تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 172 از 314 اولاول ... 72122162168169170171172173174175176182222272 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,711 به 1,720 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

سلام
    یک سوال برام پیش اومد خیلی سرچ کردم ولی چیز نفهمیدم
    فرق این 4 لپ تاپ چی هست؟:
    HP Pavilion dv6-6095ex
    HP Pavilion DV6-tqe
    HP Pavilion dv6-6080ee
    HP Pavilion dv6-6080se
    با سپاس
    ببینید دوست عزیز به دلیل این که سیستم Distribution خاصی در کمپانی اچ پی اعمال می شه هر Region با منطقه با پسوند یا شماره خاصی نام گذاری شده و از هم قابل تفکیک هست ....
    اما از لحاظ ساخت و کیفیت قطعات کاملا برابر هستن و تفاوتی ندارن....
    مثل ef که مربوط به فرانسه و nr مریوط به نروژ ....
    وووو.............

2. این کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

سلام دوستان
    رفیقم میخواد مدل ایسوس N53 Sv رو بخره .
    ولی من نظرم اینه که 6070 که همقیت این مدل هست رو بخره .
    و تنها مشکلی که داریم اینه که گارانتی معتبری نداره . (گارانتی ایران hp خیلی گرونه )
    میخواستم بدونم همه بچه هایی که از خانواده 6050 و 6070 و 6080 و 6090 گرفتن با چه گارانتی خریدن ؟
    ممنون
    اولا آواتارت فوق العاده تهوع آوره نمی دونم ساندیسی هستی یا نه اما برش دار تا .....
    اما در مورد گارانتی ....
    به دلیل این که مملکت الله اکبر توسط ایادی استکبار و در راس آآآآآآآآان آمریکا خونخوار تحریم شده هیچ گونه گارانتی و ساپورت رسمی توسط این برند در ج.ه.ن.م ا.س.ل.ا.م.ی وجود نداره ....
    اما به دلیل کیفیت بسیار بالای ساخت و استفاده از قطعات فوق العاده عالی در این سری مساله گارانتی کاملا بی اهمیت می شه و حتی در مواقع ضروری هم نمی تونه زیاد امکان خاصی رو از لحاظ فنی به کاربر ارائه بده....
    پس نگرانی در این مورد کاملا بی مورد هست و شما می تونی با توجه به شریط فنی و انجام 140 تست وبیش از 95000 ساعت چک فنی رو این سیستم خرید مطمئنی داشته باشی....

4. این کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

بچه ها خواهشن انقدر سوالای سطحی و کودکانه نپرسین...
    خسته شدم ....
    یه چیز بپرسین من به چالش یکشونین....
    وای اعتماد به نفسو داری ...
    ها ها ها .....

6. این کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه yas44co's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    پشت در خونمون

7

معمولا باید چقد باشه دمای ایده ال cpu ؟
    قبلا تا 23 پایین اورده بودمش ولی حالا از 48 دیگه هنگامه کار پایین تر نمیاد
    نمی دونم مشکل کجاست تمامه تنظیماتم درسته....
    اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه
    البته تا 75 جا داره ها چون Core i7 2630 تازه از 75 درجه خطای محاسباتیش شروع میشه که اونم یک نانو فلاپ در هر 32 گیگا فلاپ

8. این کاربر از yas44co بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

بچه ها یه سوال
    ati از physc (فک کنم درست نوشتم) پشتیبانی نمی کنه. پش یعنی ممکنه تو اجرای بازی ها کم بیاره؟؟ یا نتونه کیفیت خوبی اجراشون کنه؟
    ببینید دوست عزیز تعداد بازی هایی که از تکنولوژی بی اهمیت Physics پشتیبانی می کنن بسیار کم هست و تصور شما در مورد تاثیر گذاری اون در بازی ها کاملا نادرست هست....
    توضیح زباد اما اصلا نیاز به گفتن نیست....
    ضمنا اگر قرار هست نظر کسی با هر چیز مسخره تغییر کنه واقعا باید نسبت به آینده اون شخص کاملا احساس شکست کرد....

10. این کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ببخشین شما با این میگین لپتاپ!!!! این که یه سرور تمام عیاره!!!!
    مادر جان 4 گیگ دی دی ار 5 برای 5010 ام!!!! 2920!!!!! 250اس اس دی!!!!
    خداییش به درده دیتاسنتر میخوره!!! میشه سرور 3دی مکسش کرد!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

جدی نگیر اختمالا یک هارد هم داره که جا افتاده!!!

داره خودمونی میشه yas44co's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    پشت در خونمون

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با چند تا کاره ساده و وب گردی این قدر بالا اومده دما

[
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم اون توربو بیشتر از 2 گیگا هرتز که سوال کرده بودند که خودش انجام میده.....
    ببخشید هر کار کردم مثله آدم آپ نشد ارور میداد...
    Last edited by yas44co; 12-08-2011 at 23:28.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ببینید دوست عزیز تعداد بازی هایی که از تکنولوژی بی اهمیت Physics پشتیبانی می کنن بسیار کم هست و تصور شما در مورد تاثیر گذاری اون در بازی ها کاملا نادرست هست....
    توضیح زباد اما اصلا نیاز به گفتن نیست....
    ضمنا اگر قرار هست نظر کسی با هر چیز مسخره تغییر کنه واقعا باید نسبت به آینده اون شخص کاملا احساس شکست کرد....
    ممنون که جواب دادی
    اگه جمله آخرت رو با من بودی که باید بگم که 1.5 میلیون پوله... یکی دو هزار تومن نیست که آدم ازش راحت بگذره. باید بهترین چیزی که می تونه رو بخره با پولش و هر چی هم بررسی کنه بد نیست. دومن من نمی دونستم phiscs چیه ! چون تو یه فروم دیگه خوندم که بازیا نیاز به phiscs دارن و اون موقع phiscs برای من چیز مسخره ای نبود.گفتم خوب چه فایده داره گرافیکه به این قوی ای نتونه بازی رو اجرا کنه. سومن انقدر تو این تاپیک مشکل های جور واجور پیش اومده که آدم شک می کنم و باید به منی که با کلی زحمت این پولو جور کردم حق داد که نظرش عوض شه
    Last edited by maka2; 12-08-2011 at 22:53.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

ممنون که جواب دادی
    اگه جمله آخرت رو با من بودی که باید بگم که 1.5 میلیون پوله... یکی دو هزار تومن نیست که آدم ازش راحت بگذره. باید بهترین چیزی که می تونه رو بخره با پولش و هر چی هم بررسی کنه بد نیست. دومن من نمی دونستم phiscs چیه ! چون تو یه فروم دیگه خوندم که بازیا نیاز به phiscs دارن و اون موقع phiscs برای من چیز مسخره ای نبود.گفتم خوب چه فایده داره گرافیکه به این قوی ای نتونه بازی رو اجرا کنه. سون انقدر تو این تاپیک مشکل های جور واجور پیش اومده که آدم شک می کنم و باید به منی که با کلی زحمت این پولو جور کردم حق داد که نظرش عوض شه
    ببینید دوست عزیز pysx یه موتور تجزیه و تحلیل فیزیکی و اختصاصی برای SDk ها هست....
    به عبارت دیگه یک نوع شتاب دهنده شبیه سازی شده برای پردازش بسیاری از محاسبات گرافیکی هست ....
    به این معنی که مثلا در ساخت یک بازی کدنویس دیگه مجبور نیست برای هر صحنه گرافیکی کدهای خاص و پیچیده ای بنویسه و این مساله رو بر عهده Physx قرار می ده و اون رو شبیه سازی می کنه....
    در کارت های گرافیک Nvidia تمام این عملیات بر عهده Gpu هست اما در Amd/Ati gpu فقط شبیه سازی بر عهده Gpu هست و محاسبات رو Cpu انجام می ده....
    حالا قسمت جالب این هست که شمایی که فکر می کنی باید از خرید Ati به دلیل نداشتن Physx منصرف شد کاملا در اشتباهی ....
    به دلیل این که در کارت های Nvidia که تمام عملیات بر عهده Gpu هست فشار سنگینی رو روی پردازنده گرافیکی وارد می کنه و افت فریمی بسیار شدیدی رو در بازی ایجاد می کنه.....
    اما در Ati اینطور نیست و فقط شبیه سازی عملیات بر عهده پردازنده گرافیکی هست و اجرای اون بر عهده Cpu.....
    توضیح خیلی زیاد هست اجازه بدین تا همین جا بسنده کنم ....
    فقط این رو هم بدونین تعداد بازی هایی که تکنولوژی Physx رو ساپورت می کنن بسیار کم هست و پشتیبانی و توسعه این تکنولوژی از رشد فوق العاده پایینی و در حد صفر برخورداره.....
    Last edited by em0fab0y; 12-08-2011 at 23:15.

16. 2 کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •