تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 1733 از 4751 اولاول ... 733123316331683172317291730173117321733173417351736173717431783183322332733 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,321 به 17,330 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض

سرویس home به درد نمیخوره شما یک ماه بیست و چهار ساعت شبانه روزم که دانلود کنی کل و هم 20 گیگ بیشتر نمی گیری. قیمتشم فکر کنم حول و حوش بیست تومنه شما با 14 15 تومن یه سرویس حجمی بخر دانلوداتم بزار شبا که رایگانه انجام بده هم برق کمتری می سوزی و سریعتر دانلودات انجام میشه هم ارزونتره.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

جی میل باز شد
    مثل گلوله
    اما دلیل قطعی چند روزه آن چه بوده به نظرتون؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من به مشکل عجیبی برخوردم:
    سرویسی که برام پریروز بستن ، از شاتل نبوده ، از فن آوا بوده
    جالبه امروز اینو فهمیدم که فرداش تعطیله و باید 2 روز صبر کنم
    یوزر و پسورد رو گرفتم ، ولی ارور میده ، ولی توی مای شاتل که میزنم ، درسته و صفحه شخصی رو میاره
    به مخابراتم زنگ زدم ، گفتن از فن آواست
    ولی چطور ممکنه ، این دقیقا سرویسیه که من از شاتل گرفتم:

من با فن آوا 4 ماه پیش فسخ کردم ، خط رو هم همون موقع از رانژه خارج کردن
    یکی این وسط داره دروغ میگه!!
    گیری کردیم!
    مشکل اینه که شبانه رایگان فن آوا هم اینجا جواب نمیده ، مستفیذ بشیم!
    ضمنا اون 512 بود ، همینی که توی امضامه، چرا شد 256!

صفحه چت شاتل چه با حاله ، هنوز وارد نشده ، مینویسه تامل بفرمایید!

آخر فروم باز SevenCity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با حجمی آسیاتک معمولا با سرعت 50 داونلود میکنم با حجمی شاتل هم میشه با این سرعت داونلود کرد؟ (آسیاتک شبانه نداره) اینکه کارمندای آسیاتک توی تایپیکشون میگن همه ی شرکتا داونلود شبانه ی با سرعت پایین دارند و خیلی مزخرفه درسته آیا؟
    یه سرویس ارزون حجمی با سرعت داونلود شبانه ی متوسط میخوام موجوده؟

آخر فروم باز blackhero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با حجمی آسیاتک معمولا با سرعت 50 داونلود میکنم با حجمی شاتل هم میشه با این سرعت داونلود کرد؟ (آسیاتک شبانه نداره) اینکه کارمندای آسیاتک توی تایپیکشون میگن همه ی شرکتا داونلود شبانه ی با سرعت پایین دارند و خیلی مزخرفه درسته آیا؟
    شبانه شاتل قبلا خیلی عالی بود. اما الان افتضاح شده، البته مسوولاش میگن در حال بررسی و رفع مشکل هست، حالا دیگه خدا میدونه راست میگن یا دروغ، معلوم هم نیست کی درست بشه.

6. 2 کاربر از blackhero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

شبانه شاتل قبلا خیلی عالی بود. اما الان افتضاح شده، البته مسوولاش میگن در حال بررسی و رفع مشکل هست، حالا دیگه خدا میدونه راست میگن یا دروغ، معلوم هم نیست کی درست بشه.
    واقعا حالا شاید راست میگن , آخه هر چی میگیم میگن از مخابراته و بدلیل مشکل دیتای مخابرات نمیتونن دلیل سرعت کم رو بررسی کننی ( این قرمزه خیلی بو داره)

اما بعضی هاشون میگن به دلیل دانلود در ساعات رایگان سرعت میاد پایین , اما وقتی من پینگ میگیرم روی 250 هست که همین نشون دهنده ی اینه که ترافیک منطقه پایینه .

اگه همشون یه حرف میزدن خیلی بهتر بود تا اینکه هرکی یه چی .

8. این کاربر از Mohaddi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من 10 روز بیشتر نیست شاتل گرفتم و خدا رو شکر میکنم قبلش ایت تاپیک رو ندیدم چون 100% پشیمونم میکردین
    بابا من در رو زیر 250 نمیاد سرعتم
    شبا هم در ساعت رایگان بین 180 تا 243 هست که اکثر اوقات همون 243
    تقریبا شبی 4 گیگ دانلود دارم
    سرویسمم اکو 512 هست در مشهد مرکز پیروزی

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzad_sh_2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    مدتی بود من مشکلم حل شده بود تا این چند روز اخیر که طبیعی بود تا 22 بهمن ولی دیروز باز دیدم مشکل دارم . زنگ زدم پشتیبانی و گفتم میخوام با مسئولتون صحبت کنم . خیلی سعی کرد با خودش صحبت کنم ولی در نهایت شماره رو گرفتن و چند دقیقه بعد مسئول بخش فنی تماس گرفتن
    حدود 15 دقیقه صحبت کردن و فقط و فقط صحبتشون این بود که فعلاً از مخابرات هست و دیتای بدی رو دارن میدن و گفتن هیچ راهی ندارن بجز گرفتن از مخابرات که اوونم فعلاً مشکل داره و گفتن سراسری هست و از چند شرکت دیگه هم استعلام کرفتم دیدم درسته حرفشون . فعلاً باید صبر کرد ببینیم مخابرات داره اوون زیر میرا چکار میکنه . خدا بخیر بگذرونه فقط

درضمن خبر خوش برای شیرازی ها . از 4 شنبه هفته گذشته 30 مگابایت به پهنای باند شیراز اضافه شده که واقعاً قابل توجه هست و من سرعتم تا 170 هم بالا میره .
    Last edited by farzad_sh_2020; 18-02-2010 at 13:33.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من به مشکل عجیبی برخوردم:
    سرویسی که برام پریروز بستن ، از شاتل نبوده ، از فن آوا بوده
    جالبه امروز اینو فهمیدم که فرداش تعطیله و باید 2 روز صبر کنم
    یوزر و پسورد رو گرفتم ، ولی ارور میده ، ولی توی مای شاتل که میزنم ، درسته و صفحه شخصی رو میاره
    به مخابراتم زنگ زدم ، گفتن از فن آواست
    ولی چطور ممکنه ، این دقیقا سرویسیه که من از شاتل گرفتم:

من با فن آوا 4 ماه پیش فسخ کردم ، خط رو هم همون موقع از رانژه خارج کردن
    یکی این وسط داره دروغ میگه!!
    گیری کردیم!
    مشکل اینه که شبانه رایگان فن آوا هم اینجا جواب نمیده ، مستفیذ بشیم!
    ضمنا اون 512 بود ، همینی که توی امضامه، چرا شد 256!

صفحه چت شاتل چه با حاله ، هنوز وارد نشده ، مینویسه تامل بفرمایید!
    دیدی گفتم یک روزه کار درست نمیشه احتمالا مسئن بخشش اشتباهی اینکار رو کرده.
    تازه به جمع بدبختهای شاتل خوش آمدی. یادت نره حتما حجم دانلودت رو تو روزهای اول بگی چون فکر کنم شما هم از ماه دوم مثل ما سرعتت رو بیارند پایین.

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:18 PM ----------

سرویس home به درد نمیخوره شما یک ماه بیست و چهار ساعت شبانه روزم که دانلود کنی کل و هم 20 گیگ بیشتر نمی گیری. قیمتشم فکر کنم حول و حوش بیست تومنه شما با 14 15 تومن یه سرویس حجمی بخر دانلوداتم بزار شبا که رایگانه انجام بده هم برق کمتری می سوزی و سریعتر دانلودات انجام میشه هم ارزونتره.
    سخت در اشتباه هستی اصلا تو شب بیشتر از 300 مگ نمی تونی دانلود کنید برای هر گیگ هم 9 هزار تومان باید بدید. اصلا سرویس گرفتن از این شرکت مزخرف حماقته من هم اول باور نمی کردم ولی بعد از دو ماه باور کردم و الان پشیمونم و وقت تعویض رو هم ندارم ولی دارم رویه شکایت رو پی میگیرم.

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

اگر به شبی 200 تا 300 مگ راضی هستی بیا شاتل ولی برای هر گیگ اضافه باید 9 هزار تومان پول بدی.

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

واقعا حالا شاید راست میگن , آخه هر چی میگیم میگن از مخابراته و بدلیل مشکل دیتای مخابرات نمیتونن دلیل سرعت کم رو بررسی کننی ( این قرمزه خیلی بو داره)

اما بعضی هاشون میگن به دلیل دانلود در ساعات رایگان سرعت میاد پایین , اما وقتی من پینگ میگیرم روی 250 هست که همین نشون دهنده ی اینه که ترافیک منطقه پایینه .

اگه همشون یه حرف میزدن خیلی بهتر بود تا اینکه هرکی یه چی .
    همش زیر سر خودشون هست اول من هم باور نمی کردم که اگر مودم رو خاموش روشن کنی سرعت میره بالا ولی یکبار تست کردم جواب داد همه چی زیر خود حروم خور کثیفشون هست.

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

پس اگه واسه نصب بخوان کسی رو بفرستن اون پولش جداست؟
    نه آقا پولش همونی هست که میگیرند شما که پول رو دادید چشمشون کور بگذارید بیان خودشون نصب کنند.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من وضعم کلا بد نیست چه روز چه شب با du meter سرعت رسیوم حدود 470 kbps نشون می ده البته قبلا هم بررسی کردم نویز رو خطم دارم مگر نه به نظرم باید بیشتر باشه شبا هم 1 گیگ و خرده ای برای من که شاتل بد نبوده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 29 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 29 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •