تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 162 از 1024 اولاول ... 62112152158159160161162163164165166172212262662 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,611 به 1,620 از 10239

نام تاپيک: ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

داره خودمونی میشه maziar92142's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    mash

پيش فرض

آخه چرا کسی من رو راهنمایی نمی کنه از بچه ها فروم یه توقع دیگه داشتم
    به نظر شما من که حالا ریاضی هستم می صرفه هرشب یک زیست ساعت بخونم تا آزاد پزشکی کازرون روقبول شم
    می خوام هم کنکور ریاضی بدم هم کنکور پزشکی
    اگه می صرفه چه کتابی خوبه که معرفی کنید
    باید درصد ها رو چه قدر بزنم

یه سوال مهم از اون هایی که تجربه دارند:
    سوالات تخصصی کنکور آزاد ریاضی سخت تره یا سوال های تخصصی کنکور پزشکی آزاد البته سوالات آزاد ریاضی که زیست نداره منظورم ریاضی فیزیک وشیمی هست؟
    توی کنکور پزشکی زیست رو چه طور میدند؟
    من که امسال کنکور آزاد ریاضی برای خود آزمایی دادم دیدم خیلی سوالاش آبکی بود.آیا سوالای کنکور پزشکی هم همین طوره؟
    نظر من اینه وقت رو زیست نزار
    کنکور ریاضی هم فقط خود ریاضیش کلفته (ازاد) بقیش ارزش کار کردن و تست زدن هم نداره

÷زشکی رو هم نمی دونم
    از ما دلگیر نشو

2. این کاربر از maziar92142 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    mash

پيش فرض

راستی یه سوال!
    برای هندسه پایه کتاب اندیشه فائق رو گرفتم (جلدش قرمزه)
    البته فقط برای تست!
    حالا یه مشکلی هست!
    تست هاش یه جوریه...
    اکثرشو نمیفهمم اصلا چی میخواد!
    شایان ذکر است که
    1-هندسه 2 رو 20 شدم و هندسه 3 رو هم 17.5
    2-توی فهم درس هندسه هیچ مشکلی ندارم

ممنون/
    بزارش کنار اگه واقعا نمی فهمی منم این مشکل رو با کتابای گل وازه داشتم که ادم رو نا امید می کنه و این بدترین مصیبته که رتبه 17 رقمی شما رو تضمین می کنه

4. این کاربر از maziar92142 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    mash

پيش فرض

فکر نکنم به این سادگی باشه ها!
    خوب منم الان دارم به طور متوسط روزانه 6-7 ساعت درس میخونم!

ممنون/[/quote]
    چرا عزیزم بعد کنکور می بینی چقدر سادست یا شایدم بعد عید
    اینم که می گن استرس کنکور و فلان چرته من درصد هام با ازمایشی تو کنکور یکی بود ( ازمایشی خود کنور های سال قبل رو می دادم) تازه ریاضی رو 10 درصد بالاتر زدم همین طور فیزیک رو و شیمی 20 تا بایین و عربی 10 تا بایین

6. این کاربر از maziar92142 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Amirdb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلامی دوباره
    یه سوال از جناب dirty_coat داشتم
    خواستم بپرسم شما که رشته تجربی هستید ودرستون هم با این اوصاف که می بینم خوب هست سوالم رو این طور مطرح می کنم
    شما زیست شناسی رو چه طور می خونید آیا روی همون کتاب هایی که به من معرفی کردید می خونید یا منبع شما فقط کتاب درسی هست؟
    نحوه ی خواندن زیست شناسی رو اگه تا حدودی توضیح بدید ممنون میشم.یعنی برای من که رشته ریاضی هستم و تا حالا کتاب زیست شناسی رو نخوندم روزی چند ساعت لازمه.ضمنا من حفظیاتم هم خوبه منظورم از حفظیات درسی ساده مثل تاریخ نیستا.منظورم توی درسی مثل شیمی هست.آیا زیست هم محاسبات دارد حدودا چند سوال از محاسبات در کنکور می اید.

در ضمن اون کتاب هایی که فرمودید فقط تست هستند من دنبال یه کتاب می گردم جهت آموزش الآن تست نمی خوام.تا حالا چند بار گفتم که کتابی میخوام مثل کتاب کلاس رمزینه باشه.اگه لطف کنید معرفی کنید اگه اطلاعی هم ندارید از دوستانتون که رشته تجربی می خونند بپرسید ممنون میشم.البته اگه امکانش هست.یکی از دوستان در فروم فرمودند کتاب های انتشارات مهر وماه رو بخونید شما هم این کتاب رو تایید می کنید؟
    عذر خواهی می کنم طولانی شد.

حـــــرفـه ای Majid393's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    P30\/\/0ЯLD

پيش فرض

دوستان :
    علوم انسانی هم اینجا داریم یا نه ؟؟

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان :
    علوم انسانی هم اینجا داریم یا نه ؟؟
    فکر کنم تا حالا اینجا رویت نشده

پروفشنال dirty_coat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    on the island

پيش فرض

سلامی دوباره
    یه سوال از جناب dirty_coat داشتم
    خواستم بپرسم شما که رشته تجربی هستید ودرستون هم با این اوصاف که می بینم خوب هست سوالم رو این طور مطرح می کنم
    شما زیست شناسی رو چه طور می خونید آیا روی همون کتاب هایی که به من معرفی کردید می خونید یا منبع شما فقط کتاب درسی هست؟
    نحوه ی خواندن زیست شناسی رو اگه تا حدودی توضیح بدید ممنون میشم.یعنی برای من که رشته ریاضی هستم و تا حالا کتاب زیست شناسی رو نخوندم روزی چند ساعت لازمه.ضمنا من حفظیاتم هم خوبه منظورم از حفظیات درسی ساده مثل تاریخ نیستا.منظورم توی درسی مثل شیمی هست.آیا زیست هم محاسبات دارد حدودا چند سوال از محاسبات در کنکور می اید.

در ضمن اون کتاب هایی که فرمودید فقط تست هستند من دنبال یه کتاب می گردم جهت آموزش الآن تست نمی خوام.تا حالا چند بار گفتم که کتابی میخوام مثل کتاب کلاس رمزینه باشه.اگه لطف کنید معرفی کنید اگه اطلاعی هم ندارید از دوستانتون که رشته تجربی می خونند بپرسید ممنون میشم.البته اگه امکانش هست.یکی از دوستان در فروم فرمودند کتاب های انتشارات مهر وماه رو بخونید شما هم این کتاب رو تایید می کنید؟
    عذر خواهی می کنم طولانی شد.
    زیست شناسی و اصولا درسهای رشته ی پزشکی توی دانشگاه هویتی تشریحی دارند ولی اصولا دروس فهمیدنی هستند و باید چیزی که از این کتابها میخونی رو درک کنی یعنی ابتدا شما یک دور فصل کتاب رو از رو بخون و دور دوم برو تو عمق کتاب و مطالب رو درک کن حتما 100 میزنی
    و قسمت زنتیکهاش حل مسئله داره که با تمرین یاد میگیری
    سوما اصلا نیازی نداری کتابی بگیری که مطلب کتاب درسی رو شرح داده باشه پس اون کتاب تستهایی گفتم بگیر و بزن و سوالهایی که بلد نبودی نکاتش رو توی کتاب درسی یادداشت کن

11. 2 کاربر از dirty_coat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    آبیه آسمون

پيش فرض

دوستان به نظر میاد باید همدیکه رو بهتر بشناسیم برای همین لازم دیدم هر کی بیاد تو پروفایل من بگه چه رشته ای میخواد امتحان بده تا من یه لیست درس کنم

تا مثلا این دوستمون آقا مجید زودتر بفهمه انسانی داریم امسال یا نه ؟

هر خواست به من تو پروفایلم بگه

خوش باشین

ایشالله همتون تک رقمی شین : دی

---------------------------------------------------------------------

راستی یه خبر نمیدونم چرا همه از رشته ریاضی میرن تجربی من خودم 2 تا از دوستم امسال تغییر رشته دادن رفتن تجروبی

آخر فروم باز pedramch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥ اهواز ♥♥♥ وبـســایت: www.pedramch.com

پيش فرض

دوستان به نظر میاد باید همدیکه رو بهتر بشناسیم برای همین لازم دیدم هر کی بیاد تو پروفایل من بگه چه رشته ای میخواد امتحان بده تا من یه لیست درس کنم

تا مثلا این دوستمون آقا مجید زودتر بفهمه انسانی داریم امسال یا نه ؟

هر خواست به من تو پروفایلم بگه

خوش باشین

ایشالله همتون تک رقمی شین : دی
    ارسال شد

راستی یه خبر نمیدونم چرا همه از رشته ریاضی میرن تجربی من خودم 2 تا از دوستم امسال تغییر رشته دادن رفتن تجروبی
    آخه ریاضی کار هر کسی نیست!

ممنون/

آخر فروم باز elendil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    مشاوره، طراحی سازه ، تاسیسات ، تهویه مطبوع

پيش فرض

silam silam

سلام سلام برو بچز فروم دارم یواش یواش 4 ساله میشم امسالم که کنکوره

ریاضی هستم

راستش تا الان درست حسابی درس نخوندم البته امسال که از 27تیر رفتیم پیش چرا ولی برای خود پیش و اون درسایی که از پایه میدن رو درست خوندم با مشاورمون حرف زدم گقتش اگه تا آخر تابستون درست حسابی دوم رو تموم کنی خیلی خوبه و هنر بزرگی کردی که فک کنم تقریبا معقول هستش نظرش

البته خود دبیرامون : ریاضی پایمون تصاعدا رو تموم کرده و الان لگاریتمه ادبیات پایه ادبیات2 رو شروع کرده شیمی 2 از یه هفته دیگه شیمی 2 فصل 1 رو شروع میکنه فیزیک پایه تا 2 هفته دیگه فیزیک 1 تموم میشه 2 رو شروع میکنه عربی هم که همینطور معارف هم دینی 2 الان اول درس 5 هست هندسه تحلیلی هم که گفته از دی به بعد هندسه پایه کار میکنیم

نظر خیلی ها + خودم هم اینه کاری به معلما توی دروس پایه نداشته باشم هست

که تقریبا هم سال دوم رو قسمتیشو خود دبیرا بردن جلو قسمت بعدیشو به غیر مشاورمون نظر خیلیای دیگه هم همین هست که خودم کار کنم بعدش هم سوم با مرور دوم و ....

نظر شما چیه بچه ها ؟

15. این کاربر از elendil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •