تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 166 از 4428 اولاول ... 661161561621631641651661671681691701762162666661166 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,651 به 1,660 از 44271

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

آخر فروم باز babak2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خوب معلومه چرا چون رایگان هست همه ملت میرزن دانلود کردن پهای باند کم میاد
    یه قانون ساده تقاضا بیشتر از عرضه شده

تنها راه حل این که دانلود شبانه را جمع کنند و قیمت ترافیک را کم کنند که سرعت بالا بره.
    کلاً وضع پارس خراب شده و کاربرای پر مصرفش رو محدود می کنه
    من از 3 ماه پیش 128 نامحدود می گرفتم ماه اول 110-100 دانلود بود فرقی هم نمی کرد که چه ساعتی در روز باشه
    اما از ماه دوم که با ماه رمضان تقارن داشت سرعت اومد روی 30-40 که الان باز بهتر شده تا 60-70 می ره توی روز اما اصلاً ثابت نیست و ثانیه ای یه
    این در حالی که توی کوچه امون یه دوست دارم که اونم از پارس می گیره اما هر وقت بخواد دانلود کنه که کم این کار رو انجام می ده 120-140 سرعتشه در صورتی که سرویسمون یکیه !!!
    خوب این یعنی تبعیض بین کاربر پر مصرف و کم مصرف
    به نظر من پارس انلاین،پارس انلاین قبل نیست !!!

من خیلی بهشون میل زدم که چرا سرویس بالاتری انتخاب میکنیم سرویسی که گرفته بودیم دیگه نمایش داده نمیشه و دیگه نمی تونیم به سرویس فبلیمون برگردیم، ولی جوابی نمیدن
    دوستانی که که می خوان پل انلاینشون تغییر کنه باید برن دفتر مرکزی پارس انلاین توی شهرشون بهشون سرویسی رو که می خوان انلاین تمدید کنن بگن تا توی پنل اینترنتی بذارن و تغییرات اعمال بشه ( برای من 4 روز طول کشید این تغییر پنل)

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirakhavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

می خواستم بدونم سرعت شبانه همه اینقدر پایین هستش خیلی دانلود کنم تو 6 ساعت 300mb بیشتر نمیشه
    من یک سالی بیشتره دارم ... هر شبی از یک تا دو گیگ دانلود دارم ... یه جورایی شاید بتونم بگم پرمصرفم و توی روز هم دانلودهای اجباری دارم! مثلاً سرویس سه ماهه سه گیگ 128ای که دارم هر ماه سه تا پنج گیگ جدا هم میخرم!!
    در کل من راضیم و شاید توی این فروم راضیترین عضوم! بقیه دوستان خیلی ناراحتن متاسفانه. توصیه من به بقیه عزیزان همون حرفای قبلی هست که بوده و خودتون هم میدونین، اونم اینکه منطقه شما شاید شلوغه و یا ساپورت پارس آنلاین اونجا ضعیفه. بهترین کار آمار گرفتن از در و همسایه اس. اینکه بپرسین سرویس یه هم محله ای شما چیه و کی راضیه و شاید اینجوری ISP بهتری رو بتونین انتخاب کنین ...

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دیشب سرعت من خیلی پایین بود
    در کل من راضیم و شاید توی این فروم راضیترین عضوم! بقیه دوستان خیلی ناراحتن متاسفانه. توصیه من به بقیه عزیزان همون حرفای قبلی هست که بوده و خودتون هم میدونین، اونم اینکه منطقه شما شاید شلوغه و یا ساپورت پارس آنلاین اونجا ضعیفه. بهترین کار آمار گرفتن از در و همسایه اس. اینکه بپرسین سرویس یه هم محله ای شما چیه و کی راضیه و شاید اینجوری ISP بهتری رو بتونین انتخاب کنین ...
    پس چرا یک روز سرعت خیلی بالاست یک روز خیلی پایین
    از نظر من اینا برمیگرده به بحث های شبکه ای ما که نمی دونیم توی شرکت چه خبره و چرا سرعت متغیره
    باید صبر کنیم تا ببینیم چی میشه

پروفشنال Enter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    P30 World

پيش فرض

دوستان یه سئوال فنی
    بنده چند ماه پیش سرویس 256 نامحدودرو گرفته بودم که با سرعت 199 دانلود داشتم بعد اومدم به ترتیب سرویس های 512 و 1024 رو گرفتم ولی نامحدود نبودن و خیلی کم دانلود داشتم که سرعت دانلودم 230 تا 240 بود وقتی شارژ اکانتم تموم شد الان اومدم 256 نامحدودرو گرفتم که بازم با 199 دانلود داشته باشم ولی بعد دیدم ای دل غافل چون اون زمان که 256 نامحدود داشتم دانلودم زیاد بوده منو محدود کردن وبیشتراز 40 تا 50 سرعت دانلودم بالاتر نمیره حالا سئوالم اینجاست که اگه الان بخوام 128 نامحدود رو بگیرم به نظرتون سرعت دانلودی که دوستان میگن 100 تا 120 هستش واسه منم همینقدره یا چون از 256 نامحدودم یه آتو دارن بازم محدود میشم؟؟؟؟

داره خودمونی میشه amin_damer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض

این پارس هم سیستمش جالبه من 4-5 ماه پیش که تازه سرویس گرفته بودم از پارس همه حال می کردن ولی سرعت من خیلی کم بود اکثرا 16-30!!! شبا 400 مگ دانلود می کرد ولی حالا که همه به اعتراض افتادن سرعت من زیاد شده حالا منم شبی 2 گیگی دانلود می کنم

[]

6. 2 کاربر از amin_damer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان یه سئوال فنی
    بنده چند ماه پیش سرویس 256 نامحدودرو گرفته بودم که با سرعت 199 دانلود داشتم بعد اومدم به ترتیب سرویس های 512 و 1024 رو گرفتم ولی نامحدود نبودن و خیلی کم دانلود داشتم که سرعت دانلودم 230 تا 240 بود وقتی شارژ اکانتم تموم شد الان اومدم 256 نامحدودرو گرفتم که بازم با 199 دانلود داشته باشم ولی بعد دیدم ای دل غافل چون اون زمان که 256 نامحدود داشتم دانلودم زیاد بوده منو محدود کردن وبیشتراز 40 تا 50 سرعت دانلودم بالاتر نمیره حالا سئوالم اینجاست که اگه الان بخوام 128 نامحدود رو بگیرم به نظرتون سرعت دانلودی که دوستان میگن 100 تا 120 هستش واسه منم همینقدره یا چون از 256 نامحدودم یه آتو دارن بازم محدود میشم؟؟؟؟
    هر سرویس نا محدودی که بگیری سرعت واقعی بهت میده.
    ولی وقتی محدود می گیری سرعت رو میزاره روی Burst تا شارژت زود تموم شه و دوباره شارژ کنید.

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

این پارس هم سیستمش جالبه من 4-5 ماه پیش که تازه سرویس گرفته بودم از پارس همه حال می کردن ولی سرعت من خیلی کم بود اکثرا 16-30!!! شبا 400 مگ دانلود می کرد ولی حالا که همه به اعتراض افتادن سرعت من زیاد شده حالا منم شبی 2 گیگی دانلود می کنم
    شما پهنای باندت چه قدر بوده؟

پروفشنال amaranth_silent's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام دوستان برا من یه مشکل پیش اومده...اینترنت پر سرعت استفاده میکنم مودمم به اینترنت وصل میشه(عکس کره زمین روشن میشه) ولی نمیتونم برم اینترنت ولی با لبتاپ داداشم وصل میشه فک کنم مشکل از تنظیمات کامپیوترم باشه چیکار کنم؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان سرعت روزانه فوق العاده پایینه !
    سرعت دانلودم : 20 الی 30 !!!

چه وضعشه !
    نکنه همیشه اینجوریه ؟
    آخه من تازه اومدم پارس انلاین !!!!
    128 سه گیگ دارم

11. این کاربر از mahy007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه babak7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام....دوستان من چند ساله از صبانت سرویس میگیرم ...منتها این چند ماه اخیر سرویس شبانش افتضاح شده و عملا غیر قابل استفاده شده....میخوام از پارس انلاین سرویس بگیرم چون از نظر قیمت بسیار به صرفه تره...تو سایتش دیدم ....256 با 28 گیگ شارژ نامحدود زمانی فقط 50 تومن...!(اگر واقعا نامحدود زمانی باشه خیلی ارزونه)..!! اونوقت این صبا*****واسه 15گیگ سه ماهه 54 تومن ازم میگیره... اینم از وضعیت شبانش...!! یه سئوال دارم دوستانی که در شرق تهران از پارس آنلاین سرویس میگیرند راضی هستند...؟؟
    Last edited by babak7610; 01-10-2010 at 22:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 18 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 18 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •