایرانیی که از ترکیب 2 آنتی ویروس ضعیف ناد 32 و آویرا ساخته بشه
    اصلاً آنتی ویروس مناسبی نیست!

این خودش عامل ویروسی شدن سیستم عامل هست

گول تبلیغات آنتی ویروس شید رو نخورید!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •