تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 169 از 329 اولاول ... 69119159165166167168169170171172173179219269 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,681 به 1,690 از 3281

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشی های اندرویدی

کـاربـر بـاسـابـقـه Amir Hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ذهن فــــــاســــــد محل تحصیل:              ...Wrong Floor

پيش فرض

عه...بچه ها الان گوشی برگشت...
    حالا نمیدونم به خاطر اون یه بار بدون باتری زدن بود...یا باتری رو چند مین بیرون گذاشتن
    به هر حال کلی ممنون
    Last edited by Amir Hossein; 29-05-2014 at 14:45.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

واقعا کسی نتونست یعنی یه راه حل بگه به ما؟؟ میدونم قانونه آندرویده..نرم افزاری نیست یا تنظیماتی که بشه غیر فعال کرد این حالتو؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

نمی خواد خودم پیدا کردم راه حلو تو سایت های خارجی...گوشی حتما باید روت باشه... تو کیت کت گوگل نامرد قانونه کپی گذاشته که نمیشه با هیچ فایل منیجری انتقال بدین فایل هاتونو به اس دی کارت... مگر اینکه روت کنین و چند تا سیخ بزنین یا نرم افزار fix sd card on kitkat رو نصب کنین.. یا این مراحل رو به ترتیب انجام بدین..در هر صورت همه این راه حل ها برای گوشی های روت شده اس...
    (Please be aware that you’re performing these changes on your own risk!):

1. Make sure that you have root access
    2. Perform a NANDROID backup to be completely safe
    3. Use a [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and navigate to /system/etc/permissions
    4. Edit platform.xml and find “WRITE_EXTERNAL_STORAGE
    5. Add an additional group definition for this permission: <group gid=”media_rw” />
    6. Save the changes and restart your device
    7. You are now able to write on your external SD card again

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

واقعا کسی نتونست یعنی یه راه حل بگه به ما؟؟ میدونم قانونه آندرویده..نرم افزاری نیست یا تنظیماتی که بشه غیر فعال کرد این حالتو؟
    دوست من چی قانون اندروید اصلا همچین مشکلی وجود نداره تو اندروید از ورژن ۲.۱ بگیری تا ۴.۴.۲
    الان شما یه فایل از حافظه ی داخلی کپی میکنی تو خارجی پیست میکنی یا move میکنی نمیشه؟! ارور میده؟! من حس میکنم مموری خارجیتون به هر دلیل read only شده.

sent from my Nokia 3310

5. 2 کاربر از Rezback بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

فکر می کنم هر برندی یه درایور مخصوص خودش رو داره. مثلا سامسونگ که درایور داشت باید نصب می کردیم. ببین شاید سونی هم درایور جدا داشته باشه که نصب نکردی
    نصب کردم ولی فایده ای نداشت

اگه نباشه جاش خالی می مونه rangoabzar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

آقا من قبلا یه تبلت لنوو a3000-h خریده بودم 16 گیگ حجم داشت امروز ک باز یکی دیگه خریدم الان که نگا کردم دیدم 4 گیگ حجم داره .فرقشون چیه؟ نکنه ازین چینی بدرد نخوریاس ؟ چ تفاوتی دارن با هم ؟ لطفا سریع جواب بدین

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

آقا من قبلا یه تبلت لنوو a3000-h خریده بودم 16 گیگ حجم داشت امروز ک باز یکی دیگه خریدم الان که نگا کردم دیدم 4 گیگ حجم داره .فرقشون چیه؟ نکنه ازین چینی بدرد نخوریاس ؟ چ تفاوتی دارن با هم ؟ لطفا سریع جواب بدین

به احتمال زیاد

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری a.g g.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بــــوتیــــا

پيش فرض

سلام دوستان

من یه گالاکسی اس دارم(I9000)

جدیدا یه مشکلی پیدا کرده پیام نمی فرسته !
    هر چی به ذهنم رسید انجام دادم،شماره مرکز پیامو از اول زدم نرم افزارای جدیدمو پاک کردم و ... ولی بازم درست نشد

به نظر شما چه کار کنم ؟ ریست هیچ راهی غیر از ریست فکتوری نیست ؟(ممکنه همون هم درستش نکنه ؟)

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

سلام
    من یک مموری کارت 32 گیگاباتی روی گوشیم انداختم گوشی هم Xperia M هست ولی وقتی با کابل USB وصلش میکنم به کامپیوتر و میخوام چند تا فولدر که توش فیلم هست رو کپی کنم روی مموری کپی نمیکنه و حتما باید ZIP کنم و بعد کپی کنم
    هیچ اروری هم نمیده و اون پنجره ای که باید باز بشه برای کپی شدن فایل که نشون میده چقدر از زمان کپی شدن باقی مونده رو هم اصلا نشون نمیده ، انگار هیچ اتفاقی نمیوفته وقی paste میکنیم فولدر ها رو
    علت چی میتونه باشه ؟
    Last edited by Ship Storm; 01-06-2014 at 19:35.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلاممن یک مموری کارت 32 گیگاباتی روی گوشیم انداختم گوشی هم Xperia M هست ولی وقتی با کابل USB وصلش میکنم به کامپیوتر و میخوام چند تا فولدر که توش فیلم هست رو کپی کنم روی مموری کپی نمیکنه و حتما باید ZIP کنم و بعد کپی کنمهیچ اروری هم نمیده و اون پنجره ای که باید باز بشه برای کپی شدن فایل که نشون میده چقدر از زمان کپی شدن باقی مونده رو هم اصلا نشون نمیده ، انگار هیچ اتفاقی نمیوفته وقی paste میکنیم فولدر ها روعلت چی میتونه باشه ؟
    سلام . اگه درست منظورتون رو متوجه شده باشم بنده هم از این مشکلات داشتم قبلاً . یک راهِ حلش اینه که مموری کارت رو از گوشی دربیارین و مستقیم وصل کنین به کامپیوتر و بعد از نقل و انتقال فایلها دوباره بذارینش توی گوشی .اگر کامپیوتر پورتِ مخصوص مموری کارد داره ( card reader port ) بزنینش به اون چون سریعتر کار میکنه . درضمن اگر سیستم کامپیوترتون XP يا VISTA باشه مموری کارتِ بیش از 4 گیگ رو نمیخونه ( از پورت USB ) و یا باید با پورت مموری کارد ریدر وصلش کنین یا با کابل یو اس بی و با خودِ گوشی
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 01-06-2014 at 20:33.

12. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •