تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1670 از 3346 اولاول ... 670117015701620166016661667166816691670167116721673167416801720177021702670 ... آخرآخر
نمايش نتايج 16,691 به 16,700 از 33451

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اون یکی سوال رو یه نفر جواب بده ممنون میشم / بسته مثلا 3 ماهه به 3 قسمت تقسیم میشه آیا ؟
    من هم همین سوال رو دارم ، این بسته های چند ماهه رو میشه همشو تو یک ماه مصرف کرد ؟

آخر فروم باز Abolfazl-Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

من هم همین سوال رو دارم ، این بسته های چند ماهه رو میشه همشو تو یک ماه مصرف کرد ؟
    شما اگه می تونی تو یه هفته تمومش کن

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من منظورم اینکه ، مثلا یک بسته 3 ماهه 15 گیگ بگیریم ، نیاد بگه بهم شما فقط هر 30 روز 5 گیگ میتونی مصرف کنی ، 5 گیگ بعدی رو هم اول 30 روز بعدی بهم بده (رایتل یکبار (تنها بار) که گرفتم همین کار رو کرد).

- - - Updated - - -

من منظورم اینکه ، مثلا یک بسته 3 ماهه 15 گیگ بگیریم ، نیاد بگه بهم شما فقط هر 30 روز 5 گیگ میتونی مصرف کنی ، 5 گیگ بعدی رو هم اول 30 روز بعدی بهم بده (رایتل یکبار (تنها بار) که گرفتم همین کار رو کرد).

آخر فروم باز Abolfazl-Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

- - - Updated - - -

نه اینجوری نیس

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من که خودم میدونم چیه! [emoji1] [emoji1]

بامودم e5373 در حالت 4G Only تست انجام شد با سه خط آنتن

چرا من باید دروغ بگم؟ آدم تعجب میکنه از حرف آدم محترمی مثل شما والا! [emoji1] [emoji106]

Sent from Windows 10 mobile using Tapatalk Classic
    نگفتم دروغ میگید...منظورم این بود که با سند تست گذاشته شه بهتره...از کانفیگ مودم هم میتونستید بزارید کنارش...اینجا خیلی ها اومدن تستای الکی گذاشتن رفتن بخاطر همین بهتره که دقیق تر بزارید تا بقیه به تست اهمیت بدن

6. این کاربر از MOH@ND3S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

نگفتم دروغ میگید...منظورم این بود که با سند تست گذاشته شه بهتره...از کانفیگ مودم هم میتونستید بزارید کنارش...اینجا خیلی ها اومدن تستای الکی گذاشتن رفتن بخاطر همین بهتره که دقیق تر بزارید تا بقیه به تست اهمیت بدن
    تصور نمیکنم کسی با تست الکی نشان دادن سرعت خراب چیزی عایدش بشه. اما با تست‌هایی الکی سرعتهای رویایی دانلود چندین مگ در ثانیه خیلی ها چیز عایدشان میشه و میتواند سرویس های بیکیفیت و دروغین رو به مردم غالب کنند. مدرک میخواهد بفرمایید دیشب دو تا سه نصف شب شیراز. از زمان عرضه بسته های هزار تومن شبانه وضعیت تو همین حد و حدوده:

8. 2 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان یه سوال دارم
    اینترنت من ایرانسل هست
    تنظیماتش هم درسته حتی باهاش میتونم کلش هم برم تلگرام برم ولی
    صفحه ی گوگل رو باز نمیکنه یا اصن گوگل پلاس رو وا نمیکنه
    مشکل چیه؟!!
    از کجاس؟!!
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    شما برو قسمت تنظیمات گوشی در اکسس پوینت.APN. در اونجا بخش بروکسی و پورت رو اعدادش رو پاک کن. یعنی صفر بشه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

شیراز کجاهاش 4 جی هست ؟؟ من الان خط LTE برام میاد ولی اصن سرعتم فرق نمیکنه.
    قرار نیست حتما فرقی بکنه به منطقه شما بستگی داره حتی ممکنه در جایی 3g سرعت بیشتری بده. بعضی تصور میکنند اختلاف سرعتی که بین نسل دو و سه میبینند رو بهمون ترتیب و نسبت بین نسل سه با چهار هم خواهند داشت که اصلا اینجوری نیست. البته 4gقابلیتش رو داره که سرعت چندین برابر 3g رو ارائه بده اما سرویسی که در حال حاضر داره در کشور ارائه میشه در حد حداکثر ظرفیت 3gهم نیست تا چه برسه 4g. شیراز خیلی جاها 4gهست کل مرکز شهر زند ستاد ملاصدرا عفیف آباد تا... گلستان. سراج. پاییز خیلی جاها ديگه.

11. این کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    آقا رضا خداروشکر الان مدتیه بندرانزلی 4G در چند سایت روشن شده و اینکه یک یا دو دکل بدون تجهیزات بدون RRU هست و هنوز تجهیز نشده اونا کی تجهیز میشوند؟ و اینکه برنامه ایرانسل برای این شهر و مشکل پوشش منطقه نامجو ورودی شهر از سمت شرق که قول نصب دکل رو دادند چیست؟ خبری دارید؟
    سلام. پوشش انزلی از غرب به شرق است. در اولویت است. به محض رسیدن تجهیزات سایتهای باقی مانده هم روشن خواهد شد. تا اسفند ماه پوشش تکمیل میشود.

13. این کاربر از rezarain88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

آقا رضا سلام خسته نباشید.الان چند وقته رایتل تو منطقه ما فضای بسته نتش افت سرعت داره و یه خط آنتنم کم میشه گاهی اوقاتم پرش آنتن داره.اینو یه زحمت میکشید.رشت پل جانبازان کوچه افضلی.آدرس دکل

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •