تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 229 اولاول ... 81415161718192021222868118 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 2290

نام تاپيک: ◄ ™ Sony اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز ebilove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بوشهر هستم فعلا

پيش فرض

سلام

خوب در خوب بودنش که شکی نیست
    خوب این گرافیکش چطوره از گرافیکش راضی هستی
    باطریش چی ؟ کارای معمولیچقدر جواب میده ؟؟

البته شما با گرانتی ایران گرفتی 2.300 درسته ؟
    اگه قیمت الانشوداری بگو

خیرشو ببینی

داره خودمونی میشه allen4054's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

سلامم..سيستم خوبيه البته اگه ساخت ژاپن باشه بهتره.قيمتش چنده و گارانتي كيه؟؟بايد حتمن اين را ميگفتي تا بشه گفت ميارزه يا نه
    گرافيكش خيلي قدرتمند نيستش بخاطر همونه كه طول عر باتريش بالا هستش
    اگه ميخواي مقايسه ي تخصصي داشته باشي لينك زير را برو ببين ضمنن در ستون كارت گرافيكها كه سمت راست همين صفحه هستش ميتوني اين را با باقي كارتها مقايسه كني
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با سلام
    از راهنماییتون سپاسگزارم من با گرافیک vostro 1510 مقایسه کردم خیلی ضعیفتر بود !!! تقریبا میشه گفت به درد بازی حرفه ای نمیخوره فقط در حد FIFA یا بازی های سال 2006-2007 البته فکر کنم
    چون فهمیدم اصلا RAM روش نداره و فقط میتونه تا 1.5GB share کنه که اصلا جالب نیست...
    با این حساب که مدل مد نظر من(FW 25G)که 3GB RAMداره 1GBکه مال WINDOWS Vista میمونه 2GB برای بقیه>>>
    البته نباید از حق گزشت که برای نمایش فیلم کیفیت LCDفوق العاده هست
    تو سایتی که راهنمایی کردین رتبه چند تا بازی رو برای این نوع کارت گرافیک نوشته بود من این بازی ها رو نمیشناسم (fear,CrysisوQuake 3 Aren)هر چند این بازی ها هم نتونسته بود نمره قابل قبولی بگیره و وضعیت گرافیک vostro1510(geforce 8400gs)بهتر بود
    ولی می خوام آیا کسی با این نوع گرافیک کار کرده یا نه؟(ATI Radeon 3470 1.5GB که همش SHAREهست)
    میشه چند تا بازی دیگه که این نوع جواب میده رو بیان کنید ؟؟من این لپ تاپ رو برای بازی نمیخوام فقط برام جالبه بدونم تا چه حد گرافیکش جواب میده
    ممنون میشم در این ضمینه اطلاعاتتون رو دراختیارم بزارین؟؟
    با سپاس

داره خودمونی میشه mahmood1361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

[quote=animations;3668480]سلام دوستان
    من ظرف امروز و فردا می خوام یه لپتاپ سونی بگیرم. برای کارهای سه بعدی می خوام. باید بزرگتر از 16" باشه. نظرتون راجع به این چیه؟

FW 398 Y/H - 2.66 GHz, P9550 - 6MB Cache - 4 GB Ram - ATI HD3650
    Hard: 128 GB SSD - BlueRay RW - Vista Ult. - Cam, BT- China
    یه سوال دیگه هم داشتم. کارت گرافیک GForce 9600 که روی سری AW هست بهتره یا همون قبلیه که نوشتم؟

دوست عزيز از نظر گرافيك مدل هاي Aw با گرافيك geforce 9600 بسيار قوي تر از مدل هاي FW با گرافيك ati hd3470 هستند
    ولي خوب بايد بيننيد اينقدر گرافيك براي شما مهمه اندازن نوت بوك مهم نيست سري Aw از نزديك ببين خيلي بزرگ طراحي شدن و كمتر براي حمل و نقل زياد ساخته شدن دوست عزيز
    Last edited by mahmood1361; 09-04-2009 at 10:57.

4. این کاربر از mahmood1361 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mahmood1361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

از راهنماییتون سپاسگزارم من با گرافیک vostro 1510 مقایسه کردم خیلی ضعیفتر بود !!! تقریبا میشه گفت به درد بازی حرفه ای نمیخوره فقط در حد FIFA یا بازی های سال 2006-2007 البته فکر کنم
    چون فهمیدم اصلا RAM روش نداره و فقط میتونه تا 1.5GB share کنه که اصلا جالب نیست...
    با این حساب که مدل مد نظر من(FW 25G)که 3GB RAMداره 1GBکه مال WINDOWS Vista میمونه 2GB برای بقیه>>>
    البته نباید از حق گزشت که برای نمایش فیلم کیفیت LCDفوق العاده هست
    تو سایتی که راهنمایی کردین رتبه چند تا بازی رو برای این نوع کارت گرافیک نوشته بود من این بازی ها رو نمیشناسم (fear,CrysisوQuake 3 Aren)هر چند این بازی ها هم نتونسته بود نمره قابل قبولی بگیره و وضعیت گرافیک vostro1510(geforce 8400gs)بهتر بود
    ولی می خوام آیا کسی با این نوع گرافیک کار کرده یا نه؟(ATI Radeon 3470 1.5GB که همش SHAREهست)
    میشه چند تا بازی دیگه که این نوع جواب میده رو بیان کنید ؟؟من این لپ تاپ رو برای بازی نمیخوام فقط برام جالبه بدونم تا چه حد گرافیکش جواب میده
    ممنون میشم در این ضمینه اطلاعاتتون رو دراختیارم بزارین؟؟

دوست عزيز vostro 1510 تنها از لحاظ قيمت مي شه با FW سوني مقايسه كرد
    FW گزينه بالاتريه نسبت به طراحي و استقامت
    برگشتي مدل Vostro روي كارت گرافيك بسيار زياد بوده علت بالا رفتن قيمت گارانتي Vostro هم همين بوده
    هر محصول ارزوني كه Vostro يكي از اون هاست معايب خودش رو داره
    و دوستاني كه مدل هاي ارزون دل رو با سوني مقايسه مي كنند و سوني رو گرون نشون ميدن سخت در اشتباه هستند
    مدهاي ارزون مشخصات خوبي دارن ولي حتي نوع برد بكار رفته در اون ها متفاوت و كيفيت ساخت پايين دارن
    ولي با اين همه vostro يك گزينه ايده آل با قيمت مناسبه

6. 3 کاربر از mahmood1361 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه omid2020-com's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    پاهام تو گل - جلوم دریا - پشت سرم جنگل

پيش فرض

من هم هر جا سوال کردم گفتن سونی برگشتیش کم بوده
    اگه قیمت برات مهم نیست سونی بگیر

8. این کاربر از omid2020-com بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

دلیل برگشت کم سونی کیفیت بالای قطعات و مونتاژ اون هست ... کمترین خرابی ها در سونی ها دیده شده

داره خودمونی میشه alireza661299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

نمی دونم کی برای اولین بار گفت که FW کارت گرافیک ati 3470 داره. FW حدود 30 گانفیگ مختلف داره که یا گرافیک intel داره یا ati. ولی کارت گرافیک به کار رفته در کانفیگهایی که ati هستند همگی مدل 3650 است، که 512 مگ real داره و می تونه تا 2 گیگ share کنه.من که تا حالا 3470 ندیدم.

در آغاز فعالیت animations's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنونم mahmood136 جان. البته باید زودتر پست می زدم. دیروز رفتم FW398Y/H گرفتم. الان هم به شارژه.

دکمه تشکر نداره انگار.

REGISTERED USER عزیز، مطالبی که شما می ذارین هم خیلی به دردم خورد. مخصوصا پست اول در مورد خرید لپتاپ و گارانتی. خیلی ممنونم از شما. دمتون گرم...

12. این کاربر از animations بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه allen4054's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    IRAN

13 درباره fw25g/b!!!!

نمی دونم کی برای اولین بار گفت که FW کارت گرافیک ati 3470 داره. FW حدود 30 گانفیگ مختلف داره که یا گرافیک intel داره یا ati. ولی کارت گرافیک به کار رفته در کانفیگهایی که ati هستند همگی مدل 3650 است، که 512 مگ real داره و می تونه تا 2 گیگ share کنه.من که تا حالا 3470 ندیدم.
    سلام دوست عزیز من برای اولین بار گفتم
    خود شما هم میفرمایید 30 نوع کانفیگ داره یا شما 30 نوع کانفیک رو به دقت نگاه نکردی یا اطلاعاتت در مورد FW ناقصه
    شما پست های قبلی من رو مشاهده نکردید من گفتم مدلFW25G/Bهمچین گرافیکی داره نه همه مدل هاش برای آشنایی با کانفیگ های دیگه این مدل به لینک زیر مراجه کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه gorgani@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

نظرتون درباره XPS M 1710 چیه ؟ میخوام یکی دست دومش رو بخرم .
    1.9 Turion X2
    3 G Ram
    250 Hdd
    گرافیک رو نمیدونم چیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •