تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1730 از 1783 اولاول ... 730123016301680172017261727172817291730173117321733173417401780 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,291 به 17,300 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بجای هزینه و شب زنده داری میتونی ispرو تغیر بدی به شرکتی که حجم بیشتری بهتون میده
    24ساعته هم دانلود کنی تموم نمیشه
    فکر نکن 2ساعت ایرانسل بگیری 60تا100گیگ میتونی دان بزنی در همون لحظه ممکنه هزار تا مشکل سیگنال خرابی سرعت برات بوجود بیاد
    ای اس پی های پر حجم مثل پیشگامان و دیدبان هم سرویس گرفتم و دیدم چه خبره
    من هیچوقت کیفیت و پینگ پایین رو قربانی نمیکنم

ترافیک خود سرویس برای من به اندازه کافی هست، صحبت من برای اون دوستمون که دنبال ترافیک شبانه بود گفته شد. اما نهایت اگه نیاز باشه از مودم فورجی بکاپ استفاده میکنم
    ایرانسل سه ساعته میده دو هزارتومن، 60 گیگ شبانه
    هر جوری هم استفاده کنم، شصت گیگ توی سه ساعت تموم میشه، خوشبختانه پهنای باند منطقه ما زیر پنجاه مگابیت نمیاد، مخصوصا در ساعت های اولیه بامداد کامل میشه و مشکلی با دانلود اضافه ندارم، اگه نیازی به دانلود باشه که نیست.
    بسته شبانه نامحدود صبا هرچی بخوای میتونی توی ماه دانلود کنی، اما انقدری نیاز نیست که اونو بگیرم حتی
    خود ترافیک ماهانه 280 گیگ بین المللی که ماهانه دریافت میکنم، کاملا کافی هست، اضافه هم نیاز شد، شب هم بیدار نبودم ترافیک اضافه میخرم

شما نگران مقدار دانلود من نباش

2. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

ای اس پی های پر حجم مثل پیشگامان و دیدبان هم سرویس گرفتم و دیدم چه خبره
    من هیچوقت کیفیت و پینگ پایین رو قربانی نمیکنم

ترافیک خود سرویس برای من به اندازه کافی هست، صحبت من برای اون دوستمون که دنبال ترافیک شبانه بود گفته شد. اما نهایت اگه نیاز باشه از مودم فورجی بکاپ استفاده میکنم
    ایرانسل سه ساعته میده دو هزارتومن، 60 گیگ شبانه
    هر جوری هم استفاده کنم، شصت گیگ توی سه ساعت تموم میشه، خوشبختانه پهنای باند منطقه ما زیر پنجاه مگابیت نمیاد، مخصوصا در ساعت های اولیه بامداد کامل میشه و مشکلی با دانلود اضافه ندارم، اگه نیازی به دانلود باشه که نیست.
    بسته شبانه نامحدود صبا هرچی بخوای میتونی توی ماه دانلود کنی، اما انقدری نیاز نیست که اونو بگیرم حتی
    خود ترافیک ماهانه 280 گیگ بین المللی که ماهانه دریافت میکنم، کاملا کافی هست، اضافه هم نیاز شد، شب هم بیدار نبودم ترافیک اضافه میخرم

شما نگران مقدار دانلود من نباش
    یعنی کیفیت دیده بان و پیشگامان از شاتل پایینتره ؟ من قصد داشتم از شاتل بیام دیده بان

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یعنی کیفیت دیده بان و پیشگامان از شاتل پایینتره ؟ من قصد داشتم از شاتل بیام دیده بان
    بله قطعا پایین تره
    اول اینکه آی پی پابلیک داینامیک بهتون نمیدن تا هزینه هاشون کم بشه، این یعنی اینکه اگه بخواهید دستگاهی را سرور کنید و یا بازی های آنلاین P2P کنید، موفق نمی شوید و نمیتونید از امکانات پورت فروارد استفاده کنید.
    همینطور استفاده از آی پی مشترک بین چندین نفر از مشترکین باعث میشه، از امکانات بعضی وب سرورها نتونید استفاده کنید
    مثلا سرور آپلود فایل هست که در روز به هر آی پی مقدار کمی اجازه آپلود یا دانلود میده، اگر مشترکین دیگه ای اس پی شما که از همان آی پی شما استفاده میکنند، محدودیت درنظر گرفته شده سرورها را پشت سر بگذارند، شما اجازه استفاده در آن روز را نخواهید داشت.
    حتی ممکن است بخاطر خطرات امنیتی که سایر مشترکین برای یک سرور بوجود آورده باشند با ای پی شما، دسترسی شما به آن سرور قطع گردیده باشد.

مشکل دوم به نسب شاتل این هست که در این ای اس پی ها، قطعی اینترنت دارید، یعنی هر چند روز یک بار مشاهده میکنید تا نیمی از روز نیز اینترنت شما کاملا قطع گردیده و تضمینی برای ارتباط دائم شما نمی دهند.

مشکل سوم کمبود پهنای باند در این ای اس پی هاست، در روز بعد از گذشتن دانلودتان از حد مشخصی، سرعت شما را به شدت کاهش می دهند تا نتوانید ترافیک خیلی زیادی در ساعت باقی مانده آن روز استفاده نمایید، یا در زمان هایی که شبکه آنها شلوغ است سرعت شما بطور خودکار کاهش پیدا میکند و هیچ تضمینی وجود ندارد که همیشه بتوانید همیشه با حداکثر سرعت خریداری کرده خط از اینترنت استفاده نمایید.

مشکل چهارم، پینگ بالاتر، نوسان زیاد پینگ و پکت لاست در ارتباط است که در بسیاری موارد انجام هرگونه بازی آنلاینی را غیرممکن میکند.

این چهار مشکل از جمله مشکلاتی است که در اینگونه آی اس پی ها شاهد خواهید بود، که هم اکنون در شاتل تجربه نمی کنید.
    اگر این مسائل اهمیتی برای شما ندارد و فقط استفاده از ترافیک بیشتر مطرح است که برای تماشای ویدیو آنلاین، تلگرام، اینستاگرام و چیزهایی شبیه به این، لازم است، تعویض ای اس پی می تواند برای شما خوب و به صرفه نیز باشد

5. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

بله قطعا پایین تره
    اول اینکه آی پی پابلیک داینامیک بهتون نمیدن تا هزینه هاشون کم بشه، این یعنی اینکه اگه بخواهید دستگاهی را سرور کنید و یا بازی های آنلاین P2P کنید، موفق نمی شوید و نمیتونید از امکانات پورت فروارد استفاده کنید.
    همینطور استفاده از آی پی مشترک بین چندین نفر از مشترکین باعث میشه، از امکانات بعضی وب سرورها نتونید استفاده کنید
    مثلا سرور آپلود فایل هست که در روز به هر آی پی مقدار کمی اجازه آپلود یا دانلود میده، اگر مشترکین دیگه ای اس پی شما که از همان آی پی شما استفاده میکنند، محدودیت درنظر گرفته شده سرورها را پشت سر بگذارند، شما اجازه استفاده در آن روز را نخواهید داشت.
    حتی ممکن است بخاطر خطرات امنیتی که سایر مشترکین برای یک سرور بوجود آورده باشند با ای پی شما، دسترسی شما به آن سرور قطع گردیده باشد.

مشکل دوم به نسب شاتل این هست که در این ای اس پی ها، قطعی اینترنت دارید، یعنی هر چند روز یک بار مشاهده میکنید تا نیمی از روز نیز اینترنت شما کاملا قطع گردیده و تضمینی برای ارتباط دائم شما نمی دهند.

مشکل سوم کمبود پهنای باند در این ای اس پی هاست، در روز بعد از گذشتن دانلودتان از حد مشخصی، سرعت شما را به شدت کاهش می دهند تا نتوانید ترافیک خیلی زیادی در ساعت باقی مانده آن روز استفاده نمایید، یا در زمان هایی که شبکه آنها شلوغ است سرعت شما بطور خودکار کاهش پیدا میکند و هیچ تضمینی وجود ندارد که همیشه بتوانید همیشه با حداکثر سرعت خریداری کرده خط از اینترنت استفاده نمایید.

مشکل چهارم، پینگ بالاتر، نوسان زیاد پینگ و پکت لاست در ارتباط است که در بسیاری موارد انجام هرگونه بازی آنلاینی را غیرممکن میکند.

این چهار مشکل از جمله مشکلاتی است که در اینگونه آی اس پی ها شاهد خواهید بود، که هم اکنون در شاتل تجربه نمی کنید.
    اگر این مسائل اهمیتی برای شما ندارد و فقط استفاده از ترافیک بیشتر مطرح است که برای تماشای ویدیو آنلاین، تلگرام، اینستاگرام و چیزهایی شبیه به این، لازم است، تعویض ای اس پی می تواند برای شما خوب و به صرفه نیز باشد
    مطئمنی شما از پیشگامان گرفتی؟؟ در مورد ای پی درسته. در مورد پینگ. پینگ این شرکت برای من خوبه. تا بالای 120 نرفته و اکثرا زیر 100 هست. مخصوصا برای 4.2.2.4 و برای بازی اصلا مشکلی ندارم تو 24 ساعت شبانه روز. قطعی نت هم به این شکل تا الان اصلا نداشتمکه نصف روز قطع باش . وقتی شما یک مشکلی دارید انقد راحت جمع نبنید. شاید مرکز مخابراتی شما مشکل داره. گذشتن دانلود از یه حجم مشخصی و افت سرعت رو هم اصلا قبول ندارم. ترافیک شما تموم میشده و احتمالا میرفته رو fup فک میکردید مشکله.کاهش سرعت به شکل خودکار رو قبول دارم. اما همیگشی نیست. و مواقعی که اتفاق میوفته در یک روز نهایت 4 ساعته. و وضع بسیاری از شرکت ها بسیار بدتره از جمله شاتل. با اون حجم و افزایش قیمت احمقانه

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مطئمنی شما از پیشگامان گرفتی؟؟ در مورد ای پی درسته. در مورد پینگ. پینگ این شرکت برای من خوبه. تا بالای 120 نرفته و اکثرا زیر 100 هست. مخصوصا برای 4.2.2.4 و برای بازی اصلا مشکلی ندارم تو 24 ساعت شبانه روز. قطعی نت هم به این شکل تا الان اصلا نداشتمکه نصف روز قطع باش . وقتی شما یک مشکلی دارید انقد راحت جمع نبنید. شاید مرکز مخابراتی شما مشکل داره. گذشتن دانلود از یه حجم مشخصی و افت سرعت رو هم اصلا قبول ندارم. ترافیک شما تموم میشده و احتمالا میرفته رو fup فک میکردید مشکله.کاهش سرعت به شکل خودکار رو قبول دارم. اما همیگشی نیست. و مواقعی که اتفاق میوفته در یک روز نهایت 4 ساعته. و وضع بسیاری از شرکت ها بسیار بدتره از جمله شاتل. با اون حجم و افزایش قیمت احمقانه
    روی همین خطم 5 ماه مشترک پیشگامان بودم - یک سال و نیم پارس آنلاین - 8 ماه شاتل
    قبل از اون هم شرکت های دیگه رو استفاده کردم، حتی شرکت هایی که اسمی ازشون برده نمیشه توی تاپیک ها رو هم من در محل های مختلف مشترکشون بودم.
    بگذریم.
    این نظر من هست به این علت که هیچ کدوم از این شرکت های پینگ زیر 100 تا به حال حداقل توی سه سال اخیر به من ندادند و صبانت داره میده.
    قطعی هم من در هفته حداقل 4 ساعت قطعی داشتم روی پیشگامان. نوسان و پکت لاست هم زیاد بود در حدی که دو ماه آخر اصلا قابل استفاده نبود سرویسشون
    اگه مشکل از مرکز مخابراتی بود، این مشکلات را باید روی شاتل که در همون مرکز مخابراتی داره سرویس میده هم داشتم، اما اینجوری نیست.

من واقعیت ها رو از نظر خودم و با توجه به تجربه کسب شده گفتم، دلیلی نداره که شما یا هر شخص دیگه ای بی دلیل صحبت من رو قبول کنه.
    شما هم درصورت نارضایتی از هر ای اس پی ، اون رو تعویض کنید تا در نهایت به چیزی که مطلوب شماست دست پیدا کنید.

اصلا بگذارید اینجوری بگم، حتما دستگاه های پیشگامان و اسیاتک در مرکز مخابراتی ما، بد هستند و موجبات اختلالات ارتباطی را فراهم میکند اما دستگاه های بعضی از آی اس پی های دیگه، خیر .

در کل اینترنت ایران چیز بدردبخوری نیست که بشه ازش تعریف کرد، اینها فقط مقایسه در همین وضعیت بد اینترنتی در ایران هست

8. 3 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

بله قطعا پایین تره

الان چه شرکتایی میشه رفت که مشکلاتی رو که گفتین نداشته باشن ولی ارزونتر از شاتل هم باشن چون شاتل خیلی گرون کرده ؟

10. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

در مورد ترافیک هم میتونید امتحان کنید، یک روز در طی روز حداقل 80 گیگابایت از سرویستون دانلود کنید (در شرایطی که حتی بیشتر از هزارگیگابایت اعتبار باقی مانده دارید) و در ساعت ده و یازده شب، تست سرعت کانکشن خارجی بگیرید با نرم افزارهای تست سرعت، مثل اسپید تست.
    اگه سرعت ارتباط بجای 16 مگابیت به 2 مگابیت کاهش پیدا کرده بود، گوشی را بردارید و با پشتیبانی آی اس پی تماس بگیرید و به این موضوع اعتراض کنید.
    خواهید دید که در همان لحظه سرعت شما را مجدد به 16 مگابیت بازمیگردانند.

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

الان چه شرکتایی میشه رفت که مشکلاتی رو که گفتین نداشته باشن ولی ارزونتر از شاتل هم باشن چون شاتل خیلی گرون کرده ؟
    بصورت صحیح و خطا بگردید و هر آی اس پی که براتون مطلوب بود همونجا بمونید
    خواست های هر کسی از اینترنت متفاوته، به همین علت هم نظرات در مورد آی اس پی ها تفاوت پیدا میکنه
    بعضی فقط صرفه اقتصادی مورد نظرشون هست، بعضی ها هم یک چیزهایی جزئی که شاید به چشم خیلی از آدم ها نیاید بشدت براشون دردسرساز بشه
    درثانی، وضعیت اینترنت حتی در یک آی اس پی، از یک مرکزمخابراتی تا مرکز مخابراتی دیگه متفاوته، پس نمیشه نسخه پیچید از ای اس پی هایی که فکر میکنید ممکنه براتون راضی کننده باشند، سرویس یک ماهه بگیرید و اگه راضی نبودید سرماه دوباره تعویضشون کنید، انقدر اینکار را تکرار کنید تا آی اس پی دلخواه خودتون رو پیدا کنید که قابل تحمل باشه

13. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

بصورت صحیح و خطا بگردید و هر آی اس پی که براتون مطلوب بود همونجا بمونید
    خواست های هر کسی از اینترنت متفاوته، به همین علت هم نظرات در مورد آی اس پی ها تفاوت پیدا میکنه
    بعضی فقط صرفه اقتصادی مورد نظرشون هست، بعضی ها هم یک چیزهایی جزئی که شاید به چشم خیلی از آدم ها نیاید بشدت براشون دردسرساز بشه
    درثانی، وضعیت اینترنت حتی در یک آی اس پی، از یک مرکزمخابراتی تا مرکز مخابراتی دیگه متفاوته، پس نمیشه نسخه پیچید از ای اس پی هایی که فکر میکنید ممکنه براتون راضی کننده باشند، سرویس یک ماهه بگیرید و اگه راضی نبودید سرماه دوباره تعویضشون کنید، انقدر اینکار را تکرار کنید تا آی اس پی دلخواه خودتون رو پیدا کنید که قابل تحمل باشه
    اینطوری که یه سال زمان میبره

یه سوال دیگه .این سایت shecan.ir که dns براسی رفع تحریم میزاره dns هاش امن هستن ؟ یعنی ممکنه با این dns ها وقتی وارد سایت درگاه بانکی میشیم جعلی هدایتمون کنی به سایت های فیک ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اینطوری که یه سال زمان میبره

یه سوال دیگه .این سایت shecan.ir که dns براسی رفع تحریم میزاره dns هاش امن هستن ؟ یعنی ممکنه با این dns ها وقتی وارد سایت درگاه بانکی میشیم جعلی هدایتمون کنی به سایت های فیک ؟
    این سایت شکن، پیشنهاد وزارت ارتباطات هستش، یک جوری طراحی شده که مسئله هدایت فقط در زمانی فعال بشه که شما درخواست بازکردن وب سایت هایی رو یکنید که توسط شرکت های خارجی تحریم شده اند، در غیر اینصورت ارتباط را مستقیم برقرار میکند.
    مثلا اگه زنگ بزنید به ای اس پی شاتل و بگید در بازی تحریم شده مشکل دارید، ممکنه به شما بگن که طبق پیشنهاد وزارت ارتباطات، دی ان اس های شکن را داخل دستگاهتون وارد کنید.

از نظر من بعید هست که شما رو به درگاه فیک هدایت کنه، البته چنین امکانی براشون وجود داره اما انجامش نمیدن
    شما هم میتونید برای اطمینان از واقعی بودن وب سایت، یک بار اون رو از داخل ویندوز پینگ بگیرید، بار دیگه از طریق وب سایت های پینگ در روی اینترنت.
    اینجوری اگه آی پی های متفاوتی رو دریافت کردید که مربوط به وب سرور تراکنش های مالی نیست، متوجه خواهید شد که این سرویس شما رو برای تراکنش بانکی به یک وب سایت فیک هدایت کرده.

دانلود ویدیو مختصر که قبلا برای یکی از دوستان ضبط کردم در این ارتباط :

DNS Proxy شکن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موضوع DNS Server ها
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •