تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 17 از 3744 اولاول ... 713141516171819202127671175171017 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 37439

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

من یه سری محاسبات برای خودم کردم!
    دیدم با روزی 3-4 ساعت وبگردی من حداقل بیش از 50 مگ مصرف دارم
    ببینید چون ترافیک هم دانلود و آپلود هست و روزانه هم بالاخره آدم ممکنه چند تا آهنگ دانلود کنه و چند عکس ببینه یا مثلا یوتیوب و .... حتی از 50 مگ هم بیشتر میشه
    پس برای وبگردی حداقل ماهی 1.5 گیگ لازمه

بعد پیش خودم فکر کردم هر از گاهی هم ممکنه بخوام فایلهای حجیم و فیلم دانلود کنم. که اینم می تونم با شبانه صبانت حلش کنم!

قیمتهاش هم مناسبه با سرعت دانلود 50 تا 60

2 گیگش 13600 و 5 گیگش 19000 تومن و هر گیگ اضافه هم 3000 تومن

من فقط به یک شرط ماهه دیگه آسیاتک باقی می مونم و اون هم اینه که شبانه بده مثل صبانت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تازه مطمئنم 1 گیگ کم میارم و باید ماهی حداقل 1 گیگه دیگه بخرم

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

به نظر من که آسیاتک با این تعرفه های جدیدش گور خودشو کند!
    مگر اینکه بعضی رو به خاطر مودم امانی که داده نگه داره . وگرنه هیچ آدم عاقلی این وضعیت آسیاتک رو تحمل نمیکنه

من هم که خودم مودم دارم احتمالا ماه بعد از شر اینا خلاص میشم و میرم صبانت (البته احتمال کمی هم هست که 128 نامحدود با تعرفه جدید بگیرم)
    Last edited by mahdy2021; 15-08-2008 at 14:22.

آخر فروم باز siavashjal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    be kasi rabti nadare

پيش فرض

آره ، ولی برای خرده دانلود ( منظورم برنامه های زیر 100 مگیه ) کم میاد ، اگه بخوای روزی یه برنامه ه dl کنی ، تمومه ....

تازه ، فایر رو که باز می کنم ، بعد از یک ساعت وبگردی ، 20 _ 30 مگ سند و رسیو شده ، چجوری روزی 5 _ 6 hr می شه وبگری کرد ؟

یا حق

شما مطمئنی که بعد از 1 ساعت وبگردی با فایرفاکس 30 مگ سند و رسیو میشه؟

با چه برنامه ای میشه میزان سند و رسیو رو فهمید؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    be kasi rabti nadare

پيش فرض

من یه سری محاسبات برای خودم کردم!
    دیدم با روزی 3-4 ساعت وبگردی من حداقل بیش از 50 مگ مصرف دارم
    ببینید چون ترافیک هم دانلود و آپلود هست و روزانه هم بالاخره آدم ممکنه چند تا آهنگ دانلود کنه و چند عکس ببینه یا مثلا یوتیوب و .... حتی از 50 مگ هم بیشتر میشه
    پس برای وبگردی حداقل ماهی 1.5 گیگ لازمه

بعد پیش خودم فکر کردم هر از گاهی هم ممکنه بخوام فایلهای حجیم و فیلم دانلود کنم. که اینم می تونم با شبانه صبانت حلش کنم!

قیمتهاش هم مناسبه با سرعت دانلود 50 تا 60

2 گیگش 13600 و 5 گیگش 19000 تومن و هر گیگ اضافه هم 3000 تومن

من فقط به یک شرط ماهه دیگه آسیاتک باقی می مونم و اون هم اینه که شبانه بده مثل صبانت
    کد:
    تازه مطمئنم 1 گیگ کم میارم و باید ماهی حداقل 1 گیگه دیگه بخرم

من نمی دونم صبانت چرا اینقدر معروف شده. قیمت هاش که شبیه آسیاتک هستش (آسیاتک هم 2 گیگ می ده 13600) . فقط صبانت اومده با این اینترنت شبانش ملتو داره گول می زنه.

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    be kasi rabti nadare

پيش فرض

کد:
    ببین تا معلوم نشه بیشترین دانلودت از کدوم سایت بوده هیچ چیز نمیشه گقت!

سیریش بشو و از پشتیبانی این موضوع رو بپرس! شایدم اونا اشتباه کردن..

این فایلی که گذاشتی پسورد می خواد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من این برنامه محاسبه پهنای باند رو دانلود کردم از دیروز 12.5 ظهر تا حالا که 5:15 عصر باشه ، تو این 27 - 8 ساعته کلا دانلود و آپلودم هنوز به 60 مگا بایت نرسیده !!!!
    تازه سعی کردم یزره بیشتر ول بگردم که از روز های قبل کمتر نشه مثلا . بعد الآن از یکشنبه صبح تا حالا دیشب که زنگ زدم میگه فقط 490 مگابایت دیگه از 2 گیگا بایت مونده !!!!!!!!!
    البته دیشب که با اپراتور چک کردم برای 10 ساعت آخر عددی شبیه مصرف من داد ، ولی همه اینها بعد از این بود که سیریش شدم و آخر هم پسوردم رو عوض کردن .
    من توی نه ماه کلا 25 گیگا بایت مصرف داشتم اونوقت تو 4 روز 1.5 گیگابایت !!. تازه اون موقع 3 - 4 دفعه ویندوز رو کلا آپدیت کردم . خیلی وقتها آخر هفته ها کامپیوتر یکله روشن بود و وصل به اینترنت و کلی هم با پلی استیشن دانلود می کردم و با هاش آنلاین بازی می کردم . ( که همه اینها از یکشنبه تا حالا قطع شده )
    آسیا تک : یه مدت که جمعه ها همیشه ارتباطم قطع بود ، میگفتم مودمت لن هست و برقتون قطع شده و مودم رو خط مونده ! بعضی وقتها تا 12 ساعت طول می کشید که به پشتیبانی زنگ بزنم و یکی مودم رو از رو خط بر داره بعد نمبدونم چی شد که مشکل حل شد و تو این خاموشی ها که واقعا برق می رفت یکبار هم این اتفاق نیفتاد .
    کلا بعضی وقتها تماس با پشتیبانی از ارتباط مستقیم با خاویر سولانا مشکل تره ! اوایل پرداختش با پیک بود بعد هم که قطع شد این اواخر حتی پرداخت اینترنتی رو هم برداشتن ( هر چند گویا 2 - 3 روزه دوباره ممکن شده ) . یه هفت هشت روزی هم که آهنگ انتظار رو برداشته بودن ! اینم از قیمتها که شده 1.5 برابر . 64 رو هم که به صلاح دید خودشون برداشتن !
    اتفاقی افتاده که اینجوری قیمتها رفته بالا ؟
    فردا یا پس فردا یه پرینت از گزارش این نرم افزار میگیرم میرم دفترشون . کلی بازی در میارم ! آخه این چه وضعشه !! امکاناتش شده در حد کمپ زلزله زده ها . ( ریز کارکرد رو هم که تو سایت نمیده ، میگه باس بیای اینجا ) !!!
    راستی کسی برای برنامه Bandwidth monitor 3.4 کرکی ، سریالی چیزی سراغ داره ؟
    چقدر تایپ کردم ! اوف ...........

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

باز هم سلام دوستان

عرض شود خدمت آقا مهدی
    مهدی جان ، حساب کتاب ات حرف نداره ، همه حرف هات هم کاملا صحیحه ، اما یه موردی رو در نظر نگرفتی ، شاید هم گرفتی ، من خبر ندارم ، اگه آره ، بگو تا ما هم بدونیم .
    1 آسیاتک رو که با 1 گیگ کاریش نمی شه کرد ، حداقل 2 گیگ می گیری ( برفرض ) می شه ماهی 13 تومان ، صبا نت هم که ماهی 2 گیگ می ده ، ماهی 13 تومان ( جفتشو رند کردم ، گیر ندید دیگه ) پس تا اینجای کار ، برابرند .

2 ما داریم با 50 _ 60 DL می کنیم ، اون ها هم همین طوری اند ؟ ( تا جایی که یادمه ، این طوری بودند ، دقیق یادم نیست ، کسی یادشه ؟ با اطمنیان یه عدد بده ... )

3 آیا شب ها هم که مجاینه ، با همین سرعت dl دارن ؟ ( پرسیدی ازشون ؟ )

به نظر من همه چی به این آخریه بستگی داره ، اگه این آخری هم این طوری باشه ، آره ، برگ برنده با صبا هست ، اما اگه نباشه ، جز زجر کشیدن هیچی برات نداره ، فکر کن دانلود می خوای بذاری برا شب ، اون هم شبی که 4 _ 5 ساعت بیشتر وقت dl نداری ، با 15 بخوای dl کنی ( تازه من نرمال برای 128 گرفتم ، اگه کمتر نباشه ) یه 2*2 تا 4 تا کنی ، می بینی که ساعتی 50 مگ بیشتر dl نداری ، در حالی که من تو 15 دقیقه این dl رو دارم می بینی که واقعا زجر آور می شه
    البته از هیچی بهتره ، اما این رو هم در نظر داشته باشید ، یه وقت برای خودتون یه مدینه فاضله درست نکنید
    تازه همه این ها رو برای من با این حساب کن که فقط از داتک و آسیا و پارس و شاتل می تونم سرویس بگیرم ، که با این بودجه ، فقط و فقط می تونم این سرویس رو بگیرم ، اما اگه صبا بیاد ( اگه شرط فوق برقرار باشه ) من هم می رم صبا

خدمت سیاوش جان عرض کنم که

آره ، واقعا این طوریه ، تاز ه ، کاسپر و مسنجر و خلاصه همه چی رو ف یلتر می کنم برای دسترسی به اینترنت ، فقط و فقط خود فایر فاکسه که دسترسی داره ، خود کاسپر به قاعده فایر فاکس مصرف داره ( برای آنلاین سکیوریتی ) .
    وقتی هم که این جوریه ، اخر یه ساعت وبگردی مشتی ، می بینم که 20 _ 30 جمع سند و رسیو ام شده . واقعا این جوریه ...

من با نت لیمیتر این کار رو می کنم ، هم بهت گزارش کامل می ده ، هم می تونی ف یلتر کنی ، خلاصه همه کار می تونی بکنی . فقط یه مدت طول می کشه تا باهاش دوست بشی . امیدوارم با رجیستر کردنش مشکل نداشته باشی
    کد:
    حتما نت لیمیتر پرو رو dl کن NetLimiter 2 Pro

راستی دوستان ، اگه کسی یوزر و پس من رو داشته باشه دخل ام می اد ، یا فقط و فقط از خط خودم می شه با این یوزر و پس کانکت شد ؟

ضمنا ، دوستان ، من از تورنت و این آت و آشغالا سر در نمیارم ، شماهایی که استفاده دارید ، مشکلی ندارید ؟ سرعت چقدره ؟ اصلا اگه همون سرعت همیشگی نباشه ، عادیه ؟

مرسی

یا حق
    Last edited by akhoond; 15-08-2008 at 17:30.

داره خودمونی میشه H-Pianist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    ..::Tehran::..

پيش فرض

راستی دوستان ، اگه کسی یوزر و پس من رو داشته باشه دخل ام می اد ، یا فقط و فقط از خط خودم می شه با این یوزر و پس کانکت شد ؟
    تا جایی که من میدونم کانکشن های PPPoE که دارای یوزر و پس هستند بله میشه.
    اگه شما کانکت نباشید اما کسی از همون شرکت اکانت داشته باشه و یوزر و پس شما رو بدونه میتونه کانکت کنه.
    من با پسر داییم از این کارا زیاد کردیم.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

من نمی دونم صبانت چرا اینقدر معروف شده. قیمت هاش که شبیه آسیاتک هستش (آسیاتک هم 2 گیگ می ده 13600) . فقط صبانت اومده با این اینترنت شبانش ملتو داره گول می زنه.
    دوست عزیز!
    قصد تعرفی از خودم رو ندارم و اصولا اینترنت توی ایران رو آشغال می دونم . هم قیمت و هم کیفیت و سرعت

من دانشجوی سال سوم آیتی هستم و بیش از 10 ساله که کاربر اینترنت هستم

با تمام این تفاسیر فکر نکنم به این راحتی ها گول بخورم.مطمئن باش کلی حساب و کتاب کردم

این فایلی که گذاشتی پسورد می خواد
    پسورد چی؟؟؟
    دوستمون که دانلود کرده ... ببین خودش نوشته
    من این برنامه محاسبه پهنای باند رو دانلود کردم از دیروز 12.5 ظهر تا حالا که 5:15 عصر باشه ، تو این 27 - 8 ساعته کلا دانلود و آپلودم هنوز به 60 مگا بایت نرسیده !!!!
    تازه سعی کردم یزره بیشتر ول بگردم که از روز های قبل کمتر نشه مثلا . بعد الآن از یکشنبه صبح تا حالا دیشب که زنگ زدم میگه فقط 490 مگابایت دیگه از 2 گیگا بایت مونده !!!!!!!!!
    البته دیشب که با اپراتور چک کردم برای 10 ساعت آخر عددی شبیه مصرف من داد ، ولی همه اینها بعد از این بود که سیریش شدم و آخر هم پسوردم رو عوض کردن .
    من توی نه ماه کلا 25 گیگا بایت مصرف داشتم اونوقت تو 4 روز 1.5 گیگابایت !!. تازه اون موقع 3 - 4 دفعه ویندوز رو کلا آپدیت کردم . خیلی وقتها آخر هفته ها کامپیوتر یکله روشن بود و وصل به اینترنت و کلی هم با پلی استیشن دانلود می کردم و با هاش آنلاین بازی می کردم . ( که همه اینها از یکشنبه تا حالا قطع شده )
    آسیا تک : یه مدت که جمعه ها همیشه ارتباطم قطع بود ، میگفتم مودمت لن هست و برقتون قطع شده و مودم رو خط مونده ! بعضی وقتها تا 12 ساعت طول می کشید که به پشتیبانی زنگ بزنم و یکی مودم رو از رو خط بر داره بعد نمبدونم چی شد که مشکل حل شد و تو این خاموشی ها که واقعا برق می رفت یکبار هم این اتفاق نیفتاد .
    کلا بعضی وقتها تماس با پشتیبانی از ارتباط مستقیم با خاویر سولانا مشکل تره ! اوایل پرداختش با پیک بود بعد هم که قطع شد این اواخر حتی پرداخت اینترنتی رو هم برداشتن ( هر چند گویا 2 - 3 روزه دوباره ممکن شده ) . یه هفت هشت روزی هم که آهنگ انتظار رو برداشته بودن ! اینم از قیمتها که شده 1.5 برابر . 64 رو هم که به صلاح دید خودشون برداشتن !
    اتفاقی افتاده که اینجوری قیمتها رفته بالا ؟
    فردا یا پس فردا یه پرینت از گزارش این نرم افزار میگیرم میرم دفترشون . کلی بازی در میارم ! آخه این چه وضعشه !! امکاناتش شده در حد کمپ زلزله زده ها . ( ریز کارکرد رو هم که تو سایت نمیده ، میگه باس بیای اینجا ) !!!
    راستی کسی برای برنامه Bandwidth monitor 3.4 کرکی ، سریالی چیزی سراغ داره ؟
    چقدر تایپ کردم ! اوف ...........
    به هر حال امیدوارم با دقت تصمیم بگیرید که بعد پشیمون نشید

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

باز هم سلام دوستان

عرض شود خدمت آقا مهدی
    مهدی جان ، حساب کتاب ات حرف نداره ، همه حرف هات هم کاملا صحیحه ، اما یه موردی رو در نظر نگرفتی ، شاید هم گرفتی ، من خبر ندارم ، اگه آره ، بگو تا ما هم بدونیم .
    1 آسیاتک رو که با 1 گیگ کاریش نمی شه کرد ، حداقل 2 گیگ می گیری ( برفرض ) می شه ماهی 13 تومان ، صبا نت هم که ماهی 2 گیگ می ده ، ماهی 13 تومان ( جفتشو رند کردم ، گیر ندید دیگه ) پس تا اینجای کار ، برابرند .

2 ما داریم با 50 _ 60 DL می کنیم ، اون ها هم همین طوری اند ؟ ( تا جایی که یادمه ، این طوری بودند ، دقیق یادم نیست ، کسی یادشه ؟ با اطمنیان یه عدد بده ... )

3 آیا شب ها هم که مجاینه ، با همین سرعت dl دارن ؟ ( پرسیدی ازشون ؟ )

به نظر من همه چی به این آخریه بستگی داره ، اگه این آخری هم این طوری باشه ، آره ، برگ برنده با صبا هست ، اما اگه نباشه ، جز زجر کشیدن هیچی برات نداره ، فکر کن دانلود می خوای بذاری برا شب ، اون هم شبی که 4 _ 5 ساعت بیشتر وقت dl نداری ، با 15 بخوای dl کنی ( تازه من نرمال برای 128 گرفتم ، اگه کمتر نباشه ) یه 2*2 تا 4 تا کنی ، می بینی که ساعتی 50 مگ بیشتر dl نداری ، در حالی که من تو 15 دقیقه این dl رو دارم می بینی که واقعا زجر آور می شه
    البته از هیچی بهتره ، اما این رو هم در نظر داشته باشید ، یه وقت برای خودتون یه مدینه فاضله درست نکنید
    تازه همه این ها رو برای من با این حساب کن که فقط از داتک و آسیا و پارس و شاتل می تونم سرویس بگیرم ، که با این بودجه ، فقط و فقط می تونم این سرویس رو بگیرم ، اما اگه صبا بیاد ( اگه شرط فوق برقرار باشه ) من هم می رم صبا

خدمت سیاوش جان عرض کنم که

آره ، واقعا این طوریه ، تاز ه ، کاسپر و مسنجر و خلاصه همه چی رو ف یلتر می کنم برای دسترسی به اینترنت ، فقط و فقط خود فایر فاکسه که دسترسی داره ، خود کاسپر به قاعده فایر فاکس مصرف داره ( برای آنلاین سکیوریتی ) .
    وقتی هم که این جوریه ، اخر یه ساعت وبگردی مشتی ، می بینم که 20 _ 30 جمع سند و رسیو ام شده . واقعا این جوریه ...

من با نت لیمیتر این کار رو می کنم ، هم بهت گزارش کامل می ده ، هم می تونی ف یلتر کنی ، خلاصه همه کار می تونی بکنی . فقط یه مدت طول می کشه تا باهاش دوست بشی . امیدوارم با رجیستر کردنش مشکل نداشته باشی

حتما نت لیمیتر پرو رو dl کن NetLimiter 2 Pro

ضمنا ، دوستان ، من از تورنت و این آت و آشغالا سر در نمیارم ، شماهایی که استفاده دارید ، مشکلی ندارید ؟ سرعت چقدره ؟ اصلا اگه همون سرعت همیشگی نباشه ، عادیه ؟

مرسی

یا حق
    اول بگم که من نمیام حرفی بزنم که تحقیق نکرده باشم! قبل از شما رفتم تو تاپیک صبانت و سوالاتم رو پرسیدم

در مورد سرعت روزانه و شبانه صبانت : forum.p30world.com/showpost.php?p=2744473&postcount=1869

سرعت سنجی:
    forum.p30world.com/showpost.php?p=2745121&postcount=1871
    forum.p30world.com/showpost.php?p=2745182&postcount=1872

ضمنا این دوستمون هم همین 1 هفته پیش از آسیاتک خارج و به صبانت وارد شد : forum.p30world.com/member.php?u=231870

در مورد یوزر و پس آسیاتک . بله میاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •