تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 65 اولاول ... 713141516171819202127 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 645

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر درباره ی تغییرات ایجاد شده در انجمن های پی سی ورلد (سوالات و اشکالات)

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اتفاقا بنظر من p30world کار فوق العاده ای کرده !
    چون هم باید همیشه آخرین ورژن vb رو نصب کرد (از لحاظ امنیبتی) و همچنین vb4 قابلیت هایی رو داره که به زودی باهاش آشنا میشین!
    درباره ی اون کسی هم که گفت این قالب مثل سایت های تازه به کار هست باید بگم که عزیز این یکی از قالب های سایت خارجی هست که بیشتر سایت های ایرانی دارن از رنگ های مختلف ازش استفاده میکنن مثل سایت بازی سن..ر پس ربطی به مبتدی بودن نداره!
    در کل میثم جان یکسری تغییرات باید بدی که از این خشکی دراد اگه کمک خواستی میتونی رو من حساب کنی.
    اگه هزار جور امکانات داشته باشه ولی قالب کارپسندی نداشته باشه ول معطله

کسایی که روزانه بیشتر از10 ساعت تو انجمن هستن از این قالب زجر میکشن

2. 3 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

اگر به نظر من و بقیه کاربران هم نظر من. مدیر محترم جناب میثم احترام می گذارن:
    من قالب قبلی رو می پسندم ولی از قابلیت های این نسخه جدید هم نباید به راحتی گذشت. اگر مشکل با یک قالب مثل قالب قبلی حل بشه. به نظر من هر دو طرف موافق و مخالف راضی خواهند بود.
    و اگر به همین منوال پیش بره. من دیگه نمی تونم فعالیتی در شان فروم بزرگ P30World داشته باشم.
    موفق باشید.

4. 4 کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

به خدا قالب قبلی بهتر بود !
    اصلا p30world به خاطر همین قالب متفاوتش از بقیه فروم ها معروف بود ! الان ظاهر سایت هیچ فرقی با سایت های دیگه نداره
    اگه میشه یه نظر سنجی در مورد این قضیه ایجاد کنید

6. 4 کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Devicestreet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    BATTLELOG :|

پيش فرض

این قالب در شان پی سی نیست قالب قبلی بی نظیر بود من برای اون قالب اینجا عضو شدم!

8. این کاربر از Devicestreet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Viren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

خوب شده
    دست شما درد نکنه

شبیه persianto ols شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

اگه هزار جور امکانات داشته باشه ولی قالب کارپسندی نداشته باشه ول معطله

کسایی که روزانه بیشتر از10 ساعت تو انجمن هستن از این قالب زجر میکشن
    جالبه دیده میشه که اکثر کاربران اصلا به سایت های دیگه سر نزدند که ببینن که محیط اصلی vb چگونه است برید سایت هایی که مرجع vb هستن رو نگاه کنید همه دارن برای این سری قالب بال بال میزنن و میشه گفت بهترین سایت های ایران از این قالب استفاده میکنن
    من شرط میبندم اگه نظر سنجی ای درباره ی قالب قبلی گذاشته میشد همه میگفتن باید عوض کنین!!!!!
    و باید بدونین که قالب قبلی قالب اصلی ورژن 3 vb بود شما میتونین قالب رو روی حالت اصلی بزارین تا از قالب اصلی vb4 بهره ببرین
    خوب هست آدم همیشه 1 سال به 1 سال تغییر بده تا کاربران جلب شن ! شما برید یکسری دیگه میان جوش نزنین

11. این کاربر از gamepro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن دانلود و آپلود nits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

دوستان عزیزی که میگید قالب قبلی رو عوض کنید ، این کار مستلزم تغییر دادن دوباره ی ورژن VB هست که 3 بود قبلا و قالبش هم قالب پیش فرض ورژنهای 3 بود ..... 4 یکم فانتزی هست
    ولی اگر امکانش هست همون 3 میشد خیلی بهتر بود ...... به هر حال پی سی وردلد به جرات یکی از بزرگترین و بهترین سایتهای جامع ایران هست . من که با ورژن 3 خیلی راحتر بودم . کلا ورژنهای 3 خیلی بهتر هستن . 4 همونطور که گفتم بخش ارسال مطلبش مثلا همین شکلک ها خیلی کند لود میشه . یکم تو چشم هست رنگ ها ....... راستش من قالبهای سایت وی بی استایل رو یه چند نمونه تست زدم البته برای 3 و قشنگ هم هستن که پولی هستن .البته میشه با یه سرچ پیداشون کرد
    به هر حال نظر دیگر دوستان هم محترم و حتما مدیران هم این طور صلاح دونستن . به خصوص برای ورژنهای 4 ه-ک و پلاگینهای بیشتری نسبت به 3 هست و امنیتش شاید بیشتر باشه ولی امنیت رو در 3 هم میشه برقرار کرد . مهم استایل ثابت سایت بود که به نظرم سایتهای مشهور این چنینی با همون قالب و ورژن قبل میموند خیلی بهتر بود . یک جور
    ببخشید که زیاد تایپیدیم
    با تشکر

13. این کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال خودرو های آمریکایی mohamad.hejazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

قالب قبلی بهتر بود الان صفحات خیلی روشن شده و چشم رو میزنه!

15. این کاربر از mohamad.hejazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

جالبه دیده میشه که اکثر کاربران اصلا به سایت های دیگه سر نزدند که ببینن که محیط اصلی vb چگونه است برید سایت هایی که مرجع vb هستن رو نگاه کنید همه دارن برای این سری قالب بال بال میزنن و میشه گفت بهترین سایت های ایران از این قالب استفاده میکنن
    من شرط میبندم اگه نظر سنجی ای درباره ی قالب قبلی گذاشته میشد همه میگفتن باید عوض کنین!!!!!
    و باید بدونین که قالب قبلی قالب اصلی ورژن 3 vb بود شما میتونین قالب رو روی حالت اصلی بزارین تا از قالب اصلی vb4 بهره ببرین
    خوب هست آدم همیشه 1 سال به 1 سال تغییر بده تا کاربران جلب شن ! شما برید یکسری دیگه میان جوش نزنین
    اتفاقا فروم pt هم قالبشو عوض کرد که باعث شد خیلی از کسانی که من میشناختم انگیزه زیادی واسه فعالیت تو اون فروم نداشته باشن !

17. 2 کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

بهتر نبود قبلش یه نظر سنجی انجام می شد ؟ یا حداقل اطلاع رسانی.
    به هر حال من رو رزولوشن 1024*768 با آبی خاکستری مشکل دارم سایز صفحه بزرگتره و scroll هم نداره. اما vb4 مشکلی نداره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •