تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 171 از 275 اولاول ... 71121161167168169170171172173174175181221271 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,701 به 1,710 از 2750

نام تاپيک: HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

این مشکل از رامه روی گوشی ونواقص اونه.من روی 1.48 خیلی این مشکل رو داشتم و فقط با درآوردن باتری ،سافت ریست یا خاموش کردن وروشن کردن حل می شد.وقتی این جوری می شد دیگه نمی شد صدای موزیک را کم وزیاد کرد و گوشی قاط می زد.

روی 1.66 هم یک با ر امروز شبیه این مشکل رو داشتم.

یک بار گوشی را خاموش وروشن کن .اگه درست نشد می تونی سافت ریست یا factory reset کنی.

فکر نکنم به رام آسیب بزنه بلکه گوشی رو می بره به زمانی که تازه رام نصب شده بود.

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

من یه مشکل جدید دارم.
    نه نرم افزار خاصی نصب کردم و نه چیز دیگه ای
    اما تا media player رو اجرا می کنم و فایل موزیک شروع میشه به پخش بعد از چند ثانیه stop میشه و ادامه نمیده
    اولش ارور هم میداد و میگفت send report کنم یا نه ولی حالا فقط قطع میشه
    روی همه موزیکای خوده گوشی و بقیه موزیکا هم همینطوره
    می خواستم با اون دکمه قرمزه پشت گوشی ریست کنم اما میترسم ویندوزش بهم بریزه
    سوالم اینه اگه اینکارو بکنم و ریست بشه به حالت اولی که گوشیو خریدم برمی گرده و آیا برنامه هایی که از اول روش بوده باقی می مونه یا پاک میشه
    چون گوشیم گارانتی یاس و نمی دونم آیا برنامه هایی که از اول روش بوده ماله کمپانیه یا یاس ریخته؟
    مثل Facebook googel map office you tube و غیره
    لطفا راهنماییم کنید
    در ضمن اگه این رام جدیدو نصب کنم آیا مشکل حل میشه یا نه؟
    بله همچین مشکلی گاهی در i900 هم برای من پیش میومد ولی حتی بدون خاموش روشن هم حل میشد در ضمن او ن دکمه قرمزی که شما میگین اصلا ربطی به پاک شدن برنامه ها نداره و فقط کاره خاموش روشن رو انجام میده و اصلا هیچ اتفاق خاصی نمیوفته ...شما بهتره دکمه رو بزنین تا مشکلتون حل بشه ....و اون برنامه هاییم که شما میگین ماله یاس نیست بلکه به صورت اولیه روی گوشی نصب بوده و به هیچ وجه قابل پاک شدن نیستن

---------- Post added at 10:38 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

آخیش ! بالاخره تموم شد !
    آقا دم همه با هم گرم ! خیلی خیلی پست های عالی ای داشتین ...
    ماشاالله تعداد اساتید هم خیلی زیاده, میترسم تک تک نام ببرم یهو یکی از قلم بیفته و کلی شرمنده اش بشم, ولی به هر حال به نظر من آقا مهدی خیلی خیلی برای این بخش از همون اول زحمت کشیدن که جا داره جداگانه از ایشون تشکر کنم (چون هر چیزی که جدید میومد رو ایشون داوطلبانه تست میکردن و خیلی چیزای دیگه که نیازی به توضیح نیست) خلاصه خیلی خیلی ممنون از همه
    الان من سه تا مشکل اصلی رو در طول این پست ها دیدم که آنتن و دوربین و فارسی ساز بود, که خوب به نظر همه ی این مشکلات با رام عربی درست شده, میخواستم ببینم که مشکل اساسی دیگه ای نداره این گوشی که به نظرتون مهم بیاد قبل از خریدش بدونم ؟
    دیگه این که مهدی جان من ندیدم لینک اون برنامه ای که میگفتی صفحه ها رو تغییر میده و میتونی برای همه ی تب ها از عکس زمینه استفاده کنی و اون بخش که منو های اون بالا (!) رو تغییر میداد رو جایی گذاشته باشی, چون اون صفحه هایی که از گوشیت گذاشته بودی خیلی زیادی محشر بود و خیلی باهاش حال کردم, ممنون میشم اگه لینک اون رو هم بزاری
    فعلا همین, ببخشید زیاد شد
    شاد و سربلند باشید
    سینا
    آقا سینا شما میگین میخواین HD خودتونو بفروشین بعد به من میگین ID یاهو رو بدم و منم که دادم پس دیگه چرا اقدامی نمیکنین؟؟؟به پیغام خصوصی هم که جواب نمیدین؟؟؟

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

آخیش ! بالاخره تموم شد !
    آقا دم همه با هم گرم ! خیلی خیلی پست های عالی ای داشتین ...
    ماشاالله تعداد اساتید هم خیلی زیاده, میترسم تک تک نام ببرم یهو یکی از قلم بیفته و کلی شرمنده اش بشم, ولی به هر حال به نظر من آقا مهدی خیلی خیلی برای این بخش از همون اول زحمت کشیدن که جا داره جداگانه از ایشون تشکر کنم (چون هر چیزی که جدید میومد رو ایشون داوطلبانه تست میکردن و خیلی چیزای دیگه که نیازی به توضیح نیست) خلاصه خیلی خیلی ممنون از همه
    الان من سه تا مشکل اصلی رو در طول این پست ها دیدم که آنتن و دوربین و فارسی ساز بود, که خوب به نظر همه ی این مشکلات با رام عربی درست شده, میخواستم ببینم که مشکل اساسی دیگه ای نداره این گوشی که به نظرتون مهم بیاد قبل از خریدش بدونم ؟
    دیگه این که مهدی جان من ندیدم لینک اون برنامه ای که میگفتی صفحه ها رو تغییر میده و میتونی برای همه ی تب ها از عکس زمینه استفاده کنی و اون بخش که منو های اون بالا (!) رو تغییر میداد رو جایی گذاشته باشی, چون اون صفحه هایی که از گوشیت گذاشته بودی خیلی زیادی محشر بود و خیلی باهاش حال کردم, ممنون میشم اگه لینک اون رو هم بزاری
    فعلا همین, ببخشید زیاد شد
    شاد و سربلند باشید
    سینا
    شما لطف دارین من هر کاری کردم وظیفه بوده

این یه برنامست که هوم اسکرین شما رو این شکلی می کنه:

به شرتکاتها هم اضافه می کنه...قابل تغییر به 12-16 و 20 شرتکات هست:

Max Manila 2.5 - v2.7 Main (beta)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر با برنامه حال نکردید و خواستید فقط هوم والپیپرتون تو تمام تب ها نمایش داده بشه از این برنامه استفاده کنید:
    کد:
    اینم برنامه واسه تغییر تسکبار:
    کد:
    موفق باشید

4. 8 کاربر از M@hdi-B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

من یه مشکل جدید دارم.
    نه نرم افزار خاصی نصب کردم و نه چیز دیگه ای
    اما تا media player رو اجرا می کنم و فایل موزیک شروع میشه به پخش بعد از چند ثانیه stop میشه و ادامه نمیده
    اولش ارور هم میداد و میگفت send report کنم یا نه ولی حالا فقط قطع میشه
    روی همه موزیکای خوده گوشی و بقیه موزیکا هم همینطوره
    می خواستم با اون دکمه قرمزه پشت گوشی ریست کنم اما میترسم ویندوزش بهم بریزه
    سوالم اینه اگه اینکارو بکنم و ریست بشه به حالت اولی که گوشیو خریدم برمی گرده و آیا برنامه هایی که از اول روش بوده باقی می مونه یا پاک میشه
    چون گوشیم گارانتی یاس و نمی دونم آیا برنامه هایی که از اول روش بوده ماله کمپانیه یا یاس ریخته؟
    مثل Facebook googel map office you tube و غیره
    لطفا راهنماییم کنید
    در ضمن اگه این رام جدیدو نصب کنم آیا مشکل حل میشه یا نه؟

سلام.

مشکل رو نمیدونم از چیه چون من تا حالا باهاش برخورد نداشتم.اما قطعا" با سافت ریست مشکل حل میشه .با اون دکمه قرمز اگر ریست کنید مشکلی برای برنامه هاتون پیش نمیاد شما با هارد ریست کردن گوشیتون برمیگرده به حالت اولیه نه با سافت ریست.یاس هیچ برنامه ای رو گوشی نصب نمیکنه.و تمام برنامه ها برنامه های کارخونه هست.برای نصب رام جدید هم شما میتونید ریویو هایی که تو سایتهای ایرانی و خارجی هست رو بخونید و با اطمینان نسبی اقدام به نصب رام جدید کنید.

6. 2 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت sshaffafi10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام.

مشکل رو نمیدونم از چیه چون من تا حالا باهاش برخورد نداشتم.اما قطعا" با سافت ریست مشکل حل میشه .با اون دکمه قرمز اگر ریست کنید مشکلی برای برنامه هاتون پیش نمیاد شما با هارد ریست کردن گوشیتون برمیگرده به حالت اولیه نه با سافت ریست.یاس هیچ برنامه ای رو گوشی نصب نمیکنه.و تمام برنامه ها برنامه های کارخونه هست.برای نصب رام جدید هم شما میتونید ریویو هایی که تو سایتهای ایرانی و خارجی هست رو بخونید و با اطمینان نسبی اقدام به نصب رام جدید کنید.
    سلام.من هم مهی مشکل رو دارم.
    سافت ریست هم میکنم واسه چند ثانیه درست میشه ولی دباره همین مشکل پیش میاد.

داره خودمونی میشه fasters7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    طهران کبیر

پيش فرض

آقا سینا شما میگین میخواین HD خودتونو بفروشین بعد به من میگین ID یاهو رو بدم و منم که دادم پس دیگه چرا اقدامی نمیکنین؟؟؟به پیغام خصوصی هم که جواب نمیدین؟؟؟
    من به اون آیدی که شما داده بودین پیغام دادم (pm) , ولی جوابی نرسید بهم ... پیغام خصوصی هم به دلیل کم بودن تعداد پست هام نمیتونم بدم. ولی وقتی که داشتم همه ی پست های قبل رو میخوندم یه جا گفته بودین که از شهرهای دور افتاده ای مثل تهران (!) که منم توشم نمیتونین تهیه کنین مگر این که خود فروشنده بیاد اونجا و بهتون تحویل بده که متاسفانه نمیتونم این کارو انجام بدم, ولی باز هم ممنون از توجهتون

آقا مهدی, باز هم خیلی ممنون, ببخشید من تازه واردم, نمیتونم از پست هاتون تشکر کنم !
    دیروز من توی مرکز موبایل پایتخت بودم, قیمت HD2 رو به من 770 با گارانتی یاس و 780 با گارانتی پرشین گفت, یه کم زیاد گفته, نه ؟
    فقط یه مشورت هم در مورد قیمت فروش اچ دی میخواستم بگیرم, اگر ممکنه دوستان یه راهنمایی کنن که کجا باید پست بزارم ؟

9. این کاربر از fasters7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

قیمت روز پاکت پی سی / Pocket PC

کد:

11. 3 کاربر از M@hdi-B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام بر همگی

دیروز رفتم بازار یه جور روکش برای موبایل دیدم

یه جور روکش هست سبیه به روکشِ شفافی که برای تودوزیِ ماشین به کار میره اما بسیار مقاوم و ضد خدش هست . ساخت امریکاست .

رو قوطیش نوشته بود از این نایلون که 2 میلیمتر ضخامت داره در صنایع هواپیمایی و نظامی استفاده میشه

تو کویت روکشِ اچ دی 2 حدود 30 هزار تومن قیمتش هست که البته به نظر من بسیار گران هست

به صورت قطعاتی هست که اون رو روی قسمتهای مختلف موبایل حتی صفحه میچسبونین . البته گفته میشه چسبش به موبایل نمیچسبه و بعدا که نخواستینش میشه راحت بکنینش

صاحب مغازه موبایلش رو باهاش روکش کرده بود و من یه کمیش رو کندم دیدم به سختی کنده میشه و اما اثری به جا نمیزاره

کاملا شفافه و موبایل رو از همه چیز جز ضربۀ بسیار قوی حفظ میکنه و با گارانتیِ نا محدود longlife .

اگه گرون نبود خریده بودمش .

این لینک برایِ مشاهدۀ این روکش هست

کد:
    این هم لینک سایتشه

کد:
    کد:

Your search for a(n) HTC HD2 case, skin, or cover is now over. ZAGG's invisibleSHIELD™ is an exceptionally clear and virtually indestructible film that will protect your HD2 from unsightly scratches. Our exclusive, patented film - with [URL="http://www.zagg.com/invisibleshield/htc-hd2-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php#hidden_nano"]nano-memory™ technology - covers and shields your device, keeping it as pristine as the day you took it out of the box.

The precision pre-cut invisibleSHIELD applies directly to your HD2, providing the toughest, most durable protection you will find. The invisibleSHIELD has its origins in the military, where it was used to protect high-speed helicopter blades from dust, dirt and debris. Now you can use that same powerful technology to protect your HD2.

The invisibleSHIELD is only .2 millimeters thick making it the slimmest HD2 skin or HD2 cover of its kind. It is so tough that we back it with a lifetime guarantee. So, if it ever does wear or scratch, we will replace it for free, for the life of your device. And if you ever need to remove the invisibleSHIELD, no problem; it comes off clean and leaves no sticky residue.

If you're still not convinced, check out our javascript: productTabs_o(2);"demo video and see for yourself how strong ZAGG's invisibleSHIELD™ really is.
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 06-02-2010 at 02:38.

داره خودمونی میشه vahid2533's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من با این رام جدید مشکل هنگ کردن دارم چگونه می شود گوشی را به ورژن قبلی برگرداند. آیا با رام جدیدتری که سایت اچ تی سی قرار داده است مشکل حل می شود یا خیر

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

سلام بر همگی

دیروز رفتم بازار یه جور روکش برای موبایل دیدم

یه جور روکش هست سبیه به روکشِ شفافی که برای تودوزیِ ماشین به کار میره اما بسیار مقاوم و ضد خدش هست . ساخت امریکاست .

If you're still not convinced, check out our javascript: productTabs_o(2);"demo video and see for yourself how strong ZAGG's invisibleSHIELD™ really is.
    بله این که شما میگین Invisible Shield هست که یکی دو ساله برایه انواع گوشی به بازار اومده و اتفاقا تو مبایلستان برای خودشون بازاری راه انداختن و به قیمت های گزاف به تهران و شهرستانیها میفروشن!! اتفاقا شما قیمت خوبی گرفتی چون تو مبایلستان زیره 40 تومن نبود! شرکت ZAGG تو ایران خوب خودشو جا کرده و نمیزاره شرکت های دیگه بازارداری کنن

15. این کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •