تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 73 اولاول ... 71314151617181920212767 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 722

نام تاپيک: کارت صدا و میکروفن خوب برای استودیو خانگی

داره خودمونی میشه amirs66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

راسش من مي خوام از اين استوديو براي تمرين و ضبط البوم خودم استفاده كنم.جايي كه در نظر گرفتم و كم كم سعي مي كنم اكوستيك كنم.اما فعلا مي خوام با همين شرايط استوديو رو حاظر كنم و وسايلو بخرم كه هم تمرين كنم هم ضبط .پس كيفيت صدا واسم مهمه. interface هايي كه لپ تاپ پشتیبانی میکنه رو از كجا در بيارم؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

javab??kasi nabod?

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

راسش من مي خوام از اين استوديو براي تمرين و ضبط البوم خودم استفاده كنم.جايي كه در نظر گرفتم و كم كم سعي مي كنم اكوستيك كنم.اما فعلا مي خوام با همين شرايط استوديو رو حاظر كنم و وسايلو بخرم كه هم تمرين كنم هم ضبط .پس كيفيت صدا واسم مهمه. interface هايي كه لپ تاپ پشتیبانی میکنه رو از كجا در بيارم؟
    دوست عزیز
    برای در نظر گرفتن مکانی مناسب و بدون انعکاس باید به زوایای اون محل توجه ویژه داشته باشید.
    از مواد و فوم های خوب گرفته تا انواع مواد ضد انعکاس میتونید برای این کار استفاده کنید.

لپ تاپ ها از همه ی کارتهای صوت پشتیبانی میکنند اما اینکه کارت صوت با لپ تاپ هماهنگ باشه مهمه!

کارتهایی مثل Alesis Io2 یا Lexicon Alpha یا از شرکت ام آدیو مدل های موبایل یا سولو برای لپ تاپ مناسب هستند.
    اگر سیستم شما از Firewire پشتیبانی کنه میتوند از اون کارتها هم استفاده کنید.

اگر بفرمایید که حداکثر کارتون چیه و چه ورودی هایی امکان اضافه شدن به کار شما رو داره شاید بهتر بتونم کمکتون کنم

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

هدف اصليم ضبط صدا س (خوانندگي) جوري كه اهنگ بشه داد بيرون. 1ميليون هم بودجمه

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

دوست عزیز
    متاسفانه من در زمینه آهنگ بیرون دادن !!! هیچ تخصصی ندارم
    فکر میکنم دیوایس هایی که در پست های قبل روی اونها بحث شده مشکل شما رو حل کنه

شما دوره ی خوانندگی رو گذروندین؟

داره خودمونی میشه pedramharmonica's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    kermanshah

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال خدمت دوست عزیزمون داشتم vioman

من شهرستان هستم به لطف کرم اللهی به هیچ عنوان فروشگاه محصولات صدا برداری نیست

منتهی یه جا هست که محصولات بیشتر برای اجرا در عروسی ها میفروشه ( کیبورد و میکسر و میکروفون و باند و ...) یه 6-7 مارک میکروفون دینامیک داره که تنها چیزهایی هستن که یافت میشه اونجا .. حالا سوال من اینه قیمت میکروفونهایی که داشت از 25 تومن شروع میشد تا 60-70 تومن چیزهای زیاد جالبی به نظر نمیومدن اما مثلا میخواستم بدونم این میکروفونها کلا چقدر مگه با هم اختلاف دارن ؟ من خودم پیش خودم میگم که خوب نباید زیاد اختلافشون باشه میخواستم بدونم ایا بین میکروفنها ( فرض کنیم تو قیمت50-60 تومن ) حالا با هر مارکی میخواد بهرینگر سی 1 باشه میخواد یه مدل ناشناخته باشه ایا فرقش اونقد هست که من به خاطرش بیام تهران یکی بخرم ؟ من فقط واسه رکورد ووکال رپ میخوام ( اینجا 2-3 بار استودیو رفتم که هر بار تغریبا 50 تومنی دادم که با توجه به زمانی که صرف رکورد شد تغریبا پنجم برابر استودیو های اکوستیک تهران هست ! )

حالا نظر شما رو میخواستم ممنون !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام

من یک sound card M-AUDIO ( fast track دارم که usb هستش و یک کانال ورودی ساز و یک ورودی میکروفن داینامیک داره.
    و به لپ تاپ وصلش کردم
    موقعی که دارم با ساز گیتار الکتریک یا پیانو دیجیتال از طریق لاین ضبط صدا می کنم یه مقدار با نویز ضبط می شه
    اصولا بعضی وقتها که اصلا ساز به کارت صدا وصل نیست و اسپیکر یا هد ست یه کارت صدا وصل هستن صدای نویز می شنوم !!!
    چه راههایی هست ( نرم افزاری یا سخت افزاری ) که نویز رو کم کرد ؟
    و این که در مورد کابل های RCA ( منظورم همون کابلهایی که به line in می زنیم ) و گزینه های بهتر اون برای استفاده باز هم برای کاهش نویز توضیح بدین ؟
    ممنونم

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوره نه.اما خوصوصي يه مدت استاد داشم.راسش كار rnb بيشتر بايد ابتكار داشه باشي .اخر يه كارت صدا و mic معرفي نميكني بم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

امیر جان امیدوارم ابتکارت از اینایی که الان پر شدن تو بازار موسیقی ایران بیشتر باشه و از طرفداران شعار هر ایرانی یک آلبوم موسیقی ، نباشی !!!

ما ایرانیا اگه فردا بگن کی دوست داره رئیس جمهور آمریکا بشه ، دستامونو می بریم بالا !!یه زمانی یادم میاد یکی فردین بود یکی دیگه موزیسین بود یکی دیگه خوشتیپ بود یکی دیگه اهل کار و تلاش بود یکی مهربون بود یکی پولدار بود ...اما الان همه می خوان فردین پولدار موزیسین مهربون خوشتیپ و...بشن که به لطف خدا هیچ کدوم هم نمیشن
    من 20 ساله پیش اولین بار رفتم توی یه استدیو فیلم برداری که آمریکایی ها ساخته بودنش که آواز بخونم 9 سالم بود ...یه 10 سالی هم هست که دارم روزی چند ساعت به صورت آکادمیک ساز می زنم هنوز روم نمیشه یه آلبوم بدم بیرون ، با خودم میگم نکنه فردا آبروم بره ، نکنه پیام درست حسابی توش نباشه

درسته ابتکار موقعی خوبه که تو حداقل ها رو داشته باشی !!!
    امیدوارم که شما داشته باشی

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

دوره نه.اما خوصوصي يه مدت استاد داشم.راسش كار rnb بيشتر بايد ابتكار داشه باشي .اخر يه كارت صدا و mic معرفي نميكني بم؟
    دوست عزیز سلام
    راستش من اگر اعتراف به عدم تخصص در زمینه ی خوانندگی های ابتکاری کردم ، صادقانه گفتم و اصلا قصد بازار گرمی نداشتم.

من توی این تاپیک فقط کارت های صدای نزدیک به کار دوستان رو معرفی میکنم و انتخاب رو به خدشون میسپارم ، شما هم اگر پست های قبل رو مطالعه کنید شک ندارم که به چند محصول خاص میرسید و اون موقع انتخابتون ساده تر میشه.
    بودجه ی شما کم نیست اما کارتون هم سنگین نیست ، 2 راه وجود داره
    یا هزینه کنید و دیوایس های خوب بخرید
    یا اینکه با دیوایس های ساده تر کارتون رو راه بندازید.

اگر هزینه کنید نیمی از کاربرد های حرفه ای دستگاه ها برای شما بدون استفاده میمونه اما اگر کمتر هزینه کنید شاید در آینده کارتون ارتقا پیدا کنه و اون موقع پشت من سر من نفرینه که میاد

اگر خیلی تخصصی نگاه کنیم میکروفون رو باید بر اساس صداتون انتخاب کنید ، میکروفونی که یک صدای باس باید باهاش اجرا کنه مطمئنن بایک میکروفون مورد استفاده یک فرد با صدای چپ کوک متفاوته.
    البته این در شرایط خوانندگی حرفه ایه.

برای مثال دستگاه هایی مثل Fast Track از M-Audio در رده ی متوسط و دستگاه هایی از TC در رده های حرفه ای تر برای کار شما مناسبه.
    اگر پایین تر از Fast Track بخواهید دستگاه هایی مثل فایوایر سولو یا السیس Io2 برای کار شما کافیه.

در مورد میکروفون هم چون رنج فرکانس مورد نیازتون رو نمیدونم کندنسر های دیافراگمی رو پیشنهاد میکنم و اگر میخواهید کمتر هزینه کنید سری B بهرینگر مناسبه

امیدوارم سوال قبلی من شما رو ناراحت نکرده باشه
    من به این نیت اینجا پست میفرستم که خدمتی کرده باشم به موسیقی کشورم و جوونای با استعدادش ، البته در حد بضاعت خودم.
    اما ممکنه بعضی اوقات خلاقیت هایی بظاهر زیبا موجب پسرفت موسیقی ما بشهمن چون در حد پرستش موسیقی رو دوست دارم همیشه سعی میکنم که سوال کنم تا وجدان خودم آسوده باشه

موفق باشید
    یا علی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •