تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 165 از 174 اولاول ... 65115155161162163164165166167168169 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,641 به 1,650 از 1735

نام تاپيک: راه حل مشکل عدم شناسایی هارد و ظرفیت 0 در مکستور Diamond Max 22 و سیگیت 7200.11 و هارد های مشابه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

آقا یکی لطف کنه یه راه حلی در ای مورد به من بگه
    من دوتا هارد مکستور 160 گیگ یک مدل STM3160813AS دارم یکیش سالمه و اون یکی مشکل داره (( مشکلشم اینه که در بایوس شناخته می شه و حتی در دیوایس منیجر یا نرم افزارهای مدیریت پارتیشن هم شناخته میشه اما ظرفیت هارد رو 3 گیگابایت نشون میده )) در مای کامپیوتر اما درایو ها رو نشون نمیده با روش شما و فایل آموزشی تون هم توی ویندوز هفت 64 بیتی تست کردم و هم در ویندوز هفت 32 بیتی با لبتاپ و حتی نرم افزار Putty رو هم طبق پیشنهاد شما تست کردم اما جواب نگرفتم - البته با هر دوتا هارد تست کردم هم هارد سالم و هم هارد معیوب اما < f3t در هایپر و Putty ظاهر نمیشه ضمنا نرم افزار realterm رو هم تست کردم باز هم نشد (( در نرم افزار realterm قسمت txd که نشان دهنده data out from pc هست کار میکنه یعنی چراغش روشن میشه وقتی تایپ می کنم اما قسمت rxd که نشان دهنده data coming in to pc هست کار نمی کنه)) تمام تنظیمات و مواردی که تو فایل آموزشی تون موجود هست رو به صورت صحیح انجام دادم و بررسی کردم اما متاسفانه نتیجه نگرفتم
    فریم ویر رو هم آپدیت کردید؟

اگه روش ریستور فریم ویر و آپدیت فریم ویر براتون جواب نداد هارد رو فرمت سطح پایین بکنید و با نرم افزار hdat2 هم که آموزشش تو فروم هست تست کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

فریم ویر رو هم آپدیت کردید؟

اگه روش ریستور فریم ویر و آپدیت فریم ویر براتون جواب نداد هارد رو فرمت سطح پایین بکنید و با نرم افزار hdat2 هم که آموزشش تو فروم هست تست کنید
    سلام دوست عزیز فریمور رو دانلود کردم اما آپدیت نشد از طریق داس هر هرکاری کردم آیا روش بهتری برای آپدیت فریمور وجود داره؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام دوست عزیز فریمور رو دانلود کردم اما آپدیت نشد از طریق داس هر هرکاری کردم آیا روش بهتری برای آپدیت فریمور وجود داره؟

برای چی آپدیت نشد؟ پیغامی چیزی میاد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام
    من یه هارد سیگیت 1 ترا اکسترنال دارم که به طور ناگهانی از کار افتاده و صدای تق تق و بوق ازش میاد. یکی دوبار شانسی بالا اومد ولی دیگه کلا بالا نمیاد و هیچ سیستمی و بایوسی نمیشناستش . موتورش کار میکنه. بردشم داغ میکنه. مدلش ST1000LM010-9YH146 CC9F Z100HWDR و گارانتیشم تموم شده یه آپدیت براش گرفتم اما پسوند فایلش pcr هستش. حالا چه کنم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    من یه هارد سیگیت 1 ترا اکسترنال دارم که به طور ناگهانی از کار افتاده و صدای تق تق و بوق ازش میاد. یکی دوبار شانسی بالا اومد ولی دیگه کلا بالا نمیاد و هیچ سیستمی و بایوسی نمیشناستش . موتورش کار میکنه. بردشم داغ میکنه. مدلش ST1000LM010-9YH146 CC9F Z100HWDR و گارانتیشم تموم شده یه آپدیت براش گرفتم اما پسوند فایلش pcr هستش. حالا چه کنم
    اون صدایی که میده با فاصله یک ثانیه است یا سه ثانیه ؟ روی یک سیستم دیگه هم تست کردینش؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

به نظرم بیشتر از یک ثانیست و روی سیستم دیگه هم تستش کردم همون طوریه. چند باری کلیک کلیک صدا میده بعدش شروع میکنه به صدای خر خر ریز و پی در پی. قسمت اتصال یو اس بی سیستم هم به اسم seagate usb 3 cable میشناسش. علائم خرابی برد هارد چیه؟
    Last edited by PAIAMK; 16-10-2014 at 19:23.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

به نظرم بیشتر از یک ثانیست و روی سیستم دیگه هم تستش کردم همون طوریه. چند باری کلیک کلیک صدا میده بعدش شروع میکنه به صدای خر خر ریز و پی در پی. قسمت اتصال یو اس بی سیستم هم به اسم seagate usb 3 cable میشناسش. علائم خرابی برد هارد چیه؟
    اگه بیشتر از یک ثانیه باشه بیشتر میتونه از فریم ویر و درایور هد باشه اگر یک ثانیه است بیشتر از هد و پارکینگ هد است
    هارد ضربه ای نخورده؟

به هرحال باید اول از همه کابل دیتا هارد تست بشه درست نشد مشکل سخت افزاری دارد و به یک تعمیرکار باید نشون بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

نمیدونم هارد ضربه خورده یا نه. هر چی میگردم فریم ویرشو پیدا نکردم حتی تو سایت سیگیت برای این مدل فریمور نبود. از سایت زیر یه فایلیرو پیدا کردم اما پسوندش pcr هستش نه iso
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از کجا فریمرشو پیدا کنم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

تو این سایت گشتم با سریال نامبر هارد گشتم برای این مدل فریم ویر نداره
    توی درایو دیتکت هم اسم هاردو این شکلی مینویسه ( خط اول) (که حتی برای این سریالم فریم ویر نداشت)
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    در صورتی که سریالش چیزه دیگه ای z100q1e6
    Last edited by PAIAMK; 17-10-2014 at 07:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •