تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 954 اولاول ... 71314151617181920212767117517 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 9536

نام تاپيک: dota allstars بازها بیان تو !!!

آخر فروم باز Metalzadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سرزمین هرگزها

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط bab_2c
    [[salam man babak hastam emrooz doostam the 69 eyes in picture ro baram ferestad , albate khodesh bavar karde va mige ina ye serii item haye level 3 (tier 3 ) hastan ke secret ama ma too game netemoon taghriban 40-50 nafarim ke dota ro khooordim va tamame item haye mokhtalef ro ham kharidim vali hich kooodom az in item ha ba ham MIX nashodan. emrroz joome sate 11 shab rafam game net va hich koodom az bacheha az mooozo khabar nadasht . hata az game nete SILKWAY (rahe abrisham ham in khabar nadashtan]

سلام
    عضویتت رو تبریک می گم
    اگه میشه فارسی تاپ کن این جزو قانون فوروم
    خوش باشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه The 69 eyes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Helsinki, Finland

13

نقل قول نوشته شده توسط bab_2c
    [[salam man babak hastam emrooz doostam the 69 eyes in picture ro baram ferestad , albate khodesh bavar karde va mige ina ye serii item haye level 3 (tier 3 ) hastan ke secret ama ma too game netemoon taghriban 40-50 nafarim ke dota ro khooordim va tamame item haye mokhtalef ro ham kharidim vali hich kooodom az in item ha ba ham MIX nashodan. emrroz joome sate 11 shab rafam game net va hich koodom az bacheha az mooozo khabar nadasht . hata az game nete SILKWAY (rahe abrisham ham in khabar nadashtan]
    سلام باباک جان.خوبی ؟ این جا fingilish نزن مدیر میاد بهت بهت میگه ها !!!

خوب من یکیشو کشف کردم. توی patch 6.35 بود که از مخلوط plane walker clock و soul buster و broad words ساخته میشد. قبول ندارید امتحان کنید . بابک جان اگه از امیر یا کوشا و فرزان یا کسی میپرسیدی اون item secret که تو patch 6.35 بچه های خودمون پیدا کرده بودن رو بهت میگفت. در ضمن الگی که نیست واسه خودت بخری ببینی میشه یانه !!!! 1000000 تا حالت داره. الکی که نیست.

حالا من براتون دارم دنبالش میگردم. اگه شد پیدا کردم میدم بهتون

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Helsinki, Finland

پيش فرض

آقایونی که میگن من دروغ میگم بفرمایند این جا رو هم ببینند. آقا بابک این همون item هست که بچه های ما کشف کرده بودند + چند تا دیگه که فقط اولیش رو بچه های ما کشف کرده بودند. چد تا هم مال patch ]ای دیگه داره. ولی اینا کامل نیستو اگه کسی قبول نداره هم میتونه امتحان کنه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by The 69 eyes; 02-12-2006 at 08:29.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Helsinki, Finland

پيش فرض

بابک جان شما یه روز قرار بزار با من بیا game net همشو بهت نشون میدم.

پروفشنال Cain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

اراز جو شما ميتوني بري مپ DotA Allstars v6.35B4 رو دانلود کني اون ايتم که تو ميگي اونجا هست !
    اين ايتم قبلا بود ولي چون با خريد اين ايتم و يه ايتم ديگه بازي رو راحت ميشد برد برداشتنش ولي Triger اون ايتم رو ورنداشتن يعني شما اون رو در شاپ ها نميديدي ولي با خريد ايتم هاي لازم ايتم ظاهر ميشد
    من يه ايتم دارم که secret نيست و باگه نمي خواستم کسي چيزي بدونه !! چون هيچ جوري نميشه به دست اوردش ! من براتون ميزارم عکسشو ! اراز و پدرام جان اگه خواستيد بدونيد من از کجا اوردم اين ايتم رو تو پي ام بگين !!!!
    راستي اين ايتم واسه مپ 6.38b است !

پروفشنال Cain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

راستي تو اون عکسي که گزاشتي پول طرف رو ببين معلومه خودش دستکاري کردي اون 7 فرق ميکنه

آخر فروم باز Metalzadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سرزمین هرگزها

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط The 69 eyes

خوب من یکیشو کشف کردم. توی patch 6.35 بود که از مخلوط plane walker clock و soul buster و broad words ساخته میشد. قبول ندارید امتحان کنید . بابک جان اگه از امیر یا کوشا و فرزان یا کسی میپرسیدی اون item secret که تو patch 6.35 بچه های خودمون پیدا کرده بودن رو بهت میگفت. در ضمن الگی که نیست واسه خودت بخری ببینی میشه یانه !!!! 1000000 تا حالت داره. الکی که نیست.

حالا من براتون دارم دنبالش میگردم. اگه شد پیدا کردم میدم بهتون
    کار کرد
    60% َAttack Aura به هیرو ها میده

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Helsinki, Finland

12

خوب دوستان. خوب شد که تونستین امتحان کنید و جواب داد. چون اگه جواب نمیداد همه فکر میکردین من خالی بستم. خوشحالم که حل شد.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Helsinki, Finland

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Cain
    اراز جو شما ميتوني بري مپ DotA Allstars v6.35B4 رو دانلود کني اون ايتم که تو ميگي اونجا هست !
    اين ايتم قبلا بود ولي چون با خريد اين ايتم و يه ايتم ديگه بازي رو راحت ميشد برد برداشتنش ولي Triger اون ايتم رو ورنداشتن يعني شما اون رو در شاپ ها نميديدي ولي با خريد ايتم هاي لازم ايتم ظاهر ميشد
    من يه ايتم دارم که secret نيست و باگه نمي خواستم کسي چيزي بدونه !! چون هيچ جوري نميشه به دست اوردش ! من براتون ميزارم عکسشو ! اراز و پدرام جان اگه خواستيد بدونيد من از کجا اوردم اين ايتم رو تو پي ام بگين !!!!
    راستي اين ايتم واسه مپ 6.38b است !
    اگه شد بیا chat بهم بگو. اینو ندیده بودم. اینایی که میگی رو همشو گفته بودم من شما باور نمیکردید !!!!!

پروفشنال Cain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

اراز جان خدايي نکرده من نميگم شما خالي ميبندي !
    من ميگم اين دوتا ايتم از اول secret نبودن بلکه به دليلي که من گفتم از بازي حذف شدن ولي متاسفانه IceFrog سازنده مپ يادش ميره علاوه بر حذف ايتمها از شاپ Triger مربوط رو جذف کنه !
    حالا Triger چيه ::: Triger همون دستوراتيه که ميگه وقتي شما فلان ايتم و فلان رو خريدي با هم ترکيب بشه بشه ايتم فلان !!!!
    واسه همين شما ايتم رو نميبيني ولي ميتوني نرکيب کني که البته اين باگ درست شد !
    واسه اثبات هم من گفتم برين اون مپي که گفتم رو دانلود کنيد ميبينيد که تو شاپ اصلا هست واسه گرفتن همون کسي که ون گارد رو ميده اون دوتا ايتم هم ميده به شما !!!
    من ميگم اون ايتم هايي که عکس رو گذاشتي الکيه !! اون 6تا ايتم !!
    به نظر من الان هيچ ايتم Secret و هيرو Hide تو بازي وجود نداره !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •