تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 17 از 1545 اولاول ... 713141516171819202127671175171017 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 15446

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

پروفشنال BursT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوره اشتراک بنده 29شهریور تمام میشه و بعد از اتمام هم من به هیچ وجه اقدام به تمدید خط شاتل نخواهم کرد. فقط پول دور ریخته اینترنت شاتل! سرویس 8مگ دارم لازم دارم 1گیگ دانلود کنم تو ساعات رایگان می بینم سرعت رو اورده روی 16کیلوبایت!!! خسته شدیم دیگه از این همه دزدی! داریم ماهی 44تومن بابت 4گیگ اینترنت پیاده میشیم آقایون دوست ندارند مشترک دانلود خودشو در ساعات رایگان انجام بده!

کاری نداره منم میرم تخلیه میزنم از مخابرات میرم 2مگ نامحدود میگیرم سگش شرف داره به این 8مگ شاتل! حداقل آدم تکلیفش روشنه سرعت از 250کیلو پایینتر نمیاد... به خدا به یکی بگی سرویس 8مگ دارم سرعت دانلودش روی 16کیلوبایت هست مسخره می کنه!

من تجربه 2 روز کار کردن با اینترنت مخابرات تهران(ولنجک) محدود 2 مگ را داشتم.
    خداوکیلی بیشترین سرعتی که داشت 100 کیلوبایت بود
    من نمی دونم شما کدوم منطقه هستی که سرعتت فیکس روی 250 هست و پایین نمیاد
    شاید شما آشنایی چیزی داشتی سرویس dedicated بهت دادن که هیچ کس غیر شما دانلود نمی کنه
    این حرف من نیست.کمی در مورد سرویس های 2 مگ مخابرات توی تاپیکش بگردید اونوقت میفهمید کی راست میگه کی دروغ

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت 4l1r3z4's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای اولین بار شاتل گرفتم اونم سرویس آرت 1 ولی از آنجا که از محدودیت این شرکت کذایی اطلاع نداشتم بیش از حد به دانلود کردن پرداختم... حالا هم 8 روزه سرعت بنده محدود شده و یک هفته تا اتمام شارژم بافی مونده... حالا میخوام بدونم اگه سرویس آرت 3 رو بگیرم تو باز کردن صفحات و دانلود سرعتم، چقدر خواهد بود؟ یکی هم اینکه روشی ترفندی هست که بتونیم بالاتر از 50 گیگ دانلود داشته باشیم و محدود نشیم....

در حال حاضر بهترین و به صرفه ترین قیمت شرکت ارائه دهنده اینترنت پرسرعت چیه؟ سرویسی که بیشتر به درد دانلود نامحدود بدون محدودیت بخوره و ماهانه حداقل بتوان بین 30 تا 40 هزار تومن شارژ کرد...

با تشکر از دوستان
    تا سرویست تموم شد،سریع از این شرکت مزخرف برو و تخلیه کن؛شاتل فقط واسه وب گردیه...
    آرت 3 هم بگیری،بازم زیاد دانلود کنی محدود میشی.
    ترفندا هم زیاد دیگه کارساز نیست؛چون تازگیا شاتل وقتی محدود کنه،جفت سرور داخلی و خارجی رو با هم محدود میکنه و دیگه نمی تونی کاری کنی!!!!
    اگه شرکتی می خوای که هر چفدر دانلود کنی کاریت نداشته باشه،مخابرات نامحدود بگیر(که البته مخابرات هم مزایا و معایبه خودشو داره).

3. 2 کاربر از 4l1r3z4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با اکو ۸ مگ چقد میشه دانلود شبانه کرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    بیشتر از 2 گیگ دانلود کنی،هر لحظه باید منتظر محدود شدن باشی...

5. این کاربر از 4l1r3z4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرد مومن،چرا مردمو به اشتباه میندازی؟!
    کی با 11 گیگ دانلود محدود شده؟!
    محدودیت آرت 1 بیست گیگ هست تقریبا،البته خودم بعد از 28 گیگ دانلود محدود شدم
    ولی کمترین عددی که برای محدودیت آرت 1 توی تاپیک سابق ثبت شده 18 گیگ بوده

اگه بیشتر از 20 گیگ بگیرید محدود میشید تا پایان دوره قراردادتون
    فقط یک نکته ای:
    از هیچ شرکت اینترنتی بیشتر از یک ماه خرید نکنید
    حتما سرویس های یک ماهه را بخرید

دوست عزیز کی تا به حال در طول دوره اش با 3 گیگ دانلود محدود شده که شما میگی این دوستمون میشه؟
    من مردمو به اشتباه میندازم یا تو که هر دیقه میای از شاتل تعریف میکنی؛معلوم نیست چه صنمی با شاتل داری!!!!
    رفیقم با آرت 1 تا مقدار دانلودش به 13 گیگ رسید،روز بعد کل 24 ساعت رو محدود شد!! چی میگی تو؟!!!!!!!!!!!!
    من خودم 4مگ دارم؛ طی دو شب 5 گیگ دانلود کردم(تقریبا هرشب 2 گیگ)،از شب سوم سرعتم شد 60کیلوبایت!!!!!!!!!
    خود سایتش زده سرویس آرت 1 با 11 گیگ دانلود،بعد تو میای به ملت میگی برو 20 گیگ دانلود کن خیالت راحت!!!!!!!!!!!!!
    بیخودی نیا مردمو بپیچون بچه زرنگ تهرون....

7. 2 کاربر از 4l1r3z4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوره اشتراک بنده 29شهریور تمام میشه و بعد از اتمام هم من به هیچ وجه اقدام به تمدید خط شاتل نخواهم کرد. فقط پول دور ریخته اینترنت شاتل! سرویس 8مگ دارم لازم دارم 1گیگ دانلود کنم تو ساعات رایگان می بینم سرعت رو اورده روی 16کیلوبایت!!! خسته شدیم دیگه از این همه دزدی! داریم ماهی 44تومن بابت 4گیگ اینترنت پیاده میشیم آقایون دوست ندارند مشترک دانلود خودشو در ساعات رایگان انجام بده!

کاری نداره منم میرم تخلیه میزنم از مخابرات میرم 2مگ نامحدود میگیرم سگش شرف داره به این 8مگ شاتل! حداقل آدم تکلیفش روشنه سرعت از 250کیلو پایینتر نمیاد... به خدا به یکی بگی سرویس 8مگ دارم سرعت دانلودش روی 16کیلوبایت هست مسخره می کنه!

دوست عزیز من دقیقا عکس کار شما را انجام دادم ۲مگ مخابرات داشتم اومدم ۸مگ شاتل گرفتم مخابرات اشغال شده عملا دیگه بیشتر ساعتها اینترانت و سایت خارجی سرعتشون زیر ۳۰ کیلوبایت هستش

Sent from my iPad using Tapatalk

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من تجربه 2 روز کار کردن با اینترنت مخابرات تهران(ولنجک) محدود 2 مگ را داشتم.
    خداوکیلی بیشترین سرعتی که داشت 100 کیلوبایت بود
    من نمی دونم شما کدوم منطقه هستی که سرعتت فیکس روی 250 هست و پایین نمیاد
    شاید شما آشنایی چیزی داشتی سرویس dedicated بهت دادن که هیچ کس غیر شما دانلود نمی کنه
    این حرف من نیست.کمی در مورد سرویس های 2 مگ مخابرات توی تاپیکش بگردید اونوقت میفهمید کی راست میگه کی دروغ

من منطقه مخابراتی استقلال هستم همین الانش هم مخابرات دارم(1مگ) روی یه خط دیگه از 12 شب که میزارم برای خودش دانلود کنه تا فردا عصرش که از سر کار برمیگردم

اینم سند حرف همین دیشب من که سرعت اصلاً تکون نمیخوره ...

من همین خط رو از آخر ماه تبدیل به 2مگ می کنم میره روی 250کیلوبایت! به خدا این نامحدود مخابرات سگش ششرف داره به آرتهای شاتل که باید چندید برابر هزینه کنی تازه نامحدود هم نیست شما دانلود انجام بدی از یه حدی بگذری محدودیت بازی شروع میشه !

اتفاقاً هیچ آشنایی هم نداشتم پارسال خیلی عادی از سایت مخابرات ثبت نام کردم رفتم مرکز مخابراتی یوزر پس گرفتم!
    این نوع سرویس دهی درست هم کار خیلیییی شاقی نیست چون مخابرات هم داره تثل پول سرویس میگیره, ولی شاتل چیکار می کنه؟ پول رو که جلو جلو میگیره 1روز هم عقب بیفته قطع میشی هیچ سرویس درستی هم ارایه نمیده !

شما بحث dedicated هم کردی خبر داری که حتماً dedicated 128 شاتل اشتراک ماهیانش بالای 150هزار تومنه ولی همین 1مگ مخابرات که 1به8استاندارد هم هست داره کار اونو با ماهی 37هزارتومن؟! ... دیگه دزدی چه طوری باید باشه همه خبر بشن...

منم وقتی می بینم کیفت مخابرات نسبت به چند سال پیش واقعاً بهتر شده و قطعی بسیار کمتری هم پیدا کرده پینگ سرویسش هم وقتی میگیرم روی 140تا 160هست مگه دیوانم شاتل بمونم و پول خودمو دور بریزم!
    منم مشترک 2روزه شاتل نیستم که دیروز اومده باشم امروز تخلیه بنده 5ساله از شاتل سرویس دارم ولی ببین دیگه شاتل چیکار کرده من هم قصد تخلیه دارم!...

10. 2 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز من دقیقا عکس کار شما را انجام دادم ۲مگ مخابرات داشتم اومدم ۸مگ شاتل گرفتم مخابرات اشغال شده عملا دیگه بیشتر ساعتها اینترانت و سایت خارجی سرعتشون زیر ۳۰ کیلوبایت هستش

Sent from my iPad using Tapatalk
    قطعاً تجربه ها متفاوته بسته به نوع مرکز مخابراتی مخصوصاً

ولی من 1سال خورده ای هست که از مخابرات سرویس دارم 5سال هم هست که از شاتل سرویس دارم , شاتل به حدی مزخرف شده که ساعت 1شب میشه سرعت از 900 کیلوبایت میاد روی 16کیلوبایت! حتی من اصلاً نبودم مودم من بالای 10روز بود که خاموش بود از سفر برگشتم می ینم همون آش و همون کاسه ست...
    تنها لپ تاپ یا pc هم که اینترنت نیاز نداره که من به همه بگم آقا مدیریت مصرف کیند انگار فلکه آبه! خیلی از وسایل الان به اینترنت متصل میشه و هرکدوم هم مصرف خاص خودشو داره! به نظر من اینترنت محدود اصلاً معنی نمیده دیگه با حجمهایی که امروزه داره مصرف میشه!

شاتل فکر کرده پیش خودش زرنگه ... ور داشته یه اکو و آرت که هر 2هم محدود هستند گذاشته برای سود چندین برابری خودش فکر کرده ملت هم بلانسبت خرن بمونن شاتل وقتی دارن پول اینترنت 8مگ میده سرعتشون بیاد روی 16کیلوبایت!

شاتل از مخابرات هم کمتره که از همون ابتدای راه اندازی سرویس اینترنت خودش اینترنت واقعاً نامحدود به کاربرهاش عرضه کرد؟! که بعدها هم کیفیتشو افزایش داد هم از 1به 10 تبدیلش کرد به 1به8 !

تازه قبض این دوره مخابرات من از 86تومن برای 2ماه (اینترنت 1مگ نامحدود) تبدیل شده به 74تومن برای 2ماه! این یعنی 15% کاهش قیمت! شاتل چیکار کرده حالا؟! 1گیگ به حجم سرویسش اضافه کرده گیگش هم کرده 3600تومن!
    مشکل شاتل اینه که سرویسی به اسم نامحدود نداره اصلاً انگار همه حتماً باید چیزی که شاتل میگه مصرف کنند یا برند پول گیگ اضافی بدن!

من کارمند مخابرات تو بخش MDF آشنا هم دارم همسایه مون میگه تعداد تخلیه پورتهای شاتل بالا رفته اکثراً دارند تخلیه میزنند!
    وقتی یه شرکت عرضه نداره سرویسی که کاربر مد نظرش هست بده همون بهتر آدم تخلیه کنه بره ماهی 44هزارتومن نریزه تو جوب آب , ببینم شاتل ضرر می کنه یا من که هر ماه سر 29هم به موقع هزینه اشتراکمو پرداخت می کردم
    دیگه بسه هر چی پول ریخیتم پای این شاتل بی مصرف.

12. 4 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پینگو نگا!!!!!!!!!
    همین الان زنگیدم به شاتل هر چی از دهنم درومد بهشون دادم.....

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

خوب سرویس آرت 6 با 18 گیگ دانلود سرور خارجی روی 512 محدود شد !!!! در صورتی که تا 36 گیگ جا داشته

خوب منم نیومده درخواست جمع آوری میدم

Last edited by isbn; 05-09-2014 at 22:29.

15. 2 کاربر از isbn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خوب سرویس آرت 6 با 18 گیگ دانلود سرور خارجی روی 512 محدود شد !!!! در صورتی که تا 36 گیگ جا داشته

خوب منم نیومده درخواست جمع آوری میدم

داداش آرت 6 سرعت دانلود رو چنده؟ سرعت آرت4رو خبر داری؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •