تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 413 اولاول ... 81415161718192021222868118 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 4122

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Symantec || آرشیو شماره 1 ||

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

کاسپر سکیوریتی 2009 رو روی سیستم دارم و باهاش مشکلات زیادی دارم(از جمله کردنش آپدیت ,تنظیمات , سوالات زیاد و...) و چون یک کاربر معمولی هستم و نتونستم ارتباط لازم رو با کاسپر بر قرار کنم تصمیم گرفتم که از یک محصول امنیتی دیگه استفاده کنم و میخوام که از محصول Norton Internet Security 2009 استفاده کنم.

به فایر وال و آنتی ویروسش میشه اعتماد کرد و در سطح ایدال هست؟
    کار باهاش به چه صورتی هست و تنظیماتش به چه صورته؟
    مثل کاسپر میشه جلوی وصل شدن نرم افزاری مثل بابیلون رو به ابنترنت گرفت؟

کرک ریست زمانی برای محصول سکیوریتی کار میکنه و آپدیت انجام میشه و تا چه زمانی این کرک کار میکنه و با کرک کردن این محصول مشکلی براش پیش نمیاد؟

با توجه به تریال بودن محصول, مشکلی در حفاظت از سیستم نداره؟

در کل محصول Norton Internet Security 2009 رو چطور ارزیابی میکنید و اگر از محصولا نورتون
    Norton AntiVirus 2009 مورد تایید هست , یک فایر وال خوب که باهاش سازگار باشه و برای کاربرای معمولی هم دردسر ساز نباشه معرفی کنید.

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

به فایر وال و آنتی ویروسش میشه اعتماد کرد و در سطح ایدال هست؟
    فایروالش مثل Kaspersky قوی نیست ولی آنتی ویروسش خوبه.

کار باهاش به چه صورتی هست و تنظیماتش به چه صورته؟
    آسان.ساده و قابل فهم.
    همه تنظیماتش تو یه صفحه قرار دارن و به راحتی قابل تغییر هستن.

مثل کاسپر میشه جلوی وصل شدن نرم افزاری مثل بابیلون رو به ابنترنت گرفت؟
    بله.

کرک ریست زمانی برای محصول سکیوریتی کار میکنه و آپدیت انجام میشه و تا چه زمانی این کرک کار میکنه و با کرک کردن این محصول مشکلی براش پیش نمیاد؟
    بله برای Internet Security هم کار میکنه.
    مدت کارکردش معلوم نیست.فعلا که مشکلی نداره.ممکنه با یه آپدیت از کار بیفته.

با توجه به تریال بودن محصول, مشکلی در حفاظت از سیستم نداره؟
    خیر.

در کل محصول Norton Internet Security 2009 رو چطور ارزیابی میکنید و اگر از محصولا نورتون
    Norton AntiVirus 2009 مورد تایید هست , یک فایر وال خوب که باهاش سازگار باشه و برای کاربرای معمولی هم دردسر ساز نباشه معرفی کنید.
    NIS 2009 نسبت به نسخه 2008 خیلی بهتر شده.هم از نظر فایروال هم آنتی ویروس.
    فایروال نورتون برای یه کاربر معمولی مناسبه و دردسر هم نداره.
    اگر دنبال فایروال مجزا هستید بهتره به تاپیک مقایسه فایروالها مراجعه کنید.نتایج تستها رو ببینید.اگر بازم به نتیجه نرسیدید اونجا درخواست راهنمایی کنید.
    موفق باشید.

3. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من تصمیم خودم رو گرفتم و میخوام از محصول Norton Internet Security 2009 استفاده کنم. چند سوال؟

در پست اول تاپیک کرک 1.5 قرار نگرفته (کرکی که 15 روز رو به 90 روز میرسونه) لطفا کرک رو در پست اول ضمیمه کنید.

بعد از اینکه محصول به 90 روزه تبدیل شد و بعد از اتمام 90 روز چه اتفاقی میوفته؟ یعنی دوباره تایم ریست میشه و یا باید نورتون رو پاک کردد ودوباره نصب کرد؟؟

اگر از نسخه 90 روزه (oem ) استفاده کنم, بعد از پایان 90 روز باید چه کار کنم؟

در پست اول تاپیک لینک محصول Norton 2009 Internet Security 16.0.0.125 (Eng) 90 days OEM در رپیدشیر قرار داده شده که حجم 88 مگابایت رو داره.
    لینک محصول oem در خوده سایت سیمانتک وجود داره؟ اگر هست لطفا لینک رو قرار بدید؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

بعد از اینکه محصول به 90 روزه تبدیل شد و بعد از اتمام 90 روز چه اتفاقی میوفته؟ یعنی دوباره تایم ریست میشه و یا باید نورتون رو پاک کردد ودوباره نصب کرد؟؟

اگر از نسخه 90 روزه (oem ) استفاده کنم, بعد از پایان 90 روز باید چه کار کنم؟
    بعد از 90 روز هیچ اتفاقی نمیفته.تایم ریست با هر بار اجرای مجدد کامپیوتر لیسانس شما را ریست میکنه.
    پس همیشه شما مقدار 90 روز را مشاهده می کنید.

در پست اول تاپیک لینک محصول norton 2009 internet security 16.0.0.125 (eng) 90 days oem در رپیدشیر قرار داده شده که حجم 88 مگابایت رو داره.
    لینک محصول oem در خوده سایت سیمانتک وجود داره؟ اگر هست لطفا لینک رو قرار بدید؟
    قبلا هم گفته شده.
    نیازی نیست که نسخه oem را دانلود کنید.میتونید نسخه 15 روزه را از لینک مستقیم(تو پست اول) دانلود و نصب کنید.
    بقیه اش رو بسپارید به کرک.

تا جناب همیلتون کرک جدید را ضمیمه کنن،شما میتونید از لینک زیر دانلودش کنید.

دريافت برنامه trial reset برای محصولات 2009:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سپاسگذارم از شما دوست گرامی . فقط یک مضوع دیگه :

این کرک که ورژن 1.5 هست و نورتون رو به 90 روز تبدیل میکنه, ظاهرا نحوه استفادش به صورتی نیست که در پست اول توضیح داده شده. چون یکی از دوستان(markus) در دو پست جدا توضیحاتی رو در استفاده از این کرک دادند که تفاوت هایی با آنچه در پست اول هست دارد.

کد:
    کد:

لطفا نحوه صحیح استفاده از این کرک رو(یعنی ورژن 1.5 ) توضیح بدید.

با سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام

موقعی که میخوام انتی ویروس را اپدیت کنم بعد از check for updates

وقتی داره check for updates انجام میشه بعد از حدود 30 دقیقه failed میزنه

مشکل از چیه ؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

لطفا نحوه صحیح استفاده از این کرک رو(یعنی ورژن 1.5 ) توضیح بدید.

کد:

10. 2 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

متشکرم از شما *Batman* بابت قرار دادن این آموزش خوب.

سوال؟

در pdf که گذاشتید دو مورد برای نصب بود : الف و ب .
    من چون تازه میخوام نورتون رو نصب کنم باید از توضیحات قسمت الف استفاده کنم؟؟

Norton Product Tamper Protection که باید قبل از نصب کرک off بشه چه کاری انجام میده؟

در توضیحات بخش الف هم گفته شده که بعد از off کردن Norton Product Tamper Protection و کرک کردن محصول و بعدش آپدیت در آخر Norton Product Tamper Protection فعال بشه؟ می خواستم علت رو بدونم (یعنی بعد از کرک کردن و ریستارت نمیشه اول این بخش رو فعال کرد و بعد آپدیت رو انجام داد؟؟)
    اگر این بخش مربوط به مسائل امنیتی نورتون باشه و در هنگام آپدیت off باشد ( من هم میخوام از نسخه سکیوریتی نورتون استفاده کنم ) آیا فایروال نورتون زمانی که این بخش off هست و نورتون در حال آپدیت هست, میتونه از سیستم حفاظت کنه و کار خودش رو به خوبی انجام بده؟
    در کل موردی از لحاظ امنیتی پیش نمیاد؟

سوال دیگرم در مورد آپدیت محصول نورتون هست :
    بهتره که این محصول آپدیتش روی حالت اتوماتیک باشه و یا اتوماتیک آپدیت غیر فعال باشه ؟( در صورت غیر فعال کردن اتوماتیک آپدیت باید در روز چند بار دکمه آپدیت محصول رو بزنم )

من از محصول سکیوریتی 2009 کاسپر استفاده میکردم و موقع آپدیت بخش هایی مثل نتورک اتک که مربوط به قسمت فایروال میشه هم آپدیت میشد. در سکوریتی 2009 نورتون هم به همین صورت هست؟ یعنی تمام بخش ها قابلیت آپدیت دارن یا فقط آنتی ویروس آپدیت میشه؟؟

سپاسگذارم.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام.
    متشکرم از شما *Batman* بابت قرار دادن این آموزش خوب.
    خواهش میکنم کاری نکردم.

در pdf که گذاشتید دو مورد برای نصب بود : الف و ب .
    من چون تازه میخوام نورتون رو نصب کنم باید از توضیحات قسمت الف استفاده کنم؟؟
    بله . چون مهلت مصرف شما تموم نشده.

Norton Product Tamper Protection که باید قبل از نصب کرک off بشه چه کاری انجام میده؟
    از فایلهای آنتی ویروس محافظت میکنه که حذف یا جابجا نشن یا تغییر نکنن.

در توضیحات بخش الف هم گفته شده که بعد از off کردن Norton Product Tamper Protection و کرک کردن محصول و بعدش آپدیت در آخر Norton Product Tamper Protection فعال بشه؟ می خواستم علت رو بدونم (یعنی بعد از کرک کردن و ریستارت نمیشه اول این بخش رو فعال کرد و بعد آپدیت رو انجام داد؟؟)
    اگر این بخش مربوط به مسائل امنیتی نورتون باشه و در هنگام آپدیت off باشد ( من هم میخوام از نسخه سکیوریتی نورتون استفاده کنم ) آیا فایروال نورتون زمانی که این بخش off هست و نورتون در حال آپدیت هست, میتونه از سیستم حفاظت کنه و کار خودش رو به خوبی انجام بده؟
    در کل موردی از لحاظ امنیتی پیش نمیاد؟
    فعال کردن Norton Product Tamper Protection قبل یا بعد از آپدیت تاثیری روی امنیت سیستم نداره.نگران نباشید.
    همانطور که گفتم این گزینه مربوط به امنیت خود آنتی ویروس میشه.
    شما میتونید بعد از کرک کردن و قبل از آپدیت، Norton Product Tamper Protection را فعال کنید.
    آنچه را که من تو آموزش نوشتم حرفهای سازنده کرک بود.

بهتره که این محصول آپدیتش روی حالت اتوماتیک باشه و یا اتوماتیک آپدیت غیر فعال باشه ؟( در صورت غیر فعال کردن اتوماتیک آپدیت باید در روز چند بار دکمه آپدیت محصول رو بزنم )
    این دیگه کاملا سلیقه ای هست.اگر آپدیت اتوماتیک رو غیرفعال کنید میتونید هر 10 دقیقه یه آپدیت جدید دانلود کنید.
    سرعت اینترنت تو کشور ما خیلی بالاست.با این حال اغلب کاربران آپدیت اتوماتیک رو غیرفعال میکنن تا الگوی مصرف را رعایت کرده باشن.
    من از محصول سکیوریتی 2009 کاسپر استفاده میکردم و موقع آپدیت بخش هایی مثل نتورک اتک که مربوط به قسمت فایروال میشه هم آپدیت میشد. در سکوریتی 2009 نورتون هم به همین صورت هست؟ یعنی تمام بخش ها قابلیت آپدیت دارن یا فقط آنتی ویروس آپدیت میشه؟؟
    بله صددرصد. وقتی با LiveUpdate آنتی ویروس را آپدیت کنید همه قسمتها آپدیت میشن.
    کافیه بعد از آپدیت روی گزینه View Summary در LiveUpdate کلیک کنید تا لیستی از آپدیتهای نصب شده نمایش داده بشه.
    اگر به قسمت Updates در بخش تنظیمات دقت کنید دو تا گزینه می بینید.
    1- Automatic Liveupdate :این قسمت اگه On باشه آپدیت کامل صورت میگیره.هر 4 ساعت.
    2-Pulse Updates : این قسمت اگه On باشه هر چند دقیقه Stream Defenition ها آپدیت میشن.ولی آپدیت کامل انجام نمیشه.در عوض حجم آپدیتها خیلی کمه.

اگر خود Live Update را اجرا کنید یه آپدیت کامل انجام میشه.(شامل Pulse Updates هم میشه)
    اگر قسمت Automatic LiveUpdate را Off کنید ولی قسمت Pulse Updates در حالت On باشه ، Pulse Update هر چند دقیقه یکبار انجام میشه ولی آپدیت کامل انجام نمیشه.
    به طور خلاصه فعال بودن Pulse Updates ربطی به فعال یا غیرفعال بودن Automatic LiveUpdate نداره.
    Last edited by *Batman*; 19-01-2009 at 07:49.

13. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سپاسگذارم از پاسخ های بسیار کامل و خوبتون جناب *Batman* .

اگر براتون امکان داره در مورد Pulse Updates و Stream Defenition بیشتر توضیح بدید.

لطفا در این مورد هم منو راهنمایی کنید و نظرتون رو بفرمایید(با اینکه گفته بودید سلیقه ای هست ولی لطفا نظر تون رو بفرمایید) که برای کسی مثل من که تازه با این محصول میخواد کار کنه بهترین روش برای آپدیت استفاده از کدام روش هست (اتوماتیک آپدیت فعال ویا ...)

سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •