تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 607 اولاول ... 81415161718192021222868118518 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 6066

نام تاپيک: Microsoft Flight Simulator X

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

میشه بگید آخرین ورژنش که اومده چی هست؟

داره خودمونی میشه DaneshD's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

میشه بگید آخرین ورژنش که اومده چی هست؟
    Microsoft Flight Simulator X

3. این کاربر از DaneshD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

Microsoft Flight Simulator X
    البته Microsoft Flight Simulator X + Accel Patch
    با سلام. approch هر دو حالت رو نشون می ده یعنی اگر شما اون فرکانس ils رو active کنید هم از لحاظ بالا یا پایین بودن خودشو تطابق می ده و هم از لحاظ چپ و راست در ضمن باید با سیستم ناوبری این کارو بکنید یعنی از حالت gps خارج شید در مورده bc یعنی back course یعنی اگر اینو بزنید 180 می چرخه در واقع بر عکس حالت پرواز می کنه به اصطلاح outband به inbound تبدیل میشه از پاسخی که دادید فهمیدم که زیاد علاقه ای ندارید. فقط برای تفریح بازییییییییی می کنید .
    ممنون. بله من چون کسی رو نداشتم بهم یاد بده بیشتر تفریحی میرم. تمام چیزهایی که بلدم یا تجربی هست و یا آموزشهای تیکه تیکه که از این و اون یاد گرفتم.
    بدبختی اینه که بعضی فرودگاه ها مصل فرودگاه کیش حتی چراغ رو باند هم ندارند چه برسه به همچین چیزهایی !!

من یه بار ساعت ده شب از شیراز بلند شدم به مقصد کیش ولی دهنم سرویس شد تا تونستم باند رو پیدا کنم !!
    ظلمات مطلق بود !!
    میگم چطوره بهترین پروازها رو بنویسیم. اینایی که من میگم رو برید. پروازهای خوبی هستند و همگی هم کوتاه.
    Washington Dulles Intl to Ronald Reagan Washington Natl
    Abadan to Basrah Intl
    Washington Dulles Intl to Kennedy Intl
    Payam to Mehrabad Intl
    Baltimore-Washington Intl to Martin State

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام x رو ول کنید فقط 2004.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

سلام x رو ول کنید فقط 2004.
    از هر جهت FSX Accel نسبت به FS2004 برتری داره.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

4. در 747 و 737، دکمه Auto break رو روی RTO قرار می دهند.
    موقع لندینگ باید رو Max باشه؟
    روی Max که هست موقع فرود ترمز میگیره. اشکالی نداره؟
    RTO چه کاری انجام میده؟

داره خودمونی میشه DaneshD's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

موقع لندینگ باید رو Max باشه؟
    روی Max که هست موقع فرود ترمز میگیره. اشکالی نداره؟
    RTO چه کاری انجام میده؟
    معمولا نه. بیشتر بستگی به طول فرودگاه و نوع هواپیما داره. اگر بویینگ 747 رو در یک فرودگاه حدودا 6000 فوتی بخواهی فرود بیای بهتره روی 3 باشه چون این فرودگاه برای بویینگ 737 و هواپیماهای کوچیکتر ساخته شده. در حالت نرمال 1 یا 2 کافیه. روی MAX هم زمانیکه فرود اضطراری یا یک حالت غیرعادی هست که نیاز به توقف فوری هواپیما پس ار فرود هست قرار بده.

RTO به معنای Rejected Takeoff یک سیستم ترمز اتوماتیک هست که باید همیشه موقع پریدن فعال باشه. این سیستم به این صورت عمل میکنه که اگر هنگام پریدن، سرعت هواپیما از مینیمم سرعت محاسبه شده لازم برای پرواز کمتر باشه و خلبان ناگهان موتور رو در حالت درجا یا Reverse قرار بده، با شدت تمام عمل میکنه تا هواپیما رو بایستونه. دلیل استفاده از اون هم اینه که اگر هواپیما برای پرواز در حال سرعت گرفتن بود، اما مشکلی فنی بوجود اومد و خلبان دور موتور رو کم کرد تا پرواز رو کنسل کنه، این ترمز ها در کوتاهترین زمان وارد عمل بشن. اگر هم سرعت در حد مینیمم مقدار لازم یا بیشتر بود که هواپیما باید پرواز کنه و در اولین فرصت فرود بیاد.

9. این کاربر از DaneshD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

آقا میشه آموزش راه اندازی این بازیو از اولش بگین من دوتا دی وی دیشو تهیه کردم اما تو هر دوش فقط یکسری فایله که اسم هواپیما ها هست

این بازی طریقه اجراش چطوریه ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

آقا میشه آموزش راه اندازی این بازیو از اولش بگین من دوتا دی وی دیشو تهیه کردم اما تو هر دوش فقط یکسری فایله که اسم هواپیما ها هست

این بازی طریقه اجراش چطوریه ؟
    اشتباه دادن بهتون.
    توی دو دی وی دی بازی اسم هیچ هواپیمایی نیست و خود بازی Setup کاملی برای نصب داره.
    نکنه شما نسخه ی Acclerator رو تهیه کردی؟ این نسخه به صورت Patch هست که روی Slight Simulator X نصب میشه.
    ببین این پک بازی اصلی هست که باید بخری:

و این هم Patch هست که باید روی بالایی نصب کنی:

اگه نباشه جاش خالی می مونه mro229's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    پکن

پيش فرض

ای ول بابا. من فقط 2 روز نبودم ببین چند نفر به جمع ما اضافه شدن. خوب این نشون می ده که فلایت سیمولیتور طرفدار زیاد داره.
    در عوض من هم کلی سوال برام پیش اومد که بعدا سر موقع حسابی با سوالام اذیتتون می کنم. بماند.
    یه سوال فنی. دوستی که گفتن در حال آموزش دیدن با Cessna هستند یا کلا هر کس دیگه ای می تونه بهم بگه شرایط لازم برای یادگیری آموزشهای اولیه پرواز مثل همون Cessna چطوری هست و آیا حتما باید از طریق رشته دانشگاهی وارد شد یا نه به صورت آزاد هم می شه اقدام کرد. ممنون می شم.
    در ضمن وقتی می بینم توضیحات تخصصی تر می شه احساس حقارت می کنم. تو رو خدا چیزایی رو که توضیح میدید یه جوری باشه که ما هم استفاده کنیم مثلا من نفهمیدم ILS یعنی چی.
    یه سوال دیگه این که می شه یه جوری هواپیما رو تنظیم کرد که بر اساس نقشه و همون خط بنفش خود هوا پیما مسیر رو طی کنه یا این که باید به وسیله هدینگ کنترل کنیم و روی خط بنفش قرار بدیم؟
    در مورد لندینگ هم اینکه چون من از کیبرد استفاده می کنم برام سخته که از رادر ها استفاده کنم به دلیل این که حد وسط ندارند و وقتی استفاده می کنیم یا بیشتر سمت راست هستند یا سمت چپ... حالا برای قرار گرفتن روی باند و کنترلش از رادر استفاده کنم یا از یوک؟
    یه سوال دیگه این که برای لندینگ و تیک آف فکر نمی کنم چک لیستی که خودش اعلام می کنه کافی باشه آیا منبعی داره که از اون استفاده کنیم یا باید همه این ها رو مد نظر داشته باشیم؟
    ebicross عزیز یه سوال. من یه دسته پیدا کردم که قیمتش حدودا 14000 تومنه و 8 تا کلید کمکی پایین داره . حالا می ارزه با این قیمت یا نه. فراسو هست اینم عکسش

دیگه الان سوالی به ذهنم نمی رسه....
    از همه دوستان هم بابت راهنماییهاشون تشکر می کنم.
    پرواز خوبی داشته باشین.
    Last edited by mro229; 27-05-2009 at 13:59.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •