تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 170 از 646 اولاول ... 70120160166167168169170171172173174180220270 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,691 به 1,700 از 6460

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    من بعد مشورت تو این انجمن تصمیم گرفتم Samsung Galaxy S III رو بخرم ولی شنیدم فقط با میکروسیمکارت کار می کنه و قیمت میکروسیمکارت هم خیلی زیاده آیا این گفته درست است
    و اگه من بخوام گوشی دیگه ای بخرم که داری سیستم عامل Android 4 باشه و دوربین قوی هم داشته باشه کدوم گوشی رو پیشنهاد میدین
    ممنون

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ایرانسل میکرو سیم داره 5تومن
    مغازه ها هم سیم رو میکرو میکنن باز 5تومن

پروفشنال SPY.07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    وینترهل

پيش فرض

سلام
    من بعد مشورت تو این انجمن تصمیم گرفتم Samsung Galaxy S III رو بخرم ولی شنیدم فقط با میکروسیمکارت کار می کنه و قیمت میکروسیمکارت هم خیلی زیاده آیا این گفته درست است
    و اگه من بخوام گوشی دیگه ای بخرم که داری سیستم عامل Android 4 باشه و دوربین قوی هم داشته باشه کدوم گوشی رو پیشنهاد میدین
    ممنون
    شما سیم کارت رو میدید بیرون براتون پانچ میکنن میشه میکرو سیم
    قیمتی هم نداره رفیق من 2 تومن داد

4. این کاربر از SPY.07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه JOOYAND's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

8 مشاوره و راهنمایی برای خرید گوشی اندروید

سلام.
    من حدود 700 پول دارم . ولی لزومی نمیبینم بخواهم همه اش را برای گوشی خرج کنم.فکر کنم قیمتش در حدود500 باشه خوب باشه. اما نمیخواهم به خاطر پول از امکانات واقعا مفیدش دور بشوک. برای همین است که گیچ شدم. از قدیم گفته اند هرچه پول بدی آش میخوری. اما بحث اینه که مورد نیاز من و مصرفم چیه و برای همین قدر پول بدهم.
    من تا حالا اندروید نداشتم و نمیدانم چه قابلیتها و امکاناتی دارد. فقط میدانم تا الان بهنرین است و باید اندروید بگیرم. اما نمیدانم متناسب با مصرف من چی هست وآیا لزومی دارد بروم و بهترین پردازنده و صفحه و... رابگیرم؟
    تا الان من فکر میکنم استفاده ساده ای از موبایل دارم. اما با نرم افزار های اندروید آشنایی ندارم. اندروید 4 فرقش با بقیه انردویدها چیه و آیا در این رنج قیمت میشه 4 خرید؟
    الان قیمت گالکسی2 را کسی دارد؟
    این را هم بگم روجیه کنجکاو و فعالی دارم که از نرم افزار های به درد بخور استفاده میکنم. دنبال بازی نیستم . میخواهم به اینترنت وصل شود و بتوانم چک میل یا سرچ کنم. البته نمیدانم میشود راحت سرچ کرد یا نه. نمیخواهم خیلی بزرگ باشد و خیلی سنگین هم نباشد( به نسبت یک گوشی) . دوسست دارم از نرم افزارهای زیادی استفاده کنم تا به روز باشم . قیمتش هم به امکاناتش بیارزد. باتریش زود تمام نشود که با 7 تماس روزانه باید شارژشود. نمیخواهم هم که همش هنگ کنه یا کشش ریختن چند نرم افزار و کار باهاشون را نداشته باشه و همش گیر کند . خوب آنتن بدهد و لازم نباشد برای اینکه صدام برسد بلند صحبت کنم. طبیعتا بلوتوث و فضای کافی حافظه هم داشته باشد. اما خیلی اهل ریختن فیلم تو گوشیم نیستم. از لحاظ امنیتی هم قابل قبول باشد! صفحه نمایش هم که طبیعتا لمسی خواهد بود.
    میدانم سوالاتم زیاد شد . اماممنون میشوم که به همش جواب بدهید.
    متشکرم که کمکم میکنید.
    Last edited by JOOYAND; 19-07-2012 at 13:38.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

سلام.
    من حدود 700 پول دارم . ولی لزومی نمیبینم بخواهم همه اش را برای گوشی خرج کنم.فکر کنم قیمتش در حدود500 باشه خوب باشه. اما نمیخواهم به خاطر پول از امکانات واقعا مفیدش دور بشوک. برای همین است که گیچ شدم. از قدیم گفته اند هرچه پول بدی آش میخوری. اما بحث اینه که مورد نیاز من و مصرفم چیه و برای همین قدر پول بدهم.
    من تا حالا اندروید نداشتم و نمیدانم چه قابلیتها و امکاناتی دارد. فقط میدانم تا الان بهنرین است و باید اندروید بگیرم. اما نمیدانم متناسب با مصرف من چی هست وآیا لزومی دارد بروم و بهترین پردازنده و صفحه و... رابگیرم؟
    تا الان من فکر میکنم استفاده ساده ای از موبایل دارم. اما با نرم افزار های اندروید آشنایی ندارم. اندروید 4 فرقش با بقیه انردویدها چیه و آیا در این رنج قیمت میشه 4 خرید؟
    الان قیمت گالکسی2 را کسی دارد؟
    این را هم بگم روجیه کنجکاو و فعالی دارم که از نرم افزار های به درد بخور استفاده میکنم. دنبال بازی نیستم . میخواهم به اینترنت وصل شود و بتوانم چک میل یا سرچ کنم. البته نمیدانم میشود راحت سرچ کرد یا نه. نمیخواهم خیلی بزرگ باشد و خیلی سنگین هم نباشد( به نسبت یک گوشی) . دوسست دارم از نرم افزارهای زیادی استفاده کنم تا به روز باشم . قیمتش هم به امکاناتش بیارزد. باتریش زود تمام نشود که با 7 تماس روزانه باید شارژشود. نمیخواهم هم که همش هنگ کنه یا کشش ریختن چند نرم افزار و کار باهاشون را نداشته باشه و همش گیر کند . خوب آنتن بدهد و لازم نباشد برای اینکه صدام برسد بلند صحبت کنم. طبیعتا بلوتوث و فضای کافی حافظه هم داشته باشد. اما خیلی اهل ریختن فیلم تو گوشیم نیستم. از لحاظ امنیتی هم قابل قبول باشد! صفحه نمایش هم که طبیعتا لمسی خواهد بود.
    میدانم سوالاتم زیاد شد . اماممنون میشوم که به همش جواب بدهید.
    متشکرم که کمکم میکنید.
    ace 2 هست 520 30 تومنه دو هسته ایه و 768 مگ رم داره نمایشگر مناسبیم داره باتریشم خوبه نسبت به قیمتش ارزش خرید بالایی داره کمبود خاصی نداره
    galaxy s advanc هم هست صفحش بزرگتره و amoled و مموری داخلی بیشتری داره 600 تومنه
    هر دوتاشون به اندروید 4 آپدیت میشن
    از سونی هم xperia sola هست امکاناتش تقریباً تو مایه های ace 2 ه 550 تومنه
    xperia p هم هست 640 تومن امکانات خوبی داره ولی باتریش خیلی ضعیفه

7. این کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vahid_crab708's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

برای سامسونگ گلکسی S2 جز پر فروش ها و بهترین ها است

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

من یه گوشی می خوام بخرم که خیلی خوب باشه و قیمتشم از 1.300 بالا تر نره.. به نظر شما s3 بهتره یا htc one x???? به دوربین خیلی نیاز دارم.سرعتش که مهم ترینه...... و راستی قیمت این دوتا تو بازار ایران الان چنده؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من هم تا حالا اصلاً اسمارتفون نداشتم. اولیش همین سونی لایو ویت واکمن هست که خیلی ازش راضیم.
    کاستیهاش: دوربین متوسط (که برام مهم نیست)، باتری متوسط (که برام کافیه)، صفحه TFT که زیر آفتاب خوب دیده نمیشه. کمی هم کلفته.
    برتریهاش: استریوی پرتابل، در پخش موزیک هیچ گوشی به پاش نمیرسه. ارزان، در رده خودش ارزانترین گوشی با یک برند مشهوره. آندروید 2.3.4 و ارتقاء به 4.0.4. هنگ نداره، ریست نمیشه. فارسی نویسیش خیلی خوبه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه tasnim68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بین s iii و nexus کدوم سر تره؟ اندروید 4 گوشی بهتری از اینا هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ظاهرا بالاخره رسمي شد. galaxy s advance هم در فاصله زماني اكتبر تا دسامبر آپگريد اندرويد 4 رو دريافت ميكنه. براي من كه خبر خوبي بود چون صبح گوشي رو خريدم در حالي كه اميدوار بودم قابليت اين آپگريد رو داشته باشه و شب هم اين خبر خوش رو خوندم.

13. این کاربر از vimana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •