تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 21 اولاول ... 7131415161718192021 آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 203

نام تاپيک: **پرتقال و فيل بزرگ **

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

اولا اون پسر کوچولوی تیتیش مامانی تو کل بازی محو بود و اصلا اجازه خودنمایی بهش داده شد.از بهترین بازیکن جهان انتظار بیشتری میرفت
    ثانیا که آلمان کلا پرافتخار ترین تیم جهان هستش بعد از برزیل.درسته که ایتالیا 4بار قهرمان جهان شده ولی توی اروپا هیچ افتخاری نداره.آلمان 3بار قهرمان یورو شده و 3بار قهرمان جهان و بارها هم تا فینال پیش رفته
    ثالثا که اگر اون گل هم مردود میشد مطمئن باش آلمان در ادامه خیلی راحت گل سوم رو دوباره میزد.پرتغال که اصلا موقعیت گل خاصی نداشت.فقط بلد بودن بیارن پشت محوطه جریمه آلمان توپو لو بدن.
    رابعا که آلمان کلا تیم پرطرفداریه.من از بچگی این تیمو دوست داشتم وقتی بازیاشو و بازیکنای بزرگشو میدیدم
    خامسا(همینی که بلد نبودی بگی)اتفاقا آلمان از زمانی که کلینزمن مربی شد واقعا خوب بازی میکرد.توی این بازیا هم تا وقتی گل رو میزنه خیلی بهتر بازی میکنه و بعد به دنبال حفظ نتیجه هستش.به این میگن فوتبال حرفه ای
    عزیز شما خودت فهمیدی چی نوشتی ؟
    من دیگه ادامه نمیدم چون فکر میکنم کم کم داره به یه سری ها توهین میشه .
    فقط اینو بگم که اون خط آخرت خیلی خنده دار بود .
    تو 2 دوره ی قبل اصلا از گروه صعود نکردن ، شاید منظورت از حفظ نتیجه حفظ نتیجه ی باخته ...!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

همين تيم دسته دوي اروپا به يه تيم دسته چهار اروپا(يونان)ا دو بار باخت. همون سالي كه ميزبان بود.
    یونان اگه دست چهارم بود نمیتونست قهرمان شه.
    فقط که پرتغالو نبرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman0007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    دیوونه خونه

پيش فرض

یونان اگه دست چهارم بود نمیتونست قهرمان شه.
    فقط که پرتغالو نبرد.
    امضات ته خنده ست....

پروفشنال rvin@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    هرجا که خلاقیت و تنوع باشه!

پيش فرض

به به!!
    به به!!

میبینم که همه زبون در آوردن.

اومدم یه چند تا پست نامهجور دیدم نتونستم جواب ندم. چند نکته است که باید حتما عرض کنم:

1- دوستانی که یه بار میان پست میدن و کسی جوابشونو نمیده لطفا خودشونو ضایع نکنن و دوباره نپستن ( حالا اسم نمیبرم که بیشتر از این ضایع نشین)

2-خیلی جالبه طرفدارای آلمان همه عضو جدیدن. فکر کنم مال چند یوزری هاست بیچاره ها دچار کمبود محبتن.
    کسی به آلمان توجه نمیکنه آخه!

3-لطف کنید هر چیزی که میگین با منطق باشه. مثلا وقتی ما میگیم آلمان بد بازی کرد و 99 درصد بازیهاش کسالت آوره و آدم نیمه اولش رو به زور نیگا میکنه قبول کنین.

4-بعضی ها که میگن ما بعد از باخت پرتقال رفتیم تو تایپیکای دیگه ... و طرفداری اونا رو میکنیم. باید بهشون بگم که ارزش خودتون رو با این چیزی که گفتی نشون دادید . واینکه هنوز اینقدر نمیفهمید که اکثر هواداران تیمهای مختلف به خاطر بازی زیبای اون تیم ها به اونها علاقمند میشن. نه از روی جهل و نادانی مثل شما!
    من اگه میرم توی تایپیک هلند به خاطر اینه که بازی هلند رو دوست دارم.(نکنه میخواید برم طرف آلمان مرده خور که ذره ای تماشاگر پسند بازی نمیکنه رو بگیرم) نه به خاطر اون علتی که از مغز کوچیک شما نشئت گرفته)

5-وقتی میگیم پرتقال خوب بازی کرد دلیل داریم. ما تیمهای دفاعی زیاد داریم نمونش همین ایتالیا. خود شما اگه دو تا بازی همزمان باشه که یکیش ایتالیا با یه تیم دیگه بازی کنه و تو اون یکی آلمان با یک تیم دیگه ، ترجیح میدین کدومشو نگاه کنین؟
    مسلما ایتالیا چون علاوه بر بازی دفاعی اکثرا زیبا بازی می کنه و مثل آلمان خشک نیست.

به نظر من تنها ایرادی که به تیم پرتقال وارده اینه که به خاطر میانگین قدشون از گذشته سعی نکردن که روی توپهای هوایی کار کنن که همین عامل باعث شد که یه تیم مرده خور مثل آلمان ( که اگه دقت کرده باشید از همون اول بازی سعی کرد با سانتر از جناحین به گل برسه) بتونه با وجود پایین بودن سطح تکنیکی بازیکناش پرتقال رو ببره. و مطمئن باشید اگه گل اول رو پرتقال میزد هیچ موقع آلمان نمیتونست با اون نتیجه پرتقال رو ببره.
    و مطمئن باشید میباختند.

حالا شما بازی با کرواسی رو در نظر بگیرید. اونا هم میانگین قدشون کوتاهتره ولی با کار کردن روی توپ های هوایی و تمرین برای مقابله با مهاجمان قد بلند تونستن آلمان رو دو بر یک و در حالی که حتی آلمان نتونست حتی یک گل هم از طریق هوا بزنه ببرن.
    بازم تنها گلی که آلمان زد از راه شوت از پشت محوطه جریمه و تقریبا شانس خر آلمان بود.

البته نظم آلمان ها هم خوبه ولی همه چیزی که بدست میارن به خاطر بازی کسالت آور و فشرده به نظر من اپلسیلون ارزشی نداره.

یه چیز دیگه هم مقایسه دو تیم ترکیه و آلمانه که اگه دقت کنید شباهتهایی با هم دارن.
    تیم ترکیه با بازی خشن و خطاهای پی در پی و دفاع فشرده تونست تیمهای خوبی مثل چک و سوییس و کرواسی رو از پیش رو برداره. ولی اگه از هرکسی بپرسی ترکیه بهتره یا چک و یا کرواسی همه یک جواب رو میدن . مسلما هیچکس شانس تیم ترکیه رو که در دقایق پایانی میاره کتمان نمیکنه. پس بنابر این میشه گفت هر تیمی با یک بازی فشرده و خسته کردن تیم حریف(حتی تیمهای بزرگ) و کمی شانس میتونه تیم برنده باشه

نکته آخر هم اینکه آلمان با قرار گرفتن در آسون ترین گروه مسابقات(البته این در اکثر جام ها دیگه عادی شده که شاید به دلایل سیاسی و نفوذ آلمان باشه) به دور بعد رفت و حالا هم که با ترکیه که تقریبا همه بازیکناش محرومن افتاده. ولی اینو بدونید اگه آلمان قهرمان بشه من اسممو میزارم بالاک.

قهرمانی بعد از حذف پرتقال فقط میرسه به هلند.
    آلمان هم فکر کنم سوم بشه البته اگه ترکا سوراخشون نکنن

ضمنا با امضای جولین 100 درصد موافقم

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

از دوستان پراتغالی نهایت تشکر را دارم
    از rvin@ عزیز و جولیان!!!
    امضای جولیان فوق العاده هست خیلی خنده دار هست همون جور دارم میخندم!!!!!!!!!!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

المان تو فینال میبازه مطمئنم.

آخر فروم باز arash66_2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    جایی همین نزدیکی ها

پيش فرض

در اوج بدشانسی از جام خداحافظی کردیم...
    امیدوارم آلمان همین بازی بعدی خودش رو ببازه حال کنیم!

آخر فروم باز Rude Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان !
    من طرفدار پرتغال نبودم و نیستم !
    فقط خواستم یه نظر بدم :
    دلیل باخت پرتغال از نظر من غرور هست ... همونطوری که دیدین ستاره ی پر فروز منچستر (رونالدو) هم نتونست کاری برای تیمش بکنه ! پس هیچوقت نباید گفت ما چون فلان بازیکن را داریم قهرمان هستیم ...

و در درجه دوم باید از دوستان گرامی بخوام که باخت را بپذیرن ! و سعی در تخریب تیم مقابل نداشته باشن .(طرفدار آلمان هم نیستم)

با تشکر از همه شما... ♥

پروفشنال rvin@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    هرجا که خلاقیت و تنوع باشه!

پيش فرض

سلام دوستان !
    من طرفدار پرتغال نبودم و نیستم !
    فقط خواستم یه نظر بدم :
    دلیل باخت پرتغال از نظر من غرور هست ... همونطوری که دیدین ستاره ی پر فروز منچستر (رونالدو) هم نتونست کاری برای تیمش بکنه ! پس هیچوقت نباید گفت ما چون فلان بازیکن را داریم قهرمان هستیم ...

و در درجه دوم باید از دوستان گرامی بخوام که باخت را بپذیرن ! و سعی در تخریب تیم مقابل نداشته باشن .(طرفدار آلمان هم نیستم)

با تشکر از همه شما... ♥
    ما نمیخواستیم ولی اول اونا شروع کردن به صفحات قبل نیگا کن. مثلا به اون سیبیلوهه میگن پرتقال فروش در صورتی که این طور نیست ولی ما منطقی میگیم . میگیم آلمانی های زرافه!

آخر فروم باز @R3Z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

-خیلی جالبه طرفدارای آلمان همه عضو جدیدن. فکر کنم مال چند یوزری هاست بیچاره ها دچار کمبود محبتن.
    کسی به آلمان توجه نمیکنه آخه!
    اينو خوب اومدي
    زرافه ها با اون بازي ضايشون دلشون خوشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •