تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 174 از 229 اولاول ... 74124164170171172173174175176177178184224 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,731 به 1,740 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام علیکم و خسته نباشید،ببخشید یه لپ تاپ acer هست که به نظرم هاردش ایراد پیدا کرده،سیستم به شدت کنده و با برنامه hdd regenerator هم که از طریق بوت تست کردم کلی delay و بدسکتور داشت و به قدری طولانی شد که مجبور شدم قید بدسکتورگیری را بزنم و خاموشش کنم،میخواستم ببینم برنامه یا راه دیگری برای بدسکتورگیری یا صفر کردن هارد که سریعتر هم انجام بشه وجود دارد؟من این سوالو در بخش لپ تاپ و همچنین بخش مشکلات هارد دیسک و ابزار ذخیره سازی هم بیان کردم ولی متاسفانه کسی جواب نمیده.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

سلام علیکم و خسته نباشید،ببخشید یه لپ تاپ acer هست که به نظرم هاردش ایراد پیدا کرده،سیستم به شدت کنده و با برنامه hdd regenerator هم که از طریق بوت تست کردم کلی delay و بدسکتور داشت و به قدری طولانی شد که مجبور شدم قید بدسکتورگیری را بزنم و خاموشش کنم،میخواستم ببینم برنامه یا راه دیگری برای بدسکتورگیری یا صفر کردن هارد که سریعتر هم انجام بشه وجود دارد؟من این سوالو در بخش لپ تاپ و همچنین بخش مشکلات هارد دیسک و ابزار ذخیره سازی هم بیان کردم ولی متاسفانه کسی جواب نمیده.

باسلام
    دوست عزیز راهی بجز یک نرم افزار خوب رو واسه بدسکتور گیری سراغ ندرام!البته اگه هارد دیسک شکما از مبدلهای PCپشتیبانی میکنه میتونی به کامپیوتر دیگه نصبش کنی و سریعتر از لب تاب به انجام بدسکتور گیری بپردازی.

موفق باشید.حامد

3. این کاربر از NirvanaH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه newstaram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Dezfoul, Iran

پيش فرض کیبورد کار نمی کند

سلام از دیروز کیبورد من در محیط xp کار نمی کند. ولی هنگام بالا امدن سیستم کار می کند. فقط هم دکمه num lock روشنه. و خاموش هم نمیشه. اتصالش هم با اون کابل بنفشه. تو device manager هم تعریف شده. لطفا کمک کنید.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام از دیروز کیبورد من در محیط xp کار نمی کند. ولی هنگام بالا امدن سیستم کار می کند. فقط هم دکمه num lock روشنه. و خاموش هم نمیشه. اتصالش هم با اون کابل بنفشه. تو device manager هم تعریف شده. لطفا کمک کنید.
    سلام جوابتون د تاپیک مربوطه داده شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض تشخیص رایتر بعنوان ریدر

با سلام
    یک CD-RW(suzuki) و یک DVD-RW(sumsung) دارم که هر دو IDE اند /مشکل اینجاست که ویندوزنمیتونه هم زمان هر دو تا رو بعنوان رایتر بپذیره (امکان فرستادن فایل جهت رایت فقط به یکی از دو رایتر هست یعنی گزینه send to فقط یک درایو رایتر را نشون میده) در نتیجه ویندوز دیگری را فقط بعنوان ریدرمیشناسه و با دبل کلیک روی آن (وقتی دیسک داخلش نیست)پیغام میده ( البته به کمک برنامه nero یا clone هر دو رایتر درست کارمیکنن ) /نکته ای که هست با تعویض محل جامپرهاشون نقش رایتری یا ریدریشون عوض میشه اونی که رایت می کرد دیگه رایت نمیکنه و اونی که رایت نمیکرد حالا رایت میکنه(باز هم تاکید می کنم این تغییرحالت در خود ویندوزه وگرنه دربرنامه های جانبی اساسا ایرادی وجود نداره) این تغییر وضعیت رایتری و ریدری با تعویض ویندوز هم رخ میده.
    لطفا دوستان نظر گرامیشون رو بفرمان
    بسیار سپاس

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

[
    با سلام
    یک CD-RW(suzuki) و یک DVD-RW(sumsung) دارم که هر دو IDE اند /مشکل اینجاست که ویندوزنمیتونه هم زمان هر دو تا رو بعنوان رایتر بپذیره (امکان فرستادن فایل جهت رایت فقط به یکی از دو رایتر هست یعنی گزینه send to فقط یک درایو رایتر را نشون میده) در نتیجه ویندوز دیگری را فقط بعنوان ریدرمیشناسه و با دبل کلیک روی آن (وقتی دیسک داخلش نیست)پیغام میده ( البته به کمک برنامه nero یا clone هر دو رایتر درست کارمیکنن ) /نکته ای که هست با تعویض محل جامپرهاشون نقش رایتری یا ریدریشون عوض میشه اونی که رایت می کرد دیگه رایت نمیکنه و اونی که رایت نمیکرد حالا رایت میکنه(باز هم تاکید می کنم این تغییرحالت در خود ویندوزه وگرنه دربرنامه های جانبی اساسا ایرادی وجود نداره) این تغییر وضعیت رایتری و ریدری با تعویض ویندوز هم رخ میده.
    لطفا دوستان نظر گرامیشون رو بفرمان
    بسیار سپاس

با سلام
    دوست عزیز چامپر Mster را روی DVD فعال کنید و چامپر Slave را CD .نکته بعدی که شما یادت رفت بگب در مور هاردیسک هست:آیا هاردیسک شما SATA هست یا اینکه IDE است؟

حامد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام خدمت جناب حامد
    در مورد تعویض محل جامپر ها بله این کارو کرده ام اما نتیجه نداده هاردم هم آی دی ای است سپاسگذار

در آغاز فعالیت fasen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض بالا نيومدن كامپيوتر

سلام دوستان
    مدتيه وقتي كامپيوتر رو به حالت standby يا Hibernate ميبرم هرچي تلاش ميكنم با زدن دكمه هاي كيبورد كامپيوتر رو به حالت اوليه برگردونم و روشنش كنم موفق نمي شوم و مجبور ميشم كامپيوتر رو ريستارت كنم

كيبوردم مشكلي نداره و در حالت عادي كار ميكنه حالا ممكنه در حالت هاي Hibernate و standby براش يه مشكلي پيش مياد كه هرچي دكمه هاشو ميزنم عكَس العملي نشون نميده ؟؟
    اگر ايراد از كيبوردش هست چكيكا كنم ؟ اگرم نيست بازم چيكا كنم ؟

ممــــــــــــــــــــنون كه جواب ميديد مگه نه ؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

hibernate با stand by فرق میکنه شما وقتی به هایبرنت میبرید با دکمه ی پاور باید سیستم رو دوباره روشن کنید اگه هایبرنت نمیشه باید برید از تو power option فعال کنید
    در هرصورت هرگونه مشکلی تو هایبرنت و استد بای داشتید اول از همه باید ویندوز رو عوض کنید و درایور ها رو به خصوص درایور گرافیک رو برای استند بای آپدیت کنید
    بعضی اوقات با آپدیت کردن بایوس و دیفالت کردنش مشکل حل میشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

با سلام خدمت جناب حامد
    در مورد تعویض محل جامپر ها بله این کارو کرده ام اما نتیجه نداده هاردم هم آی دی ای است سپاسگذار

با سلام
    دوست عزیز شما هارد را به IDEشماره یک در حالت MASTER وصل کنید و CDرا به همان کابل(IDE1) در حالت Slsve نصب کنید . به درگاه IDE2 دی وی دی را در حالت Masterنصب کنید.
    این در حالتی است که شما دارای دو درگاه IDE باشید که از اظهارات شما این گونه معلوم است که دارای در درگاه IDEهستید .
    ولی اگر زمانی یک IDE و یک SATA داشتید، اولویت همیشه با درگاه های قدیمی مانند IDE است و بعد SATA.

موفق باشید.حامد

12. این کاربر از NirvanaH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •