تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 18 اولاول ... 7131415161718 آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 173

نام تاپيک: ◄◄ ســایــتــها ی ریاضی - نــرم افــزارهــای ریاضی ►►

داره خودمونی میشه deC0d3R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض اصلاح شده نرم افزار تشخیص اعداد اول

با عرض معذرت خدمت دوستان باید بگم نسخه ی قبلی قابلیت تشخیص اعداد بزرگتر از 100000 رو نداشت و دچار سرریز و overflow میشد که با تغییر نوع متغیرها از int به long int مشکل حل شد
    دانلود نسخه ی جدید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از deC0d3R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

میشه درمورد نرم افزار matlab واموزش هم توضیح بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

میشه در مورد نرم افزار matlab توضیح بدید و برای یاد گیریش مطالبی ارائه کنید

در آغاز فعالیت Daiereh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سوالات المپیاد ریاضی جهانی از دوره ی دوم تا آخرین دوره 1960-2010

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از Daiereh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

تا حالا شده یه سوال در مورد مت لب داشته باشی و توی 4 تا کتاب برنامه نویسی مت لب دنبالش بگردی و کلاس آموزشیش رو هم بری و نتونی جوابشو پیدا کنی ؟
    این الان مشکل منه .... کی میتونه یه کمکی بکنه ؟
    من میخوام با مت لب برنامه بنویسم و اجازه استفاده از فانکشن های آماده مت لب رو هم ندارم یعنی خودم باید اونا رو بنویسم
    چجوری میشه متغیرهارو به برنامه معرفی کرد که کاربری که بعدا از برنامه استفاده میکنه برنامه ازش یه ماتریس n*n رو بگیره و مقدار n رو هم همون کاربر تعیین کنه و بعد برنامه بیاد روی اون ماتریس یه کارایی بکنه مثلا با یه ماتریس دیگه جکع کنه یا معکوسشو حساب کنه (بدون استفاده از فانکشن آماده محاسبه معکوس مت لب )
    بعد یه جای دیگه برنامه بیاد نتیجه این مرحله رو بازخونی کنه و باهاش یه کارای دیگه کنه و بعد نتیجه رو نشون کاربر بده (کاربری که از برنامه من استفاده میکنه فقط چیزایی رو که برنامه من ازش بخواد تایپ میکنه و به برنامه میده و در حقیقت چیزی از مت لب سرش نمیشه )
    خلاصه کنم من فقط توی پنجره editor میتونم چیزی رو تایپ کنم و کلا باید فراموش کنم که پنجره ای به اسم command window هم وجود داره (برخلاف کتابا که همش و همش کار کردن توی پنجره command window رو آموزش میدن)
    امیدوارم تونسته باشم مشکل رو درست توضیح بدم
    کسی هست مارو از این چاله در بیاره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

گر زحمتی نیست مطالب مربوط به ریاضیات را در بخشی که برای همین منظور افتتاح شده است منتشر فرمایید تا از پراکندگی موضوعات جلوگیری شود. انشاءالله موفق و پیروز باشید.

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام سایت یا نرم افزاری هست که بتونه مشتق ضمنی بگیره؟؟/
    نسبت به X یا y

آخر فروم باز Mehran-King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام امیدوارم به دردتون بخوره:

نرم افزار حل مسائل ریاضی به صورت کاملاً تشریحی

Algebrator نرم افزار فوق العاده ای است که در یادگیری ریاضیات و حل معادلات پیچیده ای که ممکن است بسیاری از دانش آموزان در آن مشکل داشته باشند، بسیار مفید واقع شده است. شما با کمک این نرم افزار قادر خواهید بود معادلات مطرح شده در مبحث های مختلف ریاضیات مانند معادلات، انتگرال گیری، بررسی توابع، ریشه یابی، لگاریتم، ماتریس، توابع مثلثاتی و … را نوشته و حل نمایید. Algebrator مهارت شما را در حل تمرینات دشوار بالا برده تا قادر باشید سخت ترین مسائل ریاضی را به آسانی حل کنید و اگر از درسی عقب مانده اید یا آن را بخوبی متوجه نشده اید، پاسخ تشریحی تمام سوالات خود را ریز به ریز و مرحله به مرحله از این برنامه دریافت کنید.

نرم‌افزار Algebrator برنامه‌ای با روش کار بسیار ساده است که شما را قادر می‌سازد در هر سن و هر مقطعی که باشید سوالات ریاضی خود را به آسانی حل کنید! اگر فرزندانتان از شما سوالاتی می‌کنند که قادر به حل آنها نیستید یا اگر خودتان مشغول تحصیل هستید و به ‌دنبال راه‌حل و پاسخ یک سوال پیچیده می‌گردید، براحتی می‌توانید با استفاده از این نرم‌افزار، پاسخ را در زمانی بسیار کوتاه مشاهده کنید. حتی اگر استاد دانشگاه باشید یا یک موسسه آموزشی را مدیریت می‌کنید و با مسائل پیچیده ریاضی سر و کار دارید، باز هم بدون نیاز به ماشین‌حساب‌های گران قیمت و صرف وقت طولانی برای حل مسائل ریاضی، می‌توانید در مدت زمانی بسیار کوتاه صورت مساله را در این نرم‌افزار تعریف و پاسخ را در کسری از ثانیه مشاهده کنید!

پاسخ‌های کاملا تشریحی
    نرم‌افزار Algebrator در عین حال که قادر است پاسخ مسائل را در کسری از ثانیه در اختیار شما قرار دهد، به‌گونه‌ای طراحی شده است که پاسخ تشریحی بسیار کاملی را از مراحل حل مساله در اختیار شما قرار می‌دهد. به‌این ترتیب چگونگی حل هیچ‌یک از مسائل برای شما ابهام نخواهد داشت و به‌طور کامل می‌توانید مساله و روش حل آن را درک کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Algebrator:
    ـ حل انواع مسائل ریاضی در تمام مقاطع تحصیلی
    ـ حل مسائل با استفاده از روش‌های معمول و رایج بین‌المللی
    ـ ارائه پاسخ تشریحی مرحله به مرحله همراه با پشتیبانی از قابلیت راهنمایی و آموزش قوانین، قضایا و پیش‌نیازهای حل یک مساله
    ـ رسم انواع نمودار و گراف‌های مربوط در کوتاه‌ترین زمان ممکن
    ـ پشتیبانی از ویرایشگر قدرتمند WYSIWYG برای نوشتن صورت مساله
    ـ انتشار مساله و روش حل آن در فرمت استاندارد به‌صورت یک فایل xhtml قابل مشاهده در تمام مرورگرهای وب
    ـ پشتیبانی از حل مسائل با تعداد ارقام بالا
    و…

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    منبع: لرد دانلود

11. 2 کاربر از Mehran-King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

با سلام
    دوستان من تازه عضو شده ام دنبال نرم افزاری آموزشی برای تدریس درکلاس برای رسم توابع میگردم ممنون میشم کمکم کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •