تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرويس دهنده اينترنت شما در قزوین کدام است ؟

راي دهنده
49. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • صبانت

14 28.57%
  • قزوین نت (پیشگامان کویر)

6 12.24%
  • شاتل

17 34.69%
  • پارس آنلاین

11 22.45%
  • فن آوا

1 2.04%
صفحه 18 از 32 اولاول ... 814151617181920212228 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 320

نام تاپيک: اینترنت استان قزوین

داره خودمونی میشه Emad-1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

آره به نظر چیز خوبیه.از بقیه فکر کنم بهتر باشه.
    دفترش تو فردوسی پاساژ فردوسی (اسم پاساژ یادم نیست مرکزی بود یا فردوسی،همون جدیده که جلوش ماشین جایزه گذاشته) طبقه ششم.
    دفتر فن آوا رو امروز صبح رفتم، گفت که قیمتاشون گرون شده لیست جدید هنوز دستشون نیست تا چند روز دیگه میزارن رو سایت

نامحدود رو پرسیدم زنگ زد تهران پرسید بعد گفت بعد از تموم شدن حجم سرعت فرق نمیکنه (البته معلوم بود یه چیزی پروند الکی)

تنها راه فهمیدنش اینه از کسی که درحال حاضر اینترنتشونو داره بپرسیم، اینجا کسی هست ؟

2. این کاربر از Emad-1992 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amir_fatal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

دفتر فن آوا رو امروز صبح رفتم، گفت که قیمتاشون گرون شده لیست جدید هنوز دستشون نیست تا چند روز دیگه میزارن رو سایت

نامحدود رو پرسیدم زنگ زد تهران پرسید بعد گفت بعد از تموم شدن حجم سرعت فرق نمیکنه (البته معلوم بود یه چیزی پروند الکی)

تنها راه فهمیدنش اینه از کسی که درحال حاضر اینترنتشونو داره بپرسیم، اینجا کسی هست ؟
    منم میخوام سرویس نامحدود بگیرم ، کسی این سرویس داره ؟ راضی هست از سرویسش

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

منم میخوام سرویس نامحدود بگیرم ، کسی این سرویس داره ؟ راضی هست از سرویسش
    داداش فکر کنم در حال حاضر کسی فن آوا نداره، میخوای شما برو 1 ماه امتحانی بگیر اگه خوب بود به ما هم بگو

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

کلا بچه های قزوین بیان بگن که از کدوم ISP سرویس دارنو راضی هستن یانه
    اینجوری خیلی به همه کمک میشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من محمدیه ساکن هستم
    و دنبال یک شرکت خدمات اینترنت بد نسبت به بدتر در این شهر می گردم
    من اینترنت نامحدودم 4 ام تموم شد و برای امتحان یک سرویس 3 گیگ با سرعت 2 از مخابرات گرفتم که امروز اخرشه و 100 مگ بیشتر نمونده
    رفتم برای خرید پهنای باند که گفتن باید برای 10 گیگ بیشتر از 30 هزار تومان باید پول بدم (یه مشت دزد بی همه چیز فقط یاد گرفتن همه چیز رو پلکانی حساب کنن) بگذریم
    حالا من می خوام سرویس رو عوض کنم
    پارس انلاین میگه افت کیفیت داشتیم و جمع کردن
    شاتل هم سرویساش گفته میشه اگه از یه حد بیشتر مصرف کنی محدود میشی (اونم هیچ شفافیتی تو حرفاشون نیست دقیقا به ازای چه مصرفی سرعتمون محدود میشه اینم از مشتری مداری ایرانیا به جای خدمات تنبیه در نظر میگیرن)
    پیشگامان هم اصلا نامحدود نداره محدود هاش هم قیمتش بالاست از کیفیتش هم هیچ اطلاعی در دست نیست
    فن اوا هم نامحدود داره اما گرونه مثلا برای 1 مگ با پهنای 43.5 گیگ (اینجا هم نگفته اگه بیشتر از این حجم اگه بزارن و بتونی مصرف کنی چه بلایی سر سرویست میاد) قیمت ناقابل 65000 تومان میگیرن

خوب من مصرف روزانم چیزی بین 700 مگ تا 1.2 گیگ هست (خوشبینانه) اکثرش هم وب گردی هست نه دانلود (تو ترکم)
    به نظرتون کدوم یک از این شرکت ها و کدوم سرویس نسبت به اون یکی مخصوصا برای من به صرفه تر هست ؟
    لطفا سرعت دانلودش در هر سرویس رو عنوان کنید مثلا برای art1 شاتل گفته میشه پایه 128 هست ولی سرعت دانلود همین بسته چیزی بیشتر از 100 هست بجای مثلا 20

داره خودمونی میشه mmz63s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

اگه نامحدود میخوای ، فن آوا خوبه . مصرف منصفانه نداره ، (اون حجمی هم که نوشته اجرا نمیشه و سرعت پایین نمیاد)

8. این کاربر از mmz63s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ممنون دوست من یه سوالی سرعت 1 مگ دانلودشون چند هست 128 بیشتره
    من خودم باهاشون صحبت کردم و گفتن که کاهش نداریم و محدودیت نمیزارن اما این گفته اوناست و منظورت از اون حجم اجرا نمیشه یعنی چی دروغه یا منظورتون اینه که هر کاری کنم نمی تونم همچین حجمی رو مصرف کنم؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

اگه نامحدود میخوای ، فن آوا خوبه . مصرف منصفانه نداره ، (اون حجمی هم که نوشته اجرا نمیشه و سرعت پایین نمیاد)
    سرعت پایین نمیاد که تعارفه .....

اگه شما از نمایندگی قزوین سوال کنی اینو بهت میگه، چون یه نفر نشسته اونجا که چیزی نمیدونه (حتی میگه قیمت ها رو هم نداره) فقط یه چیزی میپرونه. من زنگ زدم مرکز اصلی فن آوا (شماره 82185-021) گفتن که قبل از حجم مشخص شده ضریب اشتراک 1 به 6 هست بعدش میشه 1 به 8 یعنی یکم کم میشه سرعت. 1 به 10 رو هم چون بیش از حد افتضاح بوده جمع کردن واسه همینم یکم قیمتشاون رفته بالا.
    حالا اینکه این قانون تو قزوین چطوری اجرا بشه دیگه خدا میدونه.

همونطور که گفتم تنها راه فهمیدنش اینه کسی که تو این 1-2 هفته اخیر از فن آوا سرویس گرفته اطلاعات بده

ولی به نظر من هرچی باشه از نامحدود مزخرف صبانت باید خیلی بهتر باشه که بعد از حجم مشخص شده شما یه google هم نمیتونی باز کنی ....
    Last edited by Emad-1992; 01-11-2014 at 11:55.

11. این کاربر از Emad-1992 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sh93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سرعت پایین نمیاد که تعارفه .....

اگه شما از نمایندگی قزوین سوال کنی اینو بهت میگه، چون یه نفر نشسته اونجا که چیزی نمیدونه (حتی میگه قیمت ها رو هم نداره) فقط یه چیزی میپرونه. من زنگ زدم مرکز اصلی فن آوا (شماره 82185-021) گفتن که قبل از حجم مشخص شده ضریب اشتراک 1 به 6 هست بعدش میشه 1 به 8 یعنی یکم کم میشه سرعت. 1 به 10 رو هم چون بیش از حد افتضاح بوده جمع کردن واسه همینم یکم قیمتشاون رفته بالا.
    حالا اینکه این قانون تو قزوین چطوری اجرا بشه دیگه خدا میدونه.

همونطور که گفتم تنها راه فهمیدنش اینه کسی که تو این 1-2 هفته اخیر از فن آوا سرویس گرفته اطلاعات بده

ولی به نظر من هرچی باشه از نامحدود مزخرف صبانت باید خیلی بهتر باشه که بعد از حجم مشخص شده شما یه google هم نمیتونی باز کنی ....
    من الان رنگ زدم اینجا،مخابرات 1 مگ دیگه نمیده گفتم برم سراغ فن آوا .گفت سرعت روی 128 یکم نوسان ولی دانلود 128 رو به شما سرویس 1 مگ میده در مورد حجم هم گفت کشکه ( در صورتی که شما داری میگی قبل اون حجم میگن ضریب 1 به 6 اما این گفت از اول 1به 8) تست دانلود یکی از دوستان :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته من ساکن تهرانم اما گفتم اینجا بحثش هست ببینم کسی میدونه آخر سر چی به چیه؟!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

emad عزیز ممنون نظرت درباره شاتل چیه؟
    اره نمایندگی شهر خودمون میگه کم میشه قزوین میگه نه میگم مطمئنی میگه بزار بپرسم بعد که میپرسه بازم میگه نه
    این کم شدن ها چقدر هست و از چه حجمی کم میشه از 30 گیگ به بعد باز می تونم کنار بیام اما نه کمتر از این

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •