تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 168 از 229 اولاول ... 68118158164165166167168169170171172178218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,671 به 1,680 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کاشان

پيش فرض

سلام خدمت عزیزان دل
    من سیستمم یه چند ماهیه که بعضی وقت ها در حین بالا آمدن یعنی وقتی آرم ویندوز اکس پی داره حرکت می کنه تا بالا بیاد یا بعد از بالا آمدن سیستم یه مدت که میگزره یکدفعه ای رنگ های مونیتور به هم میریزه و بلافاصله سیستم هنگ می کنه و تا ریست نکنم درست نمیشه
    تازه بعضی اوقات که سیستم رو روشن می کنم مونیتور روشن نمی شه ولی چند بار که ریست می کنم خوب می شه لطفا راهنماییم کنید:
    عکس به هم ریختگی اینه:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کاشان

پيش فرض هنگ کردن و به هم ریختگی رنگ مونیتور

سلام خدمت عزیزان دل
    من سیستمم یه چند ماهیه که بعضی وقت ها در حین بالا آمدن یعنی وقتی آرم ویندوز اکس پی داره حرکت می کنه تا بالا بیاد یا بعد از بالا آمدن سیستم یه مدت که میگزره یکدفعه ای رنگ های مونیتور به هم میریزه و بلافاصله سیستم هنگ می کنه و تا ریست نکنم درست نمیشه
    تازه بعضی اوقات که سیستم رو روشن می کنم مونیتور روشن نمی شه ولی چند بار که ریست می کنم خوب می شه لطفا راهنماییم کنید:
    عکس به هم ریختگی اینه:

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام خدمت عزیزان دل
    عکس به هم ریختگی اینه:
    بنظر من مشکل از مانیتور نیست:
    یا از کابل واتصال مانیتور است -یا گرافیک
    اینها روچک کن

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

آقا جديدا كامپيوتر من وسط كار يهو خاموش ميشه !

دليلش چي ميتونه باشه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirarsalaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دليلش چي ميتونه باشه ؟
    در مورد سیستمتون که چه سی پی یو ای داره و رم و قطعات توضیح بدهید که چی هستند؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hraa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

وقتی سیستم رو روشن میکنم بدون اینکه صفحات مشکی بیاد وارد صفحه لود ویندوز xp میشه و بعد صفحه سیاه میاد و میمونه...
    موقع روشن شدن هم هیچ بوقی و پیغامی نمیده، چون اون صفحه سیاه هم نمیاد نمیتونم وارد setup و ... بشم!!!
    خیلی وضعیت عجیبیه لطفا کمکم کنید...

پروفشنال amaranth_silent's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام دوستان..من کامپیوترمو بعد نصب ویندوز میبینم که همچنان سرعتم بشدت پایین با اینکه هیچ برنامه ای باز نیس ولی خیلی طول میکشه یه صفحه رو روش کلیک میکنم بالا بیاره (2...3) ثانیه
    دمای cpu ...50
    رم 256
    هارد 250
    cpu 1/7 amd
    سیستمم با اخرین اپدیت nod32 ویروسکشی شده(فاقد ویروس )
    در ضمن یه برنامهای به نام SPEEDUPMYPC نصب کردم که وضعیت سرعت کامپیوترمو افتضاح تشخیص داده ولی برای رفع مشکلش باید سریالشو بدم که ندارم
    حالا نمیدونم مشکل از چیه با اینکه سیستمم کمی قدیمیه ولی قبلا خیلی وضعیت بهتر بود
    فکر کنم این برنامه SPEEDUPMYPC بتونه مشکلمو حل کنه چون مشکلارو تو سیستمم تشخیص داده ولی برا ی بر طرف کردنش سریال میخواد که اونم پولیه ممنون میشم کمکم کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام.دوستان من یک لپ تاپ vaio خریدم ولی وایرلسش خیلی ضعیفه .ینی فقط تا 5 متری مودم میگیره ولی لپتاپ dell برادرم تا سر کوچه ام مودم رو پیدا میکنه .مشکل از چیه؟درایورش هم اپدیت هست !!

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.دوستان من یک لپ تاپ vaio خریدم ولی وایرلسش خیلی ضعیفه .ینی فقط تا 5 متری مودم میگیره ولی لپتاپ dell برادرم تا سر کوچه ام مودم رو پیدا میکنه .مشکل از چیه؟درایورش هم اپدیت هست !!
    پیشنهاد میکنم سوالتون رو در انجمن لپتاپ بپرسید تا زودتر به پاسخ برسید.

10. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

13

سلام خدمت عزیزان دل
    عکس به هم ریختگی اینه:
    اين مشكل فقط از كارت گرافيكتون مي‌تونه باشه و اون هم به علت نشتي و يا از كار افتادگي خازن‌هاي كارت گرافيك هست.

براي اطمينان بيشتر با يه كارت گرافيك ديگه تست كنيد.

دليلش چي ميتونه باشه ؟
    خاموش شدن سيستم دو حالت وجود داره:

اول اينكه حرارت CPU از حد مجاز گذشته و شايد مشكل از فن CPU باشه.

دوم اينكه پاورتون نقص فني داره و با كمي كار كردن خاموش مي‌كنه.

وقتی سیستم رو روشن میکنم بدون اینکه صفحات مشکی بیاد وارد صفحه لود ویندوز xp میشه و بعد صفحه سیاه میاد و میمونه...
    موقع روشن شدن هم هیچ بوقی و پیغامی نمیده، چون اون صفحه سیاه هم نمیاد نمیتونم وارد setup و ... بشم!!!
    خیلی وضعیت عجیبیه لطفا کمکم کنید...
    بايوستون روي حالت Quick Boot تنظيم شده و مستقيماً به ويندوز مي‌رسه و شما اين وسط چيزي رو مشاهده نمي‌كنيد. در اين حالت براي ورود به بايوس بايستي خيلي سريع عمل كنيد.

در مورد اينكه سيستم بالا مي‌آد و همونطور صفحه مانيتور سياه هست اين مشكل به درايور كارت گرافيك بر مي‌گرده كه به احتمال زياد دچار مشكل شده. شما از طريق Safe Mode سيستم‌تون رو بالا بياريد و درايور كارت گرافيكتون رو Uninstall كنيد و مجدداً درايورش رو نصب كنيد.

سلام دوستان..من کامپیوترمو بعد نصب ویندوز میبینم که همچنان سرعتم بشدت پایین با اینکه هیچ برنامه ای باز نیس ولی خیلی طول میکشه یه صفحه رو روش کلیک میکنم بالا بیاره (2...3) ثانیه
    دمای cpu ...50
    رم 256
    هارد 250
    cpu 1/7 amd
    سیستمم با اخرین اپدیت nod32 ویروسکشی شده(فاقد ویروس )
    در ضمن یه برنامهای به نام SPEEDUPMYPC نصب کردم که وضعیت سرعت کامپیوترمو افتضاح تشخیص داده ولی برای رفع مشکلش باید سریالشو بدم که ندارم
    حالا نمیدونم مشکل از چیه با اینکه سیستمم کمی قدیمیه ولی قبلا خیلی وضعیت بهتر بود
    فکر کنم این برنامه SPEEDUPMYPC بتونه مشکلمو حل کنه چون مشکلارو تو سیستمم تشخیص داده ولی برا ی بر طرف کردنش سریال میخواد که اونم پولیه ممنون میشم کمکم کنین
    شما در موقع‌اي كه داريد كار مي‌كنيد Task Manager رو باز كنيد و در سربرگ Process ببينيد چه برنامه‌اي چقدر از رم و CPU در حال استفاده كردن هست.

وقتي كه برنامه رو پيدا كرديد End Process رو بزنيد و ببينيد باز هم مشكل داريد يا نه.

شاد باشيد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •