تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما ورزش بدنسازی و پرورش اندام کار میکنید؟

راي دهنده
412. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

301 73.06%
  • خیر

111 26.94%
صفحه 166 از 221 اولاول ... 66116156162163164165166167168169170176216 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,651 به 1,660 از 2203

نام تاپيک: ◄◄ تاپـیـک جامــع بدنـسـازی و پرورش انـدام ►►

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوستان عزیز اگر در سوال بنده توجه کرده بودید،پرسیده بودم که باتوجه فاکتور های من یه مدل خو معرفی کنید.(حتی اگه کارکرده سراغ دارید پیشنهادبدید)
    من که سوال نکردم که خوبه یا بد !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان عزیز اگر در سوال بنده توجه کرده بودید،پرسیده بودم که باتوجه فاکتور های من یه مدل خو معرفی کنید.(حتی اگه کارکرده سراغ دارید پیشنهادبدید)
    من که سوال نکردم که خوبه یا بد !
    سلام دوستان
    من 120 کیلو وزن دارم.4ساله که بدنسازی میکنم ولی چون هوازی اصلا کار نکردم هنوز خیلی چربی دارم.
    میخوام تردمیل بگیرم.اولا خواهش میکنم بگید اصلا بگیرم یانه؟
    دوما من حدودای 2 تومن پول دارم حالا یکم کمتر یا بیشتر.بمشهدم هستم.توروخدا اگه مارکی میشناسید و مغازه ای بلدید واینکه تحمل وزن منو داشته باشه تردمیل خواهش میکنم که کمکم کنید.
    پس این یعنی چی ؟؟

در مورد مدل و .... چون اطلاعاتی ندارم نمیتونم نظر بدم...فقط همینطور که گفتم با تحقیق و سرچ تو اینترنت میتونید مارک خوب از بد رو تشخیص بدید و یه تردمیل خوب بخرید.
    بازم اگه دوستان دیگه در این مورد تجربه دارن ایشون رو راهنمایی کنن.

3. 3 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Havbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    .: اصــــــ‍‍‍‍‍فــــــهــــان :. اسم من: حـامـد

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم

دوستانی که امتحان دارن و نمیرسن برن باشگاه ، میتونن به تمرین دوره ای بپردازن.

تمرین دوره ای نمیذاره زحمات شما در عضله سازی از بین بره و عضلات رو حفظ میکنه ولی رشدی نخواهید داشت.

تمرین دوره ای به این صورته که شما یک جلسه در هفته میرید باشگاه و از هر عضله ای یک یا دو نوع حرکت انجام میدید. تکرارهاتون هم به نظر من کمتر از 7 باشه. تکرارهای خود من در هر ست اینه: شش ، پنج ، چهار ، سه

5. 5 کاربر از Havbb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلـــام
    بنده سه ماهه که بدنسازی [افزایش حجم] کار میکنم و قدم ۱۷۰ و وزنم ۵۰ هست که البته الان شده ۵۱ !
    مربیم پیشنهاد کرده از پروتیین استفاده کنم ولی خودم تمایلی به مصرف ندارم !
    حالا به نظر شما ضرورت داره خوردنـش ؟
    دوس ندارم ظرافت بدنیم از بین بره و بیشتر برای خوش فرم تر شدن هست که باشگاهُ میرم .

آیا باید برنامه ی تغذیه ای خاصی داشته باشم ؟ حین تمرین هم فقط یه آبمیوه و کمی آجیل میخورم . غذای قبل تمرین مهم تره یا بعدش ؟

ممنـــــــــونم : )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان . من یه 4-5 ماهی هست بدنسازی کار کردم ولی نه به طور جدی ولی 1 ماه که دیگه جدی کار میکنم . امروز رفتم پیش اقای پور یوسف که هم برام برنامه نوشتن هم گفتن که این چیزایی که تو عکس هست رو باید تهیه کنید من میخواستم بپرم این چیزا عوارضی چیزی ندارن ؟ من 18 سالمه . میخوام حجم بیارم دیگه و یه توضیح کامل بدین ممنون میشم
    با توجه به سابقه کمتون در تمرین ..پیشنهاد من اینه که 3 تا 6 ماه دیگه هم بدون مکمل ادامه بدید....الان بدنتون هیچ نیازی به مکمل نداره و از نظر بنده نمیتونید کارایی لازم رو از مکملهایی که میخرید داشته باشید.

البته کربو پروتئین یا همون گینر رو میتونید استفاده کنید و در صورتی که اصل باشه میتونه به افزایش حجمتون کمک کنه...در کنار این مکمل کالری مصرفیتون رو بالا ببرید مطمئنا نتیجه میبینید.

سلـــام
    بنده سه ماهه که بدنسازی [افزایش حجم] کار میکنم و قدم ۱۷۰ و وزنم ۵۰ هست که البته الان شده ۵۱ !
    مربیم پیشنهاد کرده از پروتیین استفاده کنم ولی خودم تمایلی به مصرف ندارم !
    حالا به نظر شما ضرورت داره خوردنـش ؟
    دوس ندارم ظرافت بدنیم از بین بره و بیشتر برای خوش فرم تر شدن هست که باشگاهُ میرم .

آیا باید برنامه ی تغذیه ای خاصی داشته باشم ؟ حین تمرین هم فقط یه آبمیوه و کمی آجیل میخورم . غذای قبل تمرین مهم تره یا بعدش ؟

ممنـــــــــونم : )
    دو سه صفحه قبل همین تاپیک رو بخونید اطلاعات خوبی به دست میارید

+

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاپیک .

پروتئین هم یکی از نیازهای روزانه بدنه و مکملش به شما کمک میکنه که قسمتی از پروتئین بدنتون رو تامین کنید اما مصرف صرفا یک پروتئین نمیتونه باعث افزایش حجم شما بشه.
    Last edited by majid322; 25-05-2013 at 10:26.

8. 2 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اسم :رضا p30world and FB

پيش فرض

با توجه به سابقه کمتون در تمرین ..پیشنهاد من اینه که 3 تا 6 ماه دیگه هم بدون مکمل ادامه بدید....الان بدنتون هیچ نیازی به مکمل نداره و از نظر بنده نمیتونید کارایی لازم رو از مکملهایی که میخرید داشته باشید.

البته کربو پروتئین یا همون گینر رو میتونید استفاده کنید و در صورتی که اصل باشه میتونه به افزایش حجمتون کمک کنه...در کنار این مکمل کالری مصرفیتون رو بالا ببرید مطمئنا نتیجه میبینید.

.
    اخه دیگه خسته شدم ببخشبد الان 5 ماه و خورده ای هست که کار میکنم . والا دیگه اخه نمیتونم حجم خیلی کم اوردم حوصلم نمیشه دیگه برم حداقل اگع اینارو بگیرم یه ذوق و امیدی دارم برا باشگاه رفتم با توجه به اینکه گفتم الان 5و خورده ای ماه هست که میرم چی >؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اخه دیگه خسته شدم ببخشبد الان 5 ماه و خورده ای هست که کار میکنم . والا دیگه اخه نمیتونم حجم خیلی کم اوردم حوصلم نمیشه دیگه برم حداقل اگع اینارو بگیرم یه ذوق و امیدی دارم برا باشگاه رفتم با توجه به اینکه گفتم الان 5و خورده ای ماه هست که میرم چی >؟؟
    بدنسازی ورزش صبر و تحمله...5 ماه در این ورزش بسیار بسیار زمان کمیه...به نظر من به کربوپروتئین و کراتین بسنده کنید برای شروع و توصیه بعدی اینه که ابدا عجله نکنید چون نا امید میشید.

11. این کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام من 180 قد و وزن 70 کیلو. نوع استخوان بندی ریز پارسال باشگاه میرفتم اما مشخصن دستام ضعیف عمل میکرد به طوریکه نمیتونتم حرکات پرس سینه و سر شانه رو ب طور کامل و پیاپی انجام بدم به همین خاطر دلسرد شدم و ادامه ندادم طوری بود که خجالت میکشیدم و دیگه نرفتم میخواستم ببینم راهکارش چیه. هدفمم از این ورزش فقط زیبایی اندام هست و فقط اینکه عضله های زیبا و متناسب قدم داشته باشم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من 180 قد و وزن 70 کیلو. نوع استخوان بندی ریز پارسال باشگاه میرفتم اما مشخصن دستام ضعیف عمل میکرد به طوریکه نمیتونتم حرکات پرس سینه و سر شانه رو ب طور کامل و پیاپی انجام بدم به همین خاطر دلسرد شدم و ادامه ندادم طوری بود که خجالت میکشیدم و دیگه نرفتم میخواستم ببینم راهکارش چیه. هدفمم از این ورزش فقط زیبایی اندام هست و فقط اینکه عضله های زیبا و متناسب قدم داشته باشم.
    نسبت به زمانی که من از وزن 50 کیلو شروع کردم شما با 70 کیلو وزن نباید خجالت بکشی.....

مهمترین عامل اینه که از درون خودت رو تقویت کنی و طرز فکرت رو عوض کنی جوری که وقتی وارد باشگاه میشی فکر کنی فقط خودت هستی و نه کس دیگه ای .

سعی کن نگاه اطرافیان برات مهم نباشه...بیبن افرادی رو که با شکمای ناجور و بزرگشون چطور با اعتماد به نفس تمرین میکنن یا افراد لاغری که حتی بدون لباس تمرین میکنن !!!

دو تا پست بالایی اشاره کردم بدنسازی ورزشیه که باید توش کاملا صبور باشید مگرنه نتیجه نمیبینید.

14. 3 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اسم :رضا p30world and FB

پيش فرض

بدنسازی ورزش صبر و تحمله...5 ماه در این ورزش بسیار بسیار زمان کمیه...به نظر من به کربوپروتئین و کراتین بسنده کنید برای شروع و توصیه بعدی اینه که ابدا عجله نکنید چون نا امید میشید.
    باشه پس همون دو تا رو میخورم بعد یه چیز هم هست اینکه من ازمربی پرسیدم برا اینکه وزنه سنگین تر بزتم چیکار کان فک کنم گفتم پمپ بخر یا یه چیزی هست گفت باید بوخوری نمیدونم چی هست اونو چی اونو بخرم اشکال نداره >؟ کربو پروتوین و کراتینو این پمپ (نمیدونم چی هست )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •