تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 167 از 2199 اولاول ... 671171571631641651661671681691701711772172676671167 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,661 به 1,670 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

خیلی سرعتتون کمه.اینم سرعت من:

دوستان پیشنهاد میکنم روی عکس هایی که لینکشون از سایت اسپید تست نیست زیاد حساب نکنید.(تازه این که شاتله)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

منم که اهوازم 5 روزه از پنجشنبه تا حالا اینترنتم خوب شده البته بجز دیروز که یکشنبه بود البته هنوز یا ایده ال فاصله داره ولی خب بهتر از قبله.

3. این کاربر از amin-g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

منم که اهوازم 5 روزه از پنجشنبه تا حالا اینترنتم خوب شده البته بجز دیروز که یکشنبه بود البته هنوز یا ایده ال فاصله داره ولی خب بهتر از قبله.
    همان طور که در پست های قبلی گفتم به گفته یکی از نمایندگی های مبین نت در اهواز (رفاتک) این مشکل به دلیل پر شدن پهنای باند اهواز بوده و برای من هم از چهارشنبه شب سرویس خیلی بهتر شد.

پروفشنال lurenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من چندی پیش اعلام خرابی سرویسم رو کرده بودم و بعد از کش و قوس های فراوان که منجر به این شد که بنده درخواست جمع آوری سرویسم رو بدم ، امروز یه تیم 4 نفره از مبین نت و شرکت خارجی ای که تجهیزات رو فراهم کرده بود اومدن خونمون که اتفاقا یه نفرشون هم خارجی بود!کفم بریده بود! گویا تیم بهینه سازی بودن!
    سرویس من یک هفته است که تموم شده ولی برای تستشون یه اکانت با سرعت 2 مگ و با حجم 128 مگ فعال کردن تا وضعیت مودمم رو چک کنن که همه چیز اوکی بود!
    حالا سر دوراهی قرار گرفتم که سروسیم رو دوباره شارژ کنم یا سرویس رو جمع کنم!
    دوستان در هر جای ایران و بخصوص تهران اعلام وضعیت بکنن که سرعت دانلودشون با نرم افزار مدیریت دانلود (مثل IDM و ...) در چند وقت اخیر چطور بوده؟ ثبات سرعت قابل قبول بوده؟

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ادامه داستان:بعد از اینکه دیدم دو سه روزه سرعت خوب شده عملیات پس دادن مودم رو متوقف کردم(!) بلاخره تونستم یک سرویس 512 بگیرم(فعلاً). سرعت مثل قبل نیست و با یک کانکشن نمیشه از تمام پهنای باند استفاده کنید اما پینگ خوب شده و حداقل برای گشت گذار اینترنتی بسیار خوب است.260-300 (بعضی مواقع کمتر یا کمی بیشتر) حالا که 512 گرفتم حتی با 4 کانکشن هم نمیشه به حداکثر سرعت دنلود رسید- با 8 تا خوبه اما بعضی مواقع یک لحظه کم میشه. با 16 تا تقریباً عالیه.دقیقاً 63.6 میشه و یک لحظه روی 65 میره(منظم البته با نرم افزار BWMeter) دلیلش هم اینکه در هنگام دانلود یه کم آپلود هم داریم.
    اما به هر حال نمیشه گفت که کیفیت سرویس برای دانلود مناسب است چون اگر با یک کانکشن دانلود کنیم با 128 تفاوت چندانی ندارد.(به جرات میتونم بگم سرعت در بعضی مواقع کمتر از 128 و با نوسان بسیار شدید است)
    همین مسئله باعث میشه که در مرور صفحه های اینترنتی یا در هنگام دیدن فیلم به صورت آنلاین سرعت واقعی سرویسمان را نداشته باشیم.در نتیجه هنگام گرفتن تست با اسپید تست با این صحنه رو به رو میشیم:

البته این مورد تنها برای مبین نت نیست و تقریبا (حداقل توی ایران) یک چیز عادی است.

به هر حال من فکر میکنم سرویس نسبت به قبل بهتر شده و مثل اینکه این اواخر به طور کل در شبکه اینترنت مشکل به وجود آمده و با توجه به اینکه اول کار مبین نت است و حتماً در تلاش برای بهبود کیفیت سرویسشون هستند(امیدوارم!)، ماه بعد هم شارژش میکنم.(البته اگر اینطور بمونه)
    Last edited by adcomputer; 08-11-2010 at 19:57.

7. 2 کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ادامه داستان:بعد از اینکه دیدم دو سه روزه سرعت خوب شده عملیات پس دادن مودم رو متوقف کردم(!) بلاخره تونستم یک سرویس 512 بگیرم(فعلاً). سرعت مثل قبل نیست و با یک کانکشن نمیشه از تمام پهنای باند استفاده کنید اما پینگ خوب شده و حداقل برای گشت گذار اینترنتی بسیار خوب است.260-300 (بعضی مواقع کمتر یا کمی بیشتر) حالا که 512 گرفتم حتی با 4 کانکشن هم نمیشه به حداکثر سرعت دنلود رسید- با 8 تا خوبه اما بعضی مواقع یک لحظه کم میشه. با 16 تا تقریباً عالیه.دقیقاً 63.6 میشه و یک لحظه روی 65 میره(منظم البته با نرم افزار BWMeter) دلیلش هم اینکه در هنگام دانلود یه کم آپلود هم داریم.
    اما به هر حال نمیشه گفت که کیفیت سرویس برای دانلود مناسب است چون اگر با یک کانکشن دانلود کنیم با 128 تفاوت چندانی ندارد.(به جرات میتونم بگم سرعت در بعضی مواقع کمتر از 128 و با نوسان بسیار شدید است)
    همین مسئله باعث میشه که در مرور صفحه های اینترنتی یا در هنگام دیدن فیلم به صورت آنلاین سرعت واقعی سرویسمان را نداشته باشیم.در نتیجه هنگام گرفتن تست با اسپید تست با این صحنه رو به رو میشیم:

البته این مورد تنها برای مبین نت نیست و تقریبا (حداقل توی ایران) یک چیز عادی است.

به هر حال من فکر میکنم سرویس نسبت به قبل بهتر شده و مثل اینکه این اواخر به طور کل در شبکه اینترنت مشکل به وجود آمده و با توجه به اینکه اول کار مبین نت است و حتماً در تلاش برای بهبود کیفیت سرویسشون هستند(امیدوارم!)، ماه بعد هم شارژش میکنم.(البته اگر اینطور بمونه)
    کاملا با حرفات موافقم و خیلی دوست دارم دلیلشو بدونم جرا فقط با دانلود منیجر ها می تونیم از تمام پهنای باندمون استفاده کنیم.
    مرورگر ها نمیتونند از تمام پهنای باند مثا منیجرها استفاده کنند در نتیجه با اینکه حتی پینگ خوبه نمیتونیم آنلاین فیلم ببینیم و ...!
    البته 3 ساعتی هست که سرویس من در speedtest نتیجه واقعی خودش رو میده یعنی سرعت دانلود روی .51 mbps ولی در اکثر مواقع نتیجه تست من مثل دوستمون هست. دقیقا مثل بالا عکسشو گذاشتند ایشون.
    اینترنت واقعی یعنی اینکه بدون استفاده از هیچ منیجری بشه سرعت واقعی رو احساس کرد که به سبب اون سرعت بالا در وبگردی و بسیاری کارهای دیگه مثل اینترنت با سرعت بالا روی گوشی از طریق وای فای و .. را داشت.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من هم اخيرا همين مشكل را پيدا كردم. بطوريكه وقتي با dap از بعضي سايتها دانلود ميكنم سرعت نوسان داره ولي خيلي از سايتها اينطور نيست و سرعت ثابت است.
    چطور ميتونيم در DAP تعداد كانكشنها را افزايش بديم؟
    Last edited by ab.mahmoodi; 09-11-2010 at 09:48.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

شما از DAP استفاده نکن . بنظر من IDM رو داشته باش و در کنارش FLASHGET دقیقا این دوتا مکمل هم هستند بصورتیکه از بعضی سایتا IDM خیلی خوب کانکشن می گیره و از بعضی ها FLASHGET

11. این کاربر از h.yazdani67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

کاملا با حرفات موافقم و خیلی دوست دارم دلیلشو بدونم جرا فقط با دانلود منیجر ها می تونیم از تمام پهنای باندمون استفاده کنیم.
    مرورگر ها نمیتونند از تمام پهنای باند مثا منیجرها استفاده کنند در نتیجه با اینکه حتی پینگ خوبه نمیتونیم آنلاین فیلم ببینیم و ...!
    البته 3 ساعتی هست که سرویس من در speedtest نتیجه واقعی خودش رو میده یعنی سرعت دانلود روی .51 mbps ولی در اکثر مواقع نتیجه تست من مثل دوستمون هست. دقیقا مثل بالا عکسشو گذاشتند ایشون.
    اینترنت واقعی یعنی اینکه بدون استفاده از هیچ منیجری بشه سرعت واقعی رو احساس کرد که به سبب اون سرعت بالا در وبگردی و بسیاری کارهای دیگه مثل اینترنت با سرعت بالا روی گوشی از طریق وای فای و .. را داشت.
    چون با دانلود منیجر ها میتوان از چند کانکشن به صورت همزمان برای دانلود یک فایل استفاده کرد که مرورگر ها اینطور نیستند پس در صورت داشتن اینترنت اشتراکی، با مرورگر ها نمیتوان با سرعت واقعی کار کرد.
    به دلیل مشترک بودن پهنای باند ما با افراد دیگر نمیتوان با یک کانکشن به سرعت واقعی دست یافت.
    این یک مسئله طبیعی در اینترنت های اشتراکی است.و در ایران به دلیل قیمت بالای اینترنت، اینترنت اشتراکی ارائه میشود که قیمت تمام شده برای سرویس دهنده و البته مشتری پایین تر باشد. البته اینترنت غیر اشتراکی هم هست، اما با قیمت بالاتر. اگر هم میبینید چند ساعت سرعتتان خوب میشود به دلیل این است که کاربران کمتری در حال استفاده هستند.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من هم اخيرا همين مشكل را پيدا كردم. بطوريكه وقتي با dap از بعضي سايتها دانلود ميكنم سرعت نوسان داره ولي خيلي از سايتها اينطور نيست و سرعت ثابت است.
    چطور ميتونيم در DAP تعداد كانكشنها را افزايش بديم؟
    معمولاً سرعتی را که دانلود منیجر ها میزنند دقیق نیست و نوسان را به خوبی نشان نمیدهد.
    این را هم که میگویند بعضی از دانلود منیجر ها با سرعت بسیار بالا (نسبت به بقیه ی منیجر ها) دانلود میکنند کاملاً اشتباه یا از روی کم اطلاعی کاربران و زرنگی شرکت ها و سایت هاست. پس بهتره یکی از بهترین نرم افزار ها یعنی IDM رو نصب کنی. نرم افزار ها فقط امکاناتشون با هم فرق داره نه سرعت دانلود.
    حالا اینمورد رو از کجا میتونی بفهمی؟ با نصب نرم افزار BWMeter یا نرم افزار های مشابه میتونی میزان نوسان واقعی و همچنین سرعت دانلود و آپلودت رو داشته باشی. البته امکانات دیگری مثل فایروال و دیدن میزان استفاده از اینترنت رو هم داره.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    --------------------------
    بعضی از دوستان در پاسخ به کاربران دیگه می گویند که کیفیت اینترنت هر منطقه با منطقه دیگه تفاوت داره اما در اصل این سلیقه و معیار کاربران برای سنجیدن کیفیت اینترنت است که با هم تفاوت دارد.یکی آنلاین بازی میکنه. یکی از رپیدشیر با محدودیت دانلود میکنه. یکی با فلان دانلود منیجر سرعتش رو میگه(که دقیق نیست) یکی از فلان سرور تست میگیره و یکی توی سایت ها دنبال اس ام اس جدید میگرده و میگه سرعت خویه.
    مثلا برای وبگردی یک اینترنت 128 و یک پینگ نسبتاً خوب باعث میشه کاربر کاملاً راضی باشه. برای گیم یک پینگ عالی و اینترنت 128. برای دانلود اینترنت 1 مگابیت و پینگ معمولی.

اگر هم مشکلی باشد از پهنای باند کلی است که به آن منطقه یا شهر داده اند( که به نظر میاد در اهواز برای تمام شهر یکی است) از نظر سیگنال هم باید بگم معمولاً وقتی سرعت اینترنت کم میشه سیگنال هم بد میشه.
    بنابرین به دوستان پیشنهاد میکنم اون نرم افزار بالا یا نرم افزار های مشابه را نصب کنید تا سرعت واقعی دانلود و آپلود، همچنین نوسان سرعت را بسنجید. مثلا بعد از نصب نرم افزار با یک کانکشن دانلود کنید و ببینید چطوره.
    با چند کانکشن به سرعت خریداری شده میرسید و... نوسان هم کاملا مشخص است و هر چقدر نوسان کمتر باشه میشه با تعداد کانکشن کمتری سرعت واقعی را داشت و در هنگام گردش در وب به سرعت واقعی نزدیکتریم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •