تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1705 از 1805 اولاول ... 705120516051655169517011702170317041705170617071708170917151755 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,041 به 17,050 از 18045

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

ببین حتی اگر رو ppoe هم بزاری زمانی که کامپیوتر ساعت 4 روشن میشه تقریبا بین ساعت 6 تا 6:45 ارتباط قطع میشه و همچنین کمترین زمان ممکن برای اتصال مجدد اتوماتیک مودم 2 دقیقه در بهترین شرایط هست که این باعث میشه متاسفانه idm دستور به خاموشی کامپیوتر میده میده و دیگه نمیشه تا 9 صبح استفاده کرد

نمام این اختلال ها برنامه ریزی شده است کاملا دزدی تو روز روشن چرا قبلا نبود

تو زومیت یکی گفت مخابرات اصفهان با شبانه میشه شبی 15 گیگ دان کرد با همین طرح 2020 45 تومن بعد اینجا ! نمی دونم این ملک جعفریان کی میره کنار

من یکبار به پشتیبان منطقه ای در تلگرام از دزدی مخابرات حرف زدم ناراحت شد این پیام رو داد:

(((متاسفانه اگه ۲۰۲۰ یا ... ازشون دزدی میکنه فکر میکنن مخابراته
    یکی نیست به اینا بگه ۲۰۲۰ دست یاسر دوستخواه از بخش خصوصی هست
    قبل از این دست گلد نت بود ، کلی از مردم خورد و برد مچشو گرفتن شمارشو تحویل داد به یکی دیگه فکر میکنی درست شد؟
    همیشه از جایی خرید کن که معتبر باشه
    و حجمتو هاپولی نکنن ))))

دقیقا درسته

جناب مهندس ملک جعفریان حدود 1 ماه هست. مدیرعامل نیستن.
    رییس مخابرات عوض شده.

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

دوستان چند روز پیش کمپینم تموم شد و خواستم تخلیه کنم . منتهی اینقدر اذیت کردن واسه تخلیه خط و چون عجله داشتم و نت لازم بودم مجبور شدم دوباره همین طرح 2020 رو بگیرم منتهی 43 تومنیش رو گرفتم که موقتی باشه .

حالا اگه این طرحم حجمش که تموم شد و خواستم مثلا بعد از 2 ماه تخلیه کنم با یه درخواست تخلیه حله ؟ یا باز دردسر داره ؟

راستی واسه دانلود شبانه چطوریه ؟ روی بریج مشکلی نداره ؟ یا بهتره رو ppoe باشه ؟ چون دیگه تو این ساعت باید سیستم خودش روشن بشه و کانکت بشه و خاموش بشه . دستکاری که قبلش لازم نداره . اره ؟ البته من دانلودم کمه و نیم ساعت بعد و قبل از بازه رایگان میخوام بزارم واسه دانلود .
    Last edited by Gregar; 15-12-2015 at 14:11.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تایید میشه . مخابرات یک شاه دزد واقعیه
    چوپونهای دروغگویی هم که اونجا استخدام کرده معلوم نیست مست هستن یا سرشون با کجاشون بازی میکنه. طرح 2020 با 120GB حجم دیشب رزرو کردم توی سامانه زده 80GB !!! همین اول دوره خواستن 40 گیگ رو بعنوان حق الدزدی! خودشون کنار بذارن
    یعنی اگر که مشترکشون کاربری آماتور باشه و حجم های خریداری شده رو چک نکنه تا بعدا زیر و بالاشون رو بابت این دزدی ها یکی کنه ببین چطور توی پاچش میره. بیخود نیست همه حتی چوپون دروغگو هم صداش درامده که اینا دزدن!!!

دقیقا درسته.
    من هم طرح 43 تومنی 2020 رو گرفتم ولی وقتی رفتم تو سایت برام زده بود طرح برنزی 3 ماهه 9 گیگابایت به معنای واقعی اگر چک نمی کردم تو پاچم بود...حالا فرض کن چه کلاه گشادی میره سر اونایی که مثل ما اینترنت باز نیستن و نمی دونن چی به چیه

4. این کاربر از kingmostafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه XXS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یک سوال
    این طرح20گیگ شبانه دار اگه حجمش تموم شد باید حتما 20 گیگ شارژ کرد؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

نوشته شده توسط
    shoojats [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    رات یه قانون گذاشنه با یه ای پی بیش از 2 ساعت کانکت باشی قطع میشه تنها راه حلش هم اینه که از تو تنظیمات مودم brige بزاری رو ppope...میخاستم ایا این جوابش درسته؟؟؟
    من این پست رو پیدا نکردم مثل اینکه ویرایش شده
    اما این حرف رو یکی دو ماه قبل منم گفتم
    راه علاج ساده ای هم داره
    یک گوشی یا تبلت رو به وایرلس خانه بذارین وصل بمانه. برنامه ی هواشناسی اون رو هم تنظیم کنین هر 1 ساعت بروزرسانی بشه! هم مصرف داده ی ناچیزی خواهد داشت و هم اینکه ip شما بیکار نمی مانه تا غیرفعال بشه و نیاز به ریبوت مودم برای گرفتن ip پیش بیاد
    اینکه یوزر/پس رو به مودم داده و خط pppoe باشه که یک مطلب بدیهیه. بندرت کسی این روزها مودم وایرلس رو روی بریج تنظیم میکنه!

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

امشب پینگ خیلی خوب شده مثل قبلا فقط خدا کنه این روال همیشه ادامه داشته باشه

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

جدا ؟ من فکر میکردم که طرح جدید 2020 رو گرفتم پینگ بهتر شده . نگو کلا همگیه .

دوستان چند روز پیش کمپینم تموم شد و خواستم تخلیه کنم . منتهی اینقدر اذیت کردن واسه تخلیه خط و چون عجله داشتم و نت لازم بودم مجبور شدم دوباره همین طرح 2020 رو بگیرم منتهی 43 تومنیش رو گرفتم که موقتی باشه .

حالا اگه این طرحم حجمش که تموم شد و خواستم مثلا بعد از 2 ماه تخلیه کنم با یه درخواست تخلیه حله ؟ یا باز دردسر داره ؟

راستی واسه دانلود شبانه چطوریه ؟ روی بریج مشکلی نداره ؟ یا بهتره رو ppoe باشه ؟ چون دیگه تو این ساعت باید سیستم خودش روشن بشه و کانکت بشه و خاموش بشه . دستکاری که قبلش لازم نداره . اره ؟ البته من دانلودم کمه و نیم ساعت بعد و قبل از بازه رایگان میخوام بزارم واسه دانلود .

9. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : مشکل خط شما نویز بسیار بالا هست. اگه از سیم کشی خودتون و وجود Splitter به شکل صحیح مطمئن هستید، باید بگید تا مخابرات شرایط رو چک کنه، شاید حتی نیاز باشه تا مامور بفرستن به صورت حضوری، با این نویزی که شما دارین من بعید میدونم هیچ وقت بتونید کانکشن پایدار و سرعت خوب داشته باشید.
    سیم کشی مشکلی ندارع قبلا هم با اسپلیتر بود الان مستقیم زدیم اسپلیتر کنار در اصلی رو برداشتم تا درست بشع اما همینطور سرعتم افتضاع شبانم رو 0 میشه حداکثر 4 کیلوبایت
    بنظرتون چیکار کنم؟؟؟

زنگ زدن از سایت 2020.ir گفتن از مخابرات پورتتون مشکل داره قرار شد رفع کنن خداشاهده بدتر شد بهتر نشد
    اصلا نمیتونم کانکت بشم دیشب هم زنگ زدن میگه جیکار میکنین تمدید میکنین یا نه؟؟؟6بار فقط از مخابرات زنگ زدن که تمدید میکنین یا نه؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_yazdani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اره پینگ منم خیلی خوب شده اومده رو حدود 5 الی 10. سرعت شبانه هم خیلی خوبه این شب ها هر شب حدود 200 گیگ دانلود میکنم.

12. این کاربر از hamed_yazdani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام
    من طرح جدید 2020 رو گرفتم یک شب حدود 2 گیگ شبانه دان کردم و دیدم کلش از حجم روزانه کم شده اپراتور 2020 میگفت نمیشه و شما سند ندارین و اینا به 195 شکایت نوشتم بعد دوباره از مخابرات زنگ زدن و همون حرفا قبلی دوباره با لحن تندتری تجدید نظر نوشتم صبح زنگ زدن و گفتن دو گیگ هم اضافه شده
    دیشب هم تایم شبانه سرعتم تا 10 مگ باز بود و ساعتی 4 گیگ دانلود کرده بود صبح پاشدم دیدم کل 12 گیگی که قرار بود تو 1 هفته دان بشه یک شبه دان شده بود
    اگه از شما هم حجم کم شده بهتره به 195 شکایت کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •