تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 21 اولاول ... 7131415161718192021 آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 209

نام تاپيک: مهم : تنظیمات حرفه ای مودمTP-Link

در آغاز فعالیت honda.moji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اقا من مودم dlink دارم ... مدل 2640 ... از طریق کابل لن وصل میشم ولی وایرلسش کار نمیکنه ... روشن میشه وصل میشه ولی صفحه باز نمیکنه (( رو انتن اون پایین علامت خطر اومده .....

تورو خدا کمک کنید

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:02 PM ----------

اقا من مودم dlink دارم ... مدل 2640 ... از طریق کابل لن وصل میشم ولی وایرلسش کار نمیکنه ... روشن میشه وصل میشه ولی صفحه باز نمیکنه (( رو انتن اون پایین علامت خطر اومده .....

تورو خدا کمک کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

کسی نیست سوال ما رو جوب بده

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

چه انجمن جالبی ... هیچکی نیست جواب ما رو بده ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تـــبـــر یــــز

پيش فرض

چه انجمن جالبی ... هیچکی نیست جواب ما رو بده ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!
    به خاطر اینه که اینجا تاپیک مخصوص TP-Link است ولی سؤال شما در رابطه با D-Link .

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوسته عزیز شما مودم خودتونو کانفیگ کردید ؟

6. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه maleki reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان میشه راهنماییم کنید که چطور می تونم مودم رو از حالت auto connect خارج کنم چون نمایندگی فروش مودم رو جوری کانفیگ کرده که به صورت خودکار connect بشه و هر کانکشنی که می سازم connectنمیشه وزمانی که در حالت auto connect دیس می شم به صورت خودکار connectنمیشه و زمانی که از طرح شبانه استفاده می کنم و دیس میشه مشکل سازه میشه. من وقتی از شرکت صبانت سرویس گرفته بودن این مشکل رو نداشتم ولی از زمانی که از پارس آنلاین استفاده می کنم دچار این مشکل شده ام ویندوزی که ازش استفاده می کنم 7.با تشکر

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تـــبـــر یــــز

11

سلام دوستان میشه راهنماییم کنید که چطور می تونم مودم رو از حالت auto connect خارج کنم...
    سلام. نمیدونم چرا شما با اتوکانکت مشکل دارید؟!! بهتره به جای خارج کردن از حالت اتوماتیک، مشکل اونو حل کنید. چون کانکت دستی خودش یک معضل است.

به هر حال، برای خارج کردن از این حالت، در نوار آدرس مرورگر اینترنت اکسپلورر تایپ کنید: 192.168.1.1
    پنجره کوچکی ظاهر میشه و یوزر و پسورد میخواد که در هر دو تایپ کنید: admin
    حالا وارد تنظیمات میشید. البته این مودم تی پی لینکه.

در قسمت چپ، روی Advanced Setup کلیک کنید و گزینه Edit را بزنید (شکل زیر):

صفحه بعدی را کار نداریم، Next میزنیم، حالا در صفحه ی بعد از آن، گزینه Bridging را انتخاب میکنیم:

صفحات بعدی هم کاری نداریم باز Next میزنیم تا بالاخره به صفحه آخر میرسیم و Save را کلیک میکنیم.

نهایتاً در صفحه جدیدی که ظاهر میشود Save/Reboot را کلیک کنید.

مرورگر را ببندید و دو دقیقه صبر کنید که مودم کاملا ریست شود.
    موفق باشید.
    Last edited by polestar98g; 25-03-2012 at 08:00.

پروفشنال FC.Barcelona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

یکی از مشکلاتی که مودمهای tp-link داشتند این بود که نمیشد فهمید که الان چه دستگاههایی با چه مک ادرسهایی به دستگاه مودم شما بصورت وایرلس متصل هستند که tp-link داره برای بیشتر مدلها Firmware میده و این مشکلو حل کرده کافیه فیریمورتون را اپ کنید تا این قابلیت اضافه بشه

10. این کاربر از FC.Barcelona بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه maleki reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می دونی به خاطر این که شبا وقتی دیس میشم دیگه قادر به کانکت مجدد نیست و باید به صورت دستی با خاموش و روشن کردن مودم دوباره connect بشم به هر حال با پشتبانی هم کم تماس می گیرم بعد برسی وضعیت مودم و در خواست تحمل چند دقیقه انتظار پشت خط تلفن و اعلام این که آیا فلان لامپ مودم روشن هست یا نه قضیه رو تمام می کنن و هنوز مشکل به قوت خودش باقی می مونه . به هرحال از راهنمایت ممنونم و تونستم از یه راهی در ستش کنم و الان در طی دانلود شبا و تنظیمات IDM به صورت خودکار پعد از دیس شدن دوباره connect میشه و ادامه دانلود رو انجام می ده.

12. این کاربر از maleki reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بادرود به همه دوستان
    من مودم TP-link TD-w8901g دارم الان با کانکشن وصل میشم میخوام به حالت اتوکانکت تبدیلش کنم چیکار کنم؟
    باتشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •